مهاجرتوکیلوکیل آمریکا

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در لس آنجلس ⚖️【آپدیت 2024】

اگر قصد مهاجرت به آمریکا و شهر لس آنجلس را دارید، در اولین قدم باید به دنبال بهترین وکیل مهاجرت در لس آنجلس باشید. پرونده‌ های مهاجرتی جزء پرتکرار ترین پرونده‌ های وکلایی هستند که بیشتر تمرکز خود را بر روی امور مهاجرتی قرار داده اند. قبل از مهاجرت به آمریکا و شهر لس آنجلس متقاضیان باید اطلاعات پر باری در این زمینه داشته باشد. به همین خاطر کارشناسان پیشنهاد می‌ کنند چند جلسه مشاوره با وکلای مهاجرتی برگزار کنید تا از تمامی شرایط، قوانین و نحوه‌ زندگی در این شهر آگاه شوید. در این مقاله سعی داریم اطلاعات حقوقی شما را در رابطه با اخذ وکیل مهاجرت لس آنجلس افزایش دهیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهاجرت در لس آنجلس

بهترین وکیل مهاجرت به لس آنجلس کیست؟

قبل از اینکه به معرفی حرفه‌ ای‌ ترین وکلای لس انجلس بپردازیم لازم است که با نقش و اهمیت وکیل مهاجرتی در پروسه‌ مهاجرت آشنا شوید. بدون هیچ شک و شبهه‌ ای راهنمایی گرفتن از بهترین وکیل مهاجرت در لس آنجلس تاثیر بسیار مثبتی در روند پرونده‌ مهاجرتی و دستیابی به اهداف مورد نظر دارد. وکیل مهاجرت متخصص کسی است که در رابطه با قوانین و شرایط این کشور آگاهی و تسلط کاملی داشته باشد و بتواند با راهنمایی‌ های صحیح و مناسب خود شانس موفقیت متقاضیان را افزایش دهد.

او باید در تهیه و چیدمان مدارک مهاجرتی مسلط باشد و با دانش و تجربه‌ بالای خود بتواند به اخذ ویزای مورد نظر در آمریکا بپردازد. همان طور که می‌ دانید شرایط آمریکا با دیگر کشورها متفاوت بوده و مهاجرت به این کشور بسیار سخت و دشوار است. بهترین وکیل مهاجرت در لس‌ آنجلس از خطرات، ریسک‌ ها و همچنین شرایط موجود در این شهر به خوبی آگاه بوده و کمک می‌ کند تا متقاضیان با کنار زدن موانع از سر راهشان به اهداف والای خود دست پیدا کنند. وکیل برای دریافت ویزای تحصیلی، انتخاب دانشگاه‌ های صاحب نام در این شهر و دریافت ویزای کار تاثیرات مثبتی داشته و با شناسایی بهترین روش ها، بهترین ها را برای موکل خود می خواهد.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل مهاجرت در لس آنجلس می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

مایک منش

مایک منش

مایک منش یکی از وکلای معروف در لس آنجلس آمریکا است که در این شهر دارای یک دفتر حقوقی معتبر می‌ باشد. او با تسلط بر زبان انگلیسی به خوبی می‌ تواند با سفارت آمریکا ارتباط برقرار کرده و به اخذ ویزا و اقامت دائم بپردازد. آقای منش در تگزاس و کالیفرنیا به قبول انواع وکالت پرداخته و جزء یکی از بهترین وکیل مهاجرت در لس‌ آنجلس می‌ باشد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه کار
 • عضو کانون وکلای شهر لس آنجلس
 • عضو کانون وکلای بورلی هیلز
 • وکالت و همکاری با دادگاه های فدرال و ناحیه ای مختلف در آمریکا
 • همکاری با دادگاه عالی آمریکا

شماره تماس: 13108439292+

آدرس دفتر: ، California، Los Angeles، 2049 Century Park E # 2680, CA 90067

علی بلور

علی بلور

علی بلور در رابطه با مشکلات مهاجرتی همواره از تخصص و تبحر بالایی برخوردار می‌ باشد. او به زبان انگلیسی، فارسی و اسپانیایی تسلط کافی داشته و در لس آنجلس آمریکا دارای یک دفتر حقوقی به نام موسسه‌ مهاجرتی علی بلور است. ایشان از سال 1996 فعالیت خود را در حوزه‌ مهاجرت آغاز نموده و اکنون به عنوان بهترین وکیل مهاجرت در لس‌ آنجلس و در کانون وکلای آمریکا شناخته می‌ گردد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 15 سال سابقه کار وکالت
 • مدیر منتخب انجمن وکلای مهاجرت آمریکا
 • عضو هیئت امنای شورای مهاجرت آمریکا
 • عضو کانون وکلای لس آنجلس و کانون وکلای دگرباشان جنسی
 • سخنران حرفه ای در سازمان های متعدد لس آنجلس

شماره تماس: 0348573231+

آدرس دفتر: California، Los Angeles، 5670 Wilshire Blvd #140، CA 90036

آرش زرین بخش

آرش زرین بخش

آرش زرین‌ بخش از دیگر بهترین وکیل مهاجرت در لس آنجلس آمریکا است. او یک موسسه‌ حقوقی در ایالت کالیفرنیا به نام موسسه‌ حقوقی زرین افتضاح کرده که سال‌ ها است با وکلای زبده در آن به ارائه‌ خدمات مهاجرتی می‌ پردازد. ایشان به زبان انگلیسی و فارسی تسلط بسیار بالایی دارد و می‌ تواند در تمام امور مهاجرت از جمله مهاجرت از طریق ازدواج، سرمایه‌ گذاری، کار، تحصیل و … کمک شایانی نماید.

شماره تماس: 3105971330+

آدرس دفتر: کالیفرنیا، لس آنجلس، موسسه حقوقی زرین

سیروس مشکی

سیروس مشکی

دکتر سیروس که نام دیگر آن آقای کورش مشکی است، تحصیلات حقوقی خود را در زمینه‌ مهاجرت در دانشگاه تهران به پایان رسانده و پس از اخذ دکترا به ایالات کالیفرنیا مهاجرت کرده و در دفتر حقوقی کوروش مشکی به مدیریت می‌ پردازد. او در کالیفرنیا از سال 1989 فعالیت خود را با موفقیت شروع کرده و تاکنون توانسته پرونده‌ های مهاجرتی بسیاری را به موفقیت برساند. ایشان با وکلای برجسته‌ زیادی در آمریکا در ارتباط بوده و به خوبی می‌ تواند پرونده‌ مهاجرتی متقاضیان را مدیریت کند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • تحصیلات حقوقی در دانشگاه تهران و ایالات متحده آمریکا
 • فارغ التحصیل دانشکده حقوق هاروارد و بوستون
 • وکیل دادگستری و مشاور حقوقی در وزارت دفاع
 • انتشار صدها مقاله و کتاب حقوقی
 • تسلط بر زبان های عربی، انگلیسی، فارسی و فرانسوی

شماره تماس: 13108881122+

آدرس دفتر: California، Los Angeles،10866 Wilshire Blvd #400، CA 90024

خسرو اسلامی

خسرو اسلامی

خسرو اسلامی دارای یک دفتر حقوقی معتبر در شهر لس آنجلس آمریکا می‌ باشد. او علاوه‌ بر امور مهاجرت به لس آنجلس به امور جنایی و مجوز انتقال سرمایه به آمریکا نیز می‌ پردازد. ایشان عضو رسمی دادگاه‌ های آمریکا بوده و در حوزه‌ های متنوعی از جمله قانون تابعیت، دفاع جنایی، بنیاد سازمانی، شهروندی، درخواست تجدید نظر معلولیت، امنیت اجتماعی و صدمه‌ شخصی می‌ پردازد و یکی از بهترین وکیل مهاجرت در لس آنجلس در حوزه‌ مهاجرت محسوب می‌گردد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه کار
 • وکیل رسمی دادگاه های کالیفرنیا و فدرال آمریکا
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • اخذ مدرک تحصیلی از دانشگاه های معتبر آمریکا

شماره تماس: 18188835510+

آدرس دفتر: California، Los Angeles، 830 – 21550 Oxnard St, Woodland Hills

اهمیت حضور وکیل برای مهاجرت از طریق ازدواج به لس آنجلس

هر فردی با توجه به شرایط خود برای مهاجرت کردن راهی پیش رو دارد. یکی از راه‌ های اخذ شهروندی و تابعیت کشور آمریکا ازدواج کردن است. دولت آمریکا به اشخاصی که از طریق ازدواج شهروندی خود را به دست می‌ آورند، قوانینی را وضع کرده است. آن ها باید سنجش‌ های گوناگون و مراحل مختلفی را با موفقیت عبور کنند تا از سوی دولت آمریکا به صلاحیت برسند. این به آن معنا است که کوچک ترین اشتباه و سستی در این زمینه به منزله‌ یک خط قرمز بر روی پرونده‌ مهاجرتی شان خواهد بود. در این میان است که نقش بهترین وکیل مهاجرت در لس آنجلس اهمیت پیدا می‌ کند.

وکیل با داشتن اطلاعات بالای خود و مشورت‌ های راه گشا به افراد در حوزه‌ اخذ اقامت و گرین کارت آمریکا از طریق ازدواج کمک می‌ کند. وکیل مهاجرتی با داشتن تجربیات بالا به خوبی می‌ داند که دولت آمریکا در حوزه‌ مهاجرت ازدواج بر روی چه موضوعاتی حساس می‌ باشد و برای عبور از این راه چه شرایطی را برای متقاضیان در نظر گرفته است.

به عنوان مثال این دولت به مدت زمان اقامت همسر شهروند آمریکایی جهت گرفتن تابعیت بسیار حساس است و بهترین وکیل مهاجرت در لس آنجلس می‌ بایست این موضوع را کامل به موکلین خود شرح دهد. افراد برای اینکه بتوانند ویزای آمریکا از طریق ازدواج را دریافت کنند، باید به طور دقیق با قوانین کشور آمریکا آشنایی داشته باشند. وکیل متخصص می‌ تواند تمام موانع را تبیین کرده و در جهت رسیدن به اهدافتان کمک های وافری نماید.

اهمیت نقش وکیل مهاجرت به لس آنجلس در ازدواج

بررسی میزان هزینه بهترین وکیل مهاجرت به لس آنجلس

میزان حق الوکاله وکیل مهاجرتی چقدر است و این میزان مبلغ از سوی چه کسی تعیین می‌ گردد؟ معمولا یکی از مهم ترین سوالاتی که افراد در زمینه‌ اخذ بهترین وکیل مهاجرت در لس آنجلس در ذهن خود دارند، در رابطه با حق الوکاله آن ها می‌ باشد. معمولا متقاضیان زمانی که به دنبال یک وکیل متخصص لس آنجلس هستند موارد گوناگونی را در نظر می‌ گیرند که یکی از مهم‌ ترین آن‌ ها مربوط به منابع مالی می‌ باشد.

آن ها با این سوال روبرو می‌ گردند که چه میزان دستمزدی را باید در مقابله با ارائه‌ خدمات وکیل پرداخت کنند؟ در رابطه با میزان حق الوکاله و هزینه‌ مورد نظر نمی‌ توانیم عدد ثابتی را برای این موضوع در نظر بگیریم. چرا که میزان هزینه با شرایط هر کدام از متقاضیان، اقدامات و خدماتی که وکیل در طول مسیر ارائه می‌ نماید کاملا متفاوت می‌ باشد.

تمام هزینه‌ هایی که شما در طول سفر با آن روبرو می‌ شوید تعیین‌کننده‌ میزان حق الوکاله وکیل لس آنجلس خواهد بود. اگر هر وکیلی در همان ابتدای کار تمامی مبالغ را به عنوان حق الوکاله به متقاضی ابلاغ نماید این کار یک کار غیر حرفه‌ ای خواهد بود. زیرا حق‌ الوکاله در طول مسیر مشخص می‌ شود.

وکیل تنها می‌ تواند در این زمینه یک مبلغ حدودی را مشخص کند. مهاجرت به آمریکا امر بسیار پیچیده‌ ای بوده و بهترین وکیل مهاجرت در لس آنجلس نیز در این زمینه خدمات ارزنده‌ ای ارائه می‌ نماید. معمولا میزان حق الوکاله در برخی از مواقع میان موکل و وکیل تعیین می‌ گردد و گاهی اوقات نیز بر اساس وزارت کار صادر می شود.

کلام آخر

از این که صبوری به خرج داده و تا این قسمت از مقاله با ما همراه بوده‌ ایم از شما متشکریم. در این مقاله ما سعی کرده‌ ایم که بهترین وکیل مهاجرت در لس آنجلس را همراه با نام و مشخصات و ویژگی‌ های آن ها به حضورتان برسانیم تا در کوتاه‌ ترین زمان ممکن بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. در ادامه نیز در تلاش بودیم تا در رابطه با میزان حق الوکاله وکیل مهاجرتی نکات برجسته‌ ای را ارائه کنیم تا بار حقوقی شما در این رابطه افزایش یابد. مهارت وکلای مهاجرتی با توجه به سن و میزان سابقه کاری محاسبه می گردند. خوشحال می شویم که پس از مطالعه این مطلب شما نیز تجربیات و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

وکیل مهاجرت در لس آنجلس چه تاثیری بر روی پرونده مهاجرتی دارد؟

بهترین وکیل مهاجرت در لس آنجلس با پیگیری های فراوان، جلوگیری از هر گونه ریسک و بررسی پرونده مهاجرتی شانس موفقیت شما را افزایش می دهد.

 کمک گرفتن از مشاور و وکیل مهاجرت به لس آنجلس چه مزایایی دارد؟

موجب صرفه جویی در وقت و هزینه، افزایش آگاهی از قوانین مهاجرتی و رفع هر گونه ریجکتی در پرونده می گردند.

چگونه از تسلط و توانایی وکیل مهاجرت به لس آنجلس اطمینان کسب کنیم؟

سوابق وکیل مهاجرت در موفقیت پرونده ها باید مورد بررسی قرار بگیرد.

5/5 - (1 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا