وکیلوکیل کانادا

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل ⚖️【آپدیت 2024】

بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل از موضوعاتی است که در این مقاله می‌ خواهیم به آن بپردازیم. اگر شما ساکن شهر تورن هیل و یا کشور ایران هستید به هر دلیلی به وکیل کارآمد نیاز خواهید داشت. ایجاد مشکلات حقوقی همواره موجب می‌ گردد که شما با چالش‌ های مختلفی روبرو شوید. کانادا یکی از بهترین کشورهای جهان است که شهرهای ارزشمند با موقعیت‌های طلایی بسیاری برای تحصیل، کار و زندگی دارد. معمولا زمانی که افراد در رابطه با حقوق به مسیرهای بسته بر می‌ خورند، اولین موضوعی که به آن فکر می‌ کنند، انتخاب وکیل حقوقی خبره و حرفه‌ ای است تا بتواند در برداشتن گام‌ های موفق به آن‌ها کمک کند. ما در این بخش بهترین وکیل‌های تورن هیل را معرفی نموده‌ ایم.

بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل

بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل کیست؟

بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل به کسی گفته می‌ شود که با گرفتن وکالت از سوی موکل حقوقی خود بسیاری از امور مربوط به پرونده را پیش ببرند. همان طور که شما نیز می‌ دانید زمانی که با هر نوع مشکل حقوقی اعم از امور خانواده، کیفری، مهاجرتی و جنایی روبرو می‌ شوید، باید به ارائه‌ مدارک مهمی بپردازید. از آنجایی که امور اداری می‌ تواند برای شما افراد فارسی زبان ایرانی کمی گیج کننده باشد می‌ توانید تمامی کارها را به خود وکیل بسپارید. با توجه به اینکه وکیل بر تمامی قوانین کشور کانادا و شهر تورن هیل تسلط کافی دارد، مسلما می‌ تواند بهترین کمک را برای شما داشته باشد.

قطعا ارتباط برقرار کردن با شهروندان کانادایی در دادسرا و دادگستری ها نیازمند تخصص و تبحر بالایی است و موجب تسریع روند پرونده می‌ شود. همچنین وکیل ایرانی در تورن هیل می‌ تواند بهترین مشاوره‌ها را در زمینه‌ مهاجرتی و حقوقی به شما دوستان ارائه نماید و درست‌ ترین روش‌ها را در اختیارتان می‌ گذارد. معمولا برخی از وکلا با توجه به تجربه‌ بالایی که دارند یک یا چند روش حقوقی را به شما نشان می‌ دهند. این گونه می توانید درست‌ ترین آن‌ ها را انتخاب کنید. در هر حال شما با بررسی شرایط خود به خوبی می‌ توانید بهترین شخص را به عنوان وکیل انتخاب کنید تا نتایج عالی به دنبال داشته باشد.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

مسعود زنگنه

مسعود زنگنه بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل

مسعود زنگنه از وکلای مجرب تورن هیل در کانادا است که در خصوص حقوق جزا و خدمات اسناد رسمی به ارائه‌ خدمات بالقوه‌ای می‌ پردازد. ایشان موسسه‌ حقوقی زنگنه و مدیر عامل شرکت Unique Advisor در استان انتاریو کانادا می‌ باشد. او با توجه به این که در زمینه‌ حقوق بین‌ الملل و املاک و امور مالی تخصص و تجرب بسیار بالایی دارد، جزء بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل محسوب می‌ گردد.

ایشان کارشناس حقوق از دانشگاه تهران، حقوق حرفه‌ ای جهانی از دانشگاه تورنتو و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران هستند. وی عضو انجمن حقوق انتاریو و عضو بازنشستگی وکلای دادگستری ایران نیز است. ایشان تاکنون در موسسات حقوقی بسیاری به فعالیت پرداخته و به زبان انگلیسی و فارسی نیز تسلط دارند. جناب آقای مسعود زنگنه تجربه و دانش گسترده‌ ای در رابطه با قراردادهای بین‌ المللی و داوری دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • حقوق املاک
 • وصیت نامه و وکالتنامه
 • حقوق قراردادها
 • حقوق شرکت ها
 • دعاوی مدنی
 • حقوق خانواده
 • حقوق جزا
 • حق ساختمانی
 • خدمات اسناد رسمی

شماره تماس: 7477234 (416)

آدرس دفتر: واحد 402، 8199 خیابان یانگ، تورن هیل، انتاریو، کانادا

مهران یوسفی

مهران یوسفی بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل

مهران یوسفی به عنوان بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل کانادا به امور خانواده و مهاجرت رسیدگی می‌ نماید. ایشان از دکترای فقه از دانشکده‌ حقوق در تورنتو و کارشناسی ارشد هنر و علوم سیاسی از دانشگاه یورک برخوردار می‌ باشند. وی اینک عضو انجمن حقوقی انتاریو بوده و به زبان فارسی و انگلیسی تسلط کافی دارد. از جمله تمرکز کاری او می‌ توانیم به مشاوره‌ حقوقی، دفاع کیفری، قوانین مهاجرت با این دادرسی مدنی و دعاوی قضایی اشاره کنیم. وی در رابطه امور جنایی تخصص و تجربه‌ بسیار بالایی دارد و می‌ تواند در رابطه با مهاجرت مشاوره‌های ارزنده‌ ای به شما عزیزان ارائه کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • خانواده
 • مهاجرت
 • جنایی
 • دفتر اسناد رسمی

شماره تماس: 3510874 (647)

آدرس دفتر: واحد پنت هاوس اف، 7368 خیابان یانگ، تورن هیل، انتاریو، کانادا

علی احمری مقدم

علی احمری مقدم بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل

از دیگر بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل کانادا می‌ توانیم به علی احمری مقدم وکیل خانواده و طلاق و تجارت در کانادا اشاره کنیم. ایشان شرکت حقوقی احمری مقدم را در کانادا تاسیس کردند و به فعالیت‌های زیادی از جمله ثبت و تاسیس شرکت‌ها و خرید و فروش فرانچی و بیزینس، تنظیم وکالت‌ نامه، کلیه امور مهاجرتی، خرید و فروش و اجاره‌ املاک مسکونی و تجاری می‌ پردازند.

آقای مقدم عضو کانون وکلای انتاریو، متخصصان حقوقی ایرانی انتاریو و سازمان BNI High Achievers (Pickering Branch) هستند. وی دارای کارشناس ارشد حقوق از دانشگاه تورنتو، کارشناسی حقوق از دانشگاه اقتصاد و علوم سیاسی لندن و همچنین کارشناسی علوم سیاسی هنر و دولتی از دانشگاه یورک می‌ باشند. او در خصوص امور خانواده تجربه‌ بالایی دارد و می‌ تواند به شما مشاوره نیز ارائه کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • تجارت
 • خانواده و طلاق
 • انحصار وراثت
 • املاک

شماره تماس: 8000808 (416) یا 5976700 (289)

آدرس دفتر: واحدهای 908 و 909، 7191 خیابان یانگ، تورن هیل، انتاریو، کانادا

آرش میریان

آرش میریان بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل

آرش میریان وکیل ارشد و بنیانگذار موسسه‌ حقوقی میریان در تورن هیل کانادا است. او در زمینه‌های متعددی از جمله انکار ناتوانی، قانون املاک و مستغلات، صدمات شخصی و … در دفتر حقوقی خود به فعالیت می‌ پردازد. از تحصیلات عالی وی می‌ توانیم به دکترای حقوق از دانشکده‌ حقوق توماس جفرسون، دکترای حقوق قانون تجارت بین الملل، تجارت و تنظیم مقررات از دانشگاه ژیجیانگ، کارشناسی ارشد روابط و امور بین‌الملل از دانشگاه عبری اشاره کنیم.

