وکیلوکیل کانادا

10 تا از بهترین وکیل پناهندگی در انتاریو ⚖️【آپدیت 2024】

پناهندگی یک مسیر پر پیچ و خم است که در این راه افراد به یک راهنما که مسیر درست را به آن‌ ها نشان دهد، نیاز دارند. مصاحبه کردن با سفارت، جمع آوری اسناد و مدارک لازم، تغییر قوانین کشور کانادا و پیگیری روند بررسی پرونده همه جزء موارد ریز و درشتی هستند که برای به انجام رساندن آن‌ها به بهترین وکیل پناهندگی در انتاریو نیاز دارید. یعنی اگر شما قصد دارید به شهر انتاریو کانادا مهاجرت کنید، باید یک وکیل پناهندگی در این شهر داشته باشید که به خوبی از قوانین به روز این کشور آگاهی داشته باشد. ما در ادامه‌ مطلب قصد داریم توضیحات جامع و کاملی در رابطه با بهترین وکلا پناهندگی در انتاریو در اختیار شما دوستان قرار دهیم. لذا خواهشمندیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل پناهندگی در انتاریو

بهترین وکیل پناهندگی در انتاریو کیست؟

همان طور که خود نیز می‌ دانید تصمیم به مهاجرت و پناهندگی کار چندان راحتی نیست و معمولا با توجه به اینکه آمار مهاجرت در کشور کانادا بالا رفته این کشور در رابطه با قوانین پناهندگی سختگیری‌ های زیادی را لحاظ کرده است. حال اگر شما از همین ابتدای راه بتوانید به خوبی بهترین وکیل پناهندگی در انتاریو را انتخاب کنید، مسیر برایتان هموار تر خواهد شد و به خوبی می‌ توانید با اعتماد کامل پرونده‌ خود را به دست وکیل پناهندگی بسپارید. از جمله بهترین راه‌ های انتخاب یک وکیل پناهندگی زبده و با مهارت در حوزه‌ پناهندگی عبارتند از:

  • وکیل باید دارای پرونده‌ وکالتی باشد.
  • دفتر وکالت او دارای اعتبار، آدرس و شمال تلفنی مشخص باشد.
  • میزان آمار بالای پرونده‌ های پناهندگی وی که به موفقیت رسیده است را بررسی کنید.
  • موسسه‌ حقوقی و دفتر وکالتی وکیل باید تمامی مجوزها و اسناد و مدارک لازمه را جهت اعزام متقاضیان به کانادا را داشته باشد.
  • بهترین وکیل پناهندگی در انتاریو می‌ بایست تسلط کاملی بر روی قوانین مهاجرتی و پناهندگی داشته باشد.

انتخاب کردن بهترین وکیل در مسیر پناهندگی می‌ تواند سخت باشد و معمولا شما به راحتی نمی‌ توانید به هر کسی اعتماد کنید. ما تمامی ویژگی‌ های یک وکیل متبحر را در این بخش لیست کرده‌ ایم که با شناخت آن ها می‌ توانید راحت‌ تر به جستجوی وکیل بپردازید.

فراموش نکنید که پناهنده شدن به کشور کانادا نیازمند دانش و آگاهی بالا در این زمینه است و هر فردی به تنهایی نمی‌ تواند از پس آن بر آید. شما حتما برای پیش بردن اهداف خود وکیل متخصص در این حوزه نیاز خواهید داشت. بهترین وکیل کسی است که به چندین زبان دنیا تسلط داشته و با آگاهی و تجربه‌ بالای خود در این امور بتواند بهترین راهکارها و استراتژی‌ ها را به موکل خود پیشنهاد دهد.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل پناهندگی در انتاریو می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

یلدا غنی

یلدا غنی

یلدا غنی از وکلای پناهندگی و مهاجرت به کشور کانادا می‌ باشد. ایشان در خصوص وکالت از تحصیلات بالایی برخوردار است. وی از مدرک تجارت از موسسه‌ تجارت طوبی و لیسانس هنر از دانشگاه دماوند، فناوری اطلاعات آی تی و کارشناس مهاجرتی از کالج تورنتو برخوردار است. علاوه بر آن او جزء انجمن مشاوران مهاجرت ایرانی کانادایی، انجمن مشاوران حرفه‌ ای مهاجرت کانادا و مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا است.

خانم غنی به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در انتاریو به خوبی می‌ تواند در خصوص دعاوی پناهندگی، درخواست‌ های مهاجرتی پناهندگان، دادرسی‌ های مربوط به ممنوع ورودی و جلسات دادرسی رفع بازداشت خدمات ارائه کند. ایشان به دریافت انواع ویزاها و همچنین درخواست تجدید نظر برای اقامت نیز فعالیت می‌ کند.

شماره تماس: 5267858 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، نورث یورک، 25 خیابان شپرد غربی

مری هاس

مری هاس

خانم مری هاس از موسس و مشاوران قانونی مهاجرت کانادا می‌ باشد. او فعالیت خود را در حوزه‌ پناهندگی از سال 2021 تاکنون آغاز نموده و هزاران پرونده را در این زمینه به سرانجام رسانده است. از جمله حوزه فعالیت‌ های قانونی هاس می‌ توانیم به پناهندگی، ویزای استارت، آپ خود اشتغالی، ویزای اقامت موقت و … اشاره کنیم.

ایشان دارای دیپلم مشاور مهاجرت از کالج Academy of Learning در تورنتو کانادا می‌ باشد و با توجه به این که در طول تمام این سال ها به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در انتاریو شناخته شده است، عضو انجمن حرفه‌ ای مهاجرت کانادا و عضو معتبر رسمی مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت این کشور می‌ باشد. وکیل هاس به زبان انگلیسی و فارسی تسلط کاملی دارد و می‌ تواند مشاوره آنلاین نیز برای متقاضیان خود ارائه دهد.

شماره تماس: 8809956 (613+)

آدرس دفتر: کانادا، اتاوا، انتاریو

پرستو مرادیان

پرستو مرادیان

پرستو مرادیان مشاور مهاجرتی و پناهندگی به شهر انتاریو کانادا است. او دارای مدرک مشاور از کالج هامبر، املاک و مستغلات، برنامه‌ توسعه مدیریت انتاریو از کالج سنکا، کارشناسی ارشد در رشته‌ زبان و ادبیات از دانشگاه تورنتو است. او یکی دیگر از بهترین وکیل پناهندگی در انتاریو بوده که از سابقه‌ کاری درخشانی برخوردار می‌ باشد. خانم مرادیان به عنوان مددکار اجتماعی، مشاور کاریابی، هیئت مشاوره‌ ریچموند هیل، مشاور قانونی مهاجرت کانادا، سر دفتر اسناد رسمی و کارشناس آموزشی در سال‌ های متوالی به فعالیت پرداخته است.

اینک عضو انجمن مشاوران مهاجرت ایرانی کانادایی است. ایشان به زبان انگلیسی تسلط بالایی دارد و می‌ توانند در ایالات انتاریو شما را در امور پناهندگی یاری دهند. از جمله حوزه فعالیت‌ های ایشان می‌ توانیم به مهاجرت تجاری، مهاجرت سرمایه‌ گذاران، اخذ ویزا، تحصیل در کانادا، دعاوی پناهندگی و … اشاره کنیم.

شماره تماس: 8714896 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، ریچموند هیل، انتاریو

علیرضا درستکار

علیرضا درستکار

وکیل علیرضا درستکار جزء کارشناس رسمی مهاجرت و پناهندگی و عضو انجمن وکلای انتاریو است. او در شهر کبک نیز به مشاوره‌ رسمی وزارت مهاجرت پرداخته و خدماتی در خصوص پناهندگی، بررسی نمودن دعاوی و پرونده‌ های پناهندگی، آماده کردن پرونده‌ ها، تقاضای پناهندگی از داخل خود کانادا، وکالت در دادگاه وزارت مهاجرت، تهیه دعوت نامه مهاجرت از طریق کفالت همسر و سرمایه‌ گذاری و کارآفرینی می‌ پردازد. شما می‌ توانید به صورت رایگان نیز با بهترین وکیل پناهندگی در انتاریو، جناب آقای علیرضا درستکار در ارتباط بوده و سوالات خود را از ایشان بپرسید. او از فارغ التحصیلان قانون مهاجرت و پناهندگی نیز است.

شماره تماس: 9653867 (647+)

آدرس دفتر: کانادا، تورن هیل، انتاریو،

مینا یوسفی

مینا یوسفی

مینا یوسفی با برخورداری از مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی از سوی دانشگاه تهران توانست در این زمینه خدمات بالقوه‌ ای ارائه کند. علاوه بر آن او از فارغ التحصیلان درجه‌ ممتاز از دانشگاه سنکا تورنتو در رشته‌ مشاور مهاجرتی می‌ باشد. ایشان توانستند در سال 2005 به اخذ مدارک تحصیلی خود بپردازند و اکنون در زمینه‌ های متنوعی از جمله مهاجرت به کانادا، سرمایه‌ گذاری، پناهندگی، بیزینس و … 15 سال تجربه کاری دارد.

وی علاوه بر انتاریو کانادا در دفتر تهران نیز به فعالیت می‌ پردازد. ایشان به زبان فرانسوی، انگلیسی و فارسی تسلط دارند و عضو رسمی جامعه‌ کانادایی در حوزه‌ مهاجرت هستند. خانم یوسفی بهترین وکیل پناهندگی در انتاریو بوده و به خوبی می‌ تواند در خصوص دعاوی پناهندگی شما را کمک و راهنمایی نماید. او به مدت 3 سال رئیس کمیته‌ آموزش بوده و پس از آن عضو انجمن مشاوران مهاجرت کانادا گردید. مینا یوسفی در انجمن مشاوران مهاجرت ایرانی-کانادایی و مشاوران مهاجرت شورای نظارتی کانادا نیز فعالیت می‌ کند.

شماره تماس: 5971740 (905+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو،تورن هیل، 7191 خیابان یانگ، واحد 913

4 اصل مهم از ویژگی های وکیل جهت کیس پناهندگی انتاریو

  • وکیل پناهندگی همواره باید با موکل خود رو راست باشد. او باید موکل خود را آگاه کند که راه سختی پیش رو دارد. مثلا بررسی نمودن پرونده‌ فرد پناهنده در کشور مقصد می‌ تواند ماه‌ ها و یا حتی سال‌ ها نیز به طول انجامد. متقاضی در طول این مدت در کشور مبدا بدون اینکه حق شهروندی داشته باشد باید زندگی کند. به همین خاطر توصیه می‌ کنیم افراد قبل از اینکه اقدام به مهاجرت و پناهندگی کنند، حتما به بهترین وکیل پناهندگی در انتاریو مراجعه کرده و مشورت بگیرند.
  • یکی دیگر از مهم‌ ترین ویژگی‌ های وکیل پناهندگی این است که دارای اطلاعات جامع و کامل در رابطه با اسناد و مدارک پناهندگی باشد. او باید بتواند به خوبی مراحل درخواست تا دریافت پناهندگی را پیش ببرد. هنگامی که درخواست موکل رد گردید، او درخواست تجدید نظر خود را به مراجع اداری ارائه کند.
  • وکیل پناهندگی همواره باید بر قوانین بین‌ المللی کشور مبدا و مقصد به خوبی آشنا باشد. او باید شرایط درخواست و دریافت پناهندگی را بسنجد و با تمام آن‌ ها آشناییت داشته باشد.
  • وکلایی که در رابطه با درخواست و دریافت پناهندگی و قوانین کشورهای مقصد اطلاعی نداشته باشند، مطمئنا موجب می‌ گردند که در مسیر پناهندگی شما دچار مشکل شوید. به همین خاطر در انتخاب بهترین وکیل پناهندگی در انتاریو دقت لازم را داشته باشید.

در چه مواردی به وکیل پناهندگی نیاز داریم؟

مهاجرت و پناهندگی خود از اصلی ترین زمان هایی هستند که به وکیل نیاز داریم. همان طور که گفتیم افراد با توجه به این که اطلاعات چندانی در رابطه با قوانین مهاجرتی کشور کانادا ندارند، به همین خاطر وجود بهترین وکیل پناهندگی در انتاریو که در این امر ما را یاری کند، از ضروریات است. دریافت کردن اخذ شهروندی یک کشور از جمله پیچیده ترین مسائلی است که بدون حضور وکیل موفق به کسب آن نخواهید شد. جمع آوری مدارک و اسناد پناهندگی و ارسال آن به سفارت نیز مراحل خاص خود را دارد که به وکیل متخصص و ماهر در این امر نیاز است.

در کل خود روش پناهندگی با سایر روش های مهاجرت فرق داشته و کمی خطر آفرین است. بهترین وکیل پناهندگی در انتاریو فردی است که با آگاهی کامل در ابتدا یک جلسه مشاوره اتخاذ کرده و پس از آن تمامی احتمالات، راهکارهای مهم و تمامی مراحل را به موکل خود شرح می دهد. پس از پناهنده شدن و اسکان اگر تصمیم به خرید و یا اجاره خانه در انتاریو داشته باشید وکیل در این باره نیز کمک می کند. نکته مهمی که باید لحاظ کنیم این است، حتما میان خود و وکیل یک اساس نامه مشخصی تنظیم کنید، تا دو طرفین نتوانند زیر حرف خود بزنند.

در چه مواردی به وکیل پناهندگی نیاز داریم؟

کلام آخر

از شما سپاس گزاریم که تا پایان مقاله با او همراه بوده و صبوری به خرج داده‌ اید. پناهندگی امری بسیار پیچیده و مهمی است که افراد قبل از به انجام رساندن آن به دنبال بهترین وکیل هستند. ما در این مقاله برای کسانی که قصد پناهنده شدن در شهر انتاریو را دارند به لیست کردن بهترین وکیل پناهندگی در انتاریو پرداختیم که همگی جزء برترین وکلا هستند. در ادامه نیز ویژگی‌ های یک وکیل حاذق و ماهر را شرح دادیم که شما برای شناخت و انتخاب وکیل پناهندگی باید با ویژگی‌ های او شناخت پیدا کنید. اکنون از شما دعوت می‌ کنیم که تجربیات و نظرات خود را در زمینه‌ وکیل پناهندگی در بخش دیدگاه با سایر کاربران سایت نیز به اشتراک بگذارید و نظر خود را کامنت کنید.

وکیل پناهندگی در انتاریو پس از پناهنده شدن نیز وکالت فرد را قبول می کند؟

بهترین وکیل پناهندگی در انتاریو پس از اسکان هم به شما در پیدا کردن کار و خانه و … کمک می کند.

از طریق پناهندگی چه نوع اقامتی می توان در انتاریو دریافت کرد؟

پناهندگی اجتماعی، نژادی، مهاجرت از طریق پناهندگی به علت داشتن مذهبی خاص و پناهندگی به خاطر داشتن عقاید سیاسی خاص که وکیل مطابق با شرایط شما بهترین نوع اقامت را پیشنهاد می دهد.

چگونه باید درخواست پناهندگی انتاریو داد؟

شما با دو روش به کمک وکیل یعنی از طریق پناهندگی  در داخل خاک ایران و از طریق پناهندگی در بیرون از خاک این کشور می توانید درخواست بدهید.

5/5 - (1 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا