وکیلوکیل کانادا

10 تا از بهترین وکیل پناهندگی در کانادا ⚖️【آپدیت 2024】

پناهندگان به افرادی اشاره دارد که برای هر دلیل موجهی اعم از احساس ترس، ناخشنودی تصمیم به پناهنده شدن به کشورهای دیگر می‌ گیرند. جالب است بدانید که کشور کانادا از سال 1980 جزء آن دسته از کشورهایی شده که به حمایت از پناهندگان می‌ پردازد. در ادامه باید اضافه کنیم که پناهندگی مسیر بسیار سخت و پیچیده‌ ای بوده و شما در این راه به بهترین وکیل پناهندگی در کانادا نیاز خواهید داشت. ما در این مقاله تصمیم گرفته‌ ایم لیستی از بهترین وکلای پناهندگی که در حوزه‌ مهاجرت نیز متخصص هستند را معرفی کنیم تا انتخاب را برای شما را آسان‌ تر نماییم. در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین وکیل پناهندگی در کانادا

بهترین وکیل پناهندگی در کانادا کیست؟

پناهندگی همیشه یکی از راهکارهای سخت و چالش برانگیز در مهاجرت بوده است. با توجه به اینکه این مسیر می‌ تواند تهدیدات جانی و مالی برای متقاضیان به همراه داشته باشد، بهره‌ مندی از بهترین وکیل پناهندگی در کانادا که در این حوزه بسیار متخصص و با تجربه است، از واجبات می‌ باشد. وکیل پناهندگی به فردی گفته می‌ شود که با قبول وکالت متقاضیان تمام امور اداری مربوط به مهاجرت شما را بدون کم و کاست پیش می‌ برد. همان طور که خود می دانید شما برای پناهنده شدن به کشور کانادا حتما باید به ارائه‌ یک سری از مدارک بسیار مهم بپردازید.

از آنجایی که جمع آوری تمامی این مدارک می‌ تواند گیج کننده باشد، بهترین کار این است که ارائه‌ اسناد را به وکیل پناهندگی بسپارید. در نظر داشته باشید بهترین وکیل به تمامی قوانین کشور کانادا تسلط دارد و می‌ تواند هوشمندانه‌ ترین تصمیم را بگیرد. بهترین وکیل پناهندگی در کانادا حتما باید از ویژگی‌ هایی همچون آشنایی کامل با قوانین کشور کانادا، ارائه‌ مشاوره‌ صحیح و تخصصی برای پناهندگان، پیگیری و سمج بودن در امور پناهندگی، ارتباط بسیار موثر و سازنده با موکل و همچنین سرعت و دقت بالا برخوردار باشد. چنانچه وکیل انتخابی شما از تمامی این ویژگی‌ ها برخوردار باشد بدون شک انتخابتان کاملا عاقلانه و هوشمندانه بوده است.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل پناهندگی در کانادا می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

کامران نقوی

کامران نقوی

کامران نقوی از وکلای برجسته در حوزه مهاجرت و پناهندگی به کانادا می باشد. ایشان از مشاوران شورای قانونگذاری مهاجرت به کانادا بوده و در موسسه سلام تورنتو به خدمات مهاجرتی می پردازد. وی به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در کانادا به اموری همچون اکسپرس اینتری، ویزای تحصیلی، شهروندی و … می پردازد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی
 • اسپانسرشیپ خانواده
 • خود اشتغالی

شماره تماس: 7334050 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، تورنتو، 7163 خیابان یانگ،واحد 725

شیرین اداره چی

شیرین اداره چی

شیرین اداره چی در حوزه‌ مهاجرت به کانادا و حمایت از پناهندگان خدمات بالقوه‌ ای در انتاریو ارائه می‌ نماید. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد هنر قانون و تحولات اجتماعی از دانشگاه Carleton بوده و توانسته به اخذ گواهینامه مشاور مهاجرتی از کالج هامبر بپردازد.

علاوه بر آن وی دارای لیسانس حقوق از دانشگاه علامه طباطبایی نیز می‌ باشد. هم‌ اکنون به عنوان مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا در موسسات مشغول به فعالیت بوده و به ارائه‌ خدمات بالقوه‌ ای همانند مهاجرت، تجاری، قانون کارآفرینی، مهاجرت و حمایت از پناهندگان می‌ پردازد و به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در کانادا در کلیه امور پناهندگی واقف بوده و به زبان انگلیسی و فارسی نیز تسلط دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی
 • اسپانسرشیپ همسر
 • قانون کارآفرینی

شماره تماس: 2552200 (613+)

آدرس دفتر: کانادا، اتاوا، انتاریو

هایده امیر زاده

هایده امیر زاده

هایده امیرزاده از متخصصان قوانین مهاجرت امور پناهندگی شهروندی و اقامت دائم کانادا هستند. ایشان رئیس سابق انجمن Open Door Society ساسکاتون و  بخش شهروندی و مهاجرت کانون وکلای کانادا (ساسکاچوان جنوبی) می‌ باشد. وی عضو کانون وکلای کانادا، انجمن فرهنگی برزیل، انجمن وکلای مدافع کیفری ساسکاتون، کمیسیون بین المللی حقوق دانان بوده و با توجه به تخصصی که در حوزه‌ مهاجرت دارند توانستند به اخذ مدرک دکترای حقوق از دانشگاه ساسکاچوان بپردازند.

حوزه کاری و خدمات:

 • قوانین مهاجرت
 • پناهندگی
 • اقامت دائم

شماره تماس: 2588384 (604+)

آدرس دفتر: کانادا، ساسکاتون، ساسکاچوان

رضا شاهپوری

رضا شاهپوری

رضا شاهپوری به زبان انگلیسی، اسپانیایی، فارسی و فرانسه تسلط بسیار بالایی دارد و می‌ تواند شما را در امور پناهندگی یاری کند. ایشان دارای لیسانس علمی کاربردی و فناوری اطلاعات از مؤسسه فناوری آلبرتای جنوبی، مدرک لیسانس فناوری از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و گواهی نامه قوانین مهاجرت و پناهندگی از دانشگاه بریتیش کلمبیا هستند.

وی عضو انجمن مشاوران حرفه‌ ای مهاجرت کانادا و مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا می‌ باشند و توانستند در این راستا جوایز ارزشمندی کسب کنند. ایشان به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در کانادا در حوزه‌ سرمایه‌گذاری، اخذ انواع ویزای موقت، مهاجرت و شهروندی و پناهندگی جزء بهترین‌ ها می‌ باشند.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و شهروندی
 • پناهندگی
 • سرمایه گذاری

شماره تماس: 2008122 (403+)

آدرس دفتر: کانادا، نورث ونکوور، بریتیش کلمبیا

بیتا جهانگیر

بیتا جهانگیر

بیتا جهانگیر از وکلا و مشاوران امور مهاجرت به کانادا، پناهندگی به این کشور، املاک و مستغلات، مسائل مربوط به خانواده و خدمات ترجمه و افراد رسمی هستند. وی دارای دکترای ترجمه، فارق التحصیل و دستیار حقوقی و همچنین زبان‌شناسی از دانشگاه مک گیل (McGill) در مونترال می‌ باشد. او عضو کانون وکلای آنتاریو، انجمن حقوقی انتاریو و مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا می‌ باشند. خانم بیتا جهانگیر به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در کانادا به زبان‌ های متفاوت از جمله اردو، آلمانی، فرانسوی، انگلیسی و فارسی تسلط بالایی دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی
 • سوپر ویزا
 • مسائل خانوادگی

شماره تماس: 7333611 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، تورنتو

شهرام عبدلی

شهرام عبدلی

شهرام عبدلی از وکلای برجسته و متخصص در حوزه‌ مهاجرت و پناهندگی به کانادا است. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد TMU و مدرک کارشناسی از FU می‌ باشد. وی از جمله مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا بوده و از سابقه‌ بسیار درخشانی در حل پرونده‌ های پناهندگی تاکنون داشته و به زبان انگلیسی و فارسی تسلط کاملی دارد. او در شهر بریتیش کلمبیای کانادا خدمات ارزنده‌ ای در خصوص پناهندگی پرستاران، انواع مشاغل و کارگران ارائه می‌ نمایند. اگر به اخذ تابعیت برنامه‌ه ای مهاجرتی فدرال و سایر خدمات مهاجرتی نیاز دارید جناب آقای شهرام عبدلی بهترین وکیل پناهندگی در کانادا می باشد و می تواند در این حوزه به شما کمک کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی
 • درخواست های شهروندی

شماره تماس: 8055192 (604+)

آدرس دفتر: کانادا، بریتیش کلمبیا، ونکوور

حوری سلیمانی

حوری سلیمانی

حوری سلیمانی از دیگر بهترین وکیل پناهندگی در کانادا است که در خصوص مهاجرت و اقامت دائم و موقت می‌ تواند خدمات ارزنده‌ ای ارائه کند. ایشان دارای مدرک لیسانس ادبیات از کالج سنکا و گواهینامه‌ ICCRC و قانون مهاجرت می‌ باشند. حوری سلیمانی عضو مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا ،انجمن مشاوران حرفه ای مهاجرت کانادا، انجمن مشاوران مهاجرت ایرانی کانادایی (ICAIC) بوده و به زبان انگلیسی و فارسی نیز تسلط کاملی دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت
 • پناهندگی

شماره تماس: 3483434 (647+)

ادرس دفتر: کانادا، انتاریو، تورنتو، 245 فیر ویو مال درایو، واحد 704

سیاوش هدایتی

سیاوش هدایتی

سیاوش هدایتی بیشتر تمرکز حقوقی خود را بر روی امور مهاجرت، اخذ ویزا و پناهندگی و شهروندی قرار داده است. ایشان تحصیلات خود را به عنوان مشاور مهاجرتی در کالج بازرگانی دانشگاه اندرسون گذرانده و از دانشگاه یورک نیز به اخذ مدرک کارشناسی ارشد زبان شناسی کاربردی پرداخته است.

وی عضو انجمن حقوقی انتاریو انجمن دستیاران حقوقی انتاریو انجمن مشاوران حرفه‌ای مهاجرت کانادا می‌ باشد. او در حوزه‌ ترجمه برای هیئت مهاجرت و پناهندگی کانادا بیش از 11 سال سابقه و تجربه داشته و به عنوان وکیل پناهندگی نیز شناخته می گردد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت
 • پناهندگی
 • ویزا

شماره تماس: 8657479 (647+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، تورنتو، 4950 خیابان یانگ، واحد 2200

سپهر فلاحتی

سپهر فلاحتی

سپهر فلاحی عضو مشاوران مهاجرت شورای نظارتی کانادا بوده و با توجه به تخصص و تبحری که در خصوص مهاجرت و پناهندگی دارد به خوبی می تواند در این زمین شما رو راهنمایی کند. ایشان به زبان های اسپانیایی، فارسی، انگلیسی و فرانسه تسلط بسیار بالایی داشته و در تابعیت اقامت دائم اسپانسرشیپ بسیار متخصص هستند. او دارای کارشناسی ارشد زبان شناسی از دانشگاه فردوسی مشهد و مهاجرت از کالج Academy of Learning است. سپهر فلاحتی وکیل پناهندگی در کانادا بوده و متخصص آموزش و هیئت آموزشی (کلوپ آیلتس) می باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت
 • تابعیت
 • پناهندگی

شماره تماس:  8644224 (647+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، تورنتو

میر جمیل عظیم زاده

میر جمیل عظیم زاده

آقای عظیم زاده از وکلای مهاجرت، پناهندگی، شهروندی و تجارت هستند. ایشان عضو انجمن مشاوران حرفه ای مهاجرت کانادا، نمایندگی موسسات آموزش مشاغل خصوصی و مشاوران شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا بوده و به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در کانادا شناخته می گردند. عظیم زاده از تخصص در قوانین شهروندی و مهاجرت کانادا برخوردار بوده و در دانشگاه بریتیش کلمبیا  به تحصیل پرداخته است. علاوه بر آن دکترای اقتصاد و بازرگانی و مدرک لیسانس، مدیریت اقتصاد حود را از دانشگاه ساپینزا (Sapienza) در رم گرفته است.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی
 • تجارت

شماره تماس: 5525580 (604+)

آدرس دفتر: کانادا، بریتیش کلمبیا، کوکیتلام، 2979 پان راما درایو، واحد 58

داشتن وکیل پناهندگی در کانادا چه لزومی دارد؟

در حالت عادی در اختیار داشتن وکیل پناهندگی برای پیشبرد اهداف خود امری لازم و ضروری نمی‌ باشد. اما افراد با کمک گرفتن از بهترین وکیل پناهندگی در کانادا می‌ توانند از بسیاری ضررهای مالی و صرف زمان و هزینه اضافی جلوگیری نمایند. در ادامه یک سری از موارد لزوم داشتن وکیل پناهندگی را شرح می‌ دهیم:

 • افرادی که در گذشته ریجکت شده‌ اند می‌ توانند برای جلوگیری از این امر به وکیل مهاجرت رجوع کنند.
 • کسانی که در کشور خود دارای یک سابقه‌ کیفری هستند، می‌ بایست از وکیل مهاجرت کمک بگیرند.
 • افرادی که برای پیگیری نمودن پرونده و پروسه‌ پناهندگی خود زمان کافی ندارند.
 • کسانی که تصمیم بر این گرفته‌ اند از طریق ویزای شغلی، اقامت دائم کانادا را به دست بیاورند؛ اما تاکنون نتوانسته‌ اند در این راه پیشی بگیرند.
 • کسانی که برای گرفتن ویزا با مشکلات زیادی روبرو شده‌ اند باید به وکیل مهاجرتی رجوع نمایند.
 • کسانی که از لحاظ جسمی ناتوان هستند و نمی‌ توانند خود شخصا امور پناهندگی را پیگیری کنند.

نکات کلیدی در انتخاب بهترین وکیل پناهندگی در کانادا

در زمان انتخاب یک وکیل متخصص و متبحر در حوزه‌ مهاجرت و پناهندگی یک سری نکات وجود دارد که باید به آن توجه داشته باشید. داشتن دانش کافی یکی از مهم‌ ترین ویژگی‌ های بهترین وکیل پناهندگی در کانادا است. وکیل پناهندگی خوب باید از قوانین پناهندگی کشور کانادا با تمامی جزئیات بهره‌ مند باشد تا بتواند مجوزهای لازم را در این باره را دریافت کند. آشنایی و ارتباط مناسب با دستگاه قضایی کشور کانادا نیز از دیگر ویژگی‌ های وکیل متخصص است. تنها داشتن اطلاعات برای یک وکیل پناهندگی کافی نیست. او باید با دستگاه قضایی خود کشور مقصد و همچنین وکلای فعال در ارتباط باشد تا بتواند در صورت ایجاد کوچک ترین مشکل برای رفع آن به سرعت اقدام کند.

از دیگر ویژگی‌ های بهترین وکیل پناهندگی در کانادا می‌ توانیم به داشتن دفتر کاری اشاره کنیم. این ویژگی شاید به اندازه‌ قبلی‌ ها خیلی مهم تلقی نگردد اما می‌ تواند در روند پرونده‌ پناهندگی شما تاثیر مثبتی داشته باشد. معمولا برخی از وکلا به دلیل نداشتن دفتر کار در زمان عقد قرارداد یا و برگزاری کردن جلسات متعدد با مشکل مواجه می‌ گردند. بهتر است وکیل مورد نظر شما دارای یک دفتر کار مشخصی باشد که این گونه فعالیت‌ های او معتبر بوده و برگزاری جلسات نیز آسان‌ تر می‌ گردد.

داشتن وکیل پناهندگی در کانادا چه لزومی دارد؟

کلام آخر

از شما ممنونم که تا انتهای مقاله‌ بهترین وکیل پناهندگی در کانادا با ما همراه بوده‌ اید. کانادا یکی از برترین کشورهای جهان جهت زندگی کردن و ادامه‌ تحصیل است. به همین دلیل این روزها ایرانیان زیادی تصمیم بر مهاجرت و پناهنده شدن به این کشور را دارند. ما سعی کردیم در این مقاله اطلاعات درست و مفید را در خصوص اخذ بهترین وکلای متخصص در این امر به شما عزیزان ارائه نماییم. امیدواریم مطالب گفته شده سودمند و مفید واقع گردند. شما می‌ توانید نظرات ارزشمند خود را با ما و کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

وکیل پناهندگی در کانادا را می توان از داخل کشور ایران نیز اخذ کرد؟

بهترین وکیل پناهندگی در کانادا بهتر است از خود کشور کانادا باشد که با سال ها تجربه بر روی قوانین این کشور کاملا آگاه هستند.

آیا با همه درخواست های پناهندگی موافقت می شود؟

خیر، اما بهره مندی از وکیل شانس شما را در این باره افزایش می دهد.

رزومه کاری وکیل پناهندگی چه اهمیتی دارد؟

هر قدر وکیل کانادا از رزومه پربارتری برخوردار باشد در این صورت شانس موفقیت شما نیز افزایش می یابد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا