وکیلوکیل آلمان

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در دوسلدورف ⚖️【آپدیت 2024】

آیا شما در دوسلدورف آلمان زندگی می کنید؟ آیا در این شهر به مشکل حقوقی برخورد کرده اید یا قصد مهاجرت به آن مکان را دارید؟ اگر می خواهید به دوسلدورف مهاجرت کرده و پناهندگی بگیرید یا اینکه در حوزه حقوقی، کیفری، خانوادگی، ارث و … به مشکل بر خورده اید، شما به یک وکیل مجرب و توانمند نیاز دارید. در ادامه این مقاله از برترین وکیل با ما همراه باشید تا با بهترین وکیل ایرانی در دوسلدورف آشنا شوید.

بهترین وکیل ایرانی در دوسلدورف

بهترین وکیل ایرانی در دوسلدورف کیست؟

یک خبر عالی به ایرانیانی که در آلمان زندگی می‌کنند این است، وکیلان مجرب و توانمند فارسی زبان بسیاری در این کشور و در شهر دوسلدورف آلمان به فعالیت می‌پردازند. برای اینکه بدانید بهترین وکیل ایرانی در دوسلدورف  کیست و چگونه آن را انتخاب نمایید لازم است به تحقیقات زیادی بپردازید تا بتوانید کار بلد ترین آن‌ ها را انتخاب کنید.

افراد گاها در برخی از کشورها همچون آلمان ممکن است دچار اختلافات حقوقی یا کیفری شوند. به همین خاطر آن‌ ها در صدد یافتن بهترین وکیل متخصص هستند تا به پیگیری امور و مشکلات آنان رسیدگی شود.

با توجه به اینکه قوانین و عهد نامه ‌ها و کنوانسیون‌ های هر کشوری با یکدیگر تفاوت دارد و تعارض میان قوانین کشورها بسیار فاحش است؛ به همین خاطر وکیل حتما باید بر قوانین هر کشوری تسلط داشته باشد. مذهب، فرهنگ، مشکلات اجتماعی و اقتصادی از جمله عواملی هستند که موجب تعارض قوانین ها می‌گردند.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در دوسلدورف می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

محمد امیرنجات

محمد امیر نجات

جناب آقای دکتر محمد امیر نجات وکیل پایه یک دادگستری و همچنین عضو کانون وکلای آلمان بوده که در شهر تهران در شهر دوسلدورف آلمان نیز از دفتر وکالتی برخوردار می ‌باشد. ایشان با سابقه‌ درخشان خود توانسته به حل پرونده‌ های حقوقی و کیفری بسیاری بپردازد و امتیازات درخشانی را تاکنون در کارنامه‌ خود ثبت کرده است.

اگر می‌خواهید در داخل و خارج ایران با سرعت بسیار بالا و همچنین بهترین کیفیت و بهترین قیمت کارهای خود را پیش ببرید در هر کجای دنیا که باشید دکتر محمد امیر نجات در انواع دعاوی داخلی و بین المللی به شما کمک خواهد کرد.

در نظر داشته باشید او کارشناسی ارشد و دکترای خود را در بهترین دانشگاه ‌های کشور گذرانده و به صورت تخصصی در زمینه‌ های طلاق و مهاجرت به فعالیت می‌پردازد. جهت ارتباط با بهترین وکیل ایرانی در دوسلدورف می‌توانید همین حالا از طریق شماره‌ درج شده تماس حاصل نمایید.

خدمات و فعالیت:

 • وکیل حقوقی
 • وکیل مشاوره انلاین
 • وکیل خانواده
 • وکیل دعاوی و مهاجرت
 • وکیل طلاق توافقی و چک

شماره تماس: 09019948366

عسل پزشکیان

عسل پزشکیان

اگر به دنبال یک وکیل حقوقی متخصص هستید، ما به شما می ‌توانیم عسل پزشکیان را معرفی کنیم. ایشان در حوزه‌ امور مالی، حسابداری و حقوقی به فعالیت پرداخته و جز یکی از معروف ‌ترین وکلا در دوسلدورف آلمان محسوب می‌گردد.

امور مهاجرت و اقامت در شهر دوسلدورف آلمان جز مواردی است که از راه‌ های بسیار پیچیده و سختی برخوردار بوده و برای به انجام رساندن آن حتما باید با یک وکیل مهاجرت متخصص به گفتگو بپردازید.

عسل پزشکیان در این حوزه می ‌تواند به شما مشاوره ارائه نماید. علاوه بر آن اگر در آلمان دچار مشکلات کیفری و حقوقی شده ‌اید، می ‌توانید با اطمینان کامل با بهترین وکیل ایرانی در دوسلدورف مشکلات خود را در مسیر درست پیش ببرید.

خدمات و فعالیت:

 • انجام امور کیفری و حقوقی
 • مهاجرت و اقامت
 • راهنمایی و رانندگی

آدرس دفتر: Sternstraße 9 – 11, 40479 Düsseldorf

شماره تماس: 004921159809828

علیرضا منصوری

علیرضا منصوری

یکی از بهترین وکیل ایرانی در دوسلدورف که از تحصیلات بسیار عالی نیز برخوردار است و در حوزه‌ قانون تجارت شرکت به ویژه مشاوره در زمینه‌ طراحی و حقوقی تخصص بالقوه ‌ای برخوردار است، می‌توانیم به دکتر علیرضا منصوری  وکیل پایه یک دادگستری ایرانی اشاره کنیم که در حقوق امور مالیاتی امور اقتصادی و همچنین تجاری در شهر دوسلدورف به فعالیت می‌پردازد.

ایشان در حوزه‌ دفاع کیفری همانند حقوق کیفری عمومی، بازرگانی، حقوق کیفری گمرکی، قوانین جزایی، فسخ و همچنین تجارت کیفری تبحر ویژه ‌ای دارد و همواره به بهترین نحو ممکن از حقوق موکل خود در دادگاه ‌های آلمان دفاع می‌کند. 

خدمات و فعالیت:

 • امور اقتصادی و تجاری
 • متخصص حقوق مالیاتی

آدرس دفتر: Kaistraße 13, 40221 Düsseldorf, Deutschland

شماره تماس: 00492119009790

ویژگی های انتخاب بهترین وکیل ایرانی در دوسلدورف

اگر قصد دارید در خارج از کشور به دنبال وکیل برای امور حقوقی باشید، باید به سراغ وکلایی بروید که از ویژگی ‌های قابل توجهی برخوردار باشند تا بتوانند در کشورهای دیگر از حق موکلان ایرانی خود دفاع کنند. بهتر است قبل از انتخاب وکیل نگاهی به این مطلب بیندازید تا با برخی از مهم ‌ترین ویژگی‌ های بهترین وکیل ایرانی در دوسلدورف آلمان آشنا شوید.

در نظر داشته باشید، بهتر است وکیل انتخابی شما علاوه بر اینکه در سطح وکیل پایه یک دادگستری باشد، در دفتر خود مشاوره‌ حقوقی نیز به افراد ارائه نماید و در 90 درصد پرونده ‌ها نیز موفقیت کسب کرده باشد. در ادامه مهم ‌ترین ویژگی ‌های وکیل خوب را با هم برمی ‌شماریم:

 • اولین و مهم ‌ترین ویژگی بهترین وکیل ایرانی در دوسلدورف ، مهارت بالا در صداقت او است. منظور از صداقت این است، اگر وکیل قادر به حل مشکلات پرونده بوده و می تواند 90 درصد پرونده را با موفقیت به اتمام برساند، وکالت شخص را قبول کند. مگر این که خود موکل اصرار داشته باشد، پرونده را فقط به آن وکیل واگذار نماید. اگر میزان موفقیت یک وکیل در پرونده کم است، او نباید به موکل خود وعده‌ های امیدوار کننده بدهد که در نهایت منجر به ضرر خود وکیل و موکل تمام خواهد شد.
 • از دیگر ویژگی ‌های بهترین وکیل ایرانی در دوسلدورف می ‌توانیم به سمج بودن او اشاره کنیم. معمولا یک سری از پرونده‌ های حقوقی و کیفری بعد از چند بار تلاش به نتیجه مورد نظر می ‌رسد. به همین خاطر وکیل باید همچنان در برای موفقیت رساندن یک پرونده امیدوار باشد و در راستای آن نیز تلاش کند و فراموش نکنید هر وکیلی باید در هر حوزه ‌ای که به فعالیت در آن می‌پردازد، علم خود را به روز نماید.
 • وکیل انتخابی شما حتما باید از صلاحیت حضور در دادگاه ‌های کشور مورد نظر برخوردار باشد. مثلا زمانی که فردی برای کار به آلمان مهاجرت می‌کند و یا در مهاجرت کردن خود به کشور خارجه دچار مشکل حقوقی می‌شود، وکیل باید در حوزه‌ تخصصی خود بتواند در دادگاه مورد نظر حاضر گشته و در دفاع از حقوق موکل خود اقدام کند.
 • علاوه بر آن فراموش نکنید که بهترین وکیل ایرانی در دوسلدورف  حتما می بایست امانت دار باشد. زیرا او باید مدارکی که به موکل مربوط است، یعنی تمامی اسناد و مدارک موکل را به خوبی نگهداری کرده و در حفظ آن کوشا باشد.
وکیل ایرانی جهت مهاجرت در دوسلدورف آلمان

وکیل ایرانی جهت مهاجرت در دوسلدورف آلمان

معمولا امروزه درخواست مهاجرت ایرانیان به کشورهای اروپایی بسیار بالا رفته است و ایرانیان زیادی هستند که تصمیم دارند به کشورهای خارجی مهاجرت کنند. از جمله کشورهای اروپایی که بسیاری از ایرانیان در آنجا اقامت گرفته ‌اند کشور آلمان می ‌باشد.

این کشور از لحاظ اقتصادی و همچنین صنعت بسیار قدرتمند است و شرایط زندگی و اجتماعی ایده‌آلی را برای ساکنین فراهم می‌آورد. برای مهاجرت و موفقیت در این حوزه شما به یک وکیل متخصص و توانمند در حوزه‌ کاری خود نیاز دارید تا بتواند با فکر و تدبیر خود و همچنین اطلاعات به روزی که دارد شما را در عمل مهاجرت به موفقیت برساند تا از راهکارهای مقرون به صرفه و ساده‌ تری بتوانید به این کشور و شهر مهاجرت کرده و اقامت دریافت کنید.

معمولا عده‌ای از افراد این سوال را از ما دارند که چگونه می‌توانیم بهترین وکیل ایرانی در دوسلدورف جهت مهاجرت را پیدا کنیم. در وهله‌ی اول شما باید اعتبار و رزومه‌ موفقیت وکلا را جهت مشاوره‌ مهاجرت بسنجید. اعتبار وکیل را می ‌توانید از گواهینامه‌ های داخلی و خارجی اخذ شده‌ و همچنین مجوزهای موجود بررسی نمایید. اگر پرونده‌ های موفقیت و همچنین تجربیات او در حوزه‌ مهاجرت بیشتر بود شما می‌توانید به آن وکیل اعتماد کاملی داشته باشید.

بهترین وکیل ایرانی در دوسلدورف حتما باید از تخصص و دانش لازم جهت مشاوره و راهنمایی موکلان خود برخوردار باشد تا بتواند به سوالات آن ها در حوزه‌ مشاوره پاسخ بدهد

کلام آخر

شهر دوسلدورف آلمان یکی از شهرهای بزرگ و بسیار زیبای کشور آلمان بوده که از موقعیت‌ های کاری، تحصیل، تفریحی و موقعیت اجتماعی بسیار ایده ‌آلی برخوردار می ‌باشد. افرادی که قصد مهاجرت به این شهر را دارند و یا در زمینه مسائل حقوقی و کیفری دچار مشکل شده ‌اند و می ‌خواهند به وکیل فارسی زبان در دوسلدورف آلمان دسترسی داشته باشند بهترین کار این است که با بهترین وکیل ایرانی در دوسلدورف ارتباط برقرار نمایید تا علاوه بر اینکه روند پیشرفت پرونده رو به موفقیت برود، از میزان استرس و نگرانی ‌ها نیز کاسته شود.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا