وکیلوکیل کانادا

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در کانادا ⚖️【آپدیت 2024】

بهترین وکیل ایرانی در کانادا به فردی اشاره دارد که بتواند با برخورداری از پارامترهای مهم وکالت به خوبی از حق موکل خویش دفاع کند. از جمله این ویژگی ها شامل اطلاعات به روز، امانت داری، اعتماد به نفس، تسلط به چندین زبان دنیا و آشنایی کامل با قوانین حقوقی کانادا می گردد. اگر شما در کانادا اقامت دارید یا به دنبال یک وکیل خوب برای مهاجرت می باشید، با ما همراه بمانید. در ادامه ما به 10 تا از بهترین آن ها اشاره می کنیم.

بهترین وکیل ایرانی در کانادا کیست؟

معمولا افراد ایرانی تبار بسیاری در کشور کانادا امروزه به سکونت می‌ پردازند که شاید بتوان گفت یکی از مهم‌ ترین دغدغه‌ افرادی که دچار مشکلات حقوقی، کیفری، مالی و … شده‌اند، یافتن یک وکیل خوب و توانمند در این کشور است. مشاوره گرفتن از یک وکیل خبره و توانمند در حوزه‌ مسائل حقوقی می‌ تواند در پیشبرد بسیاری از کارها ما را یاری نماید. به همین خاطر همواره باید به دنبال بهترین وکیل در حوزه‌ کاری خود باشیم.

بهترین وکیل ایرانی در کانادا به شخصی اشاره دارد که با اطلاعات به روز خود بتواند بر تمامی مسائل حقوقی واقف باشد و پرونده‌ موکل خود را بدون هیچ گونه ابهام و شک و شبهه‌ ای به پیش ببرد. وکیل منتخب شما حتما باید از قوانین و مقررات کشور کانادا اطلاعات کامل و جامع ای در دست داشته باشد.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در کانادا می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

بابک وکیلی

بابک وکیلی

بابک وکیلی در حقیقت یک وکیل کیفری و جنائی بسیار معروفی است که بیشتر تمرکز حرفه‌ حقوقی خود را در حوزه‌ قانون صنفی و تجاری گذاشته است. ایشان از مدرک دکترای حقوق در دانشگاه میشیگان غربی برخوردار بوده و در بسیاری از انجمن‌ها از جمله انجمن حقوقی کانادای علیا، عضو هیئت مدیره‌ انجمن وکلای ایرانی و کانادایی، انجمن وکلای آمریکا، انجمن وکلای کیفری و همچنین انجمن دفاع از محکوم به ناحق عضو می‌باشد. از سوابق کاری وی می‌توانیم به تاسیس شرکت حرفه‌ای گروه حقوقی وکیلی اشاره کنیم. اگر شما در انتاریو کانادا به یک وکیل کیفری خوب احتیاج دارید، بابک وکیلی در این حوزه می‌تواندبه عنوان بهترین وکیل ایرانی در کانادا به شما کمک کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • دعاوی مدنی
 • مهاجرت
 • املاک و مستغلات و کسب و کار
 • جرایم مقررات
 • صدمات شخصی و جنائی

شماره تماس: 2245-352 (647)

آدرس دفتر: واحد 200، 7620 خیابان یانگ، تورن هیل، انتاریو، کانادا

ثمین مرتضوی

ثمین مرتضوی

ثمین مرتضوی جزء آن دسته از وکلایی است که به جرئت می‌ توانیم بگوییم از دانش بسیار کاملی در حوزه‌ چندین زمینه‌ حقوقی مهم بر خوردار می‌ باشد. او هم اکنون یکی از فعالان اعضای انجمن حرفه‌ ای شرکت مستمر بوده و در زمینه‌ میانجی‌ گری قانونی در رابطه با حقوق خانواده تخصص و توانمندی بالایی دارد. اگر به دنبال بهترین وکیل ایرانی در کانادا و مشاوره حقوقی می‌ باشید ثمین مرتضوی می‌ تواند انتخاب خوبی باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • قانون مهاجرت و قانون املاک و مستغلات
 • قانون خانواده و طلاق
 • انحصار وراثت
 • املاک

شماره تماس: 2646-837 (604)

آدرس دفتر: واحد 233، 1433 خیابان لانس دیل، نورث ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا

الکسیا مجیدی

الکسیا مجیدی

یکی از بهترین وکیل ایرانی در کانادا که تمرکز خود را بر روی دعاوی قضایی گذاشته است، خانم الکسیا مجیدی می‌ باشد. او اینک در زادگاهش ونکوور مشغول به کار بوده و از تحصیلات وی می‌ توانیم به دکترای حقوق قانون و سیستم‌ های حقوقی کانادا، روابط بین‌الملل و حکومت داری فراملی، کارشناسی علوم سیاسی و اقتصاد اشاره کنیم. انجمن‌هایی که خانم مجیدی عضو آن هستند انجمن حقوقی بریتیش کلمبیا، کانون وکلای کانادا، بنیاد ایرانیان کانادایی و انجمن وکلای دادرسی بریتیش کلمبیا می‌ باشد. ایشان تاکنون توانسته جایزه‌ زنان در قانون موسسه‌ حقوقی بوتیک دریافت نماید. علاوه بر آن به زبان های انگلیسی، فارسی و فرانسوی نیز مسلط است.

