وکیلوکیل استرالیا

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در استرالیا ⚖️【آپدیت 2024】

در این مقاله تصمیم داریم در رابطه با بهترین وکیل ایرانی در استرالیا صحبت کنیم و اطلاعات مفیدی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. با توجه به اینکه قوانین کشور استرالیا پیچیده بوده و در همه حال در تغییر می‌ باشد، وجود یک وکیل ایرانی در این کشور که از اطلاعات و آگاهی کافی برخوردار باشد و در تنظیم قوانین و مقررات مهاجرت بتواند کمک کند، بسیار اهمیت دارد. وکیل فارسی زبان می‌ تواند نیازهای مشتریان خود را برآورده کرده و در کلیه امور حقوقی به همراه مشاوره‌ ای با کیفیت، به روز و حرفه‌ای به متقاضیان ایرانی کمک کند.

بهترین وکیل ایرانی در استرالیا

بهترین وکیل ایرانی در استرالیا کیست؟

بهترین وکیل ایرانی در استرالیا فردی است که بتواند در دفاع و طرفداری موثر و همچنین حمایت از متقاضیان خود در دادگاه‌های عالی موفق باشد و در رابطه با سیاست‌ها و چالش‌های حقوقی راهکارهای ارزشمندی ارائه نماید. حمایت از موکلان ایرانی با شرکت فعالانه و پیدا کردن راهکارهای جدید جهت تصحیح در امور حقوقی از اهمیت بالایی برخوردار می‌ باشد. یکی دیگر از مهم ترین ویژگی‌های وکیل برخورداری از فرهنگ پاسخگو بودن است. وکیل باید در همه حال پاسخگوی موکل خود در امور حقوقی، کیفری و خانواده باشد. وکیل متخصص علاوه بر قبول وکالت به مشاوره‌ حرفه‌ای و با کیفیت نیز می‌ پردازد و راهکارهای درست و شایسته را پیش روی موکل قرار می‌ دهد.

وکلای خوب باید به تمامی تعهدات خود در قرارداد آگاه باشند و آن ها را انجام دهند. او باید همواره تمام امور را به شکل کاملا ایده آلی دنبال کند. اگر شما نیز به دنبال بهترین وکیل ایرانی در استرالیا هستید، می توانید علاوه بر بررسی سابقه وی در حل پرونده های مذکور به بررسی پروانه وکالت ایشان نیز بپردازید.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در استرالیا می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید:

سیروس احمدی

سیروس احمدی بهترین وکیل ایرانی در استرالیا

سیروس احمدی از بهترین وکیل ایرانی در سیدنی است. در واقع ایشان بیشتر تمرکز حقوقی خود را بر روی امور مهاجرت به استرالیا و نیوزلند گذاشته است. او در حوزه‌ مهاجرت، تابعیت و اخذ ویزا و اقامت دائم تلاش کرده و تجربیات گوناگونی نیز دارد. او کارشناس رسمی امور مهاجرت استرالیا و نیوزلند بوده و در کشورهای اروپایی از جمله آلمان، اتریش، انگلستان، قبرس جنوبی فعالیت می‌ کند. خدمات ایشان چیزی فراتر از دریافت ویزا است. ثبت نام در دوره‌های زبان انگلیسی، پیدا کردن محل سکونت در استرالیا، انجام عملیات مالیاتی، کارت بیمه درمانی، گشایش حساب بانکی از جمله کمک‌های وی برای متقاضیان مهاجر می‌ باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت به استرالیا
 • مهاجرت به نیوزلند

شماره تماس: 02188758851
آدرس دفتر: VisaYab Australia Suite 708, Level 7, 159-175 Church St. 2150


سوزان دیوید

سوزان دیوید

سوزان دیوید به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل ایرانی در استرالیا از سال 1985 در دادگاه عالی نیو ساوت ولز مشغول به فعالیت می‌ باشد. ایشان سرپرست و وکیل دادگاه عالی استرالیا از سال 1986 نیز است. علاوه بر تمام این‌ها وی با توجه به تخصص و تبحر بالایی که در حوزه‌ مهاجرت و دعاوی دادگستری داشته است، شریک و عضو بنیان گذار دیوید لگال نیز می‌ باشد. همان طور که می‌ دانید انجمن حقوقی نیو ساوت ولز وکلا متخصص و معتبر در حوزه‌ قانون صدمات شخصی را می‌ پذیرد. او در این انجمن سالیان سال است که به فعالیت پرداخته و در زمینه‌ صدمات شخصی نیز تبحر بالایی دارد. خانم سوزی دیوید عضو شورای فرانشیز استرالیا، نماینده‌ مهاجرت دارای مجوز و عضو انجمن حقوقی NSW نیز است.

حوزه کاری و خدمات:

 • دعاوی دادگستری
 • تجارت
 • مهاجرت به استرالیا

شماره تماس: 0297285678

آدرس دفتر: David Legal 1st Floor/3/43 Harris St، Fairfield NSW 2165

محمدرضا عظیمی

محمدرضا عظیمی

آقای محمد رضا عظیمی از وکلای ثبت شده در مهاجرت به استرالیا است. او مدیر و موسسه‌ خدمات مهاجرت و تحصیلی شادا را بر عهده گرفته است. ایشان دارای مدرک کارشناسی در رشته مترجمی زبان انگلیسی بوده و توانسته تحصیلات تکمیلی خود را در رشته‌ حقوق مهاجرت در دانشگاه ملی استرالیا اخذ کند.

اینک وی به عنوان مشاوره‌ رسمی دانش آموزان و دانشجویان زیادی را در استرالیا دارد و به تدریس زبان انگلیسی در انواع آموزشگاه‌ها نیز می‌ پردازد. آقای عظیمی مهم‌ترین و معتبرترین مجله باستان شناسی در استرالیا را نیز به عنوان خبرنگار ایرانی برای مجله‌ استرالیایی نگاشته است. ایشان یکی دیگر از بهترین وکیل ایرانی در استرالیا است که جزء ورزشکاران ملی نیز محسوب می‌ گردد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت به استرالیا

شماره تماس: 61290025511

آدرس دفتر: خدمات مهاجرتی و تحصیلی شادا، 70/48-50 George St، Sydney NSW 2150

سینا تقدیر

سینا تقدیر

جناب آقای سینا تقدیر مشاوره تخصصی و نماینده‌ دادگاه استرالیا است. او بیش از 21 سال است که تمرکز خود را بر روی زمینه‌ حقوق خانواده از جمله اموال و امور والدین، طلاق، انحصار وراثت، حضانت فرزند، نفقه و … گذاشته است. مهم‌ ترین تخصص وی در امور خانواده و طلاق است. سینا تقدیر وکیل رسمی دادگستری در ملبورن استرالیا بوده و به عنوان بهترین وکیل ایرانی در استرالیا نیز شناخته می‌ شود. ایشان به زبان‌های انگلیسی، دری و فارسی تسلط کافی دارد و می‌ تواند در امور خانواده، سرپرست و قیم ایرانیان فارسی‌زبان در ملبورن باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • دعاوی دادگستری
 • خانواده و طلاق
 • حضانت فرزند

شماره تماس: 0397948668

آدرس دفتر: Taft Lawyers Pty Ltd 200 Queen St، Melbourne VIC 3000

مانا قدیریان

مانا قدیریان

مانا قدیریان به ارائه‌ خدمات حقوقی کار آمد و عالی و مقرون به صرفه می‌ پردازد که جز افتخارات ایشان محسوب می‌ شود. او در حوزه‌های عملی به فعالیت‌هایی همچون رسیدگی به امور خانواده، وثیقه، قانون ساخت و ساز، قانون تجارت، قانون استخدام و قانون کسب و کار می‌ پردازد. ایشان به عنوان بهترین وکیل ایرانی در استرالیا مقالات دانشگاهی زیادی در زمینه حقوق تجارت و دعاوی نگاشته است که در استرالیا منتخب شده اند. وی در اختلافات و حل آن ها انواع اختلافات ملکی سال‌ها است که تجربه دارد و در دهه‌ 1990 عضو شورای شهر منطقه‌ در استرالیا بوده است.

حوزه کاری و خدمات:

 • اشتغال
 • تجارت
 • دعاوی دادگستری
 • خانواده
 • انحصار وراثت

شماره تماس: 0280145818

آدرس دفتر: Checks and Balances Law، Level 13/111 Elizabeth St، Sydney NSW 2000

احسان جهان اندیش

احسان جهان اندیش

اگر قصد مهاجرت به کشور استرالیا را دارید می‌ توانید به احسان جهان اندیش بهترین وکیل ایرانی در استرالیا در حوزه‌ مهاجرت اعتماد کنید. ایشان مشاور امور ویزا و مهاجرت بوده و توانسته وکیل رسمی و ثبت شده با افتخارات بسیار در این کشور باشد. علاوه بر آن عضو انجمن مهاجرت استرالیا نیز می‌ باشد. او در حوزه‌ حقوق مهاجرت از بهترین دانشگاه استرالیا فارغ‌ التحصیل شده و به زبان فارسی و انگلیسی تسلط کافی دارد. تاکنون بیش از 5 سال سابقه‌ همکاری با اداره‌ مهاجرت استرالیا، دادگاه‌های استرالیا و دیوان بازنگری اداری داشته است. اگر قصد درخواست ویزا ازدواج، نامزدی، والدین، مهارتی، دانشجویی، توریستی و یا پناهندگی را دارید، می‌ توانید از آقای جهان اندیش مشاوره بگیرید.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت به استرالیا

شماره تماس: 61280156804

آدرس دفتر: VisaSmart Migration Services، 15/60 Station St E، Sydney NSW 2150

هما حضرتی

هما حضرتی

آیا به فکر مهاجرت به استرالیا هستید؟ آیا به بهترین وکیل ایرانی در استرالیا که در امور مهاجرت به شما مشاوره حرفه‌ ای دهد نیاز دارید؟ ما به شما خانم هما حضرتی را معرفی می‌ کنیم. ایشان از تحصیلات فوق لیسانس در زمینه‌ مهاجرت برخوردار می‌ باشند و تا اون توانسته‌ اند پرونده‌های پیچیده‌ زیادی رو حل و فصل کنند و در حوزه‌ مهاجرت و همچنین مشاوره‌ حقوقی از تخصص بسیار بالا برخوردار می باشند.

حوزه کاری و خدمات:

 • مشاوره حقوقی
 • مهاجرت به استرالیا

شماره تماس: 61296654881

آدرس دفتر: Hazrati Immigration Consultancy، 29 Moira Cres، Sydney NSW 2034

جاوید احمدی

جاوید احمدی

جاوید احمدی در استرالیا در میان ایرانیان آوازه‌ بسیار بلندی دارد. او به ارائه‌ خدمات منطقی و مقرون به صرفه و به صورت شخصی، دقیق و محرمانه می‌ پردازد. ایشان در امور حقوقی بسیاری از جمله تجارت، جنایی و خانواده و طلاق به فعالیت می‌ پردازند. اگر دچار مشکلات کیفری و حقوقی شده‌اید می‌ توانید از بهترین وکیل ایران در استرالیا جاوید احمدی کمک بگیرید. او در حل پرونده‌های جنایی سابقه‌ی بالایی دارد و به امور خانواده و طلاق نیز رسیدگی می‌ کند. علاوه بر تمامی این‌ها می‌ تواند به ارائه‌ مشاوره در خصوص خانواده و پرونده‌های جنایی بپردازد.

حوزه کاری و خدمات:

 • جنایی
 • خانواده و طلاق
 • دعاوی دادگستری
 • انحصار وراثت

شماره تماس: 0287471789

آدرس دفتر: Republic Lawyers 1307/109 Pitt St، Sydney NSW 2000

سعید رضائی

سعید رضائی

سعید رضایی عضو گروه مشاوره مهاجرتی و اخذ ویزای سابکلس استرالیا است. او دارای مجوز رسمی از سوی دولت استرالیا و وکلای رسمی بوده و خدمات حرفه‌ای و به روز و با کیفیتی به مشتریان خود ارائه می‌ نماید. ایشان تحصیلات خود را در حوزه‌ قانون مهاجرت از دانشگاه ملی استرالیا کسب کرده و هم اکنون به عنوان نماینده‌ مهاجرت در استرالیا شناخته می‌ شود. او بهترین وکیل ایرانی در استرالیا است که موسس و مدیر گروه مشاوره‌ مهاجرتی سابکلس نیز می‌ باشد. ایشان به عنوان وکیل ثبت شده در کشور استرالیا در حوزه‌ مهاجرت سال‌ها تجربه و تبحر دارد و می‌ تواند سریع‌ ترین و کارآمدترین راه‌حل‌ها را در پرونده‌های پیچیده‌ مهاجرتی به میان آورد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت به استرالیا
 • اخذ ویزا
 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: 0280802103

آدرس دفتر: Subclass Australia، 18/5 Celebration Dr, Bella Vista، Sydney NSW 2153


اهداف وکیل ایرانی در استرالیا در حوزه مهاجرت چیست؟

از جمله ارزش و اهمیت بهترین وکیل ایرانی در استرالیا که در حوزه‌ مهاجرت به فعالیت می‌ پردازد، می‌ توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • دفاع و طرفداری از متقاضیان مهاجر در مقابل بروز یک سری از مشکلات پیچیده‌ مهاجرتی
 • رسیدگی کردن به امور مربوط به ایرانیانی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند
 • ایجاد و ارزش گذاری فرهنگی در مسئولیت‌ پذیری و همچنین اقدام به یک سری از امور مناسب به نفع اعضای خانواده‌های مهاجرین
 • حفظ منافع آژانس‌های مهاجرتی و متقاضیان ویزا از کشور ایران
 • سازماندهی جلسات و برقراری ارتباط میان افراد و گروه‌های اجتماعی
 • حمایت کردن از مهاجران ایرانی با شرکت نمودن و یافتن راه‌های جدید جهت کوتاه کردن پروسه‌ مهاجرت
اهداف وکیل ایرانی در استرالیا در حوزه مهاجرت چیست؟

کلام آخر

اگر قصد مهاجرت به استرالیا را دارید و یا در آنجا زندگی می‌ کنید حتما می‌ دانید که بهره‌مندی از وجود یک وکیل فارسی زبان کاربلد و متبحر و در کنارتان یک امر بسیار ضروری است. او با آگاهی کامل از قوانین کشور استرالیا می‌ تواند در امور حقوقی به شما کمک کند. انتخاب بهترین وکیل ایرانی در استرالیا که تخصص و تجربه‌ لازم را داشته باشد، کمی دشوار است که ما در این مقاله بهترین آن‌ ها را معرفی نمودیم. خوشحال می‌ شویم نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ویژگی وکیل ایرانی در استرالیا چیست؟

وکیل ایرانی در استرالیا نماینده موکل خود است. از ویژگی های وی می توان به اطلاعات بالای او و تسلط بر چند زبان دنیا اشاره کرد.

هزینه وکیل مهاجرت در استرالیا چقدر است؟

میزان هزینه به عواملی همچون هزینه‌های پیش از مهاجرت، هزینه‌های اسکان در استرالیا و سایر هزینه‌های اختیاری و متفرقه تقسیم می گردد.

آیا مهاجرت به استرالیا بدون وکیل امکان بذیر است؟

بله ولی کمک گرفتن از وکیل شانس موفقیت شما را افزایش می دهد.

5/5 - (13 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − هشت =

دکمه بازگشت به بالا