وکیلوکیل کانادا

10 تا از بهترین وکیل پناهندگی در ونکوور ⚖️【آپدیت 2024】

اگر به فکر پناهندگی در کشور کانادا هستید مسلما شهر ونکوور می‌ تواند یکی از بهترین مقاصد شما جهت مهاجرت و پناهندگی باشد. معمولا کانادا جزء بهترین انتخاب‌ هایی است که از پناهندگان استقبال ویژه‌ ای می‌ نماید. اما باید این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که پناهندگی نسبت به سایر روش‌ های مهاجرتی یک روش ریسک پذیر بوده و شما می‌ بایست حتما در این راه از بهترین وکیل پناهندگی در ونکوور مشورت و کمک بگیرید. در این بخش از مقاله ما تصمیم داریم برای آسودگی خیال شما بهترین وکلای ونکوور کانادا را جهت پناهندگی معرفی کنیم.

بهترین وکیل پناهندگی در ونکوور

بهترین وکیل پناهندگی در ونکوور کیست؟

برخورداری از یک وکیل متخصص و متبحر در امر پناهندگی یکی از مهم‌ ترین نیازهای اشخاصی است که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند. معمولا پناهندگی یک امر بسیار حساس، زمان‌ بر و هزینه بردار است. اگر کوچک ترین اشکالی در رابطه با این موضوع پیش بیاید سبب می‌ گردد که شما متحمل ضررهای مالی فراوانی گردید. علاوه بر آن اگر شما با زبان‌ های خارجه از جمله انگلیسی آشنایی نداشته باشید، به مراتب کارتان سخت‌ تر می‌ شود. بهترین وکیل پناهندگی در ونکوور می‌ تواند با خود مزایای بالقوه‌ ای به همراه داشته باشد. او در خصوص پناهندگی علاوه بر اینکه مشاوره‌ های تخصصی ارائه می‌ نماید در پروسه‌ اخذ ویزا و پیش رفتن پرونده سرعت می‌ بخشد.

وکیل مهاجرت شما باید اطلاعات خوبی در رابطه با کشور کانادا داشته باشد و بتواند شما را در امر مهاجرت کمک کند. بهترین وکیل پناهندگی در ونکوور باید از اطلاعات مهاجرتی و پناهندگی به روزی برخوردار باشد. آن‌ها باید از استراتژی‌ ها و توانایی‌ هایی برخوردار گردند که روند پرونده را ترسیع ببخشند. از جمله خدماتی که یک وکیل خوب و متخصص در این زمینه ارائه می‌ نماید، می‌ توانیم به گرفتن وقت سفارت و رفع ریجکتی در صورت اتفاق اشاره کنیم. وکیل انتخابی شما همواره باید به تمامی تعهدات خود در قرارداد پایبند بوده و با جمع آوری اسناد و مدارک مورد نیاز جهت پناهندگی نیز به خوبی آشنا باشد.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل پناهندگی در ونکوور می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

سید مهدی احمدی مهر

سید مهدی احمدی مهر

آقای مهدی احمدی در ونکوور دارای یک دفتر حقوقی می‌ باشد که در آن به مشاوره‌ مهاجرتی قانونی می‌ پردازد. نام شرکت ایشان گلدن گیت بوده و در ونکوور و بریتیش کلمبیا در رابطه با ویزای نامزدی، خدمات دانشجویی، ویزای سرمایه‌گذاری و پناهندگی خدمات به بالقوه ای ارائه می‌ نماید.

او از دیگر بهترین وکیل پناهندگی در ونکوور است که به دو زبان فارسی و انگلیسی صحبت کرده و به خوبی می‌ تواند در امور برنامه‌ های پناهندگی کانادا شما را یاری نماید. او با توجه به تبحری که در خصوص پناهندگی دارد، عضو انجمن مشاوران حرفه‌ ای مهاجرت کانادا و همچنین مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا است.

شماره تماس: 7103943 (604+)

آدرس دفتر: کانادا، نورث ونکوور، بریتیش کلمبیا

علیرضا برومند

علیرضا برومند

علیرضا برومند از وکلای پناهندگی و مهاجرت به کانادا در ونکوور است. ایشان از تحصیلات قانون مهاجرت کانادا در کالج اشتون و دکترای فلسفه از دانشگاه آزاد اسلامی برخوردار می‌ باشد. وی عضو معتبر رسمی مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا و همچنین وزارت مهاجرت فرانسوی سازی در استان کبک است.

ایشان در خصوص مهاجرت، ویزای استارت‌ آپ، ویزای اقامت موقت و سوپر ویزا تخصص بسیار بالایی دارند. آقای علیرضا برومند به زبان انگلیسی و فارسی تسلط داشته و شما می‌ توانید با ایشان در رابطه با پناهندگی ونکوور از او مشاوره‌ آنلاین نیز دریافت کنید. علیرضا برومند به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در ونکوور در این امر شما را یاری می‌ نماید.

شماره تماس: 7702404 (604+)

آدرس دفتر: کانادا، بریتیش کلمبیا، نورث ونکوور، 1433 خیابان لانس دیل

هادی منصوری

هادی منصوری

اگر بخواهیم یکی دیگر از بهترین وکیل پناهندگی در ونکوور را معرفی کنیم، می‌ توانیم آقای هادی منصوری را نام ببریم. ایشان دارای یک دفتر مهاجرتی معتبر در بریتیش کلمبیا کانادا می‌ باشد. او سر دفتر اسناد رسمی انتاریو و همچنین مدیر و کارشناس موسسه‌ مهاجرتی منصوری است. وی عضو انجمن مشاوران حرفه‌ای مهاجرت کانادا و شورای قانون گذاری مشاوران مهاجرت کانادا بوده و در دو جایگاه شغلی مختلف اعم از کمیته‌ رسیدگی به شکایات و وکیل دعاوی دادگستری ارشد مهاجران به فعالیت می‌ پردازد.

منصوری در خصوص پناهندگی بیش از 10 سال است که تجربه دارد و از تحصیلات بالایی همچون کارشناسی ارشد هنر، حقوق بشر، کارشناسی مهاجرت و گواهینامه کارآفرین تجاری برخوردار است. شما می‌ توانید در خصوص ویزای موقت، شهروندی، تجارت، کارت اقامت دائم و … به آقای منصوری مراجعه کنید.

شماره تماس: 4685747 (604+)

آدرس دفتر: کانادا، ونکوور، بریتیش کلمبیا

زهرا میر عبداللهی

زهرا میر عبداللهی

زهرا میر عبداللهی پس از اینکه به عنوان کارشناس ارشد و مشاور مهاجرتی از دانشگاه تهران به اخذ مدرک پرداخت عضو مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا گردید. او اینک در گروه مهاجرتی نیو چپتر رئیس کل بوده و به ارائه‌ خدمات گوناگونی از جمله شهروندی، پناهندگی، اخذ اقامت دائم، ویزای توریستی، کار، دانشجویی، موقت، خانواده و برنامه‌ های سرمایه‌گذاران می‌ پردازد. او می‌ تواند به دو زبان انگلیسی و فارسی صحبت کرده و شما را در امور پناهندگی یاری دهد. با شماره تلفن مورد نظر شما می‌ توانید از او مشاوره آنلاین نیز دریافت کنید.

شماره تماس: 8474825 (778+)

آدرس دفتر: کانادا، ونکوور، بریتیش کلمبیا

پریسا کلانتری

پریسا کلانتری

پریسا کلانتری دارای گواهی‌ نامه‌ CLIPP در حوزه‌ مهاجرت از دانشگاه بریتیش کلمبیا و همچنین لیسانس علوم و میکروب شناسی از دانشگاه آزاد اسلامی است. وی به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در ونکوور عضو مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا بوده و رئیس کل عضو هیئت مدیره‌ موسسه‌ زبان دوم نیز می‌ باشد. از جمله حوزه وکالتی و حوزه‌ تخصصی ایشان می‌ توانیم به رسیدگی به امور پناهندگی، ارائه‌ مشاوره خدمات مهاجرتی، ویزای تحصیلی، سرمایه‌ گذاری، خود اشتغالی و تدریس زبان اشاره کنیم.

شماره تماس: 3828949 (778+)

آدرس دفتر: کانادا، بریتیش کلمبیا، ونکوور، 2030 مرین درایو، واحد 238

چه کسی می تواند مشاور و وکیل قانونی پناهندگی در ونکوور باشد؟

سفر کردن به سایر کشورهای خارجی معمولا به دلایل گوناگونی و روش‌ های متفاوتی از جمله سرمایه‌ گذاری، ثبت شرکت، کار، به دنیا آوردن فرزند، پناهندگی، خرید خانه و تحصیل انجام می‌ شود. تمامی این راهکارهای گفته شده از جمله پناهندگی می‌ تواند به صورت کاملا قانونی و رسمی با کمک بهترین وکیل پناهندگی در ونکوور که در این زمینه از تجربیات فنی زیادی نیز برخوردار است، انجام شود. مشاور و وکیل قانونی شما در حوزه‌ پناهندگی همان فردی است که شما به عنوان مباشر انتخاب کرده‌ اید.

او وکالت شما را برای سفر به سایر کشورها بر عهده می‌ گیرد و می‌ تواند با روش‌ های کاملا قانونی و استراتژی‌ های خاص سفر شما را به سرزمین‌ های متفاوت با مقررات پیچیده و گوناگون امکان‌پذیر سازد. در نظر داشته باشید همان طور که اشاره کردیم سفر و پناهنده شدن به دیگر کشورها بسیار پیچیده و سخت است و اشخاصی که در این رابطه تخصص و تبحر کافی نداشته باشند، نمی‌ توانند شما را در این امر کمک کنند. به همین خاطر پیشنهاد می‌ کنیم همواره به یک وکیل متخصص مراجعه کنید.

بهتر است بهترین وکیل پناهندگی در ونکوور فردی باشد که بتواند به ارائه‌ مشاوره‌ های قانونی نیز بپردازد. یعنی او باید بتواند شما را در حوزه‌ پناهندگی با تمام احوالات و پیچیدگی‌ هایی که بر سر راهتان وجود دارد آشنا کرده و خطرات احتمالی را نیز گوشزد کند. هیچ وکیلی نمی‌ تواند به طور قطع موفق شدن شما در این سفر را تضمین کند.

وکیل پناهندگی در ونکوور چه می کند؟

در این بخش قصد داریم به تمامی سوالات شما در رابطه با وظایف وکیل پناهندگی و خدمات ارائه شده از سوی او اشاره کنیم:

  • مشاوره و انتخاب روش مناسب

وکیل مهاجرت در اولین برخورد خود با متقاضی ابتدا تمامی شرایط، خواسته و اطلاعات فرد را مورد بررسی قرار داده و در یک جلسه‌ مشاوره در خصوص قوانین پناهندگی، اخذ شهروندی، دریافت پاسپورت، قوانین کشور کانادا و شرایط زندگی در ونکوور اطلاعات بالقوه ارائه می‌ دهد. در این مرحله وکیل و موکل با یکدیگر به نتیجه‌ ای متناسب رسیده و هزینه‌ حق الوکاله را نیز مشخص می‌ کنند.

  • انعقاد قرارداد

بهترین وکیل پناهندگی در ونکوور اگر تجربه و تخصص بالا در حوزه‌ امور مهاجرتی داشته باشد، به انعقاد قرارداد قانونی می‌ پردازد. او باید میان خود و موکل یک قرارداد شفاف و مشخصی تعیین کند و مفاد قرارداد نیز توسط موکل مورد مطالعه قرار گرفته و تایید گردد. بعد از آن مراحل انعقاد قرارداد صورت می‌ پذیرد.

  • جمع آوری اسناد و مدارک

یکی از مهم‌ ترین وظایف وکیل پناهندگی این است که به جمع آوری اسناد و مدارک مورد نیاز بپردازد و فرم های لازم را به سفارت ارسال کند. جمع آوری اسناد و مدارک و پر کردن فرم ها همگی بر عهده‌ بهترین وکیل پناهندگی در ونکوور است.

  • پیگیری امور

وکیل پناهندگی با توجه به مشکل بودن روند پرونده همواره سعی می‌ کند تا تمامی مراحل به بهترین نحو خود صورت پذیرد. او تمام پیگیری‌ های لازم در رابطه با وضعیت پرونده‌ پناهندگی شما را به خوبی انجام می‌ دهد و در رابطه با جزئیات پرونده نیز موکل خود را آگاه می‌ سازد و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار قرار می‌ دهد.

چه کسی می تواند مشاور و وکیل قانونی پناهندگی در ونکوور باشد؟

کلام آخر

از این که صبوری کرده و تا پایان این مقاله با ما همراه بوده‌ اید از شما بسیار ممنونیم. همه‌ ما می‌ دانیم که پناهندگی جزء امور بسیار پیچیده و سختی است که بدون کمک بهترین وکیل پناهندگی در ونکوور نمی‌توان به این شهر و کانادا مهاجرت کرد. ما در این مقاله سعی کردیم شاخص‌ ترین و معروف‌ ترین وکلای شهر ونکوور کانادا را که در امور پناهندگی تبحر و تخصص دارند، به شما دوستان معرفی کنیم. شما می‌ توانید با بررسی کردن سوابق هر یک از این وکلای نام برده شده آن‌ها را انتخاب کرده و اعتماد کنید.

وکیل پناهندگی در ونکوور چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین وکیل پناهندگی در ونکوور از مجوزهای معتبر، تجربه و دانش بالا، داشتن پرونده‌ های مهاجرتی موفق و سابقه عالی برخوردار است.

جهت اخذ وکیل پناهندگی چه هزینه ای باید پرداخت کرد؟

میزان دریافت هزینه به نوع پرونده مهاجرتی، بازه زمانی و شرایط پرونده متقاضی بستگی دارد.

از مهم ترین مزایای داشتن وکیل پناهندگی خوب در ونکوور چیست؟

کاهش هزینه و سریع‌ تر و راحت‌ تر شدن رونده پناهندگی از مهم ترین مزایای مراجعه به وکیل است.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا