وکیل

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در ایتالیا ⚖️【آپدیت 2024】

همانطور که میدانید برای پیدا کردن بهترین وکیل ایرانی در ایتالیا باید پروسه سختی را بگذارنید. با داشتن یک وکیل خوب می توانید مشکل خود را در اسرع وقت پیگیری کنید و با موفقیت به اتمام برسانید .اما نکته ی حائز اهمیت این است که باید فردی را انتخاب کنید که در زمینه حقوقی متبحر و کارکشته باشد، همینطور باید در همه زمینه های حقوقی به شما کمک کند، ما در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد که یک وکیل خوب در حوزه حقوقی پیدا کنید. همراه ما باشید.

بهترین وکیل ایرانی در ایتالیا کیست؟

بهترین وکیل ایرانی در ایتالیا کیست؟

برای انتخاب بهترین وکیل ایرانی در ایتالیا باید دقت لازم را داشته باشید چون بعضی از افراد فقط مدعی وکالت هستند، به همین منظور باید کسی را انتخاب کنید که لایق وکالت باشد. با انتخاب درست میتوانید به موفقیت خود کمک شایانی کنید. یک وکیل خوب ایرانی در ایتالیا باید سابقه ی درخشان و مدرک معتبر داشته باشد. یکی از مهم ترین ویژگی های انتخاب وکیل ،شهرت آن است به دلیل آنکه با پیدا کردن موکلین آن متوجه رضایت یا عدم رضایت آنها خواهید شد. باید دانست وکیل خوب با تسلط در ایتالیایی صحبت کردن میتواند به راحتی از حق شما دفاع کند.

یکی از مهم ترین ویژگی های وکیل خوب میتوان به تعهد در مقابل قراردادها اشاره کرد. چون تعهدکاری از مهم ترین ویژگی های یک وکیل کارکشته در ایتالیا است همچنین وکیلی خوب است که پیگیر پرونده شما باشد و با توجه به هزینه های هنگفت وکالت باید کسی را انتخاب کنید که فقط فکر منفعت خود نباشد و در نتیجه هزینه های بالا باعث رنجش شما نشود امیدوارم با دقت لازم بتوانید بهترین وکیل را پیدا کنید در ادامه مطلب ما 10 تا از بهترین وکیل ایرانی در ایتالیا را به شما پیشنهاد کرده ایم.

موسسه اوج پرواز

موسسه اوج پرواز

موسسه مهاجرتی اوج پرواز، متشکل از وکلا و کارشناسان زیادی هستند که در مسیر مهاجرت و بورسیه میتوانند کمک شایانی کنند. با مشاوره های موسسه پرواز میتوانید برای اخذ بورسیه و اخذ مدرک معتبر زبان اقدام کنید تا راه مهاجرت شما آسان تر شود. این موسسه علاوه بر اقدامات مهاجرتی ایتالیا،برای کشور های هم میتوانند به شما برای مهاجرت کمک کنند.

آدرس موسسه: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، روبروی مترو شریعتی، ابتدای خیابان زیبا

شماره تماس: 09046035259

موسسه لیو پرواز

موسسه لیو پرواز

موسسه لیو پرواز، حدود 10 سال است در زمینه ی تورهای داخلی و خارجی فعالیت میکند و از سال 97 اقدام به تاسیس دفتر در ایتالیا کرده اند و در حال حاضر فعالیت آنها بین کشور ایران و ایتالیا متمرکز می باشد. ویژگی منحصر به فرد این موسسه همراهی کردن شما تا لحظه اخذ قامت می باشد و و برای لحظه به لحظه سفر شما برنامه ریز می کنند تا شما به راحتی در ایتالیا مستقر شوید.

آدرس موسسه: جنت آباد جنوبی، مجتمع سمرقند، طبقه ۷، واحد 706

شماره تماس: 09128306635

موسسه صبا ویزا

موسسه صبا ویزا

موسسه صبا ویزا، چند سالی است که در زمینه مهاجرتی در مشغول به فعالیت هستند. این مجموعه با داشتن وکلای حرفه ای توانسته اند جز بهترین موسسه های مهاجرتی باشند وبا توجه به رضایت مشتریان میتوان به عملکرد خوب این موسسه پی برد. این موسسه با داشتن وکلای حرفه میتواند برای اقامت شما اقدامات لازم را انجام دهد تا درخواست شما ریجکت نشود.

آدرس موسسه: تهران، خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم

شماره تماس: 02158416000

موسسه الترا

موسسه الترا

موسسه الترا، در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری فعالیت میکنند. با 7 سال سابقه فعالیت توانسته است موفقیت خود را در تهران و مازندران ثبت کنند و این مجموعه از وکلا و کارشناسان خبره ای تشکیل شده است. کارشناسان این مجموعه همه تحصیلات خود را از دانشگاه های معتبر آمریکا، ایتالیا، کانادا و… می باشد. باتوجه به اینکه این کارشناسان چند سالی در خرج از کشور تحصیل کرده اند به راحتی میتوانند به شما کمک کنند.

