وکلای آمریکاوکیل

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا ⚖️【آپدیت 2024】

در کالیفرنیا آمریکا ما می‌ توانیم وکلای برجسته و متخصص ایرانی بسیاری را مشاهده کنیم که هر کدام به مراتب جزء بهترین وکلا شناخته شده‌ اند. اگر شما در کالیفرنیا زندگی می‌ کنید و دچار مشکلات حقوقی و وکالتی شده‌ اید، مطمئنا به دنبال بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا هستید. کالیفرنیا یکی از بزرگترین ایالات آمریکا محسوب می‌ شود که همواره از لحاظ اقتصاد، تحصیل و کار جزء بهترین‌ ها است. ما همواره می‌ توانیم ایرانیان مهاجر زیادی را ببینیم که هر ساله قصد دریافت اقامت در این ایالت را دارند. در ادامه با ما همراه باشید تا برجسته ترین این وکلای ایرانی کالیفرنیا را با یکدیگر بر شماریم.

The best Iranian lawyer in New York

بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا کیست؟

مطمئنا همه‌ ما می‌ دانیم که موضوع وکالت یک بحث بسیار پیچیده و داغ است که همواره می‌ تواند در مواردی خطیر زندگی افراد را تحت تاثیر قرار بدهد. به همین خاطر همه‌ ما به دنبال بهترین وکیل ایرانی هستیم. بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا فردی است که بتواند مشاوره‌ کامل و تخصصی در میان فعالیت‌ های خود جای دهد و بتواند تمامی روش‌ ها و راهکارها را به متقاضیان شرح نماید. ارائه نمودن خدمات آنلاین، به روز بودن اطلاعات، میزان سابقه‌ بالای کار و ارتباط با سایر وکلای بین‌ المللی از جمله ویژگی‌ های وکیل متخصص و خبره است. معمولا قوانین داخلی و خارجی کشور آمریکا بسیار متنوع است و بدون حضور وکیل نمی توان کاری پیش برد.

بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا همواره به شخصی اشاره دارد که بتواند نتیجه‌ مثبتی را در روند پرونده برای متقاضیان به همراه داشته باشد. قدرت تکلم بالا و مدیریت صحیح جلسات دادگاه از ویژگی‌ های مهم وکیل متخصص در آمریکا است. او باید علاوه بر اینکه به تمام قوانین حقوقی آمریکا واقف باشد، تسلط بالا نیز بر زبان انگلیسی داشته تا بتواند به خوبی با دیگران ارتباط برقرار کند. او باید بر نحوه‌ دادرسی به موضوع پرونده احاطه کاملی داشته باشد تا بتواند پرونده را به بهترین شکل ممکن ارائه کند.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

برای آشنایی با بهترین وکیل ایرانی در آمریکا ⚖️
کلیک کنید.

علی میر حسینی

علی میر حسینی وکیل ایرانی در کالیفرنیا

علی میر حسینی 30 سال تجربه در زمینه‌ وکالت داشته و توانسته در این مدت خدمات ارزنده و حائز اهمیتی به جامعه‌ ایرانی، اسپانیایی، آمریکایی و ویتنامی‌ ها ارائه کند. او یکی از برجسته‌ ترین و خبره‌ ترین وکلا در حوزه‌ مهاجرت و اقامت در کالیفرنیا بوده و بالغ بر 30 سال به دریافت انواع ویزاهای گوناگون، دریافت کارت سبز از طریق پناهندگی، خانواده، رسیدگی به صدمات ناشی از کار، تصادفات، امور جنایی و … پرداخته است. وی به زبان انگلیسی و فارسی تسلط بسیار بالایی دارد و یک وکیل دلسوز و کاملا قابل اعتماد برای شما عزیزان می‌ باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • تجارت
 • دعاوی دادگستری
 • صدمات بدنی
 • مهاجرت

شماره تماس: 6507168179+

آدرس دفتر: Mirhosseini Law Group، 1502 N Broadway، Santa Ana، California، CA 92706

ستاره پناه

ستاره پناه وکیل ایرانی در کالیفرنیا

خانم ستاره پناه به عنوان بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا در حوزه‌ های گوناگون اعم از دعاوی دادگستری و انواع دعاوی های خانوادگی به فعالیت می‌ پردازد. او توانست از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا مدرک لیسانس خود را دریافت نماید و به زبان فارسی و انگلیسی تسلط بسیار بالایی دارد. خانم پناه بیشتر تمرکز حقوقی خود را بر روی امور مهاجرت و دعاوی خانوادگی گذاشته‌ است.

وی توانست به دریافت مدال درجه یک در حوزه‌ روانشناسی بپردازد و پس از آن به دانشکده‌ حقوق اوکلاهاما سیتی رفته و مدرک دکترای حقوقی خود را دریافت نمود. از جمله خدمات موفق وی می‌ توانیم به تابعیت، تعویض کارت اقامت دائم، گواهی شهروندی، تنظیم وضعیت مبتنی بر خانواده و ویزاهای مهاجرت برای پردازش کنسولی اشاره کنیم.

حوزه کاری و خدمات:

 • دعاوی دادگستری
 • مهاجرت
 • حقوق خانواده

شماره تماس: 13108415900+

آدرس دفتر: Devitt & Saltzburg, LLP، 2566 Overland Avenue، Los Angeles، California، 90064

مهرداد راد

مهرداد راد وکیل ایرانی در کالیفرنیا

جناب آقای مهرداد راد وکیل پایه یک دادگستری دوگانه در آمریکا و ایران است. یعنی ایشان با 15 سال سابقه‌ کاری عضو کانون وکلای ایالتی کالیفرنیا و کانون وکلای مرکزی ایران می‌ باشد. وی با توجه به دانش بالایی که در حوزه‌ حقوق تجارت بین‌ الملل و املاک دارد، جزء بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا در خصوص امور حقوقی و تجاری است.

ایشان بر زبان انگلیسی و فارسی تسلط بسیار بالایی دارد و در رابطه با معاملات تجاری بین‌المللی و داخلی همانند املاک و ساختمان به خوبی می‌ تواند مشاوره ارائه دهد. ایشان عضو انجمن‌ های بسیاری همانند انجمن متخصصان ایرانی آمریکایی، کانون وکلای ایرانی آمریکایی، مرکز فرهنگ سازی، کانون وکلای دادگستری شهرستان شمال، انجمن وکلای شهرستان سن دیگو و … می‌ باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • تجارت
 • املاک
 • مشاور

شماره تماس: 8722783647+

آدرس دفتر: Artemis Law Group، 445 Marine View Ave STE 300، San Diego، California، CA 92014

مسعود جهانی

مسعود جهانی وکیل ایرانی در کالیفرنیا

از دیگر بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا می‌ توانیم به دکتر مسعود جهانی اشاره کنیم. ایشان در حوزه‌ مهاجرت به آمریکا و دعاوی دادگستری جزء بهترین وکلا محسوب می‌ شوند. او وکیل پایه یک دادگستری در ایالات کالیفرنیا بوده و به زبان فارسی و انگلیسی تسلط کاملی دارد. شما می‌ توانید جهت انواع دعاوی مدنی و دادخواهی، اشتغال و حقوق حمل و نقل و تصادفات دریایی به وی مراجعه کنید. جناب آقای دکتر مسعود جهانی تحصیلات عالی رتبه‌ خود را در دانشگاه آمریکا گذرانده و هم اکنون یکی از اعضای وکلای ایالتی کالیفرنیا می‌ باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت
 • اشتغال
 • دعاوی دادگستری
 • تجارت

شماره تماس: 13109729446+

آدرس دفتر: Jahani Law P.C، 111 W Ocean Blvd UNIT 400، Long Beach، California، CA 90802

هاله شکرچیان

هاله شکرچیان وکیل ایرانی در کالیفرنیا

هاله شکرچیان به عنوان بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا تمرکز حقوقی خود را بر روی امور غرامت و جراحات شخصی گذشته است. او در حوزه‌ آسیب‌ های شخصی بر جراحت ناشی از کار از سال 1993 تاکنون هزاران پرونده را با موفقیت به سرانجام رسانده است. ایشان با تموم پیچ و خم‌ های فرایندهای قانونی و حقوقی آمریکا آشنایی دارند و با مهارت، دانش و صداقت بالا و اثبات شده وکالت شما را در این حوزه قبول می‌ کنند.

از جمله خدمات ارزنده‌ هاله شکارچیان می‌ توانیم به صدمات فاجعه بار و مرگ‌ های نادرست، غرامت کارگران، حوادث ساختمان، جراحات و سوختگی، صدمه‌ شخصی، تصادفات وسایل نقلیه و … اشاره کنیم.

حوزه کاری و خدمات:

 • صدمات بدنی
 • اشتغال

شماره تماس: 8006929080+

آدرس دفتر: 9440 S Santa Monica Blvd #707، Beverly Hills، California، CA 90210

آرش شیردل

آرش شیردل وکیل ایرانی در کالیفرنیا

آرش شیردل موسس، بنیانگذار و مدیر عامل گروه حقوقی برتر پاسیفیک می‌ باشد. ایشان با توجه به این که به عنوان بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا در میان فارسی زبانان ایرانی شناخته می‌ گردد، توانست گروه حقوقی برتر اقیانوس آرام را تاسیس کند.

ایشان لیسانس علوم خود را از دانشگاه پلی تکنیک کالیفرنیا دریافت کرده و مدرک دکترای حقوقی خود را نیز از دانشکده‌ کالج ویتیر در کاستا مسا کالیفرنیا اخذ نموده است. او در مالکیت معنوی و حقوق بین الملل جزء شایسته‌ ترین وکلا شناخته می‌ شود. آقای شیردل وکیل ثبت اختراع در اداره‌ ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات کالیفرنیا می‌ باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • دعاوی دادگستری
 • تجارت
 • ورشکستگی
 • املاک
 • اشتغال

شماره تماس: 19496293690+

آدرس دفتر: Sandpointe Ave 200، Santa Ana، California، 92707

منصور جعفریان

منصور جعفریان وکیل ایرانی در کالیفرنیا

آقای منصور جعفریان از وکلای ثبت شده در کالیفرنیای آمریکا هستند که عضو کانون وکلای مرکزی ایران و کانون وکلای ایالتی کالیفرنیا می‌ باشد. ایشان در این شهر یک موسسه‌ حقوقی ایجاد کرده و با بیش از 12 سال سابقه در حوزه حقوق توانسته در رشته‌های LL.B.، M.A.، J.D. و LL.M فارغ التحصیل گردد.

جناب آقای جعفریان 30 سال است که در امور مشاوره‌ حقوقی، دعاوی دادگستری، صدمات بدنی و انواع مشاوره به فعالیت می‌ پردازد. او عضو سابق سازمان ملل بوده که 11 سال با کشورهای مختلف با توجه به مهارت‌ های ارتباطی قوی که داشته به فعالیت می‌ پرداخته و ایشان به عنوان بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا از استادان فعال حقوق در UCLA Extension می‌ باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • صدمات بدنی
 • دعاوی دادگستری

شماره تماس: 8722783647+

آدرس دفتر: 5850 Canoga Ave suite 400, Los Angeles، California CA 91367

نوید مشتعل

نوید مشتعل وکیل ایرانی در کالیفرنیا

نوید مشتعل به عنوان بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا بیشتر تخصص حقوقی خود را بر روی امور خانواده و طلاق گذاشته است. ایشان به زبان فارسی و انگلیسی تسلط بسیار بالایی داشته و در ایالت کالیفرنیا دارای یک مرکز حقوقی متخصص و متبحر می‌ باشد.