حوزه کاری و خدمات:

 • دعاوی حقوقی املاک
 • جراحات هوایی و قصورات پزشکی
 • دعاوی کسب و کار و تجاری

شماره تماس: 8500-269 (604)

آدرس دفتر (1): واحد 400، 2233 خیابان کلمبیای غربی، ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا

آدرس دفتر (2): 860 خیابان کلیف، کورتنی، بریتیش کلمبیا، کانادا

سورنا سربازوطن

سورنا سربازوطن

سورنا سرباز وطن به عنوان یک وکیل کیفری حرفه‌ ای در و انتاریوی کانادا شناخته شده است. ایشان مدیر عامل شرکت حقوقی حرفه‌ای گامبریانی بوده و در سابقه‌ رخشان خود توانسته پرونده‌های مهم و پیچیده‌ ای را به انتها برساند. او به زبان‌های فارسی، انگلیسی و فرانسوی تسلط کاملی داشته و به خوبی می‌ تواند به زبان آلمانی نیز صحبت کند. ایشان به عنوان یک وکیل دادگستری و بهترین وکیل ایرانی در کانادا در انواع زمینه‌های گوناگون کیفری تخصص کامل داشته و شما می‌ توانید با آرامش خاطر پرونده‌ خود را بدون نگرانی به ایشان بسپارید. از سوابق متعدد این وکیل می‌ توانیم به حضور در دادگاه‌ها و دیوان عدالت انتاریوی، دادگاه استیناف انتاریوی و همچنین دیوان عالی کانادا اشاره کنیم.

حوزه کاری خدمات:

 • حقوق خانواده و طلاق
 • حقوق جزا
 • سایر امور کیفری
 • دعاوی مدنی و محاکمات
 • جرائم مرتبط با مواد مخدر
 • رانندگی تحت تأثیر الکل یا مواد مخدر

شماره تماس: 3370-970 (647)

آدرس دفتر: 5000 خیابان یانگ، تورنتو، انتاریو، کانادا

نوید دهقانی

نوید دهقانی

نوید دهقانی از تحصیلات دکترای حقوقی، علوم کامپیوتر و کارشناسی ریاضیات برخوردار می ‌باشد. ایشان با توجه به تخصص ویژه ‌ای که دارد، توانسته در سال 2016 جایزه‌ مقاله‌ مرکز برتری ‌های اروپایی را دریافت نماید. علاوه بر آن دریافت کننده‌ بورس تحصیلی از سوی دانشکده‌ حقوق Schulich نیز می ‌باشد. وی از سوابق کاری درخشانی برخوردار بوده و در حوزه‌ حقوق شرکت ‌ها و قانون تجارت، قانون مهاجرت املاک و مستقلات، وصیت نامه و وکالت ‌نامه، تامین مالی و … تخصص ارزشمندی دارد. برای اینکه با نوید دهقانی بهترین وکیل ایرانی در کانادا به مشاوره بپردازید، می‌توانید از طریق شماره تلفن ‌های زیر اقدام کنید.

حوزه کاری و خدمات:

 • تجارت و املاک
 • دعاوی دادگستری
 • مهاجرت به کانادا
 • اجاره املاک تجاری
 • انحصار وراثت

شماره تماس: 1445-490 (647)

تلفن (بین المللی): 5999-363 (888)

آدرس دفتر: همیلتون، انتاریو، کانادا

بهمن عظیمی

بهمن عظیمی

بهمن عظیمی یکی از بهترین وکیل ایرانی در کانادا بوده که اینک رئیس و همچنین موسس مرکز حقوقی عظیمی در کشور کانادا می‌ باشد. او در حوزه فعالیت خود از جمله قانون صدمات شخصی از تبحر و توانایی بسیار بالایی برخوردار است. آقای عظیمی از دکترایی حقوق و همچنین مدرک لیسانس هنر با درجه‌ی ممتاز از سوی دانشگاه یورک برخوردار بوده و در کانون وکلای کانادا، انجمن وکلای دادگستری انتاریو و انجمن حقوقی انتاریو عضو است. ایشان برای ارائه دادن خدمات حقوقی خود به خانه، بیمارستان و همچنین مرکز توانبخشی موکل نیز مراجعه می‌نماید. یکی از ویژگی‌ های بارز آقای عظیمی می‌ توانیم به برخورد محترمانه، رویکرد به موقع و شفاف سازی پرونده اشاره نماییم.

حوزی کاری و خدمات:

 • صدمات بدنی
 • مهاجرت به کانادا
 • دفتر اسناد رسمی
 • دعاوی دادگستری

شماره تماس: 4128-900 (416)

آدرس دفتر: واحد 301، خیابان 500 شپرد شرقی، تورنتو، انتاریو، کانادا

سارا قاسمی

سارا قاسمی

سارا قاسمی یکی از برجسته ‌ترین وکلای ایرانی واقع در انتاریو کانادا بوده که در حوزه‌ مشاوره‌ حقوقی تخصص بسیار بالایی دارد. او مدیر و موسس شرکت حقوقی حرفه ‌ای قاسمی در کشور کانادا بوده و به زبان انگلیسی و فارسی تسلط کاملی دارد. او به گونه‌ ای مشاوره به مشتریان خود ارائه می ‌نماید که بتواند بهترین نتیجه را با خود به ارمغان داشته باشد. خانم قاسمی با مشتریان خود با احترامی بالا و همچنین شایسته برخورد می‌ نماید و خدمات حقوقی بالقوه ‌ای ارائه می‌ کند. در حقیقت به عنوان بهترین وکیل ایرانی در کانادا وی بسیار ماهر و با تجربه بوده و در صنایع حقوقی و بانکی تبحر دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • املاک  
 • قانون مهاجرت
 • قانون املاک و مستغلات
 • تامین مالی مجدد

شماره تماس: 9200-887 (416)

آدرس دفتر: 1100 خیابان دنفورث، تورنتو، انتاریو، کانادا

حسن زارع زاده اردشیر

حسن زارع زاده اردشیر

جناب آقای حسن زارع ‌زاده اردشیر یکی از بهترین وکلای کانادا که در حوزه‌ مهاجرت، پناهندگی، حقوق جزا و امور مربوط به دادگاه دعاوی کوچک و سایر دادگاه ‌ها از تبحر و تخصص ویژه ‌ای برخوردار است. او علاوه ‌بر مشاغل و مطالعات حقوقی از تحصیلات روزنامه ‌نگاری، روابط و امور بین الملل و همچنین کارشناسی حقوق و علوم سیاسی نیز برخوردار است.

تحصیلات خود را در دانشگاه اورست، دانشگاه علامه طباطبایی و دانشگاه جرج میسون دیده و جزء موسسات مشاوران مهاجرت شورای نظارتی کانادا، انجمن حقوقی انتاریو مارس و مرکز بین ‌الملل حقوق بشر است. با توجه به سابقه‌ درخشانی که در حل و فصل پرونده‌ ها داشته می‌ توانیم او را به عنوان بهترین وکیل ایرانی در کانادا بشناسیم که تمرکز کاری خود را بیشتر بر روی دعاوی دادگستری گذاشته است.

شماره تماس: 5990-645 (416)

آدرس دفتر: واحد 300، 25 خیابان شپرد غربی، تورنتو، انتاریو، کانادا

علی معنوی

علی معنوی

علی معنوی دارای تحصیلات کارشناسی ارشد، مطالعات سیاسی و جهانی، علوم سیاسی و همچنین روابط بین‌الملل می‌ باشد. ایشان در سال 2008 مدرک کارشناسی حقوق خود را از دانشگاه کانادا دریافت نمود و هم اکنون عضو موسس سازمان صلح خاورمیانه، کانون وکلای انتاریو، انجمن حقوقی کانادای علیا و انجمن کمک‌های حقوقی انتاریو است. از سوابق کاری وی می‌ توانیم به دفتر حقوقی وکیل دادگستری و مشاوره‌ حقوقی اشاره کنیم.

ایشان از سال 2009 به احداث دفتر حقوقی در کانادا پرداخته است. او یکی از خبره‌ ترین وکلا در حوزه‌ حقوق خانواده و امور جنایی می‌ باشد. علی معنوی به عنوان بهترین وکیل ایران در کانادا به زبان‌های انگلیسی و فارسی تسلط کافی داشته و به خوبی می‌ تواند از حق موکل خویش دفاع کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • حقوق خانواده و طلاق
 • امور مهاجرتی
 • امور کیفری و جنائی

شماره تماس: 6777-237 (905)

آدرس دفتر: واحد 100، 10265 خیابان یانگ، ریچموند هیل، انتاریو، کانادا

منيژه معينی

اگر شما به دنبال بهترین وکیل ایرانی در کانادا هستید که در اموری همچون مسائل جنایی، مالیات، ورشکستگی و … تخصص و تبحر داشته باشد، منیژه معینی می‌ تواند انتخاب خوبی باشد. او در ونکوور کانادا دارای دفتر حقوقی معروفی بوده و توانسته در این شهر سابقه‌ درخشانی را به کارنامه‌ خود اضافه کند. علاوه بر آن او توانسته دفتر وکالتی خود را با عنوان شرکت حقوقی به مدت 16 سال با تلاش و کوشش فراوان و همچنین امتیازهای بسیار مدیریت نماید. اکنون منیژه معینی بنیان‌گذار موسسه‌ حقوقی Echelon در ونکوور است و از تحصیلات وی می‌ توانیم به کارشناسی حقوق(LL.B.) و دکترای حقوق (J.D.) اشاره کنیم.

حوزه کاری و خدمات:

 • رسیدگی به امور ورشکستگی و قرض
 • مشاوره در حوزه مالیات و کسب و کار
 • رسیدگی به امور جنائی

شماره تماس: 8037-800 (604)

آدرس دفتر: واحد 700، 570 خیابان گرنویل، ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا

وکیل خانواده در کانادا

حقوق خانواده می‌ تواند مشکلاتی از جمله مشکلات زناشویی و خانوادگی را در بر بگیرد. بهترین وکیل ایرانی در کانادا در این رابطه می ‌تواند به شما مشاوره ارائه نماید. برخی از مواقع این گونه از مشکلات تنها با یک مشاوره گرفتن از یک وکیل آگاه و کاردان به خوبی حل و فصل می‌شود و دیگر هیچ نیازی به بررسی دقیق ‌تر پرونده نمی‌ باشد. شما نیز برای این که به یک وکیل خوب در کلن دسترسی داشته باشید که از بانک اطلاعاتی کاملی نیز برخوردار باشد، می‌توانید این مقاله را مورد مطالعه قرار بدهید.

معمولا وکلای خانوادگی وظیفه دارند صفر تا صد موضوعات خانوادگی را در خارج از کشور برطرف کنند. آن ‌ها حتی می‌ توانند بدون حضور طرفین نیز این موضوع را در داخل و خارج از کشور پیگیری کنند و به نتیجه برسانند. بهترین وکیل ایرانی درکانادا در حوزه امور خانوادگی فردی است که به تمامی امور خانوادگی رسیدگی کند.

حق الوکاله وکیل ایرانی در کانادا چقدر است؟

معمولا به میزان مبلغی که وکیل بابت کار انجام داده‌ خود دریافت می‌نماید حق الوکاله گفته می‌شود. وکالت یک شغل آزاد است و ما هیچ گونه محدودیتی نمی‌توانیم در تعیین حق‌الوکاله داشته باشیم. با این حساب میزان مبلغ پرداخت شده میان وکیل و موکل به صورت توافقی صورت می‌پذیرد. این مبلغ نیز به نوع پرونده‌ شما و کار وکیل بستگی دارد. ما نمی‌توانیم مقدار مشخصی برای آن را در نظر داشته باشیم. توجه کنید تعداد جلسات مشاوره و حق الوکاله انواع وکلا با یکدیگر کاملا تفاوت دارد.

حق الوکاله وکیل ایرانی در کلن چقدر است؟

کلام آخر

امروزه ما می توانیم وکلای زبده فارسی زبان بسیاری را در کشور کانادا مشاهده کنیم که هر کدام از توانایی خاصی برخوردار هستند. در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل ایرانی در کانادا پرداختیم که امیدواریم برای شما دوستان مفید واقع گردد. افرادی که در کشور کانادا زندگی می کنند یا قصد مهاجرت به آن کشور را دارند، می توانند با کمک از این مطالب وکیل مورد نظر خود را پیدا کرده و با شما را های موجود تماس حاصل نمایند.

آیا برای مشاوره باید به دفاتر وکلا در کانادا مراجعه کرد؟

خیر نیازی به مراجعه حضوری نبوده و موکل می تواند به صورت مجازی و غیر حضوری نیز با وکیل از راه دور در ارتباط باشد.

چگونه بهترین وکیل را برای کار خود تعیین کنیم؟

برای انتخاب بهترین وکیل ایرانی در کانادا بهتر است به تخصص وی، امتیاز سایر کاربران به وکیل و هزینه مشاوره اولیه توجه کنید.

هزینه اخذ وکیل چگونه است؟

هزینه دستمزد وکیل معمولا تابع توافق و قرارداد طرفین می باشد. هر چند میزان میزان حق الوکاله مطابق با تعرفه نیز مورد محاسبه قرار می گیرد.

4.8/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا