وکیلوکیل کانادا

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در تورنتو ⚖️【آپدیت 2024】

مهاجرت به تورنتو کانادا کار چندان راحتی نیست و برای زندگی در آنجا به بهترین وکیل ایرانی در تورنتو نیاز دارید. معمولا وکیل ایرانی در تورنتو در امور مهاجرتی و سایر خدمات حقوقی می‌ تواند بهترین راهکارها را پیش روی شما عزیزان بگذارد. یک وکیل شایسته‌ مهاجرت در اموری همچون خرید و اجاره‌ خانه، امور بانکی، تحصیلی، کاری و سرمایه‌ گذاری مشاوره‌های بالقوه‌ ای ارائه می‌ نماید. تورنتو یکی از بهترین و بزرگ‌ترین شهرهای کانادا است که از لحاظ کار و تحصیل موقعیت بسیار عالی دارد. ما در این بخش لیستی از بهترین وکلای این شهر را تعبیه نمودیم.

بهترین وکیل ایرانی در تورنتو

بهترین وکیل ایرانی در تورنتو کیست؟

بهترین وکیل ایرانی در تورنتو وکیلی است که به اطلاعات و آگاهی کاملی که از قوانین کشور کانادا دارد، بتواند مشاور حقوقی خوبی برای موکلان خود باشد. وکیل خوب با سال‌ها تجربه در زمینه‌ انواع امور و مشکلات حقوقی به خوبی آگاه است که از چه نوع ترفندهایی برای به جریان انداختن پرونده استفاده کند، تا شانس موفقیت موکل بالا برود. وکیل شایسته و کاردان در قدم اول با تجربه و تخصص خود ابتدا تحقیقات لازم را در رابطه با پرونده به انجام می‌ رساند. یکی از بهترین راه‌های شناسایی وکیل معتبر در کانادا بررسی کردن شماره‌ مدرک ثبت شده‌ وی در انجمن نظارتی مشاوران کانادا می‌ باشد.

بهترین وکیل ایرانی در تورنتو حتما باید مدارک تحصیلی کاملی داشته باشد و با معقول‌ ترین هزینه و کمترین زمان شانس پیروزی پرونده‌ موکل خود را افزایش بدهد. در کل در حوزه‌ وکالت اختلالات و مشکلات پیش رو را نمی‌ توان پیش‌بینی کرد. اما وکیل کاردان کسی هست که تمامی این احتمالات را مورد بررسی قرار می دهد.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در تورنتو می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

مهبد حسینیان

مهبد حسینیان بهترین وکیل ایرانی در تورنتو

مهبد حسینیان وکیل ایرانی در تورنتو که با تخصص خود توانست عضو کانون وکلای کانادا و انجمن حقوقی انتاریو باشد، مهبد حسینیان است. او دکترای حقوق خود را در دانشگاه یورک و لیسانس علمی کاربردی و مهندسی ژئوماتیک خود را در سال 2006 در دانشگاه یورک به پایان رساند. ایشان اینک عضو کانون وکلای آنتاریو بوده و در حوزه‌ دعاوی تجاری، حقوق شرکت‌ها، حاکمیت شرکتی، قانون تجارت و قانون صنفی و تجاری از تبحر بالایی برخوردار می‌ باشد. ایشان بیش تر تمرکز حقوقی خود را بر روی امور تجاری گذاشته و به سه زبان انگلیسی، فرانسه و فارسی تسلط کاملی دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • تجارت
 • شیوه های جایگزین حل اختلاف
 • دعاوی تجاری
 • مشاوره حقوقي
 • برنامه ریزی استراتژیک

شماره تماس: 04165976033+

آدرس دفتر: واحد 5800، اسکوشیا پلازا، 40 خیابان کینگ غربی، تورنتو، انتاریو، کانادا

سیاوش شکریان

سیاوش شکریان بهترین وکیل ایرانی در تورنتو

آقای سیاوش شکریان وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و بهترین وکیل ایرانی در تورنتو است. او در حوزه‌ حقوق بین‌الملل خصوصی، حل اختلافات و مشاوره کسب و کار و مدیریت تخصص و تجربه‌ بالایی دارد. ایشان دکترای حقوق لیسانس علوم کاربردی، مهندسی برق و الکترونیک خود را از دانشگاه تورنتو دریافت کرده است.

وی مشاور ارشد حقوقی، مرکز امور حقوقی بین‌المللی در تورنتو و دستیار مهاجرت و پناهندگی در کانادا بوده است. ایشان اینک عضو انجمن حقوقی انتاریو، کانون وکلای انتاریو، کانون وکلای کانادا، کانون وکلای بین‌ المللی، سازمان سرمایه‌گذاران ملی آنجل، دفتر اسناد رسمی و شورای املاک و مستغلات انتاریو می‌ باشد. آقای شکریان در تورنتو انتاریو اینک یک شرکت حرفه‌ای حقوقی از آن خود نموده است.

حوزه کاری و خدمات:

 • تجارت
 • مهاجرت به کانادا

شماره تماس: 6603777 (416+)

آدرس دفتر: واحد 1300، 5255 خیابان یانگ، تورنتو، انتاریو، کانادا

دل آرا امامی

دل آرا امامی بهترین وکیل ایرانی در تورنتو

خانم دلارا امامی بیشتر تمرکز خود را بر روی امور بانکداری، حقوق بین‌الملل و مهاجرت به کانادا گذاشته است. او به عنوان وکیل مهاجرت به کانادا تا کنون توانسته پرونده‌های زیادی را به موفقیت برساند. از جمله سوابق کاری وی می‌ توانیم به همکاری ایشان با حقوق لاوسون لاندن و همکاری حقوقی دنتون و وکیل بیزینس و استارت آبپ ها اشاره کنیم. وی عضو جامعه‌ حقوق بریتیش کلمبیا، عضو بخش حقوقی انجمن بین‌المللی اونتاریو بار و عضو جامعه حقوقی انتاریو می‌ باشد.

ایشان دکترای حقوق خود را از دانشگاه اتاوا در سال 2013 و کارشناس علوم اجتماعی علوم سیاسی و تاریخی خود را از همین دانشگاه در سال 2009 اخذ کرده است. وی به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، فارسی و کردی تسلط کافی دارد و می‌ تواند به خوبی از حق موکلان خود در دادگاه‌های تورنتو دفاع کند. ایشان بهترین وکیل ایرانی در تورنتو محسوب می‌ گردد.

حوزه کاری و خدمات:

 • حقوق شرکت و تجارت
 • مهاجرت به کانادا
 • مالکیت معنوی
 • حقوق بین الملل

شماره تماس: 3616134 (416+)

آدرس دفتر: واحد 500، 225 خیابان ریچموند غربی، تورنتو، انتاریو، کانادا

سمانه حسینی

سمانه حسینی بهترین وکیل ایرانی در تورنتو

خانم سمانه حسینی بیشتر تمرکز حقوقی خود را در رابطه با دعاوی و حل و فصل اختلافات و همچنین تجارت گذاشته است. او لیسانس حقوق از دانشگاه Queen’s و لیسانس هنر با درجه‌ ممتاز از دانشگاه تورنتو اخذ کرده است. وی در امور دعاوی تجاری و دعاوی اوراق بهادر جزء با تجربه‌ ترین وکلای تورنتو محسوب می‌ شود و در میان فارسی زبانان ایرانی به عنوان وکیل ایرانی در تورنتو شناخته شده است. ایشان اینک عضو کانون وکلای انتاریو و کانادا، انجمن وکلای مدافع دادگستری و کمیته‌ دعاوی قضایی، کانون وکلای بین‌المللی و عضو منتخب شورای دانشگاه است.

حوزه کاری و خدمات:

دعاوی تجاری

دعاوی و حل و فصل اختلافات

داوری بین المللی

شماره تماس: 8695522 (416+)

آدرس دفتر: 5300 کامرس کورت غربی، 199 خیابان بی، تورنتو، انتاریو، کانادا

آرمان عالمی

آرمان امامی بهترین وکیل ایرانی در تورنتو

آرمان عالمی وکیل دعاوی دادگستری و مهاجرت به کانادا است. ایشان وکیل دادگستری، مشاور حقوقی و کارشناس حقوقی ناظر و بنیان گذار گروه حقوقی در استان انتاریو می‌ باشد. وی در انواع زمینه‌های حقوقی از تجربیات حرفه‌ای برخوردار بوده و می‌ تواند پیچیده‌ ترین مذاکرات و اختلافات را حل کند. ایشان دارای یک شرکت حقوقی در تورنتو است که بسیار مشهور است و سابقه‌ بسیار درخشانی در حل موفقیت‌ آمیز مسائل حقوقی پیچیده برخوردار است. وی به عنوان وکیل ایرانی در تورنتو شناخته شده و عضو انجمن حقوقی آنتاریو است.

حوزه کاری و خدمات:

 • دعاوی عمومی مدنی / تجاری
 • مهاجرت به کانادا
 • دعوی قضایی
 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: 4477033 (416+)

آدرس دفتر: واحد 1600، 2300 خیابان یانگ، تورنتو، انتاریو، کانادا

حسن زارع زاده اردشیر

حسن زارع زاده اردشیر بهترین وکیل ایرانی در تورنتو

آقای زارع‌ زاده از مدافعین حقوق بشر در مرکز بین‌ المللی حقوق بشر است. او تخصص خود را در خصوص جرایم محکومیت اقتصادی، مهاجرت و پناهندگی، حقوق و جزا و دادگاه دعوی کوچک قرار داده است. وی از تحصیلات بالایی از جمله کارشناسی ارشد روابط امور بین‌الملل، کارشناسی علوم حقوق و علوم سیاسی از دانشگاه علامه طباطبایی می‌ باشد. ایشان به عنوان وکیل ایرانی در تورنتو عضو مشاوران مهاجرت شورای نظارتی کانادا، مرکز بین‌المللی حقوق بشر و انجمن حقوقی انتاریو مارس است.

حوزه کاری و خدمات:

 • دعاوی دادگستری
 • مهاجرت و پناهندگی
 • دیوان محاکمات حقوق بشر

شماره تماس: 6455990 (416+)

آدرس دفتر: واحد 300، 25 خیابان شپرد غربی، تورنتو، انتاریو، کانادا

بهروز آموزگار

بهروز آموزگار بهترین وکیل ایرانی در تورنتو

بهروز آموزگار به عنوان وکیل دعاوی قضایی و وکیل ایرانی در تورنتو محسوب می‌ شود. ایشان یک شرکت حقوقی حرفه‌ای به نام lexpand دارد و بنیانگذار لکسپند است. وی تمرکز خود را بر روی قوانین تجارت و املاک و مستغلات گذاشته است و در کارهای داوطلبانه‌ همچون مشاور حقوقی و مدیر سابق روابط عمومی جشنواره‌ تیرگان، ارائه خدمات حقوقی رایگان به تعدادی از سازمان‌های غیر انتفاعی و اعضای موسس انجمن متخصصان حقوقی ایرانیان انتاریو شرکت می‌ کند. او از دکترای حقوق از دانشگاه کوئین و کارشناسی علوم کامپیوتر از دانشگاه یورک می‌ باشد و جزء با تجربه‌ ترین وکلا است.

حوزه کاری و خدمات:

 • املاک
 • تجارت

شماره تماس: 5397263 (416+) 

آدرس دفتر: واحد 507، 685 حیابان شپرد شرقی، تورنتو، انتاریو، کانادا

زینب ضیائی

زینب ضیائی بهترین وکیل ایرانی در تورنتو

زینب ضیایی به عنوان بهترین وکیل ایرانی در تورنتو در حیطه‌ مهاجرت توانسته پرونده‌های بسیاری را به سرانجام برساند. او برای افراد مهاجر استراتژی‌های مختلفی دارد و می‌ تواند با همکاری با شرکت‌های فناوری، متخصصان جهانی و کارفرمایان برای دریافت انواع ویزاها و مهاجرت به کانادا به متقاضیان کمک کند.

او یک وکیل با تجربه و با سابقه در خصوص اقامت دائم و یا موقت می‌ باشد و با تسلط بر زبان‌های انگلیسی و فارسی در امور املاک و مستغلات، قانون تجارت و مهاجرت شهروندی فعالیت می‌ کند. وی دکترای حقوق و لیسانس بازرگانی خود را از دانشگاه تورنتو اخذ کرده است و عضو انجمن حقوقی انتاریو و ایالات نیویورک می باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • املاک
 • تجارت
 • مهاجرت

شماره تماس: 8543810 (416+)

آدرس دفتر: واحد 1901، 5000 خیابان یانگ، تورنتو، انتاریو، کانادا

صدف اعتماد

صدف اعتماد بهترین وکیل ایرانی در تورنتو

صدف اعتماد وکیل و مدیر شرکت حقوقیS.E.T است. از او به عنوان بهترین وکیل ایرانی در تورنتو یاد می کنند و بیشتر حوزه‌ کاری خود را بر روی امور خانواده، طلاق و انحصار وراثت متمرکز شده است. ایشان قبل از وکالت مشاور سیاست‌گذاری‌های دولت انتاریو بوده است و در مسائل مهاجرتی نیز به موکلین خود در یک شرکت مشاوره‌ مهاجرتی مستقر در تورنتو کمک می‌ کرده و او بعد از سال‌ها تلاش و گرفتن تخصص دکترای حقوقی خود از دانشگاه ساسکاچوان در سال 2014 توانست به عنوان وکلای مورد اعتماد و شایسته در میان افراد فارسی زبان شناخته شود.

صدف اعتماد اینک عضو انجمن حقوقی Upper Canada، کانون وکلای کانادایی، کانون وکلای آنتاریو، انجمن وکلای تورنتو و متخصصان حقوقی ایرانی کانادایی می‌ باشد و از سوابق کاری وی می‌ توانیم به مشاور حقوقی، دانشجوی حقوق، وکیل دادگستری و مشاور سیاست‌ گذاری اشاره کنیم.

حوزه کاری و خدمات:

 • خانواده و طلاق
 • انحصار وراثت

شماره تماس: 2267260 (416+)

آدرس دفتر: واحد 200، 5700 خیابان یانگ، تورنتو، انتاریو، کانادا

روزبه حسینی

روزبه حسینی بهترین وکیل ایرانی در تورنتو

روزبه حسینی کارشناس ارشد علوم زیستی از دانشگاه تورنتو و دکترای حقوقی از دانشکده حقوق دانشگاه ایالتی میشیگان می‌ باشد. او در حوزه‌ حقوق تجارت از سابقه‌ بالایی برخوردار می‌ باشد و در سال 2019 تا به امروز مدیر ارشد حریم خصوصی و گروه دعاوی حقوقی تجاری و فرامرزی بوده است. ایشان عضو کانون وکلای ایالات نیویورک، کانون وکلا آمریکا و انجمن حقوقی کانادای علیا می‌ باشد.

وی مدرک کارشناسی حقوقی خود را از دانشگاه اتاوا در سال 2008 اخذ نموده و در حقوق بین‌المللی خصوصی و عمومی و حقوق تجارت بین‌الملل تبحر ویژه‌ای دارد. حسینی به عنوان بهترین وکیل ایرانی در تورنتو در میان فارسی زبانان شناخته می‌ شود.

حوزه کاری و خدمات:

 • حقوق تجارت بین الملل
 • دعاوی مدنی
 • حل و فصل اختلافات فرامرزی
 • دعوای حقوقی املاک

شماره تماس: 4777007 (416+)

آدرس دفتر: واحد 4، 333 خیابان آدلاید غربی، تورنتو، انتاریو، کانادا

وکیل خود را از ایران بگیریم یا تورنتو؟

معمولا برخی از افراد معتقد هستند وکلای رسمی در کانادا قابل اعتمادتر می‌ باشند. خود ایران نیز وکلای معتبر و قابل اعتماد کم ندارد اما نکته‌ ای که اینجا حائز اهمیت است، تنها بحث رسمیت و اعتماد کردن به وکیل نیست؛ بلکه اعتبار یک وکیل است. زمانی که شما یک وکیل را انتخاب می‌ کنید حتما باید به سادگی با او دسترسی داشته باشید.

وقتی خود در کانادا زندگی می‌ کنید بهتر است به سراغ بهترین وکیل ایرانی در تورنتو بروید تا در هر روند پیچیده‌ پرونده بتوانید با سوال پرسیدن از ایشان ابهام، سردرگمی، استرس و نگرانی را از خود دور کنید. از این رو روند پرونده نیز رو به پیشرفت خواهد رفت. حضور مشاور یا وکیل در کانادا باعث می‌ شود که افراد ارتباط دو طرفه داشته باشند و بتوانند با هم به بررسی پرونده بپردازند. با این حال انتخاب با خود فرد است.

هزینه وکیل مهاجرت به تورنتو چقدر است؟

یکی از مهم‌ ترین مواردی که در هزینه و حق الوکاله وکیل تاثیر به سزایی دارد، موضوع خدمات ارائه شده از سوی وکیل است. کیفیت ارائه‌ خدمات نیز بر روی قیمت بسیار اثر گذار می‌ باشد. علاوه بر تمام این موارد شرایط متقاضی، روش مهاجرت، اخذ ویزا، تعداد افرادی که قصد سکونت در کانادا را دارند و یک سری از تغییرات قانونی مهاجرتی جزء عواملی هستند که همه بر روی هزینه تاثیر می‌ گذارند. بهترین وکیل ایرانی در تورنتو کسی است که با خدمات ارزنده‌ خود بتواند معقول‌ ترین هزینه‌ها را از متقاضی دریافت کند و در نظر داشته باشید بررسی پرونده و صدور ویزا نیز خود هزینه‌ های جداگانه‌ای را می‌طلبد.

بهترین وکیل ایرانی در تورنتو

کلام آخر

داشتن یک وکیل در همه‌ زمینه‌های حقوقی برای هر خانواده‌ای الزامی است. وکیل شانس موفقیت شما را در کشور خارجه بالا می‌ برد و باعث می‌ شود که بهترین تصمیم را بگیرید. ما این مقاله را به بهترین وکیل ایرانی در تورنتو اختصاص دادیم که امیدواریم برای شما مفید واقع شود. ممنونم که تا پایان این مقاله با ما همراه بوده‌اید. شما می توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

آیا داشتن وکیل مهاجرت برای کانادا واجب است؟

خیر، بهره مندی از بهترین وکیل ایرانی در تورنتو و در خصوص مهاجرت تنها شانس موفقیت شما را افزایش می دهد.

چگونه به شناسایی معتبرترین وکیل در تورنتو بپردازیم؟

با بررسی تاییدیۀ یا کد CICC کانادا، مجوز و مدارک حقوقی و پرونده‌های موفق وی می توان به وکیل اطمینان کسب کرد.

وکیل حقوقی تورنتو چه خدماتی دارد؟

داشتن وکیل حقوقی برای هر خانواده ای در خارج از کشور مهم است. وکیل حقوقی کلیه امور حقوقی شما را در دست می گیرد.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا