وکیل

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در سوئد ⚖️【آپدیت 2024】

کشور سوئد جزء یکی از دوست داشتنی‌ ترین مقاصد مهاجرتی برای ایرانیان محسوب می‌ گردد. این کشور سالانه ایرانیان را جهت تحصیل جذب می‌ کند. با توجه به اینکه میان قوانین و مقررات حقوقی کشور سوئد و ایران تفاوت‌ هایی دیده می‌ شود، ایرانیانی که قصد دارند به آن کشور مهاجرت کنند و یا در خود سوئد زندگی می‌ کنند و دچار مشکلات حقوق شده‌اند، برای پیشبرد امور خود به بهترین وکیل ایرانی در سوئد نیاز دارند. ما در این بخش لیستی از بهترین وکلا را برای شما آماده کرده ایم.

بهترین وکیل ایرانی در سوئد

بهترین وکیل ایرانی در سوئد کیست؟

اگر به دنبال بهترین وکیل ایرانی در سوئد هستید باید بگوییم پیدا کردن وکیل در یک کشور اروپایی همانند سوئد کار چندان راحتی نیست و نیاز به تحقیقات فراوان دارد. در سوئد وکلای ایرانی بسیاری دیده می‌ شود. هر کدام از وکلا در زمینه‌ های حقوقی مختلف همانند کیفری، خانواده، جنایی، مهاجرت و … به قبول پرونده می‌ پردازند. بهترین و مجرب‌ ترین وکیل فردی است که بتواند با دانش و اطلاعات کافی خود در کشور خارجه روند پرونده را با بهترین نحو پیش ببرد.

تیم تخصصی ما برای سهولت کار شما عزیزان که به دنبال یک وکیل ایرانی در سوئد هستید، تحقیقات لازم را انجام داده و لیستی از چندین وکیل مجرب و توانا را در ادامه قرار داده که می‌ توانید آن‌ ها را مشاهده کنید. تخصص اصلی یک وکیل خوب این است که موجب گردد، موکلش در حل بسیاری از امور همچون دریافت ویزا، ورود به شغل جدید در کشور خارجه، امور کیفری و … با موانع کمتری روبرو گردد. وکیل می‌ تواند با بهره‌مندی از تجربیات و تخصص ویژه‌ خود مسیر پرونده را برای فرد هموار کند.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در سوئد می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

مهرنوش اکنونی

مهرنوش اکنونی

اولین و بهترین وکیل ایرانی در سوئد می‌ توانیم به مهرنوش اکنونی اشاره کنیم. خانم اکنونی وکیل دادگستری بوده که بیشتر تمرکز خود را بر روی پرونده‌ های جنایی می‌ گذارد. او در خصوص امور کیفری و تجارت سالیان سال است که از تجربیات بالایی برخوردار بوده و هم اکنون نیز در دادگاه سوئد قرار دارد. وظایفی که ایشان به انجام می‌ رساند در رابطه با مدافع عمومی و خصوصی، مشاور شاکی و نماینده‌ ویژه‌ کودکان بوده و این وکیل به فارسی روان صحبت می کند و از خصوصیات وی می‌ توانیم به شایستگی و عطوفت فراوان آن با مشتریان اشاره کنیم.

حوزه کاری و خدمات:

  • جنائی
  • کیفری
  • تجارت

شماره تماس: 0704096599

آدرس دفتر: Advokatbyrån Dubio Kungsgatan 44، Stockholm 4411137

حمید اصلی

حمید اصلی

حمید اصلی یکی از وکیلان شهر استکهلم سوئد بوده که جزء وکلای مجرب در انواع زمینه‌ های حقوقی و افراد متخصص محسوب می‌ گردد. او از دانشگاه اپسالا در سوئد فارغ التحصیل شده و چندین سال است که در رشته‌ حقوق افتخار آفرین بوده است. در واقع ایشان به عنوان بهترین وکیل ایرانی در سوئد از تسهیلات عالیه در رشته‌ تجارت، مهاجرت، اخذ ویزا و … بر خوردار می‌ باشد. او در سال 2012 دفتر وکالتی خود را در شهر استکهلم بنیان گذاری کرده است.

حمید اصلی در حقیقت تمرکز خود را بر روی امور مهاجرت و پناهندگی در کشور سوئد، دریافت اقامت در کشور ترکیه و اسپانیا، تنظیم قراردادها، امور مربوط به حقوق خانواده اعم از طلاق و حضانت فرزند، جلب سرمایه گذار در زمینه‌ های گوناگون گذاشته است.

شماره تماس: 46868405555

آدرس دفتر: Carl Akrells gata 4, 115 51 Stockholm

ژیان شفیعی

ژیان شفیعی

ژیان شفیعی از حقوق دانان ایرانی و فارغ‌ التحصیل دانشگاه استهکلم سوئد است. او به عنوان بهترین وکیل ایرانی در سوئد شناخته می‌ شود. ایشان در حوزه‌ دعاوی دادگستری، امور مهاجرتی و اقامت به سوئد، امور حقوقی خانواده و طلاق از تبحر ویژه‌ای برخوردار می‌ باشد. او با صرف کمترین هزینه و زمان کمک می‌ کند تا بتوانید به امور حقوقی خود رسیدگی کنید. اگر به دنبال یک وکیل خانواده هستید ما می‌ توانیم ژیان شفیعی را به شما معرفی نماییم. او تاکنون پرونده‌ های بسیاری را در حوزه‌ دعاوی دادگستری با موفقیت به پایان رسانده و توانسته در کارنامه‌ خود موفقیت‌ های زیادی را کسب کند.

شماره تماس: 0761814496

آدرس دفتر: Advokatfirman HeliosGarvargatan 5، Stockholm11221

بهارک وزیری

بهارک وزیری

اگر به دنبال یک وکیل خوب و حرفه‌ ای برای امور جنایی هستید، ما می‌ توانیم به شما بهارک وزیری، بهترین وکیل ایرانی در سوئد را معرفی کنیم. ایشان حوزه اختیارات خود را در زمینه‌ امور جنایی و تجارت قرار داده است و با سال ها تجربه در امور حل پرونده‌های کیفری توانسته شایستگی خود را به عنوان یک وکیل خوب و متخصص به اثبات برساند. بهارک وزیری در سوئد دارای دفتر وکالتی بوده و می‌ تواند از راه دور با موکلین خود ارتباط بر قرار نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آن با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایید. خانم بهارک وزیری در امور حقوقی خود بسیار خبره هستند.

شماره تماس: 858019090

آدرس دفتر: Advokatbyrån Kungsholmsgatan 10

مینا سود

مینا سود

از ویژگی‌ های بارز وکیل مینا سود می‌ توانیم به قدرت چانه زنی قوی، صلاحیت حقوقی بالا، دانش و اطلاعات کافی اشاره کنیم. شما به عنوان موکل کاملا می‌ توانید با خیالی آسوده پرونده‌ خود را به دست ایشان بسپارید تا به بهترین وجه از منافع دفاع گردد. خانم وکیل از دانشگاه استهکلم سوئد فارق التحصیل شده است. او اینک بهترین وکیل ایرانی در سوئد و عضو کانون وکلای سوئد می‌ باشد. قبل از تمام این‌ ها در تایلند در یک شرکت حقوق بین‌ المللی مشغول به کار بوده و در شرکت حقوقی خانواده در کشور سوئد نیز به اشتغال می‌ پرداخته است. از جمله وظایف این وکیل می‌ توانیم به مدافع عمومی، مشاور شاکی و نماینده‌ ویژه‌ کودکان اشاره کنیم.

شماره تماس: 0046706621588

آدرس دفتر: Mina Rådmansgatan 73، Stockholm11366

سامان پاک نژاد

سامان پاک نژاد

سامان پاک‌ نژاد یکی از بهترین وکیل ایرانی در سوئد هست که از مهارت حقوقی بسیار بالا برخوردار بوده و مسئولیت یک شرکت حقوقی با کیفیت و بسیار مدرن را در اختیار گرفته است. تا کنون چندین پرونده‌ ارجاع شده در دیوان عالی کشور را به راحتی حل و فصل کرده و به زبان فارسی، دری مسلط می‌ باشد. یکی از اصلی‌ ترین ایده‌های کاری او رسیدگی به امور مهاجرت و دریافت ویزا می‌ باشد. دفتر حقوقی ایشان در استکهلم واقع شده است اما در سرتاسر کشور می‌ تواند خدمات ارزشمند خود را ارائه دهد. او تاکنون با انجام چندین پرونده‌ موفق توانسته شایستگی خود را در حل پرونده‌های حقوقی به اثبات برساند.

شماره تماس: 4686444404

آدرس دفتر: ADVOKATTEAM ABWennerbergsgatan 10 ،Stockholm11258

فریک سرسی

فریک سرسی

از دیگر وکلای ایرانی که در استهکلم سوئد اقامت دارد می‌ توانیم به آقای فریک سرسی اشاره کنیم. حوزه اختیارات و خدمات ایشان در زمینه‌ قبول انواع پرونده‌ های کیفری، پرونده‌ های مدنی، حقوق خانواده اعم از طلاق و حضانت فرزند، قانون مهاجرت و اخذ اقامت دائم، برخی از اقدامات عمومی و حقوق اجتماعی می‌ باشد. ایشان در طول سال‌ ها تجربه در وکالت پرونده‌ های بسیار زیادی را به نتیجه‌ مثبت رسانده است. فریک بهترین وکیل ایرانی در سوئد بوده که به انواع زبان‌ های گوناگون از جمله سوئدی، انگلیسی، فارسی، دری، ترکی و کردی تسلط کافی دارد. اگر می‌ خواهید با این وکیل خبره و توانمند در حوزه‌ امور کیفری و مهاجرت به گفتگو بپردازید می‌ توانید همین حالا از شماره‌ زیر اقدام کنید.

شماره تماس: 0046704151059

آدرس دفتر: Advokatfirman Serce & PartnersNorra Hamngatan 36، Goteborg 41106


وکیل مهاجرت در سوئد

اگر قصد مهاجرت به کشور سوئد را دارید در نظر داشته باشید که حتما باید با شرایط مهاجرت به سوئد از جمله درآمد مناسب، امنیت اجتماعی شرایط زندگی عالی و غیره آگاه باشید. برای این آگاهی نیاز به بهترین وکیل ایرانی در سوئد جهت مهاجرت خواهید داشت تا بتواند شما را در تمام زمینه‌ ها راهنمایی کند. وکیل ایرانی که در این کشور در زمینه‌ مهاجرت خدمات زیادی ارائه می‌ نماید. مطمئن باشید از قوانین مهاجرت و سایر قوانین این کشورها به خوبی اطلاعات کافی دارد و برای اخذ اقامت و سایر خدمات کمک می‌ کند تا با موانع کمتری روبرو گردید. در نظر داشته باشید برای این کار حتما باید به بهترین وکیل ایرانی مراجعه کنید تا بتواند با تخصص لازم خود و تجربیات بالا راهنمایی‌ هایی را در اختیار شما قرار دهد تا مسیر برای شما هموار و مطلوب پیش برود.

چگونگی انتخاب وکیل ایرانی در سوئد

چگونگی انتخاب وکیل ایرانی در سوئد

  • وکیل حتما باید یک شماره تلفن ثابت داشته باشد.
  • وکیل مربوطه نیاز به دانش کافی در رابطه با امور مهاجرتی دارد.
  • نحوه‌ی گفتار و کرد کردار وکیل که شایسته باشد اهمیت زیادی دارد.
  • یک وکیل هیچ گاه نباید ادعای دروغین در رابطه با اخذ ویزا در کوتاه مدت داشته باشد.
  • وکیل ایرانی در سوئد برای فعالیت به پروانه وکالت نیاز دارد.
  • زمانی که شما جهت مراجعه حضوری نزد وکیل می روید حتما باید با یک محیط اداری روبرو شوید.

کلام آخر

امروزه ما می‌ توانیم وکلای فارسی زبان بسیاری را در کشور سوئد مشاهده کنیم که هر کدام خدمات بالقوه زیادی از جمله حقوق خانواده، امور حقوقی، وکیل مهاجرت، وکیل مدنی، کیفری، اجتماعی، عمومی و … را در این کشور بر عهده دارند. ما در این مقاله سعی کردیم برای شما عزیزان ساکن سوئد و یا کسانی که قصد مهاجرت به کشور سوئد را دارند لیستی از برترین وکیلان را آماده کنیم تا بتوانید با خیالی آسوده و بدون صرف زمان زیاد بهترین وکیل و متخصص‌ ترین آن‌ها را در حوزه‌ کاری خود انتخاب کنید. ممنونم که تا پایان مقاله بهترین وکیل ایرانی در سوئد با ما همراه بوده‌اید. خوشحال می‌ شویم شما نیز نظرات و انتقادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

آیا برای امور مهاجرتی به مشاور حقوقی نیاز است؟

بله، مبحث مهاجرت از پیچیدگی های زیادی برخوردار است که برای صرف کمترین هزینه و زمان مشاور حقوقی می تواند کمک وافری نماید.

آیا در سوئد وکیل ایرانی خانواده داریم؟

ما می توانیم وکیلان خانواده متعددی را مشاهده کنیم که هر کدام از تخصص بالایی برخوردار هستند.

برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری به وکیل نیاز است؟

بله، شما برای سرمایه گذاری به وکیلان ماهر و توان مند نیاز دارید. وکیل با آگاهی از تمام قانون های کشور سوئد شما را به درستی راهنمایی می کند.

1/5 - (1 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − پنج =

دکمه بازگشت به بالا