مهاجرتوکیلوکیل کانادا

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت به کانادا ⚖️【آپدیت 2024】

طبق آمار به دست آمده کانادا جزء آن دسته از کشورهایی است که هر روزه در حال افزایش اهداف مهاجرتی خود می‌ باشد. به همین خاطر مردم بی‌ شماری از سرتاسر دنیا به ویژه ایران قصد دارند تا به دریافت اقامت دائم کانادا بپردازند تا بتوانند یک آینده‌ بهتری برای خود و خانواده‌ خود بسازند. برای این منظور با توجه به اینکه موضوع مهاجرت به کانادا یک مبحث بسیار گسترده و شگفتی است، افراد به بهترین وکیل مهاجرت به کانادا نیاز خواهند داشت. یعنی در گام نخست مهم ترین انتخاب شما بهره‌مندی از یک وکیل متخصص، آگاه و کاردان است. ما در این مقاله سعی نمودیم لیستی از بهترین وکلای کانادا را برای شما جمع آوری کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

 بهترین وکیل مهاجرت به کانادا

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا کیست؟

هر ساله ایرانیان بسیاری تلاش می‌ کنند تا بتوانند ویزا و اقامت دائم کشور کانادا را به دست آورند. اما با توجه به اینکه مهاجرت به مراتب پیچیده‌ تر از گذشته می‌ گردد و اطلاعات و آگاهی نیز هر روزه به روز می‌ شود، آشنایی با قوانین مهاجرتی کمی مشکل است. بهترین وکیل مهاجرت به کانادا فردی است که دارای اطلاعات و آگاهی به روز باشد و با قوانین مهاجرتی کشور مقصد نیز به طور دقیق شناخت داشته باشد.

وکیل باید بتواند در ابتدایی‌ ترین مراحل از جمله جمع آوری اسناد و مدارک، ثبت پرونده، انجام مراحل درخواست ویزا، انتخاب نوع ویزا، نحوه‌ مهاجرت و مکاتبه با اداره‌ مربوطه و افسر اداره‌ مهاجرت با موفقیت عمل کند. وکیل مهاجرتی متخصص همواره به دنبال ارائه نمودن بهترین خدمات با کیفیت و حرفه‌ ای به موکلان خود بوده و راه‌ های مهاجرت صحیح را مطابق با نیاز موکل خود مورد بررسی قرار می‌ دهد تا یک حرکت سریع و موثر و به صرفه در امر مهاجرت داشته باشد.

معمولا سازمان نظارت بر مشاوران رسمی مهاجرت کانادا که زیر نظر وزارت مهاجرت کانادا قرار دارد، لیست بهترین وکلای کانادا را در سایت قرار داده‌ اند. به همین خاطر پیشنهاد می‌ کنیم قبل از انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به کانادا حتما از این موضوع اطلاع کسب کنید که اسم وکیل شما در لیست موجود قرار گرفته باشد. طبق تجربیات به دست آمده درصد ریجکتی و به موفق نرسیدن پرونده‌ های مهاجرتی معمولا برای کسانی بوده که از وکیل و مشاوره و متخصص بهره نگرفته‌ اند. وکیل مهاجرتی با اقدامات به جا و اطلاعات و آگاهی بالا از قوانین کشور مقصد به خوبی می‌ تواند تجربیات بالقوه‌ خود را در اختیار موکلین قرار دهد.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل مهاجرت به کانادا می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

سپهر فلاحتی

سپهر فلاحتی

سپهر فلاحتی از وکلای مهاجرت به کانادا بوده که در زمینه‌ های گوناگونی از جمله تابعیت، اقامت دائم، پناهندگی، درخواست تجدید نظر و رد ویزا، اسپانسرشیپ و دادرسی پناهندگان و … به فعالیت می‌ پردازد. ایشان کارشناس ارشد زبان‌شناسی از دانشگاه فردوسی مشهد، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه اصفهان و کارشناس مهاجرتی از کالج Academy of Learning هستند.

ایشان به عنوان بهترین وکیل مهاجرت به کانادا به چندین زبان دنیا از جمله انگلیسی، فارسی، فرانسه، اسپانیایی و ترکی مسلط بوده و عضو مشاوران مهاجرت شورای نظارتی کانادا است. او سوابق طولانی و قابل توجهی دارد که می‌ توانیم به مشاور مهاجرتی، مدرس دانشگاه یورک، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت LEEOE، آموزش و پشتیبانی معلمان، مترجمی، تربیت معلم و بنیان گذار گروه آموزشی آنلاین لیو اشاره کنیم.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت
 • اسپانسر شیپ
 • دادگاه ها

شماره تماس: 6478644224+

آدرس دفتر: تورنتو، انتاریو، کانادا

شروین مدنی

شروین مدنی

جناب آقای شروین مدنی یکی از وکلای شناخته شده و برجسته در حوزه‌ قانون مهاجرت در کانادا می‌ باشد. او بیش از 10 سال سابقه‌ کاری در حوزه‌ وکالت امور مهاجرتی دارد. وی تجربه‌ کیس های موفق از 20 دولت گوناگون را داشته و عضو مشاوران رسمی اداره‌ مهاجرت کانادا به همراه کد فعالیت است. آقای مدنی عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته‌ مهاجرت و سابقه‌ فعالیت به عنوان آفیسر اداره‌ مهاجرت را دارد.

او به عنوان بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در این خصوص سابقه‌ های ارزنده‌ ای را از آن خود کرده و مشاور ارشد موسسه‌ مهاجرتی تراست در این کشور است. از جمله شهرهایی که وی در آن به فعالیت می‌ پردازد می‌ توانیم به شهر ونکوور، تورنتو، مونترال، اتاوا، ویکتوریا اشاره کنیم. ایشان با تعهد و مسئولیت پذیری بالایی که در حل پرونده های مهاجرتی دارد، در مدت زمان اندکی روند پرونده شما را تسریع می بخشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • اخذ انواع ویزا
 • اقامت
 • سرمایه گذاری

شماره تماس: 2502012020+

آدرس دفتر: Unit 306, 126 East 15th Street, North Vancouver , V7L 2P9

مهیار حلاج‌ پور

مهیار حلاج‌ پور

آقای مهیار حلاج‌ پور دارای یک مجموعه‌ حقوقی مهاجرت به نام کاناداپاس است. او عضو رسمی شورای قانون گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا می‌ باشد. حلاج‌ پور به عنوان بهترین وکیل مهاجرت به کانادا خدمات ارزنده‌ ای از جمله، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، ویزای کار، تحصیل، ازدواج، پناهندگی و … انجام می‌ دهد. وی همیشه تلاش کرده تا ممتاز ترین خدمات تخصصی مهاجرتی را در مجموعه‌ کانادا پاس ارائه دهد.

اگر شما بخواهید در حوزه‌ ویزای تحصیلی، توریستی، ثبت شرکت، ویزای کارآفرینی و ویزای کار در کانادا مشاوره بگیرید، می‌ توانید به مجموعه‌ مهیار حلاج‌ پور مراجعه کنید. مجموعه حقوقی مهاجرتی آقای حلاج‌ پور در استان انتاریو کانادا مورد ثبت واقع شده و مطابق با قوانین دولت فدرال کانادا و استان انتاریو پیش می‌ رود. او به عنوان مشاور حقوقی و یک وکیل متخصص و متبحر در زمینه‌ مهاجرت به ارائه‌ کلیه خدمات مهاجرتی همچون اعزام دانشجویان به کانادا، کاریابی و اخذ تمامی ویزاها می پردازد.

حوزه کاری و خدمات:

 • اخذ ویزا
 • مهاجرت
 • اقامت دائم

شماره تماس: 6477664933+

آدرس دفتر: 7368 Yonge Street, Floor 3, Unit 304, L4J 8H9

مرجان آتشی گلستان 

مرجان آتشی گلستان 

خانم مرجان آتشی گلستان وکیل و مشاور رسمی مهاجرت در کانادا است. او نزدیک به 20 سال سابقه، تجربه و تبحر بالا در انواع زمینه‌ های گوناگون مهاجرتی دارد. ایشان عضو سازمان Canadian Association of Professional Immigration Consultants (CAPIC) و کانون وکلای دادگستری مرکزی کانادا بوده و همواره در میان فارسی زبانان به عنوان بهترین وکیل مهاجرت به کانادا شناخته می‌ شود.

از تحصیلات خانم گلستان می‌ توانیم به اخذ مدرک دکتری در رشته‌ حقوق خصوصی از سوی دانشگاه شهید بهشتی، نویسنده‌ کتاب‌ های شرکت‌ های خارجی در رابطه با حقوق ایران و استاد دانشگاه علامه طباطبایی و سازمان مدیریت صنعتی اشاره کنیم. ایشان خدمات بالقوه‌ ای در زمینه‌ مهاجرت ارائه می‌ دهد و می‌ تواند موکلان خود را در خصوص اخذ انواع ویزاها، دریافت اقامت دائم و موقت، دریافت پاسپورت کانادا و سرمایه‌ گذاری کمک کند. او عضو College of Immigration and Citizenship of Consultants بوده و دارای یک دفتر وکالتی مهاجرتی به همراه شماره‌ ثبت شده می‌ باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت
 • ویزا و پاسپورت
 • مشاوره

شماره تماس: 16479373803+

آدرس دفتر: تورنتو، خیابان یانگ، پلاک 3080، واحد 6060

مهری بانی

مهری بانی

خانوم مهری بانی از وکلای متخصص و با تجربه در امور مهاجرتی کانادا است. ایشان در بریتیش کلمبیا دارای یک دفتر مهاجرتی هستند که در آن به ارائه‌ خدماتی همچون اقامت موقت، سرمایه‌ گذاری، ویزای تحصیلی و کاری، کارت اقامت دائم، تابعیت و پناهندگی و برنامه‌ پذیرش استانی می‌ پردازند.

وی در طول دوران تحصیلات خود موفق به مسلط شدن بر زبان انگلیسی، فرانسه، عربی و فارسی گردید و به عنوان بهترین وکیل مهاجرت در کانادا شناخته می‌ شود. او از کالج اشتون به اخذ مدرک دیپلم مشاور مهاجرتی و قانون مهاجرت پرداخت و از دارای مدرک لیسانس حقوق از دانشگاه آزاد اسلامی نیز است. خانم مهری عضو مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا بوده و وکیل و مدیر شرکت مهاجرتی Entercan از سال 2012 تاکنون می‌ باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت
 • اقامت
 • ویزا

شماره تماس: 6043460488+

آدرس دفتر: واحد 1500، 701 خیابان جورجیای غربی، ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا

لزوم انتخاب وکیل یا مشاور مهاجرت به کانادا چیست؟

موضوع مهاجرت یکی از مسائل تاثیر برانگیز از قوانین مهاجرت داخلی و بین‌ المللی کشورهای مبدا و مقصد و همچنین کشورهای واسطه می‌ باشد. با توجه به اینکه هر لحظه امکان بروز قوانین تازه در هر وقفه‌ زمانی در کشور کانادا وجود دارد، قوانین این کشور نیز روز به روز مفصل، پیچیده‌ تر و گسترده‌ تر می‌ گردد و همین عامل می‌ تواند روند مهاجرتی متقاضیان را سخت و پیچیده کند.

به همین خاطر کارشناسان همواره توصیه می‌ کنند قبل از اقدام به مهاجرت و انتخاب روش‌ های مهاجرتی به بهترین وکیل مهاجرت به کانادا مراجعه کنید. وکیل و یا مشاور قانونی مهاجرتی تمامی دوره‌ های مهاجرت را گذرانده و به عنوان وکیل رسمی شورای مشاورین مهاجرت کانادا به خوبی می‌ تواند در این زمینه با شما همکاری کند. زیرا او کسی است که از آخرین قوانین حاکم در کشور اطلاع و آگاهی بالایی داشته و می‌ تواند توانایی‌ ها و مهارت‌ های خود را در این حوزه با شما به اشتراک بگذارد.

با توجه به این نکات گفته شده افراد لزوم کمک گرفتن از وکیل و مشاور را به خوبی آگاه شدند. اگر باز هم کسانی هستند که قصد ندارند از وکیل و مشاور مهاجرت به کانادا کمک بگیرند، مطمئن باشند این بی‌ اطلاعی یا کم اطلاعی از قوانین می‌ تواند آن‌ها را در یک مسیر اشتباهی سوق دهد که در نتیجه به دلیل نبودن بهترین وکیل مهاجرت به کانادا منجر به خسارات و زیان‌ های مالی زیادی می‌ شوند. این موضوع را فراموش نکنید که تصمیم به انتخاب وکیل علاوه بر تسریع در روند کار شما و از ضرر و زیان‌ های مالی و جانی نیز جلوگیری می‌ کند.

لزوم انتخاب وکیل یا مشاور مهاجرت به کانادا چیست؟

برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به کانادا چه هزینه ای باید پرداخت کرد؟

یکی از مهم ترین مزایای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به کانادا صرفه‌ جویی در زمان و هزینه است. وکیل مهاجرتی در همان ابتدای جلسه‌ مشاوره تمامی ریز به ریز هزینه‌ ها را مقابل شما قرار می‌ دهد و نمی‌ گذارد هزینه‌ پیش‌بینی نشده‌ ای باقی بماند. علاوه بر آن یک وکیل متخصص و کار درست مانع از پرداخت هزینه‌ هایی می‌ گردد که شما در مقابل اعتماد به افراد فاقد صلاحیت پرداخت می‌ کنید.

معمولا این گونه افراد نه تنها از شما هزینه‌ های بسیار بالایی دریافت می‌ کنند بلکه با حرکات غیر قانونی خود 5 سال شما را از مهاجرت به کانادا منع می‌ نمایند. افراد با توجه به نداشتن اطلاعات یا کم آگاهی خود هزینه‌ هایی چند برابر هزینه‌ اصلی برای تسهیل و تسریع امور مهاجرتی پرداخت می‌ کنند. بهترین وکیل مهاجرت به کانادا با داشتن تجربه و مهارت‌ های بالا این هزینه‌ ها را می‌ کاهد.

در مقابل نیز هر گونه هزینه و حق الوکاله ای که شما برای وکیل مهاجرتی خود پرداخت می‌ کنید، همانند یک بهای ارزشمند جهت امنیت و پیشرفت پروسه مهاجرت شما می‌ باشد. معمولا برخی از افراد کمک گرفتن از مشاوره و وکلا را یک هزینه‌ اضافه برای خود می‌ دانند. اما انتخاب وکیل یک امر بسیار ضروری است که با آینده‌ شما پیوند می‌ خورد و می‌ تواند در روند امور مهاجرت تاثیر بالای داشته باشد.

کلام آخر

در طول سال‌ های اخیر در رابطه با امور مهاجرت به کانادا محدودیت‌ های زیادی وجود آمد و همین عامل موجب شد که بیشتر افراد در گرفتن ویزا و پاسپورت دچار سختی‌ های فراوانی گردند. به همین خاطر تجربه نشان داده بیشتر افرادی که در امور مهاجرت به موفقیت رسیده‌ اند، از بهترین وکیل مهاجرت به کانادا و مشاور رسمی حقوقی کمک گرفته‌ اند. ممنونم که تا پایان این مقاله با ما همراه بوده‌ اید. ما سعی کردیم در این نوشته بهترین و مجرب‌ ترین وکلای کانادا را به شما عزیزان معرفی کنیم. خوشحال می‌ شویم که در این رابطه اگر نظر و یا تجربه‌ ای دارید آن را با دستان ما نیز در بخش دیدگاه به اشتراک بگذارید.

وکیل مهاجرت به کانادا چه مزایایی در پروسه پرونده دارد؟

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا یک فرد توانمند و قانون مدار است که با مشاوره خود باعث افزایش اطلاعات شما می گردد و در حفظ منافعتان همیشه کوشا است.

آیا استعلام گرفتن از پروانه وکیل ضرورت دارد؟

بله، شما آسوده خاطر می شوید که وکیل دارای مجوز کار در کشور کانادا است.

آیا امضا قرارداد با وکیل ضروری است؟

بله، مطابق با قوانین اداره مهاجرت کانادا افرادی که صلاحیت وکالت را ندارند، اجازه امضا قرارداد را هم نخواهند داشت.

5/5 - (1 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 18 =

دکمه بازگشت به بالا