آدرس موسسه: تهران، پاسداران شمالی، سه راه اقدسیه، جنب بانک صادرات، ساختمان ۷۵۰، طبقه 1

شماره تماس: 09113077244

موسسه رجبی

موسسه رجبی

شرکت مهاجرتی رجبی، تخصص در مهاجرت های تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری می باشد. این موسسه سابقه زیادی در تهران و شیراز دارد با این سابقه فراوان بیش از 999 پرونده مهاجرتی موفق را به ثبت رسانده است. یکی از بهترین ویژگی های این مرکز کاریابی آنها می باشد. شما را از استرس یافتن کار و هزینه های زندگی در خارج از کشور راحت خواهد کرد.

آدرس موسسه: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، ساختمان راز

شماره تماس: 02144008427

حق الوکاله وکیل در ایتالیا

همانطور که میدانید وکیل ایرانی در ایتالیا با باتوجه به شهرت و سابقه ای که دارند حق الوکاله خود را حساب میکنند اما باید این را هم در نظر گرفت که موضوع درخواست وکالت و هدف شما از درخواست وکیل چیست؟ وکیل های خارج از کشور برحسب واحد پول کشوری که زندگی و کار میکنند محاسبه میکنند به همین علت نمیتوان تعیین کرد حق الوکاله شما چقدر است.

اما نکته حائز اهمیت این است که نباید معیار انتخاب وکیل در ایتالیا را حق و الوکاله آن قرار دهید بدیعی است که بهترین وکیل ایرانی در ایتالیا حق و الوکاله بیشتری بابت کاری که انجام میدهد دریافت میکند، و باید درنظر داشته باشید برای مهاجرت شما قطعا نیاز به یک وکیل دارید در این راه پر فراز نشیب امکان سست شدن و پا پس کشیدن شما زیاد است و اگر یک بار درخواست شما قبول نشود مهاجرت شما با مشکلات بیشتری روبه رو خواهد شد و در نتیجه برای مهاجرت حتما یک وکیل خوب برای پیگیری کارها، انگیزه دادن و تشویق کردن در این راه نیاز دارید.

روش های مهاجرت به ایتالیا با وکیل ایرانی در ایتالیا

روش های مهاجرت به ایتالیا با وکیل ایرانی در ایتالیا

برای اقامت و مهاجرت به ایتالیا باید از قوانین و مقررات آن اطلاع داشته باشید. در این مسیر با داشتن بهترین وکیل ایرانی در ایتالیا  کار شما راحت خواهد بود. این را باید متذکر شویم که قبل از آنکه درخواست ویزا و اقامت بدهید بهتر است رزومه شما توسط یک وکیل مهاجرتی بررسی شود و تا با رد درخواست رزومه شما از طریق کشور ایتالیا کارهای اقامتتان سخت تر نشود. در متن زیر 4 نوع از مهاجرت ها را بیان می کنیم.

  • مهاجرت کاری به این صورت است که شما باید از طریق کارفرمای ایتالیایی دعوتنامه داشته باشید و این موقعیت شغلی حدود 6 ماه آگهی شده باشد و کسی را در خور این شغل پیدا نکرده باشند.
  • مهاجرت از طریق تولد به این معنا است که با متولد شدن فزرندی که یکی از والدین آن تابعیت ایتالیا را داشته باشد امکان پذیر خواهد بود.
  • مهاجرت از طریق ازدواج در ایتالیا به شدت سختگیرانه است و نیاز به یک وکیل کارکشته خواهید داشت.
  • مهاجرت از طریق پناهندگی روشی به شدت پرریسک و خطرناکی است که فقط با داشتن یک وکیل خوب می توانید از پس آن برآیید

کلام آخر

اگر قصد مهاجرت به ایتالیا را دارید و یا در آنجا زندگی می‌ کنید حتما می‌ دانید که بهره‌مندی از وجود یک وکیل فارسی زبان کاربلد در کنارتان بسیار ضروری است. او با آگاهی کامل از قوانین کشور ایتالیا می‌ تواند در امور حقوقی به شما کمک کند. انتخاب بهترین وکیل ایرانی در ایتالیا که تخصص و تجربه‌ داشته باشد، کمی دشوار است که ما در این مقاله بهترین وکیل های ایرانی در ایتالیا را معرفی کرده ایم. امیدوارم که با خواندن این مقاله به شما کمک کرده باشیم که در مسیر حقوقی خود مشکلاتتان رفع شود.

4.3/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

دکمه بازگشت به بالا