وکلای استرالیاوکیل

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در ملبورن ⚖️【آپدیت 2024】

بهترین وکیل ایرانی در ملبورن از موضوعات امروز ما در این مقاله است که در رابطه با آن مباحثی را ارائه خواهیم داد. با توجه به اینکه مردم در هر کجای دنیا که باشند، برای امور حقوقی و زندگی راحت‌ تر به یک وکیل حاذق و کاربلد نیاز دارند، قصد داریم، لیستی از بهترین وکلا فارسی زبان واقع در ملبورن را ارائه دهیم. یک وکیل خوب می‌ تواند در انواع امور مهمی از جمله تحصیل در استرالیا، امور کاری و سرمایه‌ گذاری، کیفری و … فرد را به خوبی راهنمایی کند. اگر شما نیز در ملبورن استرالیا زندگی می‌ کنید و یا قصد مهاجرت به آن شهر و کشور را دارید، پیشنهاد می‌ کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ایرانی در ملبورن

بهترین وکیل ایرانی در ملبورن کیست؟

اگر بخواهید بهترین وکیل ایرانی در ملبورن را بشناسید، در ابتدا می‌ بایست ویژگی‌ های یک وکیل خوب را بدانید. وکیل به فردی اشاره دارد که به تفسیر قانون می‌ پردازد و به شما کمک می‌ کند تا امکانات، حقوق و استراتژی‌ های خود را تجزیه و تحلیل نمایید. او در هر مرحله از فرایند پیچیده‌ امور حقوقی شما را راهنمایی می‌ کند. یک وکیل خوب و کاربلد در رابطه با امور کیفری، خانواده، طلاق، حضانت فرزند، جنایی، قتل، خشونت خانگی و یا اشتغال در خارج از کشور می‌ تواند راهنمایی‌ های مفیدی ارائه نماید. این موضوع را فراموش نکنید که وجود یک وکیل حاذق در پرونده‌ کیفری بسیار الزامی است. او باید با دانش و مهارت خود شانس موفقیت موکل را بالا می برد.

بهترین وکیل ایرانی در ملبورن کسی است که دسترسی کامل به منافع تفسیر قانون داشته باشد. در منابع تفسیر قانون تمامی بندهای قانونی نگاشته شده است. یک وکیل با مطالعه‌ این منابع به خوبی می‌ تواند مسیر پرونده را در به طور مطلوب پیش ببرد. از دیگر ویژگی‌های وکیل خوب می‌ توانیم به دسترسی به کانون وکلای ایران، برخورداری از بیمه برای تضمین خسارات و همچنین توانایی کاهش ریسک پرونده اشاره کنیم. وکیل باید خود به انجام تمامی اقدامات حقوقی، اداری و تشریفاتی در رابطه با پرونده بپردازد.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در ملبورن می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

سینا تقدیر

سینا تقدیر

جناب آقای سینا تقدیر به عنوان وکیل دادگستری در ملبورن استرالیا در انواع امور حقوقی به ارائه‌ خدمات می‌ پردازد. ایشان بیشتر از 21 سال است که تمرکز کاری خود را بر روی امور حقوق خانواده از جمله طلاق، امور والدین، حضانت فرزندان، نفقه و از این قبیل مسائل گذاشته است. اگر در استرالیا به دنبال بهترین وکیل ایرانی در ملبورن در امور خانواده هستید، سینا تقدیر می‌ تواند با ارائه‌ راهکارهای هوشمندانه شما را در این مسیر یاری کند. او به عنوان مشاوره تخصصی و نماینده‌ دادگاه استرالیا به شیوه‌ ای مقرون به صرفه به متقاضیان خود راهنمایی‌ های قابل توجهی ارائه می‌ نماید. ایشان از تحصیلات بالایی در وکالت برخوردار هستند و تاکنون توانسته‌ اند امتیازات درخشانی را در سابقه کاری خود به ثبت برسانند.

حوزه کاری و خدمات:

 • امور مالی
 • امور خانواده
 • امور اموال

شماره تماس: 0397948668

آدرس دفتر: Taft Lawyers Pty Ltd 200 Queen St، Melbourne VIC 3000

منیره تابان

منیره تابان

منیره تابان وکیل دادگستری با تخصص و تجربه‌ کاری بالا است. او در انواع زمینه‌ها از جمله قانون خانواده، حقوق تجارت و خشونت خانوادگی به فعالیت می‌ پردازد. ایشان به زبان‌های گوناگونی از جمله دری، انگلیسی و فارسی تسلط کافی دارد و پرونده‌های پیچیده‌ کیفری بسیاری را تاکنون حل و فصل نموده است. منیره تاوان وکیل رسمی در ملبورن استرالیا تمرکز حقوقی خود را بر روی امور خانواده و جنایی گذاشته است. ایشان یکی از بهترین وکیل ایرانی در ملبورن است که در شهر ملبورن برای خود دفتر حقوقی ایجاد کرده و در آن به فعالیت‌های حقوقی می‌ پردازد و موکلانی که تا به امروز با خانم منیره تابان همکاری نموده‌اند، کاملا از رفتار شایسته و تخصص و تبحر حرفه‌ای وی راضی بوده‌اند.

حوزه کاری و خدمات:

 • امور خانواده و طلاق
 • کیفری و جنائی

شماره تماس: 0401544154

آدرس دفتر: Persis Lawyers، Melbourne VIC, Australia، Melbourne Australia

 حامی نیرومند

 حامی نیرومند

جالب است بدانید که دفتر خدمات مهاجرتی اوستا در ملبورن استرالیا در سال 2011 با مدیریت وکیل حامی نیرومند تاسیس گشت. ایشان به عنوان یکی از موفق‌ترین و معروف‌ترین وکلای رسمی مهاجرت در استرالیا شناخته می‌ شود که از سابقه‌ درخشانی در زمینه‌ مهاجرت افراد به کشور استرالیا نیز برخوردار است. وی بهترین وکیل ایرانی در ملبورن بوده و فارغ التحصیل از دانشگاه ویکتوریا نیز می‌ باشد. آقای حامی نیرومند از زمان شروع فعالیت خود در دفتر خدماتی تاکنون توانسته صدها پرونده‌ موفق را در حوزه‌ اخذ ویزاها، سرمایه‌گذاری، کار، ازدواج و توریستی و … به سرانجام برساند.

ایشان هم اکنون در حال ارائه‌ خدمات به موکلین از سراسر دنیا می‌ باشد. آقای نیرومند خود نیز یک مهاجر است به همین خاطر به کلیه نیازهای مهاجران واقف است. در نظر داشته باشید که بیش از 150 نوع ویزا برای متقاضیان وجود دارد و برای این که بتوانید اطلاعات کافی از بهترین نوع آن ها را بیابید به بهترین وکیل ایرانی در ملبورن نیاز دارید تا شما را در این زمینه آگاه کند. دفتر مهاجرتی جناب آقای حامی نیرومند دارای مجوز مشاوره‌ حقوقی و مهاجرتی در استرالیا می‌ باشد و بهترین امکانات را به شما ارائه می‌ نماید.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت به استرالیا

شماره تماس: 61406812133

آدرس دفتر: دفتر مهاجرتی اوستا، 140 William Street, Level 40/140، Melbourne VIC 3004

سوده جعفری

سوده جعفری

سوده جعفری یکی از فارغ التحصیلان و کارشناس حقوق قضایی ایران از دانشکده حقوق تهران می‌ باشد. او وکیل رسمی و ثبت شده سازمان به مارا در ملبورن استرالیا است. ایشان پس از به پایان رساندن تحصیلات خود در رشته‌ حقوق مهاجرت از دانشگاه ملی استرالیا به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه‌ خدمات رسانی به افراد مهاجر به استرالیا شروع کردند.

وی اینک علاوه بر ملبورن در تهران نیز صاحب دفتر مهاجرت بوده و با بهره‌گیری از دانش و تخصصی که در طی این سال‌ها به دست آورده توانسته به افراد زیادی در زمینه‌ مهاجرت کمک کند. از افتخارات ایشان این است که تاکنون به بیش از صد هزار نفر در زمینه‌ مهاجرت خدمات رسانی نموده است. او به عنوان بهترین وکیل ایرانی در ملبورن به اخذ ویزاهای کارآفرینی، مهارتی، دانشجویی، سرمایه‌گذاری، نخبگان، کاری، ازدواج و … می‌ پردازد.

شماره تماس : 61386169990

انسیه بیات

انسیه بیات

خانم انسیه بیات از دیگر بهترین وکیل ایرانی در ملبورن استرالیا است که در دفتر وکالت خود به امور مشاوره و انواع امور حقوقی می‌ پردازد. زمانی که شما با دفتر خدمات ایشان تماس می‌ گیرید، می‌ توانید با متخصص‌ ترین کارشناسان در انواع زمینه‌ها مشاوره بگیرید. ایشان به زبان دری، انگلیسی و فارسی تسلط کافی داشته و در امور مهاجرت به استرالیا و خانواده و طلاق خدمات ارزنده‌ای ارائه می‌ نمایند.

یکی از حوزه تخصص‌ های حرفه‌ ای خانم انسیه بیات امور کیفری و جنایی است. او پیچیده‌ ترین پرونده‌ها را نیز در کوتاه‌ ترین زمان ممکن با قدرت ذهنی و توانایی بالای خود حل و فصل می‌ کند. وی می‌ تواند در امور سرمایه گذاری در استرالیا نیز شما عزیزان کمک کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • جنائی و کیفری
 • خانواده و طلاق
 • املاک
 • انحصار وراثت
 • مهاجرت به استرالیا

شماره تماس: 1300892237

آدرس دفتر: Ensieh Bayat Law، 50/120 Collins St، Melbourne VIC 3000

اهمیت وکیل ایرانی حقوقی در ملبورن

هر کشوری دارای قواعد و قوانین حقوقی منحصر به فرد خود می‌ باشد که کشور استرالیا نیز از این قاعده مستثنی نیست. در نظر داشته باشید، ایرانیانی که در ملبورن استرالیا زندگی می‌ کنند، مسلما با قوانین حقوقی و مالی این کشور آشنایی چندانی ندارند و در حل یک سری از مسائل همانند خرید خانه و یا ماشین با مشکلاتی روبرو می‌ گردند و نمی‌ توانند که پرونده‌ حقوقی خود را به درستی پیش ببرند. بهترین وکیل ایرانی در ملبورن همان کسی است که شما می‌ توانید از او راهنمایی بگیرید.

در کل وجود یک وکیل آگاه و متخصص با قوانین داخلی کشور استرالیا می‌ تواند کمک بسیار زیادی در زندگی برای شما داشته باشد و موانع را از جلوی راهتان بردارد. ما پیشنهاد می‌ کنیم که در شهر ملبورن حتما به سراغ وکلای فارسی زبان بروید تا بتوانید به راحتی با آن ها ارتباط برقرار نمایید. در ملبورن وکلای حقوقی ایرانی بسیاری هستند که در اموری همچون اخذ ویزای کاری، ویزای تحصیل، ازدواج، ثبت شرکت، طلاق و پناهندگی و … شما را راهنمایی کرده و بهترین راهکارها را پیشنهاد می‌ نمایند. بهترین وکیل ایرانی در ملبورن از لحاظ حقوقی به فردی اشاره دارد که بتواند سریع ترین و مقرون به صرفه‌ ترین راهکارها را پیشنهاد دهد.

وظایف وکیل ایرانی خانواده در ملبورن چیست؟

هنگامی که با مشکلات خانوادگی از لحاظ حقوقی روبرو می شوید، بهترین وکیل ایرانی در ملبورن که به امور خانواده رسیدگی می‌ کند، می‌ تواند به شما در این راستا کمک کند. اگر برای ازدواج و یا طلاق در ملبورن با مشکلات روبرو شدید و از قوانین ازدواج و طلاق کشور استرالیا نیز آگاهی چندانی ندارید، با بهره‌گیری از وکیل خانواده‌ فارسی زبان در این کشور می‌ توانید اطلاعات قانونی خود را بالا ببرید.

گاهی اوقات نیز برای امور خانواده نیازی به وکیل نمی‌ باشد در این خصوص شما می‌ توانید با مراجعه به مشاور خانواده و یا مشاور حقوقی مسئله‌ خود را حل و فصل کنید و هزینه‌ کمتری نیز در این باره پرداخت کنید. اما اگر برای طلاق و یا امور دیگر با اختلافات و دعاوی روبرو گشتید و پرونده سنگینی و پیچیدگی خاص خود را داشت، حتما می‌ بایست به بهترین وکیل ایرانی در ملبورن مراجعه کنید که در این زمینه مجرب و توانا باشد.

وظایف وکیل ایرانی خانواده در ملبورن چیست؟

کلام آخر

ملبورن یکی از مهم‌ترین شهرهای فرهنگی استرالیا و پایتخت ایالت ویکتوریا می‌ باشد. با این وجود شهر ملبورن جزء شهرهای درجه‌ یک جهان برای زندگی و مهاجرت کردن است که امروزه ایرانیان بسیاری را می‌ توانیم در آن جا مشاهده کنیم. در کل برای زندگی راحت‌ تر و آشنایی با قوانین و مقررات کشور استرالیا نیازمند بهترین وکیل ایرانی در ملبورن خواهید بود. ما بر این اساس لیستی از وکلا را برای شما دوستان ارائه نمودیم. خوشحال می‌ شویم نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

تفاوت وکیل دادگستری با سایر وکلا در ملبورن چیست؟

وکلای دادگستری نسبت به سایر وکلا با توجه به تجربیات و آگاهی بالایی که دارند، بهترین مشاوره ها را ارائه می دهند.

وکیل خوب در ملبورن چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین وکیل ایرانی در ملبورن کسی است که با اطلاعات به روز خود مسیر پرونده را در جهت پیشرفت به حرکت در آورد.

آیا داشتن وکیل ایرانی در ملبورن لازم است؟

اگر دچار مشکل حقوقی و یا مهاجرتی شده اید، با وکیل متخصص می توانید بدون صرف هزینه اضافه و در زمان اندکی پرونده را پیش ببرید.

5/5 - (2 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا