وکیلوکیل کانادا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در کانادا ⚖️【آپدیت 2024】

طلاق آخرین گزینه ی انتخابی است که زوجین برای پایان دادن به زندگی مشترکشان، پس از طی کردن مراحل مختلف می گیرند. البته در همه موارد طلاق آخرین گزینه نیست و می توانند بر اساس دلایلی بسیار گوناگون اتفاق بیوفتد. طی کردن مراحل قانونی طلاق گرفتن، بر خلاف تصوراتی که برخی از افراد دارند آنچنان ساده نیست و پیچیدگی های خاص خودش را دارد. حال فکر کنید یک فردی که مهاجرت به کشور کانادا کرده است، دچار این مشکل شده و بر اساس اینکه با قوانین و مقررات آن کشور آشنایی ندارد، حتما نیازمند وکیلی است که بتواند در این راه او را همراهی کند. ما نیز تصمیم گرفتیم تا در این مقاله برای کمک به شما عزیزانی که در کانادا به سر می برید و برای مسائل قانونی خود همچون طلاق نیازمند وکیلی کار کشته هستید، چند تا از بهترین وکیل طلاق در کانادا را خدمتتان معرفی کنیم. در این صورت با آشنایی کامل می توانید وکیل خود را انتخاب کنید. در ادمه همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق در کانادا کیست

بهترین وکیل طلاق در کانادا کیست؟

بهترین وکیل طلاق در کانادا می تواند فردی باشد که یک وکیل عمومی حقوقی است و تخصص خاصی در مورد حقوق خانواده دارد یا می‌تواند یک وکیل ویژه حقوق خانواده باشد که به طور اختصاصی در موارد مربوط به طلاق و نحوه تفکیک دارایی‌ها مشغول به کار است. اما در هر صورت آن وکیل باید به طور کامل به قوانین و مقررات حقوقی کشور کانادا مسلط باشد و این مسلط بودن به این مسائل می تواند باعث شود تا به خوبی پرونده شما را بررسی کند و با توجه به آنچه در قوانین ذکر شده، راه حل های مناسبی را به شما ارائه دهد.

بنابراین برای فهمیدن اینکه بهترین وکیل طلاق در کانادا کیست، باید به تجربه، تخصص و مهارت آن وکیل توجه کرد و بعد از این مسئله باید به میزان تسلط آن وکیل به قوانین کشور نیز اطمینان حاصل کرد. همچنین تعداد پرونده هایی که آن وکیل در آنها توانسته موفقیت کسب کند. بر اساس تمام این موارد می توان بهترین وکیل طلاق در کانادا را پیدا کرد.

در ادامه ی این مقاله همانطور که در ابتدا گفتیم، به معرفی بهترین وکیل طلاق در کانادا می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

بهمن عظیمی

بهمن عظیمی

بهمن عظیمی یکی از وکلای دادگستری انتاریو می باشد. اقای بهمن عظیمی به این نکته اهمیت می دهند که توجه به جزییات درقبول دعاوی و امر وکالت بسیار مهم است. تخصص اقای بهمن عظیمی قبول دعاوی حقوقی، خانواده و دفاع از حقوق موکلان در دادگاه می باشد. ایشان همچنین در خصوص تمامی جنبه‌های دعاوی صدمات جانی از جمله لغزش و سقوط ، قانون مسئولیت متصرفین، خسارت اموال، دعاوی خسارت ناشی از تصادفات وسایل نقلیه موتوری و مطالبات منفعتدر اثر تصادفات و اسیب ها و صدمات شخصی پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام رسانده اند. شما می توانید در هر زمان که با مورد حقوقی مواجه هستید، جهت بررسی پرونده و دریافت مشاوره حقوقی با دفتر وکالت اقای بهمن عظیمی تماس گرفته و از خدمات حقوقی ایشان استفاده کنید.

