مهاجرتوکیلوکیل کانادا

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در انتاریو ⚖️【آپدیت 2024】

اگر در حال حاضر قصد مهاجرت به شهر انتاریو کانادا را دارید، تنها در این زمینه، بهترین وکیل مهاجرت در انتاریو می‌ تواند شما را یاری کند. اگر می‌ خواهید در انتاریو مشغول به کار شوید یا ادامه تحصیل دهید، اگر قصد دارید ویزای موقت یا دائم خود را دریافت کنید، وکلای مهاجرت ایرانی که در انتاریو حضور دارند می‌ توانند در این راه بسیار کمک کننده باشند. آن‌ ها همواره بهترین برنامه‌ های مهاجرتی را پیشنهاد داده و در تلاش هستند تا تنها در جهت نفع موکلان خویش حرکت کنند. در ادامه ما لیستی از بهترین وکلای ایالت انتاریو کانادا را جمع‌ آوری کرده‌ ایم که با بررسی آن‌ ها می‌ توانید وکیل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

بهترین وکیل مهاجرت به انتاریو

بهترین وکیل مهاجرت در انتاریو کیست؟

قبل از اینکه بخواهید بهترین وکیل مهاجرت در انتاریو را انتخاب کنید، باید با ویژگی‌ های یک وکیل حاذق و با مهارت آشنا شوید. یکی از مهم‌ ترین ویژگی‌ های وکیل خوب برخورداری از مجوزهای لازم جهت فعالیت در حوزه‌ مهاجرت است. برای جلوگیری از هر گونه کلاه برداری و سوء استفاده دولت کانادا به همه‌ مردم توصیه می‌ کند که حتما از وکلایی بهره‌ مند شوید که مورد تایید این دولت بوده و عضو مشاوران شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا هستند. در صورتی که وکیل انتخابی شما مورد تایید کشور کانادا نباشد او نمی‌ تواند هیچ گونه خدماتی به شما ارائه دهد و پرونده‌ شما قابل دادرسی در این کشور نخواهد بود.

وکیل مهاجرت به فردی اشاره دارد که خود از انجام هر گونه کارهای غیر قانونی خودداری کند. جمع‌ آوری مدارک جعلی می‌ تواند یکی از ویژگی‌ های وکیل غیرقانونی در امر مهاجرت باشد. معمولا برخی از موسسات سعی می‌ کنند برای قوی‌ تر شدن پرونده به جمع آوری اسناد و مدارک جعلی بپردازند که این گونه موجب ریجکت شدن پرونده‌ مهاجرتی خواهند شد. بهترین وکیل مهاجرت در انتاریو کسی است که دارای تجربه و تخصص لازم بوده و از مدرک کارشناسی ارشد حقوق مهاجرت و شهروندی برخوردار باشد. او باید مورد تایید مشاوران مهاجرت کانادا بوده و بر امور مشاوره و قوائد مهاجرت تجربه‌ کافی را داشته باشد.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل مهاجرت در انتاریو می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

مرجان ابروانی

مرجان ابروانی

یکی از بهترین وکیل مهاجرت در انتاریو کانادا که از تبحر و تجربه‌ بسیار بالایی در حوزه‌ مهاجرت برخوردار است، می‌ توانیم به خانم مرجان ابروانی اشاره کنیم. او با توجه به تخصص و مهارتی که دارد، عضو انجمن مشاوران مهاجرت کانادا بوده و خدمات متنوعی از جمله اخذ ویزای تحصیلی، کاری، توریستی، استارت آپ، خود اشغالی، برنامه‌ های پذیرش استانی و … ارائه می کند. ایشان رئیس شرکت خدمات مهاجرتی و حقوقی مرجان آبروانی بوده و جزء نماینده‌ مجاز موسسه‌ مالی Desjardins در کبک و فدرال می‌ باشد. علاوه بر آن وی نماینده‌ Industrial Alliance Trust Inc بوده‌ است.

شماره تماس: 6717353 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، تورن هیل، 7368 خیابان یانگ، واحد 303 بی

نادره قادسی

نادره قادسی

نادره قادسی یکی دیگر از برجسته‌ ترین وکلای مهاجرت به کانادا است که در شهر ریچموند هیل کانادا به فعالیت می‌ پردازد. او دارای یک دفتر حقوقی به نام شرکت خدمات سرمایه‌ گذاری و مهاجرت قادسی می‌ باشد که از سال 2005 تاسیس کرده است. علاوه بر آن مشاور مالی بانک آمریکا نیز محسوب می‌ گردد. خانم قادسی به عنوان بهترین وکیل مهاجرت در انتاریو عضو مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا بوده و دارای مدرک دیپلم در حوزه‌ مشاوره‌ مهاجرتی از دانشکده‌ صنعت و فناوری یورک در تورنتو است.

او دارای مدرک رشته‌ بانکداری و امور مالی نیز از کالج San Jose City می‌ باشد. از جمله خدماتی که خانم قادسی در انتاریو به آن مشغول است، می‌ توانیم به اخذ انواع ویزاها، دریافت اقامت دائم و شهروندی، مهاجرت تجاری و برنامه‌ متخصص و ماهر فدرال اشاره کنیم.

شماره تماس: 7800618 (905+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، ریچموند هیل، 40 فاللینگ ریور دریاو

آرین کامیاب

آرین کامیاب

آرین کامیاب از وکلای مهاجرت در انتاریو کانادا است. او علاوه بر امور مهاجرت در دعاوی دادگستری و صدمات ناشی از تصادفات نیز به فعالیت می‌ پردازد. اما بیشتر تمرکز خود را بر روی امور مهاجرت و خدمات مهاجرت تحصیلی، سرمایه‌ گذاری، پناهندگی، ازدواج و … گذاشته است. او از مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه کنت و کارشناسی هنر و روانشناسی از دانشگاه یورک برخوردار است.

ایشان به عنوان مدیر عامل، یک شرکت حقوقی به نام شرکت حقوقی کامیاب از سال 2016 تا کنون احداث کرده است و به عنوان بهترین وکیل مهاجرت در انتاریو به فعالیت می‌ پردازد. آقای کامیاب به زبان انگلیسی تسلط بسیار بالایی دارد و می‌ تواند شما را برای مهاجرت به کشور کانادا یاری رساند.

شماره تماس: 3882121 (647+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، تورن هیل، 7191 خیابان یانگ، واحد 611

فرناز امین توکلی

فرناز امین توکلی

خانم فرناز امین توکلی یکی از متخصص‌ ترین وکلای مهاجرت بوده که در امور اخذ انواع ویزاها، خوداشتغالی، برنامه‌ های مهاجرتی و کارآفرینی به فعالیت می‌ پردازد. ایشان دارای مدرک مشاور مهاجرتی از سوی کالج سلامت تجارت و فناوری آندرسون، دارای گواهینامه‌ فناوری صنایع غذایی از کالج سنکا، کارشناسی ارشد علوم و صنایع غذایی و کارشناسی علوم و صنایع غذایی از دانشگاه آزاد اسلامی می‌ باشد.

او عضو کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا، مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا و انجمن مشاوران حرفه‌ مهاجرت کانادا بوده و موسس و مدیر عامل خدمات و مهاجرتی خویش‌ فرما است. ایشان در طول سال‌ های متمادی دستیار مشاور مهاجرتی، معاون مدیر و سرپرست هیئت مدرسه‌ منطقه‌ ای تورنتو بوده و جزء بهترین وکیل مهاجرت در انتاریو نیز محسوب می‌ شود.

شماره تماس: 4776097 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، تورنتو

بهرام امیرحسینی

بهرام امیرحسینی

بهرام امیرحسینی دارای مدرک کارشناسی ارشد در حوزه‌ مشاغل و مطالعات حقوقی از سوی دانشگاه هامبر می‌ باشد. او از دانشگاه شهید بهشتی نیز موفق به اخذ لیسانس هنر، زبان و ادبیات آلمانی گردید و اکنون عضو انجمن مشاوران حرفه‌ ای مهاجرت کانادا و مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا می‌ باشد.

وی جزء مدیر عامل شرکت خویش فرما، مدیر عامل شرکت قانون مهاجرت دریم لند و مشاور مهاجرتی است. آقای امیرحسینی به عنوان بهترین وکیل مهاجرت در انتاریو در حوزه های متنوعی اعم از قانون مهاجرت و خدمات ویزا، اقامت دائم، مهاجرت تجاری، اجازه تحصیل، اخذ انواع ویزاهای موقت و توریستی، کمک‌ های حقوقی و مهاجرت تخصصی به کانادا به فعالیت می‌ پردازد.

شماره تماس: 7176114 (905+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، مارکهام، 7030 خیابان وودبین، واحد 500

دلایل مراجعه به بهترین وکیل مهاجرت به انتاریو

یکی از مهم ترین مزایایی که افراد به بهترین وکیل مهاجرت در انتاریو مراجعه می نمایند کسب اطلاعات به روز و موثق از شرایط اقتصادی، عمومی و اجتماعی کشور کانادا است. وکیل مهاجرت به دلیل اینکه از تمامی شرایط و موقعیت‌ های روش مهاجرت به خوبی آگاه می‌ باشد همواره بهترین روش‌ های ممکن را پیشنهاد می‌ دهد. او اطلاعات کافی در حوزه‌ قبل و بعد مهاجرت در اختیار متقاضیان قرار می‌ دهد و در حوزه‌ امور اجتماعی، سیاسی، کاری، فرهنگی و تحصیلی کشور کانادا افراد را مطلع می‌ سازد. با مراجعه به وکیل مهاجرت فرایند مهاجرت شما سریع‌ تر و قانونی تر پیش می‌ رود.

همان طور که می‌ دانید پروسه‌ مهاجرت امری مشکل و زمان بر است. اما وکیل مهاجرت همواره با ارائه‌ بهترین راهکارها بهترین زمان برای مهاجرت را اعلام می کند و پروسه‌ مهاجرتی را ترسیع می‌ بخشد. زمانی که شما در کنار بهترین وکیل مهاجرت در انتاریو پروسه‌ مهاجرتی خود را بگذرانید امنیت و آرامش ذهنی بیشتری دارید و بدون استرس می توانید کارهای خود را انجام دهید. از دیگر مزایای مراجعه به وکیل می‌ توانیم به کاهش پیدا کردن هزینه‌ ها و کاهش ریسک ریجکت شدن اشاره کنیم.

مطمئن شدن از اینکه کارهای مهاجرتی توسط یک شخص کاملا حرفه‌ ای پیگیری می‌ گردد موجب می شود با آرامش خاطر بیشتری کار های مهاجرتی را پیش ببرید. وکیل مهاجرت شرایط و فرایند اخذ ویزا را پیگیری کرده و کمک می‌ کند تا آمادگی‌ های لازم در حوزه‌ مصاحبه با سفارت را داشته باشید. او متقاضیان را از سردرگمی خارج کرده و کلیه اطلاعات لازم در خصوص کارهایی که باید قبل از سفر انجام بدهید را در اختیارتان می گذارد.

وکیل مهاجرت به انتاریو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

اگر تصمیم به مهاجرت به انتاریو را دارید برای اینکه در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به هدف خود یعنی موفق شدن در پروسه‌ مهاجرتی از راه تحصیل یا سرمایه گذاری دست پیدا کنید، باید به دنبال وکیلی باشید که دارای ویژگی‌ های زیر باشد. ما تعدادی از مهم ترین ویژگی‌ های بهترین وکیل مهاجرت در انتاریو را در این مقاله گرد هم آورده‌ ایم که عبارتند از:

  • وکیل باید از مجوز قانونی و مهلت دار جهت فعالیت در کشور مقصد و مبدا برخوردار باشد.
  • وکیل دارای دفتر حقوقی معتبر و مورد نظر در کشور باشد.
  • به خوبی بتواند با وکلای کشور مقصد یک رابطه‌ قانونی برقرار نماید.
  • به تمامی قوانین کشورهای مقصد و سفارت خانه‌ ها تسلط داشته باشد.
  • او باید به جدیدترین امور و مناسبات سیاسی آگاه بوده و اطلاعات خود را به روز کند.
  • برای فعالیت در سطح بین‌ المللی نیاز به مجوزهای لازم دارد.
  • متعهد بودن به کار و تنها فکر کردن به منافع موکل خود از دیگر مهم‌ ترین ویژگی‌ های وکیل است.
دلایل مراجعه به بهترین وکیل مهاجرت به انتاریو

کلام آخر

از این که صبوری به خرج داده و تا پایان این مقاله با ما همراه بوده‌ اید از شما کمال سپاس و قدردانی را داریم. ما در این مقاله سعی کرده‌ ایم که بهترین وکیل مهاجرت در انتاریو را با نام و مشخصات، ویژگی‌ ها و تخصص آن‌ ها به حضورتان برسانیم تا دیگر دغدغه‌ ای بابت پیدا کردن یک وکیل خوب و متخصص نداشته باشید. در ادامه نیز تلاش نمودیم تا شما را با ویژگی‌ های بهترین وکیل و مزایای مراجعه به وکیل مهاجرت آشنا کنیم تا با شناخت بیشتری درصدد استخدام یک وکیل برتر باشید. اکنون از شما دعوت می‌ کنیم تا اگر هر گونه نظر و پیشنهادی در این رابطه دارید، تجربیات خود را با ما و کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

وکیل مهاجرت در انتاریو چه کمکی می تواند به متقاضی بکند؟

بهترین وکیل مهاجرت در انتاریو بهترین مسیر مهاجرتی را پیشنهاد داده و به پیگیری پرونده مهاجرتی و به نتیجه رساندن آن می پردازد.

چگونه وکیل مهاجرت با تجربه در انتاریو پیدا کنیم؟

با مراجعه به موسسات حقوقی و مطالعه وب سایت های معتبر می توانید وکیل مورد نظر خود را استخدام کنید.

آیا بدون حضور وکیل مهاجرت می توان به انتاریو مهاجرت کرد؟

این بستگی به میزان اطلاعات خود از قوانین کشور کانادا دارد. اما وکیل مهاجرتی مطمئن تر است.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا