وکیلوکیل آلمان

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در هانوفر ⚖️【آپدیت 2024】

هانوفر از لحاظ کیفیت زندگی توانسته جزء رتبه‌های بالا باشد. موضوع این بخش از مقاله‌ در رابطه با بهترین وکیل ایرانی در هانوفر است. شهر هانوفر آلمان با توجه به خصوصیاتی که دارد از لحاظ مسکن، آزادی، کسب و کار، ایمنی و امنیت جزء بهترین شهرهای آلمان محسوب می‌ شود و به طور کلی کیفیت زندگی در این شهر بالا است. امروزه اشخاص زیادی هستند که قصد مهاجرت به هانوفر را دارند و یا در این شهر زندگی می‌ کنند، اگر شما نیز در هانوفر آلمان زندگی می‌ کنید و در امور حقوقی، خانواده، کیفری به یک وکیل متخصص نیاز دارید، در ادامه با ما همراه باشید.

 بهترین وکیل ایرانی در هانوفر

بهترین وکیل ایرانی در هانوفر کیست؟

بهترین وکیل ایرانی در هانوفر فردی است که از تمامی اخبار و اطلاعات در رابطه با امور حقوقی، کیفری و خانواده با خبر باشد. وکیل باید به تمام قوانین کار خود تسلط کافی داشته باشد و همواره خود را به روز کند. به طور کلی یک وکیل خوب دارای مجوز مسلما به قوانین کشور آلمان تسلط دارد. این میزان تسلط را می‌ توان نسبت به دیگر وکلا با پرونده‌های موفق سنجید. به همین خاطر پیشنهاد می‌ کنیم، زمانی که وارد دفتر یک وکیل شدید، حتما به سابقه‌ کاری او دقت نمایید و در نظر داشته باشید که وی تا چه حد از اخبار مربوط به امور حقوقی آلمان با خبر است. اگر وکیل نسبت به امور و حوزه کاری پرونده‌ شما آگاه نباشد و اخبار را پیگیری نکند، نمی‌ تواند پرونده را با موفقیت به سرانجام برساند.

در ویژگی‌های یک وکیل خوب می‌ توانیم به دریافت دستمزد معقولانه و مقرون به صرفه‌ او اشاره کنیم. به یاد داشته باشید، وکیلی که دستمزد خیلی بالا و یا خیلی پایین دریافت می‌ کند، فردی بی‌ تجربه می‌ باشد. اگر شما به دنبال بهترین وکیل ایرانی در هانوفر هستید پیشنهاد می‌ کنیم که به خصوصیات و ویژگی‌های یک وکیل کار کشته توجه داشته باشی.د یکی از مواردی که از شما می‌ خواهیم آن را در نظر بگیرید، این است وکیل انتخابی شما در سامانه‌ وکلای رسمی آلمان باید ثبت شده باشد. اگر از یک وکیل غیر رسمی برای پیش بردن پرونده‌ خود استفاده کنید، در این صورت می‌ توانید آینده و سرانجام پرونده‌ خویش را به خطر بیندازید.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در هانوفر می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

نسرین نودینیان

نسرین نودینیان

نسرین نودینیان به عنوان بهترین وکیل ایرانی در هانوفر با تسلط بر زبان فارسی و دری می‌ تواند در امور حقوقی، کیفری و خانواده به شما ایرانیان عزیز مشاوره ارائه دهد. او در امور مهاجرتی جزء یکی از باتجربه‌ ترین وکلای زن ایرانی در آلمان محسوب می‌ گردد که در این حوزه نیز بسیار خبره است. خانم نودینیان به قبول پرونده‌ وکالت شما در حوزه‌ خانواده از جمله حضانت فرزند، ارث و میراث طلاق و … می‌ پردازد. ایشان تحصیلات خود را در ایران گذرانده و توانسته با اخذ مدرک وکالت یک دفتر حقوقی در هانوفر آلمان برای خود تاسیس کند. وی با سال‌ ها تجربه در زمینه‌ وکالت با همکاری با سایر وکلای آلمانی خود به خوبی می‌ تواند از حق موکلان خود در آلمان و در دادگستری‌های آن کشور به خوبی دفاع کند.

حوزه کاری و خدمات:

  • کیفری
  • خانواده
  • امور حقوقی

شماره تماس: 0049511924001803

آدرس دفتر: Hannover، Hohestrabe 9، 30449

خشایار زند

خشایار زند

خشایار زند وکیل پایه یک دادگستری هانوفر آلمان از سابقه و تجربه‌ درخشانی در به موفقیت رساندن پرونده‌های کیفری تاکنون داشته است. او در امور کیفری جز بهترین وکیل ایرانی در هانوفر محسوب می‌ گردد که می‌ تواند به ایرانیان ساکن هانوفر خدمات حقوقی ارائه دهد. از دیگر حوزه فعالیت‌های ایشان می‌ توانیم به حق چاپ و نشر و کپی رایت و جرایم نقدی اشاره کنیم.

طبق تحقیقات به دست آمده وی تاکنون توانسته پرونده‌های کیفری بسیاری را در امور مهاجرتی حل و فصل کند. در حوزه‌ پناهندگی و مهاجرت نیز تبحر ویژه‌ای دارد و توانمندی‌های ایشان از چشم هیچ یک از متقاضیان پوشیده نیست. اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید می‌ توانید به خشایار زند مراجعه کنید یا با ایشان تماس حاصل نمایید. وی در حوزه‌ اخذ اقامت دائم آلمان و دریافت ویزا نیز می‌ تواند از راه دور به ارائه‌ مشاوره بپردازد و یا خود در این زمینه اقدامات لازم را به انجام برساند.

حوزه کاری و خدمات:

  • کیفری
  • مهاجرت و پناهندگی
  • جرایم نقدی

شماره تماس: 004951145031001

آدرس دفتر: Asternstraße 12, 30167 Hannover

آرش شبیری

آرش شبیری

آرش شبیری یکی از متخصصان حقوق خانواده در آلمان است. او وکیل پایه یک دادگستری هانوفر آلمان بوده و در زمینه امور خانواده تخصص و تبحر بالقوه‌ ای دارد. اگر به دنبال بهترین وکیل ایرانی در هانوفر در حوزه‌ امور خانواده و امور حقوقی هستید، می‌ توانید به آرش شبیری اعتماد کنید. او دارای یک دفتر وکالتی در هانوفر است که از سه وکیل متخصص و متبحر تشکیل شده است. از ویژگی‌های بارز ایشان می‌توانیم به و قابل اطمینان بودن تصمیم‌گیری‌های سریع معتادان و رفتار شاهی و همدلی بالا اشاره کنیم که او با حمایت از چندین و چل و همکاری با مشاوران حقوقی می‌تواند وکالت شما را در امور خانواده در آلمان بر عهده بگیرد و و پرونده‌ی شما را با موفقیت به سرانجام برساند برای کسب اطلاعات لازم می توانید با شماره تلفن های درج شده تماس حاصل نمایید.

حوزه کاری و خدمات:

  • امور خانواده
  • امور حقوقی
  • کیفری
  • مشاور حقوقی

شماره تماس: 0049511363787

آدرس دفتر: Georgstraße 36, 30159 Hannover, Deutschland

سهند نورایی

سهند نورایی

سهند نورایی وکیل متخصص در زمینه حقوق تجارت و شرکت ها، اقامت و مهاجرت، قوانین و الزامات حریم خصوصی، حقوق مدنی هستند. دفتر وکالت آقای نورایی یک دفتر بین المللی است و با دفترهای حقوقی با تجربه ای در سوییس و ایران همکاری می کند. تجربه و مهارت های خوب ایشان باعث شده تا یکی از وکلای ایرانی شناخته شده در هانوفر محسوب شوند.

شماره تماس: 491775978725

آدرس دفتر: Law Nourai Fundstraße 1B Hannover 30161 Germany

علی فضلی

علی فضلی

علی فضلی قانون وکالت را در دانشگاه یوهان ولفگانگ گوته در فرانکفورت امپایر مین آموخت. علی فضلی برای شرکت های شناخته شده ی حقوقی در فرانکفورت، میمنت و دمرستات کار می کند. از دیگر فعالیت های علی فضلی در قانون شرکت، قانون کار و اجتماعی، قانون ورشکستگی، قانون املاک و مستغلات و قانون اقامت و… است. ایشان به چند زبان همچون زبان های آلمانی، انگلیسی، فارسی ، ترکی و عربی مسلط هستند. یکی از وکلای خبره ایرانی در شهر آلمان هستند.

شماره تماس: 496969866950

آدرس دفتر: Kennedyallee 93, 60596 Frankfurt am Main, Germany

از کجا بدانیم وکیل مهاجرت در هانوفر معتبر است؟

هانوفر با توجه به بسیاری از فرصت‌های شغلی، مسکن و هزینه‌های مناسب زندگی، مراقبت‌های بهداشتی و سیستم آموزشی و فرهنگ غنی مقصد بسیاری از مهاجران ایرانی است. افراد در وهله‌ اول برای زندگی کردن در این شهر بی‌ نظیر نیاز به یک وکیل مهاجرت دارند. بهترین وکیل ایرانی در هانوفر در حوزه‌ مهاجرت کسی است که با اطلاعات و دانش فراوان خود بتواند به شما کمک کند. حال این که چگونه می‌ توان به یک وکیل مهاجرت در کشور خارجه اعتماد کرد، می‌ تواند شاخص‌های متعددی را شامل شود.

پیشنهاد می‌ کنیم قبل از هر اقدامی در وهله‌ اول مجوز و فعالیت قانونی شرکت مهاجرتی را مورد بررسی قرار دهید و بعد از آن به سراغ سوابق کاری و مهارت وکیل بروید. روش‌های متنوعی برای مهاجرت به هانوفر و آلمان وجود دارد. وکیلی که شما انتخاب می‌ کنید، باید بهترین و سریع‌ ترین راهکار را به شما پیشنهاد دهد. روشی که علاوه بر بی دردسر و کم ریسک بودن هزینه‌ کمی را نیز شامل گردد. بهترین وکیل ایرانی در هانوفر راهکارها و ایده های خارق العاده ای در ذهن دارد که راه را برای شما هموار می سازد.

وکیل خانواده در هانوفر آلمان

وکیل خانواده در هانوفر به صورت تخصصی و کاملا حرفه‌ای به اموری همچون حقوق مالی زوجین، طلاق و حضانت فرزندان و دعاوی خانواده رسیدگی می‌ کند. معمولا یکی از مهم‌ ترین دعاوی حقوقی میان افراد دعاوی خانوادگی است. به همین خاطر بیشتر متقاضیان و مراجعه کنندگان به دفتر وکالتی مشکل خود را در خصوص خانواده بیان می‌ کنند. اگر شما نیز به دنبال بهترین وکیل ایرانی در هانوفر در زمینه‌ خانواده هستید ما در بالا لیستی از وکلا را به شما معرفی نموده‌ایم.

وکیل خانواده در وهله‌ اول پرونده‌ شما را به نحو مطلوب پیگیری و به جریان می‌ اندازد. یک وکیل خوب واقف است که محیط خانواده یک محیط کاملا خصوصی است. به همین خاطر او باید در روند پیگیری پرونده اسرار موکل خود را برای هیچ فردی فاش نکند و در حین تلاش جهت رسیدن به مقصد منافع موکل خود را در اولویت قرار بدهد. وظایف وکیل خانواده چه در خارج از کشور و چه در داخل کشور بسیار سنگین است. بهترین وکیل ایرانی در هانوفر باید به حفظ مصالح و منافع مالی موکل خود تلاش کند.

از کجا بدانیم وکیل مهاجرت در هانوفر معتبر است؟

کلام آخر

آلمان همیشه جزء محبوب ترین کشورها جهت مهاجرت برای افراد است. این کشور از فرهنگ بسیار غنی برخوردار می باشد. معمولا زمانی که وارد شهر هانوفر شدید، برای داشتن زندگی راحت در وهله اول به دنبال بهترین وکیل ایرانی در هانوفر خواهید بود. وکلا در آلمان و در این شهر هر کدام در حوزه های متعددی به فعالیت می پردازند. ما این مقاله را برای افرادی تعبیه نمودیم که به دنبال بهترین وکیل فارسی زبان در هانوفر هستند. اگر شما نیز درچار مشکلات حقوقی شده اید می توانید با تکیه بر دانش این وکلا پرونده خود را در مسیری درست به حرکت در آورید.

ویژگی های یک وکیل شایسته چیست؟

وکیل خوب و متخصص هرگز نباید به موکل وعده های دروغین بدهد. افراد در همه وقت می بایست به وکیل خود دسترسی داشته باشند.

تفاوت وکیل حقوقی و کیفری در چیست؟

فرق این دو وکیل با توجه به نوع دعاوی می باشد. وکیل حقوقی به دعاوی حقوقی و وکیل کیفری نیز به دعاوی کیفری می پردازد.

3.8/5 - (27 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − هفت =

دکمه بازگشت به بالا