شماره تماس: 647 947 4014

آدرس دفتر: 685 Sheppard Ave E Suite 508 Toronto Ontario M2K 1B6 Canada

پریناز لک

پریناز لک

پریناز لک یکی از وکلای حرفه ای شرکتی و بنیان گذار موسسه حقوقی لک در تورنتوی کانادا است. پریناز لک در تمامی زمینه های حقوقی فعالیت و تجربه دارد، اما حوزه اصلی فعالیت او قانون املاک و مستغلات و حقوق شرکت ها است. پریناز لک به صورت داوطلبانه در سمت های مختلف با مرکز اسناد حقوق بشر ایران، انجمن هنر و فرهنگ ایرانیان کانادایی و وکلای کانادایی، برای دستیابی به اهداف سازمان حقوق بشر خدمت کرده است. یکی دیگر از ویژگی های این وکیل کارکشته مسلط بودن ایشان به زبان های انگلیسی، فارسی و فرانسه است.

حوزه ی فعالیت پریناز لک به شرح زیر است:

 • دعاوی حقوقی
 • مشاوره حقوقی
 • قانون املاک و مستغلات
 • قانون تجارت و حقوق شرکت ها
 • وصیت نامه و برنامه ریزی انتقال اموال

شماره تماس: 5686-477 (416)

آدرس دفتر: Toronto, Ontario, Canada

نسیم جلیلی

نسیم جلیلی بهترین وکیل طلاق در کانادا

نسیم جلیلی وکیل پایه یک دادگستری در کانادا است. نسیم جلیلی با بیش از 10 سال سابقه ی فعالیت یکی از بهترین وکلا در حوزه دعاوی خانواده هستند. همچنین ایشان مشاور مهاجرتی درجه یکی نیز هستند. برای استفاده از تجربیات و کمک گرفتن از پریناز لک می توانید جهت گرفتن وقت، با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل نمایید.

فعالیت های وکیل نسیم جلیلی:

 • مشاور حقوقی و مهاجرتی
 • امور شبه کیفری و جلسات دادرسی جهت تعیین ضمانت
 • مسائل مربوط به ملک و املاک

شماره تماس: 0887-597 (905)

آدرس دفتر: Suite 203, 8910 Yonge Street, Richmond Hill, Ontario, Canada

صدف اعتماد

صدف اعتماد بهترین وکیل طلاق در کانادا

صدف اعتماد موسس، مدیر و وکیلی حرفه ای در شرکت حقوقی S.E.T است. صدف اعتماد در حوزه دعاوی حقوق خانواده، وصیت نامه و دارایی ها و قانون مهاجرت مهارت دارد. صدف اعتماد بسیار کوشا است تا به بهترین نحو به خانواده ها در تمام مراحل زندگی شان، به ویژه در فراز و نشیب ها و سختی ها، کمک کند. یکی از کار های جالب صدف اعتماد جنبه ی شخصی دادن به فعالیت حقوقی خود است و همچنین به موکلین خود مشاوره شخصی، با کیفیت و مقرون به صرفه ارائه دهد.

شماره تماس: 7260-226 (416)

آدرس دفتر: Suite 200, 5700 Yonge Street, Toronto, Ontario, Canada

آیدا میرزاده

آیدا میرزاده بهترین وکیل طلاق در کانادا

آیدا میرزاده یکی از وکلای عضو در انجمن حقوق خانواده است. آیدا میرزاده با بیش از 5 سال سابقه در تمام زمینه های دعاوی قضایی حقوق خانواده و روش های جایگزین حل اختلاف تخصص و مهارت دارد. تجربه ی بالای ایشان باعث شده تا پرونده های موفق زیادی در زمینه حوزه خانواده داشته باشند.

از جمله فعالیت های آیدا میرزاده:

 • مشاوره حقوقی
 • اختلافات مربوط به حضانت و تکفل
 • تقسیم اموال توافق نامه های زندگی مشترک
 • عقدنامه های ازدواج
 • فرزند خواندگی های خصوصی و والدین ناتنی

شماره تماس:  2801-861 (905)

آدرس دفتر: Suite 200, 201 County Court Blvd, Brampton, Ontario, Canada

دستمزد وکیل طلاق در کانادا به چه عواملی بستگی دارد؟

وکالت شغلی آزاد محسوب می شود، بنابراین نرخ ثابتی برای دستمزد یک وکیل وجود ندارد. میزان سختی و پیچیدگی، ارزش، زمان و… یک پرونده می تواند میزان دستمزد یک وکیل طلاق در کانادا را مشخص کند. وکلا با توجه به مواردی که ذکر کردیم و یک سری معیاری که برای کار خود در نظر دارند، حق الوکاله ی خود را می گیرند. اما باز هم راهایی هست که بتوان از میزان دستمزد یک وکیل طلاق کاهش داد. در ادامه به آنها اشاره می کنیم. همراه ما باشید:

تجربه وکلا: تجربه یکی از ویژگی های مهم وکلا محسوب می شود و هرچه یک وکیل طلاق با تجربه تر باشد، به همان میزان دستمزد آن نیز بالا تر است. راه حلی که در این مورد وجود دارد، این است که ممکن است پرونده ی حقوقی شما آنقدر ها هم پیچیده و دشوار نباشد و حتی یک وکیل که تخصص دارد، اما تجربه کمتری دارد نیز بتواند پرونده شما را حل کند. پس شما می توانید از وکیلی کم تجربه تر استفاده کنید، تا هزینه دستمزد آن نیز کمتر باشد.

مذاکره قبل از همکاری: قبل از اینکه پرونده ی خود را به وکیل بسپارید، بهتر است ابتدا در مورد چگونگی حساب وکیل برای گرفتن حق الوکاله با او صحبت کنید. در خیلی از جاها در واقع دستمزد وکیل با توافق بین دو طرف یعنی وکیل و موکل انجام می شود. پس در هنگام مذاکره می توانید بر سر دستمزد وکیل توافق کنید.

استفاده از خدمات حقوقی آنلاین: برخی از کشور ها وکلای دولتی دارند که هزینه کمتری بابت دستمزد میگیرند. همچنین برنامه هایی وجود دارد که مشاوره های رایگان از بهترین وکلا را در اختیار شما قرار می دهند و حتی بعضی از وکلا مشاوره های حقوقی رایگان دارند که می توانید از آنها برای رفع مشکل پرونده ی خود استفاده‌ کنید.

لزوم مراجعه به بهترین وکیل طلاق در کانادا

مراجعه به وکیل به این دلیل ضروری و الزام دارد که روند بررسی پرونده در دادگاه ها اللخصوص دعاوی طلاق بسیار طولانی است، بنابراین این مسئله برای افرادی که دوست ندارند زمان زیادی از آنها گرفته شود و همچنین عجله دارند که زندگی مشترکشان زودتر پایان یابد، خوشایند نیست. اما یک وکیل خبره و با تجربه که مسائل این چنینی را بسیار حل کرده است و در دادگاه ها حضور زیادی داشته است، می تواند به راحتی و با صرف زمان کوتاهی شما را به خواسته ای که دارید برساند.

بهترین وکیل طلاق در کانادا می تواند نسبت به شما سریع تر در دعاوی طلاق عمل کند، زیرا او به تمامی قوانین و مقررات کشور مسلط است و در این هنگام می تواند راه های متفاوت بسیاری که برای پایان دادن به زندگی مشترک وجود دارد و زمان کمتری را از شما می گیرد را ارائه دهد. همچنین با داشتن یک وکیل با تجربه می توانید اطمینان داشته باشید که حقوقتان در دادگاه پایمال نمی شود.

بهترین وکیل طلاق در کانادا

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که تا انتهای مقاله ی بهترین وکیل طلاق در کانادا همراه ما بودید. امیدواریم مطالب ارائه شده برایتان مفید بوده باشد. ما در این مقاله علاوه بر معرفی برترین وکیلا، به توضیح انواع طلاق نیز پرداخته ایم. اگر شما نظرات و تجربیات ارزشمند خود را در این خصوص با ما و سایر کاربران سایت به اشتراک بگذارید خوشحال می‌ شویم. از شما کاربران عزیز بابت اینکه تا انتها در کنار ما بوده‌ اید کمال تشکر و قدردانی را داریم.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 9 =

دکمه بازگشت به بالا