وکیلوکیل آمریکا

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در آمریکا ⚖️【آپدیت 2024】

انتخاب بهترین وکیل ایرانی در آمریکا یکی از مهم ‌ترین دغدغه‌ افراد فارسی زبان ساکن کشور آمریکا است که درگیر داد خواهی هستند. این روزها با توجه به اینکه شرایط اقتصادی و فرهنگی موجب شده مردم بیشتر از هر وقت دیگری دچار مشکلات حقوقی و کیفری شوند، انتخاب یک وکیل خوب یکی از مهم‌ ترین مقوله ‌ها است. اگر شما هم جزء افراد ساکن آمریکا هستید یا می ‌خواهید به این کشور مهاجرت کنید، در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین وکیلان فارسی زبانی که در کشور آمریکا سکونت دارند را معرفی کنیم.

بهترین وکیل ایرانی در آمریکا

بهترین وکیل ایرانی در آمریکا کیست؟

بهترین وکیل ایرانی در آمریکا کسی است که برای ارائه نمودن خدمات حقوقی و کیفری خارج از چارچوب اداری آموزش های تخصصی دیده است. به عبارت دیگر وکیل معتبر به شخصی اشاره دارد که بعد از فارغ التحصیلی از بهترین دانشگاه توانسته در آزمون وکالت شرکت کرده و به اخذ پروانه وکالت خود از کانون وکلای دادگستری بپردازد. افرادی که در رشته حقوق فارغ التحصیل شده اند، می توانند در انواع مسائل حقوقی، مهاجرت، کیفری، خانواده و طلاق و … اظهار نظر کنند.

اگر مقیم آمریکا هستید و کارهای حقوقی در داخل ایران دارید می توانید به یک وکیل خوب در همان کشور مراجعه نمایید. نبود اطلاعات کافی در زمینه قوانین حقوقی می تواند موجب اتلاف انرژی، زمان و پول شما گردد. بهترین وکیل ایرانی در آمریکا با تکیه بر دانش های به روز و مسلط بودن به چندین زبان خارجه توانایی راهنمایی کردن، مشاوره و همچنین پیش بردن روند پرونده را دارد. برای پیدا کردن بهترین وکیل باید به پرونده های موفق و میزان سابقه وکیل رجوع کنید.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در آمریکا می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

شاهین صداقت

شاهین صداقت

شاهین صداقت وکیل رسمی ایرانی در کالیفرنیا و دادگاه‌های فدرال آمریکا بوده است. او در امور مهاجرت، دریافت گرین کارت و اقامت، مشاوره انتقال پول به آمریکا و دفاع در دادگاه‌های فدرال تخصص کافی داشته و توانسته با اخذ مدرک وکالت خود در امور مهاجرت به ارائه‌ مشاوره‌ حقوقی به صورت تخصصی و حرفه‌ای بپردازد. اگر به دنبال بهترین وکیل ایرانی در آمریکا در حوزه مهاجرت هستید، شاهین صداقت می تواند انتخاب درستی باشد.

شماره تماس: 9492721199

آدرس دفتر: Shawn Sedaghat Law Offices، 2102 Business Center Dr

ظاهر فلاحی

ظاهر فلاحی

ظاهر فلاحی به عنوان وکیل رسمی مالیات در آمریکا و حل مشکلات مالیاتی شناخته می‌ گردد. او در لس آنجلس از دفتر وکالت برخوردار بوده و وکیل قانون و حسابدار رسمی قانونی  (CPA) می ‌باشد. شما می‌ توانید در حوزه‌ مالیات بین ‌المللی از خدمات مشاوره‌ آقای ظاهر فلاحی بهره‌ مند گردید. ایشان در کار خود از تبحر و توانایی بالایی برخوردار هستند و همواره می توانند به صورت مجازی و از راه دور نیز با افراد ارتباط برقرار نمایند.

حوزه کاری و خدمات:

 • تجارت
 • ارز دیجیتال
 • وکیل انحصار وراثت
 • مجوز انتقال سرمایه‌ به امریکا
 • وکیل مالیات

شماره تماس: 8776877558

آدرس دفتر: Zaher Fallahi Law #1101 – 10880 Wilshire Blvd

ماکان شیرافکن

ماکان شیرافکن

ماکان شیرافکن از وکلای بخش جنایی بوده که تا به امروز توانسته جرایم پیچیده و فراوانی را به اثبات رساند و در دادگاه ‌های آمریکا از حق موکل خویش دفاع نموده است. او تمرکز خود را بر قانون کیفری گذاشته و به جرایم مالی، جرایم مربوط به مواد مخدر، جرایم مربوط به خشونت همانند آدم کشی، تجاوز جنسی و … می ‌پردازد.

آقای شیرافکن تحصیلات خود را در دانشگاه ‌های عالی گذرانده و توانسته با اخذ مجوز و مدرک وکالت به عنوان یکی از بهترین وکیل ایرانی در آمریکا شناخته گردد. ایشان در حوزه‌ کیفری از توانمندی بالایی برخوردار می ‌باشد. به گونه‌ای که شما می‌ توانید با خیالی آسوده پرونده‌ خود را به او بسپارید.

حوزه کاری و خدمات:

 • حقوق کیفری
 • وکیل مواد مخدر
 • خشونت و دعاوی مختلف
 • وکیل جنائی

شماره تماس: 7038284529

آدرس دفتر: Law Office of Shirafkan 1750 Tysons Blvd

منصور جعفریان

منصور جعفریان

منصور جعفریان جزو کانون وکلای مرکز ایران و همچنین وکلای ایالتی کالیفرنیا می ‌باشد. او بیشتر از 12 سال است که در رشته‌ حقوق در بسیاری از کشورهای خارجی به وکالت پرداخته و تا کنون توانسته در رشته‌ های گوناگونی مدرک فارغ التحصیلی خود را دریافت کند. جناب آقای منصور جعفریان به عنوان بهترین وکیل ایرانی در آمریکا بیش از 30 سال در حوزه‌ مشاور داخلی و مشاور حقوقی در انواع زمینه‌ های حقوق به فعالیت پرداخته و از کارنامه‌ درخشانی در حوزه‌ حقوق برخوردار می ‌باشد. او به زبان ‌های گوناگونی از جمله فارسی و انگلیسی تسلط کافی داشته و عضو انجمن سازمان ملل متحد بخش لس آنجلس و کانون وکلای ایرانی آمریکایی می ‌باشند.

حوزه کاری و خدمات:

 • متخصص حقوق خارجی
 • صدمات بدنی
 • دعاوی داد گستری

شماره تماس: 8722783647

آدرس دفتر: Artemis Law Group 5850 Canoga Ave suite 400

آرتمیس ملک پور

آرتمیس ملک پور

آرتمیس ملک‌ پور یکی از با سابقه‌ ترین وکلای دادگستری است که از سابقه‌ روانشناسی نیز برخوردار می ‌باشد. یعنی در دادگاه‌ ها از او به عنوان وکیل روانپزشک نیز استفاده می ‌نمایند. او دارای مدرک لیسانس روانشناسی از دانشگاه کارولینای شمالی بوده و در دانشکده‌ حقوق نیز توانسته مدرک حقوق خود را با بارزترین نمرات به دست آورد. ایشان عضو کانون وکلای کارولینای شمالی و وکلای ایالتی هستند. علاوه بر آن عضو انجمن مشاوران محاکمه‌ آمریکا و انجمن آمریکایی برای عدالت نیز می ‌باشد. یکی از بهترین وکیل ایرانی در آمریکا که در حوزه‌ حقوق از توانایی بالایی برخوردار است، آرتمیس ملک ‌پور می ‌باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • دعاوی دادگستری
 • مشکلات روانشناسی

شماره تماس: 9199618177

آدرس دفتر: Malekpour & Ball North Carolina, USA

حسام میرزایی

حسام میرزایی

جناب آقای حسام میرزایی یکی از بهترین وکیل ایرانی در آمریکا است که بیشتر به مسائل مربوط به حقوق تجارت بین ‌الملل می‌ پردازد. در واقع ایشان یکی از متخصصین حقوق خارجی است که از کارشناسی ارشد و حقوق بین ‌الملل برخوردار می ‌باشد. علاوه بر آن کارشناس خبره‌ حقوق ایران و اسلامی نیز است.

تحصیلات وی در دانشگاه تهران و در دانشگاه آمریکا واشنگتن دی سی بوده و او فوق لیسانس خود را در حوزه‌ حقوق دولتی در دانشگاه واشنگتن دی سی دریافت کرده و با رتبه‌ بسیار عالی توانسته دفتر اسناد رسمی خود را به عنوان دفتر وکالت احداث کند. او بیش از 8 سال در حوزه‌ حقوقی همچون ارث و خانوادگی، پرونده ‌های کیفری و انواع مشکلات حقوقی گوناگون سابقه‌ کاری داشته و به عنوان یکی از بهترین مشاوران حقوقی می ‌باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • متخصص حقوق خارجی
 • وکیل خانواده
 • کیفری
 • وکیل حقوقی

شماره تماس: 3015451861

آدرس دفتر: Legal Persian L.L.P9841 Washingtonian Blvd #200

مایک ستی

مایک ستی

اگر قصد مهاجرت به آمریکا و یا هر کشور دیگری را دارید، قطعا شما به یک وکیل مهاجرت خبره و توانمند نیاز خواهید داشت که بتواند علاوه بر مشاوره‌ حقوقی در این حوزه شما را به خوبی راهنمایی کرده و تمام راه و کارها را بدون صرف هزینه ‌های هنگفت و زمان بیاموزد. مایک ستی وکیل مهاجرت به آمریکا به عنوان یکی از بهترین وکیل ایرانی در آمریکا در حوزه‌ مهاجرت، دریافت ویزا و پناهندگی شناخته می‌ گردد. او چندین سال است که در این حوزه مشغول به کار بوده و دانش و تخصص بالای ایشان موجب گشته تا بتواند در بسیاری از پرونده ‌ها با موفقیت سر بلند کند. آقای ستی جهت مشاوره دادن در امور مهاجرت تبحر بالایی دارد.

شماره تماس: 7149215229

آدرس دفتر: Sethi Law Group Orange, CA 92868, USA

داریوش شهروزی

داریوش شهروزی

داریوش شهروزی یکی از بهترین وکیل ایرانی در آمریکا است. او در کالیفرنیا بیش تر بر روی جرایم امور جنایی و دعاوی خانوادگی و آسیب های جانی فعالیت می کند. معمولا مسائل مربوط به امور جنایی از پیچیدگی های خاصی برخوردار هستند که تخصص خاصی را می طلبد که آقای شهروزی در این حوزه سابقه بالایی دارد و یکی از بهترین وکیل های ایرانی در آمریکا محسوب می شود. اگر در امور جنایی دچار مشکل شدید می توانید با کمک گرفتن از جناب شهروزی در کوتاه ترین زمان ممکن پرونده خود را حل کنید.

حوزه کاری و خدمات:

 • صدمات بدنی
 • ورشکستگی
 • جنائی

شماره تماس: 7142002288

آدرس دفتر: DARIUS LAW GROUP 902 W Civic Center Dr #200V

مرجان کسری

مرجان کسری

مرجان کسری قادر است تمام امور مهاجرت و اقامت شما به کشورهای خارجه را با اخذ گواهینامه‌ انتقال سرمایه به آمریکا به راحتی به انجام برساند. اگر به دنبال ویزاهای غیر مهاجرتی، ویزا های موقتی و دائمی هستید، اگر به دنبال گرین‌ کارت می باشید، می‌توانید به دفاتر حقوقی دکتر مرجان کسری و همکاران او مراجعه کنید. ایشان در نیویورک تهران و دوبی بیش از هفده سال است که به امور مهاجر به آمریکا می‌ پردازد و در این حوزه دانش و تخصص زیادی دارد و به پاسخگوی شما عزیزان به صورت مجازی نیز می‌ پردازد. او در حوزه‌ مهاجرت بهترین وکیل ایرانی در آمریکا است.

شماره تماس: 2125000905

آدرس دفتر: Law Office of Marjan Kasra 340 Madison Ave 19th Floor

ضرورت بهترین وکیل حقوقی در آمریکا

هر کشوری تابع قوانین حقوقی و مالی خودش است. به همین خاطر باید بگوییم نحوه‌ رسیدگی به پرونده ‌های کیفری و حقوقی و تمامی موارد مربوط به حقوق در هر کشوری کاملا متفاوت می ‌باشد. توجه داشته باشید پیدا کردن بهترین وکیل ایرانی در آمریکا که در کار خود متخصص است و به قوانین داخلی کشورهای خارجی تسلط کافی دارد، می‌ تواند یک امتیاز برای شما ایرانیان خارج از کشور باشد. این وکیلان شما را در موارد حقوقی یاری کرده و بسیاری از مشکلات را با ارائه‌ راهکارهای ساده حل می ‌نماید.

فراموش نکنید برای مشاوره گرفتن از وکلای ایرانی همیشه بهترین وکیل ها را انتخاب نمایید. یکی از خصوصیات و ویژگی ‌های بهترین وکیل ایرانی در آمریکا این است که به چندین زبان دنیا تسلط داشته باشد و بتواند در انواع امور از جمله ثبت شرکت، طلاق، پناهندگی و تحصیلات به شما مشاوره دهد و راهنمایی کامل نماید.

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل ایرانی در آمریکا

در انتخاب وکیل یکی از مهم ‌ترین و اولین فاکتورهایی که لازم است به آن دقت کنید، تخصص و دانش وکیل است. زیرا آنچه که در این حیطه‌ شغلی اهمیت دارد، میزان مهارت‌ های لازمه وکلا در حوزه‌ پرونده‌ ارائه داده شده به آن ها می ‌باشد. معمولا بیشتر وکلا از سطح دانش بالایی برخوردار می ‌باشند. اما یک سری از پرونده‌ ها هستند که بسیار پیچیده بوده و حل کردن آن‌ ها نیاز به مهارت ‌های خاصی دارد.

اما باید این نکته را هم نیز بدانید که مهارت و فن بیان قوی یک وکیل ایرانی در آمریکا نیز در هنگام انتخاب، موثر است. به این دلیل که اگر یک وکیل فن بیان ضعیفی داشته باشد، نمی تواند به خوبی با افراد ارتباط بگیرد و همچنین در حضور دادگاه از حق موکل خود قدرتمند دفاع کند و اگر یک وکیل مهارت لازم وکالت را نداشته باشد نیز نمی تواند به راحتی تمام جوانب را در نظر بگیرد و پرونده به سمت پیروزی پیش نخواهد رفت. بنابراین همانقدر که تخصص و دانش در خصوصیات یک وکیل ایرانی در آمریکا مهم و موثر است، به همان میزان مهارت و فن بیان آن نیز می تواند حائز اهمیت باشد.

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل ایرانی در آمریکا

کلام آخر

فراموش نکنید انتخاب بهترین وکیل ایرانی در آمریکا موجب می ‌گردد تا بسیاری از کارهای حقوقی و کیفری شما با سرعت بالایی به انجام برسد. وقتی که شما برای انجام امور حقوقی خود به انتخاب وکیل می ‌پردازید او با استفاده از تجربیات بالای خود در زمان، پول و وقت شما صرفه ‌جویی می‌ نماید. شما می ‌توانید در آمریکا وکیلان فارسی زبان متعددی را بیابید که هر کدام در حیطه‌ شغلی خود موفق هستند. ما در این مقاله ده ‌تا از بهترین آن‌ ها را به شما عزیزان معرفی نمودیم. امیدوارم این مطلب برای شما دوستان مفید واقع شود. خوشحال می ‌شویم که نظرات و انتقادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

وظایف و مسئولیت ‌های وکیل چیست؟

یکی از وظایف و مسئولیت های مهم بهترین وکیل ایرانی در آمریکا بررسی بهترین راه حل برای مشکلات موکل می باشد و پاسخگویی شفاف به سوالات موکل است.

آیا مشاور حقوقی همان وکیل است؟

خیر، وکیل با گذراندن دوره دانشگاهی و پس از شرکت در آزمون وکالت مدرک پروانه وکالت خود را دریافت می کند و اجازه کار دارد.

وکلا ایرانی در آمریکا به چند دسته تقسیم می گردند؟

وکلا به انواع متعددی همچون وکیل مالکیت فکری، وکیل ورشکستگی، وکیل جراحت شخصی و حوادث، وکیل مهاجرت، کیفری، شرکت، وکیل خانواده، مالیاتی تقسیم می شوند.

4.3/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نه =

دکمه بازگشت به بالا