وکیلوکیل آلمان

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در برلین ⚖️【آپدیت 2024】

انتخاب بهترین وکیل ایرانی در برلین یکی از مهم ترین اقداماتی است که افراد برای حل مشکلات حقوقی در نظر می‌ گیرند. در کل شما در هر کشوری که باشید، اولین قدم در حل پرونده‌های قضایی، کیفری، حقوقی، خانواده و … انتخاب وکیل شایسته و متخصص می‌ باشد. در دنیای امروزه کمتر کسی پیدا می‌ شود که درگیر مسائل حقوقی نباشد. به جای صرف کردن ساعت‌ ها زمان در دادگاه‌ها و سر در گم شدن میان قوانین کشور آلمان می‌ توانید از همان ابتدا یک وکیل متخصص و با تجربه را انتخاب کنید. در این مقاله ما لیست 10 تایی از بهترین وکیلان شهر برلین آلمان را معرفی کرده‌ایم.

بهترین وکیل ایرانی در برلین

بهترین وکیل ایرانی در برلین کیست؟

برای پاسخ دادن به این سوال ابتدا شما باید بگویید ملاک تان برای انتخاب بهترین وکیل ایرانی در برلین چیست؟ معمولا برای انتخاب یک وکیل متخصص باید شاخص‌هایی همچون مدرک تحصیلی، میزان درصد پرونده‌های موفق شده در گذشته، سابقه و مدت فعالیت، میزان پیگیری پرونده‌های قبلی و همچنین میزان رضایت موکلین سابق و مبلغ حق الوکاله را در نظر گرفت. وقتی تمامی این موارد در بهترین حالت خود قرار بگیرند آن فرد به عنوان بهترین وکیل شناخته می‌ گردد.

معمولا تغییر قوانین و آشنایی نداشتن با قوانین کشورهایی همچون کشور آلمان موجب می‌ گردد که زندگی برای افراد فارسی زبان در یک کشور خارجه کمی سخت شود. وجود وکیل متخصص موجب می‌ گردد، شما بهترین تصمیم‌ گیری را داشته باشید. ما پیشنهاد می‌ کنیم، زمانی که شما در خارج از کشور زندگی می‌ کنید به دنبال وکیل ایرانی در برلین باشید. انتخاب وکیل فارسی زبان خارج از کشور نسبت به وکلای داخل ایران گزینه‌ بهتری هستند. زیرا در صورت بروز هرگونه مشکل در سریع‌ ترین زمان ممکن می‌ توانید با آن ها ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را با وکیل در میان بگذارید.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در برلین می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

امیر ادیب

امیر ادیب بهترین وکیل ایرانی در برلین آلمان

امیر ادیب یکی از متخصصان با تجربه در حوزه‌ وکالت در برلین است. ایشان در شهر برلین دارای یک دفتر وکالتی بوده که به انواع خدمات حقوقی ارزشمند از جمله خانواده، امور کیفری و جنایی و امور راهنمایی و رانندگی می‌ پردازد. وی یکی از بهترین وکیل ایرانی در برلین بوده و تاکنون سابقه‌ درخشانی در حل پرونده‌های حقوقی و کیفری داشته است. از ویژگی‌های بارز ایشان می‌ توانیم به تخصص و تبحر بالای او و رفتار شایسته با مراجعین و ارائه‌ خدمات مشاوره اشاره کنیم. جناب آقای امیر ادیب از وکلای برتره فارسی زبان برلین است.

حوزه کاری و خدمات:

 • کیفری
 • ازدواج و طلاق
 • امور راهنمایی و رانندگی
 • حضانت فرزند و خانواده

شماره تماس: 00493080956276

آدرس دفتر: berlin charlottenburg، brandenburgische str. 38، 10707

آرش سپنتا

آرش سپنتا بهترین وکیل ایرانی در برلین آلمان

آرش سپنتا تمرکز حقوقی خود را بیشتر در رابطه با امور سرمایه گذاری و قانون فناوری اطلاعات و قانون نرم‌ افزار گذاشته است. ایشان از دیگر وکیل ایرانی در برلین هستند که به زبان آلمانی و فارسی تسلط کافی دارند. آرش سپنتا می‌ تواند در رابطه با قانون فناوری اطلاعات اعم از تصویر سازی، فیلم وب، عکس و طراحی وب و … در رابطه با اجرای حقوق بهره‌ برداری کمک وافری نمایند. اگر می‌ خواهید با این وکیل متخصص و با تجربه در ارتباط باشید، می‌ توانید با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید. ایشان در حوزه تخصص خود از سابقه‌ درخشانی برخوردار می‌ باشند و توانسته‌اند تحصیلات عالی خود را از بهترین دانشگاه در آلمان کسب کنند.

حوزه کاری و خدمات:

 • سرمایه گذاری
 • مشاور شبکه ای
 • قانون فناوری اطلاعات

شماره تماس: 00493022495237

آدرس دفتر: stresemannstrabe 15، کدپستی 10963

آشا هدایتی

آشا هدایتی بهترین وکیل ایرانی در برلین آلمان

آشا هدایتی فارغ‌ التحصیل مطالعات حقوقی از دانشگاه هومبولت برلین می‌ باشد. وی چندین ماه در اسپانیا، هند و آرژانتین به آموزش زبان روانشناس پرداخت و دوره‌ کارشناسی حقوق خود را در Kammergericht  گذراند. او هم اکنون به عنوان یکی از بهترین وکیل ایرانی در برلین و مشاور حقوقی شناخته می‌ شود. ایشان عضو انجمن حقوقی برلین، عضو سازمان عفو بین‌الملل، انجمن دادگستری آلمان و همچنین انجمن حقوقی جمهوری خواهان می‌ باشد. وی در مرکز خود به مشاوره برای پناهندگان در برلین به زنان و مردان نیز می‌ پردازد و تا کنون در رابطه با قانون خانواده حقوق بیگانه در پناهگاه‌های زنان سمینارهای متعددی برگزار کرده است.

حوزه کاری و خدمات:

 • مشاور حقوقی
 • قانون خانواده و طلاق
 • مشکلات اقامتی

شماره تماس: 00493022681216

آدرس دفتر: Anzengruberstraße 8, 12043 Berlin, Germany

احمد علی یزدان بخش

احمد علی یزدان بخش بهترین وکیل ایرانی در برلین آلمان

احمد علی یزدان‌ بخش وکیل ایرانی متخصص در شهر برلین است. او تمرکز حقوقی خود را بر روی امور مهاجرتی و تجارت بین‌ المللی و سرمایه‌گذاری گذاشته است. ایشان با توجه به این که جز بهترین وکیل ایرانی در برلین محسوب می‌ شود، یک شعبه دفتر وکالتی حقوقی خود را نیز در شهر مونیخ برپا کرده است. او اینک در حوزه‌ کاری خود از تخصص بالایی برخوردار می‌ باشد و متولد شده‌ کشور ایران است. ایشان به زبان انگلیسی، آلمانی و فارسی تسلط کافی داشته و به خوبی می‌ تواند در دیوان عالی آلمان از حق موکلان خود دفاع کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • حقوق تجارت بین المللی
 • مهاجرت به آلمان
 • سرمایه گذاری

شماره تماس: 493023462515

آدرس دفتر: Südendstraße 2, 12169 Berlin

نسرین کریمی

نسرین کریمی بهترین وکیل ایرانی در برلین آلمان

نسرین کریمی در سال 1999 در رشته‌ حقوق خانواده و وراثت تخصص خود را به دست آورد. او به زبان آلمانی، فارسی و انگلیسی تسلط داشته و می‌ تواند در رابطه با حقوق بین‌ الملل خانواده و قانون ارث مشاوره‌ ارزشمندی به موکلان خود ارائه نماید. وکالت خانم نسرین کریمی با توجه به سال‌ها تجربه‌ای که در رابطه با حقوق بین‌ الملل خانواده و ارث و ارتباط با خارجی‌ها داشته است، به اثبات رسیده است. او یک مشاور و نماینده‌ کارآفرینان و متخصصان کشورهای غیر اتحادیه‌ اروپا است و سردبیر راهنمای کریمی، راهنمای خانواده آلمانی در زمینه‌ ارث می‌ باشد. ایشان در رابطه با ازدواج، طلاق، امور زناشویی و اختلافات و امور حقوقی مربوط به املاک می‌ تواند وکالت شما را در شهر برلین به عنوان وکیل ایرانی در برلین بپذیرد.

حوزه کاری و خدمات:

 • حقوق بین الملل خانواده
 • مهاجرت
 • مشاور حقوقی
 • قانون ارث

شماره تماس: 00493032702730

آدرس دفتر: Kantstraße 149, 10623 Berlin

ویدا فتحی خلج

ویدا فتحی خلج بهترین وکیل ایرانی در برلین آلمان

از دیگر وکیل ایرانی در برلین می‌ توانیم به خانم ویدا فتحی خلج اشاره کنیم. او به عنوان وکیل دادگستری دارای مدرک حقوق در امور کیفری می باشد. وی با توجه به این که سال‌ها به وکالت و مشاوره‌ حقوقی پرداخته آشنایی کاملی با رویارویی شدن در دادگاه‌ها و مراجع قضایی دارد. اگر در امور کیفری نیازمند یک وکیل متخصص هستید که بتواند در اموری همچون مواد مخدر، ثبت معاملات و قراردادها، دعاوی تجاری، مسائل مربوط به زوجین و … به شما کمک کند، می‌ توانید به خانم فتحی خلج مراجعه کنید.

حوزه کاری و خدمات:

 • امور مدنی
 • امور کیفری
 • امور تصادفات

شماره تماس: 00493078096140

آدرس دفتر: Wartburgstraße 4, 10823 Berlin

علی اکبر وزیری

علی اکبر وزیری بهترین وکیل ایرانی در برلین آلمان

از دیگر بهترین وکیل ایرانی در برلین می‌ توانیم به علی اکبر وزیری اشاره کنیم. ایشان در دفتر وکالتی خود در کشور آلمان انواع حوزه‌های قانونی از جمله قانون کیفری، قانون راهنمایی و رانندگی و قانون پناهندگی می‌ پردازد. وی به زبان‌های فارسی، دری و انگلیسی تسلط کافی داشته و می‌ تواند با سایر همکاران خود از حق شما در دادگاه‌های آلمان به خوبی دفاع کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • راهنمایی و رانندگی
 • جنائی
 • مهاجرت

شماره تماس: 004930889270520

آدرس دفتر: wittelsbacherstrabe 18، 10707

علی نوروزی

علی نوروزی بهترین وکیل ایرانی در برلین آلمان

علی نوروزی به امور وکالتی و مشاوره حقوقی دعاوی ایران و برلین می‌ پردازد. ایشان علاوه بر برلین در هامبورگ نیز دارای دفتر حقوقی می‌ باشد و به خوبی می‌ تواند با صرفه‌ جویی در وقت و هزینه شما به دفاع از من پرونده‌ تان در آلمان بپردازد. دفتر حقوقی آقای علی نوروزی در شهر هامبورگ آلمان بوده و در برلین نیز به ارائه‌ خدمات حقوقی و وکالتی می‌ پردازد. آن دسته از ایرانیانی که برای پیگیری و دفاع از حقوق خود ایران نیاز به یک وکیل متبحر و کاردان دارند می‌ توانند به وکیل ایرانی در برلین یعنی علی نوروزی اعتماد کنند. ثبت رسمی ازدواج و طلاق شما در ایران و تمامی امور اداری بدون سفر با این وکیل قابل پیگیری است.

حوزه کاری و خدمات:

 • کیفری
 • امور املاک
 • ارث
 • خانواده و طلاق

شماره تماس: 00491774957874

آدرس دفتر: شهر Hamburg، خیابان Hammerstr. 5، کد پستی 22041

بهناز حمیدیان روناسی

بهناز حمیدیان روناسی بهترین وکیل ایرانی در برلین آلمان

حمیدیان یکی از وکلای رسمی دادگستری در شهر برلین آلمان می‌ باشد. ایشان در ارائه‌ مشاوره حقوقی و پذیرفتن پرونده‌های خانواده، مهاجرت و حقوقی و از تخصص بالایی برخوردار می‌ باشند. خانم حمیدیان از فارغ التحصیلان دانشگاه برلین و متولد شده در کشور ایران است. او با توجه به این که از تمامی ضوابط و قوانین کشور آلمان به خوبی اطلاع و آگاهی دارد، می‌ تواند در انواع امور حقوقی شما را یاری کند. ایشان در شهر برلین و در دادگستری‌ها و دادگاه‌های آلمان به دفاع از حق موکلین پرداخته و یکی از بارزترین صفات ایشان علاوه بر تخصص فوق‌العاده‌ای که دارند، می‌ توان به رفتار شایسته‌ او با متقاضیان اشاره کرد. از او به عنوان بهترین وکیل ایرانی در برلین یاد می شود.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت
 • مشاور حقوقی
 • خانواده

شماره تماس: 00493088714529

آدرس دفتر: Kurfürstendamm 37, 10719 Berlin

امیر لینگناو

امیر لینگناو وکیل ایرانی واقع در برلین آلمان است که در زمینه‌ امور حقوقی متعددی از جمله قانون خانواده، حقوق مدنی، حقوق پناهندگی، امور اداری و مهاجرتی به فعالیت می‌ پردازد. این وکیل به زبان‌های آلمانی، فارسی و انگلیسی تسلط کافی دارد و با سال‌ها تلاش در حوزه‌ وکالت در کشور آلمان توانسته‌، پرونده‌های پیچیده و سختی را به سرانجام برساند. از بهترین وکیل ایرانی در برلین می‌ توانیم به آقای امیر لینگناو اشاره کنیم که از تحصیلات عالی در آلمان برخوردار بوده و در امور مهاجرت می‌ تواند مشاور خوبی باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • امور کیفری
 • امور مهاجرت
 • امور مدنی
 • امور اداری
 • خانواده
 • پناهندگی و مهاجرت

شماره تماس: 0049308620113

آدرس دفتر: berlin، passauer str-8-9، 10789

تعهدات یک وکیل برلین نسبت به موکل خود کدام است؟

تعهداتی که وکیل نسبت به موکل خود دارد، شامل یک سری از اموری است که خود قانون آن‌ها را تعیین کرده و اگر وکیل در تعهدات و وظایف خود کم کاری کند، امکان پیگیری قانونی از سوی موکل وجود دارد. از جمله مهم‌ ترین تعهدات یک وکیل که در نظام حقوقی تمامی کشورها ثبت گردیده می‌ توانیم به تعهد به انجام موضوع وکالت اشاره کنیم که مهم ترین بخش از وظایف وکیل است. یعنی بهترین وکیل ایرانی در برلین که به قبول پرونده پرداخته وظیفه دارد به تمامی قوانینی که در برابر موکل خود پایبند بوده ایستادگی کند.

از دیگر تعهدات وکیل می‌ توانیم به تعهد به حفظ اسرار زندگی موکل اشاره کنیم. وکیلی که شما در برلین برای خود انتخاب کردید، وظیفه دارد اسرار موکل خود را حفظ کند. تعهد وکیل مبنی بر رعایت مصلحت موکل از دیگر وظایف وی است. یعنی وکیل می‌ بایست به مصلحت موکل خود توجه کامل داشته باشد. از دیگر وظیفه وکیل می‌ توانیم به تعهد وکیل مبنی بر بازگرداندن اسباب و اموال موکل اشاره نماییم. بهترین وکیل ایرانی در برلین کسی است که در پایان وکالت تمامی اموال و اسناد موجود را به موکل بازگرداند. در غیر این صورت جرم خیانت در امانت محسوب می‌ شود و قابل پیگیری کیفری اصلی موکل می‌ باشد.

موکل نسبت به وکیل برلین چه تعهداتی دارد؟

در مقابل تعهدات وکیل موکل نیز نسبت به وکیل خود وظایفی دارد. او باید تمام زحماتی را که وکیل برای به موفق رساندن پرونده انجام داده است، را پرداخت کند و تمام اجرت وکیل خود را بدهد. یعنی در قرارداد هر طوری که موکل و وکیل با هم به توافق رسیده‌اند، حق الوکاله باید پرداخت شود. موکل باید به تمام وظایف و تعهداتی که به وکیل خود قول داده عمل کند و اگر یکی از آن وظایف در حوزه اختیارات موکل نبود، هیچ الزامی برای انجام آن نمی‌ باشد.

تعهدات یک وکیل نسبت به موکل خود کدام است؟

کلام آخر

ما این مقاله را برای افراد فارسی زبان ایرانی ساکن در شهر برلین آلمان تهیه نموده ایم. اگر شما نیز به دنبال بهترین وکیل ایرانی در برلین هستید، با کمک این مطلب می توانید بهترین وکلا را در کوتاه ترین زمان ممکن بیابید. ممنونم که تا پایان این مقاله با ما همراه بوده اید. در بخش دیدگاه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اگر وکیل به تعهدات خود عمل نکرد، چه می شود؟

موکل در صورت عمل نکردن وکیل به تعهدات ذکر شده در قرار داد، می تواند از لحاظ قانونی شکایت کرده و این موضوع را پیگیری نماید.

آیا برای امور خانواده وکیل لازم است؟

زمانی که مشکلات خانواده به دعاوی و اختلافات رسید، با اطلاعات و آگاهی بهترین وکیل ایرانی در برلین می توانید به امور به سادگی رسیدگی کنید.

ویژگی وکیل در برلین چیست؟

وکیل انتخابی شما در برلین باید بر تمامی مفاد قرارداد متعهد بوده و اطلاعات خود را به روز کند.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. سلام من یک خانم افغان هستم من بر یک وکیل بخش حقوقی و کس مهاجرتی ضرورت دارم چون کس من دوبلین خورده یک لطف همکاری کنید خیلی عاجل هست در روز دوشنبه من نمیدانم چی کارکنم یک هفته زیاد وقت ندارم یک وکيل برایم معرفی کنید لطفآ من راهمکاری کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + شش =

دکمه بازگشت به بالا