وی از قانون حقوقی سر رشته‌ بالایی دارد و از فن بیان و استراتژی‌ های قوی برخوردار می‌ باشد. ایشان با تمامی سطوح امور خانواده از جمله طلاق، امور زناشویی، حضانت فرزند و … آشنایی دارد و می‌ تواند بهترین راهکارها را در این زمینه به شما ارائه نماید.

حوزه کاری و خدمات:

 • طلاق و خانواده
 • مشاور

شماره تماس: 7149092561+

آدرس دفتر: 4 Park Plaza #850, California، CA 92614

سیمون اتحاد

سیمون اتحاد وکیل ایرانی در کالیفرنیا

آقای اتحاد در حوزه‌ امور حقوقی بیش از 20 سال است که تجربه دارد. او تاکنون توانسته هزاران پرونده‌ حقوقی در زمینه‌ صدمات بدنی را با موفقیت به سرانجام برساند. ایشان یکی دیگر از بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا می‌ باشد که به زبان انگلیسی نیز تسلط بالایی دارد. وی دارای لیسانس هنر از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا و دکترای حقوق از دانشگاه سیاتل می‌ باشد.

ایشان با توجه به ویژگی‌ های شایسته‌ خود توانست انجمن حقوقی یهودیان را تاسیس کند. او در مدت بسیار طولانی در دادگاه کالیفرنیا به همکاری می‌ پرداخت و توانست در دادگاه استیناف یک قانون جدیدی را وضع کند. جناب آقای اتحاد با توجه به سوابق بالای خود عضو انجمن وکلای مصرف کننده‌ لس آنجلس نسا، عضو هیئت مدیره‌ FIDF و معاون منطقه‌ HoLCNorary بوده است.

حوزه کاری و خدمات:

 • صدمات بدنی

شماره تماس: 13105501220+

آدرس دفتر: 9454 Wilshire Blvd #711، Los Angeles، California

نازنین مازگانی

نازنین مازگانی وکیل ایرانی در کالیفرنیا

خانم نازنین مازگانی از دیگر بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا است که می‌ تواند در این ایالات به ایرانیان فارسی زبان خدماتی در حوزه‌ امور مهاجرت و تابعیت، ویزای سرمایه‌ گذاری، گرین کارت، اخذ ویزاهای مهاجرتی و توریستی و جلوگیری از اخراج از آمریکا ارائه کند. ایشان در حوزه‌ تصادفات و صدمات بدنی نیز تخصص بسیار بالایی دارند و افرادی که دچار مشکل حقوق مربوط به از کار افتادگی هستند، می‌ توانند به خانم مازگانی مراجعه نمایند.

وی از متخصصان مهاجرت در آمریکا بوده و در این زمینه می‌ توانند اطلاعات بسیار گسترده و قابل توجهی ارائه نماید. خانم مازگانی به تمام جنبه‌ های قانون مهاجرت، آسیب‌ های شخصی و قانون تامین اجتماعی و ناتوانایی آشناییت دارند. و به عنوان بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا شناخته می شود.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت
 • انحصار وراثت
 • صدمات بدنی

شماره تماس: 13108920820+

آدرس دفتر: W Olympic Blvd, Suite 200، Los Angeles، California، 90064

مشخصات بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا چیست؟

 • یک وکیل متخصص باید با روند اداری پرونده‌ های حقوقی در کالیفرنیا به طور کامل آشنایی داشته باشد تا بتواند افراد مهاجر و یا کسانی که در کالیفرنیا زندگی می‌ کنند را به صورت حرفه‌ ای راهنمایی کند.
 • بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا باید بر تمامی قوانین و مقررات مهاجرتی کالیفرنیا تسلط کاملی داشته باشد. همین ویژگی موجب می‌ گردد که شما بتوانید به راحتی تمامی امور خود را به وی بسپارید.
 • بهتر است وکیلی که انتخاب کنید که از نظر شغلی وجهه‌ حقوقی بالایی داشته باشد. زمانی که شما بخواهید به اهداف اداری و حقوقی خود نزدیک شوید و آن را با موفقیت به انجام برسانید به راحتی آن را به وکیل خود می سپارید.
 • پیشنهاد می‌ کنیم قبل از انتخاب وکیل ایرانی در کالیفرنیا حتما تحقیقات لازم را انجام بدهید تا بتوانید بهترین آن‌ها را انتخاب کنید.
 • یکی از مهم‌ ترین مشخصات وکیل اصالت شغلی او است. یعنی او باید جزء وکلای ثبت شده در آمریکا باشد.
 • توجه داشته باشید یکی دیگر از موارد اعتبار بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا عضو بودن او در کانون وکلای ایالات متحده‌ آمریکا است.
 • در زمان انتخاب وکیل هیچ گونه رودربایستی با او نداشته باشید و کارت عضویت در کانون وکلا، شماره‌ وکالت وکیل و حتی پرونده‌ های قبلی او را مورد بررسی قرار دهید.
 • اگر شما می‌ خواهید به ایالت کالیفرنیا مهاجرت کنید پیشنهاد می‌ کنید وکیلی را انتخاب کنید که در تمام حوزه‌ های مهاجرتی تسلط داشته باشد. بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا کسی است که با تمام روش‌ های مهاجرت آشنایی داشته و بتواند مناسب ترین آن را به متقاضیان خود پیشنهاد دهد.
مشخصات بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا چیست؟

وظایف وکیل مهاجرت پناهندگی در کالیفرنیا

پناهندگی یکی دیگر از روش‌ های مهاجرتی است که معمولا این روش مخالفان و طرفداران خود را دارد. با توجه به این که مهاجرت از طریق پناهندگی می‌ تواند خطرات مالی و جانی با خود به همراه داشته باشد، به همین خاطر پیشنهاد می‌ کنیم در این باره حتما باید به دنبال بهترین وکیل ایرانی در کالیفرنیا که در حوزه‌ پناهندگی تخصص بالایی دارد، مراجعه کنید.

وکیل مهاجرت همواره می‌ تواند بهترین راهکارها را در این زمینه به حضورتان برساند. در این حوزه تخصص، دانش و آگاهی یک وکیل متخصص قطعا چاره ساز خواهد بود. وکیل مهاجرت پناهندگی در کل با ارائه‌ اسناد و مدارک لازم و ارائه‌ درخواست شما می‌ تواند در زمان اندکی و با هزینه‌ معقولانه‌ ای این موضوع را به ثمر برساند.

کلام آخر

کالیفرنیا یکی از بزرگ‌ ترین ایالت‌ های کشور آمریکا است که همواره مهاجران زیادی را از سرتاسر دنیا پذیرا می‌ باشد. اگر شما نیز در کالیفرنیا زندگی می‌ کنید و یا می‌ خواهید مهاجرت کنید، مطمئنا به بهترین وکیل ایرانی در کلیفرنیا نیاز خواهید داشت. ما در این بخش لیستی از 10 وکلای برطرف فارسی زبان را معرفی نمودیم که مطمئنا مطالعه‌ این مقاله خالی از لطف نخواهد بود. خوشحال می شویم نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

وکیل ایرانی در کلیفرنیا در حوزه حقوقی به چه مواردی باید تسلط داشته باشد؟

بهترین وکیل ایرانی در کلیفرنیا می باست با تمامی باید و نباید ها و همچنین روند اداری امور حقوقی آشنا باشد.

در انتخاب وکیل کالیفرنیا به چه موضوعی باید توجه کرد؟

بررسی نمودن رزومه کاری وکیل یکی از مهم ترین مسائلی است که باید به آن توجه کرد.

آیا برگزاری جلسات مشاوره با وکیل اهمیت دارد؟

بله، شما در طی این جلسات می توانید بهترین و ایده آل ترین تصمیمات را بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

 1. سلام آیا امکان برقراری ارتباط از طریق پیام رسان تلگرام یا واتساپ و یا ایمیل وجود دارد با وکیل در کالیفرنیا؟

 2. برای مشاوره اولیه امکان برقراری ارتباط اینترنتی از طریق پیام رسانها هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا