مهاجرتوکلای کاناداوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو ⚖️【آپدیت 2024】

همکاری نمودن با بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو اگر چه در این کشور اجباری و لازم الاجرا نیست؛ اما حضور او می‌ تواند تاثیر بالقوه‌ ای داشته باشد. وکیل مهاجرت با توجه به اینکه اطلاعات کامل و جامعی در رابطه با قوانین تورنتو و کشور کانادا دارد، با تسلط بر زبان انگلیسی و فارسی می‌ تواند به دریافت پاسپورت، ویزا و ارائه‌ مشاور و راهنمایی تاثیر گذار باشد. ما در این مقاله سعی کرده‌ ایم وکلای برجسته‌ شهر تورنتو را با مشخصات و خصوصیات جامع آن‌ ها بیاوریم تا انتخاب را برایتان راحت‌ تر کنیم. بنابراین اگر قصد مهاجرت به این شهر را دارید با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو

بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو کیست؟

برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو قبل از همه چیز باید با ویژگی‌ های وکیل خوب و متبحر آشنا شوید. شخصی که به قبول امور مهاجرتی شما در کشور کانادا و شهر تورنتو می پردازد باید دارای مشخصات و وظایف شاخصی از جمله آشنایی کامل با زبان فارسی و انگلیسی باشد تا بتواند برای برقراری ارتباط با افراد در کشور مقصد راحت‌ تر به گفتگو بپردازد. برخورداری از تجربه‌ بالا و سابقه‌ عالی در امور مهاجرتی در طی سال‌ های اخیر نیز از دیگر ویژگی‌ های یک وکیل خوب و توانا است. او باید با کلیه قوانین کشور ترکیه به خصوص قوانین مهاجرتی تورنتو آشنا بوده و با بالا بودن مهارت و پیگیری پرونده هیچ گاه از تلاش خود فروگذار نگردد.

هرگاه به دنبال یک وکیل رسمی و معتبر در کشور خارجه بودید، وکیلی که مورد تایید کشور کانادا هست را انتخاب کنید. بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو فردی است که از تحصیلات حقوقی بالا در این کشور برخوردار بوده و تابعیت کشور کانادا را نیز داشته باشد. او باید بتواند به دریافت مجوز وکالت از سوی دولت کانادا بپردازد و در دادگستری‌ های این دولت سابقه همکاری داشته باشد. در نظر داشته باشید همیشه به دنبال وکیلی بروید که خود دارای دفتر حقوقی معتبر در کشور مورد نظر می‌ باشد. قبل از امضای قرارداد نیز حتما با وکیل خود در رابطه با حق الوکاله به توافق برسید و مطمئن شوید که وکیل در هر زمان و هر لحظه پیگیر پرونده‌ مهاجرتی شما است.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

سید اکبر میری

سید اکبر میری

آقای اکبر میری دارای تحصیلات دکترای فلسفه از دانشگاه و مرکز تحقیقات Wageningen و مدرک کارشناسی رشته‌ مهندسی در دانشگاه آمریکا می‌ باشد. او به عنوان بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو عضو مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا است. اکبر میری از سابقه بسیار درخشانی برخوردار می‌ باشد. وی در طول سال‌ ها فعالیت خود در سازمان امور مهاجرتی به فعالیت پرداخته است.

سید اکبر میری جزء برجسته‌ ترین مشاوران مهاجرتی بوده و علاوه بر مشاور ارشد مهاجرتی به عنوان مدیر عامل نیز در سازمان‌ های مختلف به فعالیت پرداخته است. ایشان به زبان انگلیسی و فارسی تسلط بسیار بالایی دارند و به حوزه خدمات گسترده‌ ای از جمله خدمات مهاجرتی، مشاور مهاجرتی، برنامه‌ سرمایه‌ گذاران، کارآفرینان، خود اشتغالی و کارگران ماهر می‌ پردازد.

شماره تماس: 1064-856 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، تورنتو، خیابان 5000 یانگ، واحد 1901

نیلوفر باقر زاده

نیلوفر باقر زاده

خانم نیلوفر باقر زاده از مشاوران رسمی شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا است. او خدمات بالقوه‌ ای در اخذ انواع ویزا و دریافت مهاجرت ارائه می‌ نماید. از فعالیت‌ های وی می‌ توانیم به ویزای اقامت موقت، اجازه‌ تحصیل و مجوز کار آزاد، مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت، اسپانسر شیپ، برنامه‌ های خود اشتغالی و کارآفرینی و برنامه‌ سرمایه‌ گذاران مهاجر و همچنین اخذ شهروندی و تمدید کارت اقامت دائم اشاره کنیم.

ایشان وکیل رسمی پارس نشنال و مشاور رسمی مهاجرت شرکت مشاوران فارس نشنال در تورنتو کانادا می‌ باشد. در طی سال‌ های متمادی به عنوان بهترین وکیل مهاجرت به تورنتو در میان افراد فارسی زبان شناخته شده و به زبان فارسی و انگلیسی تسلط بسیار بالایی دارد. اگر به دنبال یک وکیل مجرب برای مهاجرت به تورنتو هستید نیلوفر باقر زاده می‌ تواند در این امر شما را یاری کند.

شماره تماس: 1400-757 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، تورنتو

الهام صحت

الهام صحت

خانم الهام صحت علاوه بر وکالت در امر مشاوره نیز می‌ تواند خدمات بالقوه ای ارائه کند. ایشان دارای مدرک فارغ‌ التحصیلی قانون مهاجرت و وکالت از دانشگاه ویکتوریا، دیپلم مشاور مهاجرتی از کالج هرزینگ و گواهی نامه مدیریت بازرگانی و مدیریت عملیات در استرالیا برخوردار می‌ باشد. وی موفق به اخذ لیسانس هنر از دانشکده‌ زبان‌ های خارجی دانشگاه آزاد برخوردار می‌ باشد.

او به عنوان بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو عضو مشاوران مهاجرت شورای نظارتی کانادا، مرجع ثبت وکلای مهاجرت و انجمن مشاوران حرفه‌ ای مهاجرت کانادا می‌ باشد. الهام صحت سابقه‌ درخشانی را در کارنامه خود در طی سال‌ های متمادی کسب کرده است. او مدیر و مشاور اصلی شرکت ویزالاین و نماینده‌ مهاجرت ثبت شده است. ایشان به عنوان مدیر فروش بازار ایران، مشاور سرمایه گذاری و مشاوره ویزای استرالیا نیز به فعالیت پرداخته و دوره‌ کارآموزی خود را در یکی از بهترین موسسات مهاجرتی گذرانده است.

شماره تماس: 0005-860 (647+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، تورنتو، 5700 خیابان یانگ، واحد 200

مهیار افضلی

مهیار افضلی

آقای مهیار افضلی بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو است که خدمات ارزنده‌ ای در این حوزه از جمله مجوز کار، اقامت دائم مهاجرت اقتصادی، استراتژی‌ های مهاجرت و برنامه‌ های مهاجرت اقتصادی به کانادا ارائه می‌ نماید. ایشان از تحصیلات شاخصی از جمله برنامه‌ دیپلم مشاور مهاجرتی کالج اشتون، کارشناس ارشد مهندس فناوری اطلاعات از موسسه آموزش عالی نور طوبی و لیسانس علوم مهندسی نرم‌ افزار کامپیوتر از دانشگاه آزاد اسلامی در تهران برخوردار است.

او با توجه به سابقه‌ بالایی که دارد، عضو انجمن مشاوران حرفه‌ ای مهاجرت کانادا و مشاور مهاجرتی کانادا دارای مجوز رسمی در شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا بوده و به عنوان مدیر و متخصص مهاجرت در دفتر مشاوره مهاجرتی کانادا به فعالیت می‌ پردازد. او در کار بازاریابی و توسعه‌ بین‌ المللی مهندس ارشد امنیت داده‌ها و کارشناس مهاجرت نیز در تورنتو به فعالیت پرداخته است.

آدرس دفتر: کانادا، بریتیش کلمبیا، ونکوور

سیاوش هدایتی

سیاوش هدایتی

جناب آقای سیاوش هدایتی یکی دیگر از بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو است که عضو موسسات گوناگونی می‌ باشد. از جمله‌ این موسسات می‌ توانیم به موسسه‌ مشاوران شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا، انجمن مشاوران حرفه‌ ای مهاجرت کانادا، انجمن حقوقی انتاریو و انجمن دستیاران حقوقی انوری و اشاره کنیم.

ایشان بیش از 11 سال سابقه‌ ترجمه برای هیئت مهاجرت و پناهندگی کانادا را داشته و برای اخذ شهروندی دادگاه دعاوی کوچک و جریمه‌ های رانندگی جزء بهترین وکلا می‌ باشد. ایشان دارای تحصیلات مشاور مهاجرتی از کالج بازرگانی دانشگاه اندرسون، دستیار حقوقی از کالج Centennial و کارشناسی ارشد زبان شناسی کاربردی از دانشگاه یورک برخوردار می‌ باشد. از جمله خدمات گسترده وی می‌ توانیم به سوپر ویزای والدین، مهاجرت کارگران ماهر فدرال، ویزای کاری و تجاری، مهاجرت افراد خود اشتغال و ویزای استارتاپ اشاره کنیم.

شماره تماس: 7479-865 (647+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، تورنتو، 4950 خیابان یانگ، واحد 2200

وکیل مهاجرت در تورنتو از طریق ثبت شرکت

تورنتو یکی از شهرهای کشور کانادا است که از لحاظ اقتصادی و سرمایه‌ گذاری در بهترین درجه‌ خود قرار گرفته است. به همین خاطر معمولا بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو به افراد سرمایه‌ گذار، مهاجرت از طریق ثبت شرکت یا سرمایه‌ گذاری را پیشنهاد می‌ کنند تا بتوانند با ثبت شرکت در این کشور اقامت خود را گرفته و به سرمایه‌ گذاری بپردازند. اقامت کشور کانادا از طریق ثبت شرکت یکی از بهترین روش‌ های مهاجرتی می‌ باشد که این روزها نیز بسیاری از افراد سرمایه‌ دار به اخذ آن پرداخته‌ اند. البته باید در نظر داشته باشید که علاوه بر هزینه‌ مهاجرت ثبت شرکت در کانادا نیز خوداز هزینه‌ هاییبرخوردار است که تمام افراد متقاضی حتما باید قبل از اقدام به این کار از تمام هزینه‌ ها باخبر شوند تا بتوانند این پروسه را با موفقیت به سرانجام برسانند.

افراد باید در مقابل ثبت شرکت در این شهر مالیات نیز پرداخت نمایند. ثبت شرکت در تورنتو خود انواع مختلفی دارد و هر کدام شرایط به خصوصی را می‌ طلبد. بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو در این باره طبق قوانینی که کانادا وضع کرده می‌ تواند اطلاعات درست و به جایی را به حضورتان برساند. افراد می‌ توانند با برخورداری از یک دعوت‌ نامه‌ معتبر به ثبت شرکت در این شهر بپردازند و پس از درخواست اجازه‌ کار از سوی وکیل، دولت کانادا باید آن را به تایید برساند. طبق نظریه وکلای مهاجرت به تورنتو متقاضیان برای وارد شدن به این مسیر می بایست یک دوره مشاوره با کارشناسان داشته و با تمامی ضوابط این روش آشنا شوند.

در چه اموری در وکیل مهاجرت به تورنتو نیاز داریم؟

یکی از اصلی‌ ترین و مهم‌ ترین زمان‌ هایی که شما به وکیل مهاجرت در تورنتو نیاز خواهید داشت، زمان مهاجرت کردن به این شهر است. همان طور که قبلا نیز به عرضتان رساندیم متقاضیان با توجه به این که اطلاعات کمی نسبت به قوانین کشور کانادا دارند بهتر است قبل از هر گونه حرکتی با شرکتی آشنا به امور مهاجرتی و مشاوره‌ های مهاجرت و اقامت به همکاری بپردازند. گرفتن اخذ شهروندی از کشور کانادا یکی از پیچیده‌ ترین مواردی است که شما باید به بهترین وکیل مهاجرت به تورنتو مراجعه کنید. زمانی که یک وکیل بی تجریه به امور مربوط به اخذ شهروندی شما رسیدگی نماید علاوه بر این که زمان زیادی را صرف این قضیه می‌ کنید موجب پیچیده‌ تر شدن و روند پرونده‌ مهاجرتی تان نیز می‌ گردد.

یکی دیگر از مواردی که افراد به بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو نیاز پیدا می‌کنند در هنگام خرید ملک در این شهر است. زمان خرید ملک ممکن است که کلاه برداری‌ های زیادی صورت پذیرد. به خاطر همین برای امور خرید، ثبت شرکت و سرمایه‌ گذاری باید با یک وکیل خبره که در این زمینه تخصص کافی دارد به گفتگو و مشورت بپردازید و با تکیه بر مهارت‌ های ایشان امور خود را پیش ببرید. وکیل مهاجرت برای کارهای بسیاری از جمله اخذ ویزا، کمک به انتخاب بهترین روش‌ های مهاجرتی همچون تحصیل، کار، سرمایه‌ گذاری، توریستی، ازدواج و … کمک فراوانی می نماید.

وکیل مهاجرت در تورنتو از ثبت شرکت

کلام آخر

از شما ممنونم که تا پایان این مقاله با ما همراه بوده‌ اید. در این بخش ما سعی کرده‌ ایم همواره به معرفی بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو به همراه نام و مشخصات آن‌ ها بپردازیم تا دغدغه‌ ای از سوی انتخاب وکیل برای این شهر نداشته باشید و با خیال راحت بهترین گزینه را انتخاب کنید. در ادامه نیز نکاتی در خصوص وکیل مهاجرت از طریق ثبت شرکت اشاره کرده ایم برای آن دسته از افرادی که قصد دارند از طریق سرمایه‌گذاری وارد کشور تورنتو شوند و به اخذ اقامت بپردازند. حال اکنون از شما دعوت می‌ کنیم که اگر هرگونه انتقاد پیشنهاد و تجربیاتی در این باره دارید آن را در بخش دیدگاه و با ما به اشتراک بگذارید.

وکیل مهاجرت در تورنتو چه مزایایی دارد؟

بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو گام به گام همراه متقاضیان بوده و به دریافت اقامت دائم تورنتو کمک می کند.

وکیل مهاجرت در تورنتو از طریق ازدواج چه خدماتی ارائه می کند؟

در اداره مهاجرت کانادا واقعی بودن ازدواج موکل خود را اثبات می کند.

آیا برای مهاجرت باید یک وکیل مهاجرت در تورنتو را انتخاب کنیم؟

بله، زیرا این وکلا با تمامی قوانین کشور کانادا آشنا هستند.

5/5 - (2 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + دو =

دکمه بازگشت به بالا