علاوه بر آن دارای کارشناسی ارشد روابط بین‌الملل از دانشگاه تورنتو، سیاست‌های بین المللی از دانشگاه استکهلم و کارشناسی هنر با درجه‌ ممتاز و رشته‌ علوم سیاسی از دانشگاه یورک می باشد. علاوه بر آن وی عضو انجمن حقوقی انتاریو، انجمن وکلای ایالت کالیفرنیا و بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل محسوب می‌ شود. ایشان در انجمن وکلای دادرسی انتاریو و انجمن وکلای مصرف کننده‌ لس آنجلس نیز به فعالیت می‌ پردازد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت به کانادا
 • صدمات شخصی
 • املاک و مستغلات

شماره تماس: 5565888 (647)

آدرس دفتر: واحد 709، 7191 خیابان یانگ، تورن هیل، انتاریو، کانادا

ساسان امام

ساسان امام بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل

ساسان امام از بهترین وکلای دعاوی قضایی و دعاوی تجاری بر تورن هیل کانادا است. او به زبان انگلیسی و فارسی تسلط بالایی دارد و عضو انجمن حقوقی انتاریو می‌ باشد. ایشان دارای مدرک لیسانس حقوق بوده و مالک خدمات حقوقی است. وی در امور متعددی از جمله کلاهبرداری‌های اینترنتی، جریمه‌های رانندگی، آسیب‌های ناشی از لغزش و سقوط، تصادفات وسایل نقلیه‌ موتوری، جرائم نظارتی، ارزیابی اموال، دادگاه‌های دعاوی کوچک، صدمات شخصی و … می‌ پردازد و جزء با سابقه‌ ترین وکیلان محسوب می‌ شود. اگر به دنبال بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل در خصوص انواع دعاوی هستید، می‌ توانید به آقای امام مراجعه کنید.

حوزه کاری و خدمات:

 • آسیب دیدگی های ناشی از تصادفات
 • زمین خوردگی
 • حقوق املاک
 • مهاجرت

شماره تماس: 4445555 (416)

آدرس دفتر: واحد 709، 7191 خیابان یانگ، تورن هیل، انتاریو، کانادا

فلورین رهی

فلورین رهی بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل

فلورین رهی عضو انجمن و موسسه‌ وکلای تورنتو و انجمن حقوق انتاریو می‌ باشد. او با توجه به تبحر و تخصصی که در امور انحصار وراثت و صدمات بدنی دارد، در میان فارسی زبانان به عنوان بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل محسوب می‌ گردد. ایشان از کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه یورک، کارشناسی حقوق از دانشگاه لندن و کارشناسی علوم پایه‌ شیمی از دانشگاه تورنتو برخوردار می‌ باشد. وی عضو شورای املاک و مستغلات انتاریو و مددکاران حقوقی انجمن وکلای تورنتو و نماینده‌ انتاریو است و به زبان‌های انگلیسی و فارسی نیز تسلط کاملی دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • انحصار وراثت
 • صدمات بدنی
 • املاک

شماره تماس: 2196775 (416)

آدرس دفتر: واحد 203، 7368 خیابان یانگ، تورن هیل، انتاریو، کانادا

نجوا حسینی

نجوا حسینی بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل

نجوا حسینی یکی از وکلای خبره در حوزه‌ مهاجرت و اخذ ویزا در تورن هیل کانادا است. ایشان تمرکز حقوقی خود را بر روی امور خرید و فروش زمین، مشاوره به مالکان در رابطه با اجرای اجاره املاک و مستغلات مسکونی و تجاری و سرمایه‌گذاری گذاشته‌ است. او به عنوان وکیل ایرانی در تورن هیل عضو انجمن حقوقی انتاریو بوده و از معروفیت زیادی در میان فارسی توانان برخوردار می‌ باشد. وی دارای کارشناسی حقوق از دانشگاه بیرمهنگام، مدرک دیپلم منشی حقوقی از کالج سنکا و لیسانس مهندسی با توجه ممتاز از دانشگاه آزاد می‌ باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت به کانادا
 • املاک
 • وصیت نامه و مشاوره حقوقی مستقل

شماره تماس: 5972095 (905)

آدرس دفتر: واحد 507، 7191 خیابان یانگ، تورن هیل، انتاریو، کانادا

آرین کامیاب

آرین کامیاب بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل

آرین کامیاب از وکلای کارآمد در حوزه‌ صدمات ناشی از تصادفات رانندگی است. وی دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه کنت و کارشناسی هنر و روانشناسی از دانشگاه یورک می‌ باشد. ایشان وکیل و مدیر شرکت حرفه ای کامیاب بوده که از سال 2016 تاسیس کرده است. او به عنوان وکیل ایرانی در تورن هیل به انواع دعاوی قضایی، صدمات شخصی و امور بیمه رسیدگی می‌ کند و به زبان انگلیسی و فارسی نیز تسلط کافی دارد. شما می‌ توانید جهت رسیدگی به انواع دعاوی در تورن هیل کانادا به آقای آرین کامیاب مراجعه کنید.

حوزه کاری و خدمات:

 • دعاوی دادگستری
 • املاک
 • صدمات ناشی از تصادفات رانندگی
 • مهاجرت به کانادا

شماره تماس: 3882121 (647)

آدرس دفتر: واحد 611، 7191 خیابان یانگ، تورن هیل، انتاریو، کانادا

دانیال لاریجانی

دانیال لاریجانی بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل

دانیال لاریجانی یکی از بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل است که در خصوص مهاجرت به کانادا فعالیت می‌ کند. وی در شرکت حقوقی حرفه‌ ای رایتون چند سال است در زمینه‌ قانون استارتاپ‌ها، قانون تجارت، حقوق مالکیت و اسناد رسمی فعالیت می‌ نماید و مشغول ارائه‌ خدمات است. او به زبان‌های انگلیسی، فارسی و فرانسه تسلط کافی دارد. از تحصیلات وی می‌ توانیم به لیسانس حقوق از دانشگاه مک گیل، کارشناسی ارشد و حقوق بین‌ الملل از دانشگاه شهید بهشتی، لیسانس حقوق رشته فقه از دانشگاه SB، دیپلم حقوق از دانشگاه مونترال اشاره کنیم. او اینک عضو مشاور حقوقی داخلی هیربدان و مدیر منطقه‌ مهاجرت، مشاور عمومی در بارسان و وکیل در موسسه حقوق لاهیجانی در آوریل کانادا و بهترین وکیل ایرانی در تورن هیلاست.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت
 • اسناد رسمی و حقوق مالکیت
 • قانون تجارت

شماره تماس: 2000131 (416)

آدرس دفتر: تورن هیل، انتاریو، کانادا

افشین یزدانی

افشین یزدانی بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل

افشین یزدانی در زمینه‌ مهاجرت به کانادا بیش از هیجده سال است که سابقه‌ کاری دارد. او اینک موسس و مالک اصلی گروه حقوقی یزدانی (YLP) در کانادا است. وی در موسسه‌ حقوقی خود در رابطه با تجارت و مهاجرت خدمات کامل و ارزنده‌ ارائه می‌ نماید. او در سال 2014 وکیل و استاد حقوقی در ایران بوده و در سال 2008 نیز در کشور دبی به ارائه‌ مشاوره‌ حقوقی می‌ پرداخته.

زمانی که در سال 2012 به کانادا مهاجرت کرد توانست در سال 2018 عضویت انجمن وکلای انتاریو را به دست آورد. جناب آقای افشین یزدانی به عنوان بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل پرونده‌های متعددی را در سطوح مختلف دادگاه‌ها در ایران پیگیری کرده و به صدها صاحب کسب و کار کمک نموده تا به کانادا مهاجرت نمایند. او وکیل دعاوی حقوقی دعاوی تجاری و رسیدگی به پرونده های کلاه برداری مالی نیز می‌ باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • تجارت
 • مشاور املاک
 • مهاجرت به کانادا

شماره تماس: 5970133 (905)

آدرس دفتر: واحد 509، 7191 خیابان یانگ، تورن هیل، انتاریو، کانادا

ویژگی ها و وظایف بهترین وکیل سرمایه گذاری در تورن هیل

وکیل سرمایه‌ گذاری در تمام مراحل می‌ تواند به شما در خارج از کشور کمک کند. از جمله مهم‌ ترین وظایف بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل در حوزه‌ سرمایه‌ گذاری می‌ توانیم به انعقاد قرارداد، خرید ملک، ثبت یک شرکت و پیگیری دعاوی ناشی از سرمایه گذاری اشاره کنیم. تاسیس و ثبت شرکت یکی از مهم ترین خدماتی است که توسط وکیل سرمایه‌ گذاری ارائه می‌ گردد.

متقاضی بهتر است قبل از ثبت شرکت خود با وکیل سرمایه‌گذاری مشورت کند تا بتواند بهترین تصمیم را در رابطه با این موضوع بگیرد. معمولا قواعد حاکم بر قراردادهای خرید ملک در خارج از کشور بسیار پیچیده هستند و قوانین خاص خود را می‌ طلبند. وکیل سرمایه‌ گذاری تمامی این مفاد قرارداد را مورد بازبینی قرار می‌ دهد و می‌ تواند نتیجه‌ مورد نظر را به شما ارائه نماید.

وظایف و مسئولیت‌های وکیل خوب در تورن هیل

وظایف و مسئولیت‌های بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل بسیار گسترده‌ تر از این موارد گفته شده‌ است. وکیل در اصل باید پاسخگو به تمامی سوالات موکل خود و ارائه‌ توضیحات شفاف باشد. او باید به حل مشکلات با ارائه‌ راهکارهای موثر و مفید باشد. مشاوره و توصیه به موکل در رابطه با راهکارهای موجود و خدمات خاص که ممکن است برای آن ها مفید باشند بر عهده‌ی وکیل است. به روز رسانی کردن اطلاعات خود برای به موفقیت رساندن پرونده نیز از دیگر وظایف و مسئولیت‌های وی می‌ باشد.

ویژگی ها و وظایف بهترین وکیل سرمایه گذاری در تورن هیل

کلام آخر

تورن هیل یکی از زیباترین شهرهای کشور کانادا است. این شهر از جذابیت های زیادی برخوردار می باشد و مکانی امن و ایمن برای زندگی و تحصیل است. افرادی که در این شهر دچار مشکلات حقوقی شده و به دنبال انتخاب بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل هستند، باید بدانند مهم ترین فاکتور در انتخاب وکیل معتبر بودن آن هاست. در این مقاله با فاکتورهای دیگر آشنا می شوید. لطفا نظرات و دیدگاه های خود را از این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

حق الوکاله وکیل سرمایه گذاری چقدر است؟

میزان حق الوکاله بهترین وکیل ایرانی در تورن هیل در زمینه سرمایه گذاری به سرمایه شما و توافق طرفین بستگی دارد.

آیا وکیل تورن هیل باید بر زبان انگلیسی تسلط داشته باشد؟

با توجه به اینکه وکیل در کشور خارجه به ارائه خدمات می پردازد، مسلما باید بر زبان انگلیسی تسلط داشته باشد.

آیا وکیل کیفری به دعاوی دادگستری رسیدگی می کند؟

بله می تواند به انواع دعاوی دادگستری در دادگاه های عالی کانادا رسیدگی کند.

5/5 - (1 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. درود
  من به یک وکیل معتبر در زمینه مهاجرت احتیاج دارم لطفا به من معرفی بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا