مهاجرتوکیلوکیل کانادا

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا ⚖️【آپدیت 2024】

تصمیم به مهاجرت یکی از بزرگترین تصمیمات زندگی هر فردی است. همان طور که خود نیز می‌ دانید مهاجرت تنها یک بار پیش می آید. این تصمیم می‌ تواند کل مسیر زندگی شما را تغییر دهد. بهترین وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا برای افرادی که قصد مهاجرت به این شهر از کانادا را دارند می‌ تواند در این تصمیم مهم بسیار تاثیر گذار باشد. معمولا مراجعه به وکیل مهاجرت جزء امور الزامی نیست؛ اما وجود آن با توجه به تغییر قوانین و پیچیدگی‌ های قانون کشور کانادا می‌ تواند در پروسه‌ مهاجرتی شما تغییرات زیادی ایجاد کند و شما را در یک مسیر درست و موفقیت آمیز قرار دهد. در این مقاله ما قصد داریم بهترین وکلای بریتیش کلمبیا کانادا را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا

بهترین وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا کیست؟

معمولا در مبحث مهاجرت اعتماد کردن به یک وکیل به خصوص در کشور خارجه کار چندان راحتی نمی‌ باشد. با توجه به این که مهاجرت پیچیدگی‌ های فراوان دارد و در این راه دشوار زمان، هزینه و پرونده‌ شما به دست کسی دیگر سپرده می‌ شود حتما به دنبال وکیلی باشید که بتوانید به او اعتماد کامل کنید. بهترین وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا باید در وهله‌ اول از یک دفتر وکالت معتبر به همراه آدرس و شماره تلفن مشخصی برخوردار باشد. علاوه بر آن آمار بالای پرونده‌ های مهاجرتی نیز در سابقه‌ کاری وکیل می‌ بایست مورد بررسی قرار بگیرد.

ممکن است این سوال در ذهن شما پیش آید که چگونه می‌ توانیم به یک وکیل معتمد مراجعه کنیم و چطور با وی ملاقات کنیم؟ امروزه موسسات حقوقی زیادی در زمینه‌ مهاجرت وجود دارند که می‌ توانند انتخاب را برای شما راحت‌ تر نمایند. در نظر داشته باشید بهترین وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا به طور کاملا تخصصی در انواع امور مهاجرتی از جمله اخذ ویزا، کار، تحصیل و سرمایه‌ گذاری در کشور مقصد شما را یاری می‌ کند و به احقاق حقوق موکل خود می‌ پردازد. او در رشته‌ مهاجرت تحصیل کرده و دارای مدرک کارشناسی ارشد در حوزه‌ حقوق و مشاور مهاجرتی می‌ باشد.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

ناصر امیری

ناصر امیری

ناصر امیری از وکلای مهاجرت به آمریکا در شهر بریتیش کلمبیا است. ایشان دارای مدرک دکتری در زمینه‌ ادبیات فارسی و علوم انسانی از دانشگاه تهران می‌ باشند. آقای امیری بیشتر حوزه تخصصی خود را تنها بر روی امور مهاجرت متمرکز کرده و مشاور مهاجرت در دفتر خدماتی مهاجرتی ناصر امیری می‌ باشد که از سال 2014 تا کنون تاسیس شده است. ایشان عضو مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا بوده و بر زبان انگلیسی نیز تسلط دارد و می‌ تواند در انواع امور مهاجرتی اعم از اخذ اقامت دائم و شهروندی شما را در این زمینه یاری کند.

شماره تماس: 0303-836 (604+)

آدرس دفتر: کانادا، بریتیش کلمبیا، کوکیتلام

احسان بیات

احسان بیات

احسان بیات یکی دیگر از بهترین وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا است که از حوزه وکالت های وی می‌ توانیم به قانون مهاجرت، اجازه‌ تحصیل، مجوز کار، سرمایه‌ گذاری، ویزای موقت شهروندی و تجارت اشاره کنیم. ایشان دارای تحصیلات عالی از دانشگاه‌ های بریتیش کلمبیا بوده و با توجه به مهارتی که دارد مدیر شرکت خدمات مهاجرتی دنا گرین و دستیار مشاور مهاجرتی در موسسه‌ مهاجرتی منصوری می‌ باشد.

وی عضو مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا و انجمن مشاوران حرفه‌ ای مهاجرت کانادا بوده و در حوزه مهاجرت تخصصی به کانادا، ارزیابی تاثیر بازار کار، اسپانسر شیپ خانواده و … از تبحر و مهارت بسیار بالایی برخوردار می‌ باشد. جناب آقای احسان بیات به زبان فارسی و انگلیسی تسلط داشته و می‌ تواند مشاوره‌ آنلاین از راه دور نیز ارائه کند.

شماره تماس: 5211-939 (778+)

آدرس دفتر: کانادا، بریتیش کلمبیا، کوکیتلام

هادی منصوری

هادی منصوری

هادی منصوری دارای مدرک کاردانی با درجه‌ ممتاز در زمینه‌ دستیار حقوقی از آکادمی مشاغل Algonquin، گواهی کارشناس مهاجرت از آکادمی الکترونیکی CSIC، کارشناسی ارشد هنر M.A از دانشگاه رویال رودز (Royal Roads) و گواهینامه کارآفرینی تجاری از سازمان فنی و حرفه ای ایران می باشد. وی یکی از بهترین وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا بوده که به عنوان وکیل دعاوی دادگستری ارشد مهاجرت در دادگاه ها و جلسات دادرسی IRB به فعالیت پرداخته است.

شماره تماس: 5747-468 (604+)

آدرس دفتر: کانادا، بریتیش کلمبیا، ونکوور

مهران حلوی

مهران حلوی

یکی دیگر از بهترین وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا مهران حلوی مدیر عامل شرکت ایرانتو است. ایشان یکی از مشاوران مهاجرتی دارای مجوز رسمی و معتبر در بریتیش کلمبیا بوده و عضو مشاوران مهاجرتی کانادا دارای مجوز رسمی می‌ باشد. وی با مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا به همکاری پرداخته و دارای تحصیلات علوم کامپیوتر از دانشگاه کاپیلانو است. حلوی به زبان انگلیسی تسلط دارد و می‌ تواند به ارائه‌ مشاوره‌ های مهاجرتی کارشناسانه و تخصصی بپردازد.

شماره تماس: 1000-505 (604+)

آدرس دفتر: کانادا، بریتیش کلمبیا، ونکوور، خیابان بلویو 159، واحد 203

مژگان بروجردی

مژگان بروجردی

مژگان بروجردی یکی از بهترین وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا کانادا است که به زبان‌ های متفاوتی از جمله انگلیسی، فارسی، فرانسه و آلمانی می‌ تواند به ارائه‌ خدمات مهاجرتی و وکالتی بپردازد. ایشان بیش از 20 سال است که در حوزه‌ مهاجرت سابقه‌ فعالیت داشته و در این کشور دارای مجوز رسمی و معتبر می‌ باشد. او رئیس شرکت مشاوران مهاجرتی CETI در بریتیش کلمبیا بوده و در انواع زمینه‌ های گوناگون از جمله آموزش و مهاجرت، گردشگری و تجارت تخصص بسیار عالی و برجسته‌ ای دارد.

خانم مژگان بروجردی دارای تحصیلات ارزنده‌ ای از جمله مدرک لیسانس مهاجرت، مدرک لیسانس سفر و گردشگری پیشرفته، گواهینامه‌ های سوپر هاست، مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی از سوی کالج‌ های کانادا بوده و دارای مدرک لیسانس هنر از دانشگاه آزاد اسلامی می‌ باشد.

ایشان با توجه به تخصص و تبحری که دارد عضو مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا و انجمن مشاوران حرفه‌ ای مهاجرت کانادا بوده و رئیس کل شرکت مشاوران مهاجرتی CETI می‌ باشد. ما می‌ توانیم برای اخذ انواع ویزاها و سایر خدمات مهاجرتی از جمله شهروندی، کارت اقامت دائم، خود اشتغالی، اسپانسر شیپ و مجوزهای برنامه‌ سرمایه‌ گذاران به خانم بروجردی مراجعه کنیم.

شماره تماس: 5721-913 (604+)

آدرس دفتر: کانادا، بریتیش کلمبیا، ونکوور

خدمات بهترین وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا برای تحصیل

زمانی که شما قصد دارید از طریق تحصیل به کشور کانادا مهاجرت نمایید استخدام کردن بهترین وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا در این حوزه می‌ تواند تاثیرات بسیار مثبتی در روند پرونده‌ شما داشته باشد. وکیل مهاجرت به بریتیش کلمبیا توانایی اخذ رزومه‌ تحصیلی تان را داشته و با نگارش کردن آن را به اداره‌ مهاجرت ارسال می‌کند. علاوه بر آن شما برای تحصیل در این کشور به دو سند بسیار مهم از جمله انگیزه نامه و توصیه نامه نیاز خواهید داشت که وکیل برای اخذ این دو مدرک نیز خدمات بالقوه‌ ای ارائه می‌ کند. وکیل مهاجرت به بریتیش کلمبیا کمک می‌ کند تا افراد به عنوان یک متقاضی احتمالی و ایرانی بتوانند مدارک مالی و هویتی تان را جمع‌آوری کنند.

در کل مهاجرت از طریق تحصیل در کشور کانادا شرایط خاص خود را می‌ طلبد که همواره باید در این زمینه اطلاعات بسیار بالایی داشته باشید. برای ورود به دانشگاه حتما باید مکاتباتی صورت پذیرد که بهترین وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا در این زمینه تمامی اطلاعات را به حضورتان ارائه می‌ نماید.

وکیل موجب می‌ گردد که بتوانید از دانشگاه وام دریافت کرده و هزینه‌ دانشجویی خود را به کمک آن پرداخت کنید. علاوه بر آن به حضورتان می‌ رساند که در چه زمان‌ هایی می‌ توانید به اخذ پذیرش بپردازید و مراحل رسیدن به اخذ پذیرش و مدارک را با دقت مورد بررسی قرار می‌ دهد. اگر شما جزء محصلان برتر دانشگاه هستید وکیل مهاجرت می‌ تواند از طریق بورسیه‌ تحصیلی دانشگاه مد نظر شما را انتخاب کرده و در امر مهاجرت کمک زیادی نماید. وکیل مهاجرت ویزای تحصیلی شما را نیز دریافت می‌ کند.

وکیل مهاجرت به بریتیش کلمبیا برای سرمایه گذاری چه خدماتی ارائه می کند؟

یکی از بهترین روش‌ های مهاجرتی برای مهاجرت کردن به کشور کانادا و شهر بریتیش کلمبیا از طریق سرمایه‌ گذاری است. زیرا کشور کانادا جزء آن دسته از کشورهایی می‌ باشد که از لحاظ اقتصادی بسیار قوی است و امروزه سرمایه‌ داران بسیاری قصد دارند که به عنوان سرمایه‌ گذار بین‌المللی وارد کشور کانادا شوند و در این کشور به بیزینس بپردازند. حال برای موفقیت در این زمینه شما به بهترین وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا نیاز دارید. وکیل مهاجرت به شما کمک می‌ کند تا بتوانید بیزینس پلن ارائه نمایید. او با اداره‌ مهاجرت در ارتباط بوده و به آن‌ ها ثابت می‌ کند که موکل خویش قصد دارد به صورت کاملا قانونی در این حوزه اقدام کند و پتانسیل مالی لازمه را نیز برای اقدام قانونی دارد.

وکیل مهاجرت تمام برنامه‌ های مهاجرتی شما را به صورت درست و کاملا قانونی انتخاب کرده و آن را پیگیری می‌ کند. بهترین وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا از طریق سرمایه‌ گذاری فردی است که به دریافت تاییدهای مالی مورد نیاز از سوی نهادهای حسابرسی می‌ پردازد. این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که حضور وکیل در این زمینه موجب افزایش شانس پذیرش بیشتر شما و کاهش و ریجکت شدن تان می‌ گردد. وکیل ثابت می‌ کند به اداره‌ مهاجرت کانادا که شما دارای یک تجربه‌ کاری موفق هستید که البته در این زمینه می‌ بایست اسناد مورد نظر را نیز ارائه دهید.

خدمات بهترین وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا برای تحصیل

کلام آخر

از شما ممنونم که تا پایان این مقاله صبوری به خرج داده و با ما همراه بوده‌ اید. استخدام بهترین وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا می‌ تواند مزایای بالقوه‌ ای با خود به همراه داشته باشد. وکیل در هر مرحله از مهاجرت گام به گام شما را همراهی می‌ کند و فرم‌ های مربوط به برنامه‌ های مهاجرتی را تکمیل می‌ نماید. ما در این بخش از مقاله لیستی از موکلای برتر بریتیش کلمبیا را معرفی نموده ایم تا در زمان انتخاب راحت‌ تر بتوانید وکیل مورد نظر خود را بیابید. در ادامه نیز توضیحاتی در رابطه با روش‌ های مهاجرتی اعم از مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری را به حضورتان رساندیم. در نظر داشته باشید وکیل تا اقامت دائم کانادا و دریافت اقامت با شما همراه می‌ باشد. حال از شما دعوت می‌ کنیم که اگر نظر، انتقاد و تجربیاتی در این باره دارید آن را با ما به اشتراک بگذارید.

وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا چه خدماتی ارائه می کند؟

بهترین وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا به تنظیم تمام اسناد شما پرداخته و در ایجاد پروفایل و بارگذاری اسناد کمک می کند.

چگونه بدانیم یک وکیل مهاجرتی بریتیش کلمبیا معتبر است؟

 کارنامه و یا رزومه وکیل را بررسی کنید.

هزینه استفاده از یک وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا چقدر است؟

این موضوع به سختی پرونده، روش انتخابی و متاهل و یا مجرد بودن شما بستگی دارد.

5/5 - (2 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

دکمه بازگشت به بالا