مهاجرتوکیلوکیل آلمان

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت به آلمان ⚖️【آپدیت 2024】

آیا شما جزء افرادی هستید که قصد دارید به کشور آلمان مهاجرت کنید؟ آیا در رابطه با شرایط مهاجرت و قوانین کشور آلمان اطلاعات کافی دارید؟ در وهله‌ اول برای وارد شدن به پروسه‌ مهاجرت به بهترین وکیل مهاجرت به آلمان نیاز خواهید داشت. زمانی که شما بتوانید وکیل شاخص و معتبر در این زمینه را بیابید، نصف بیشتر راه را به آسانی طی کرده‌ اید. آلمان جزء یکی از بهترین کشورهای اروپایی است که معمولا از تحصیل، اقتصاد بالا، بازار کار مناسب و اوضاع سیاسی و اجتماعی عالی برخوردار می‌ باشد. اگر می‌ خواهید به اخذ تابعیت و اقامت دائم کشور آلمان دست پیدا کنید حتما به وکلای متبحر نیاز خواهید داشت. بنابراین پیشنهاد می‌ کنیم در ادامه‌ مطلب با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهاجرت به آلمان

بهترین وکیل مهاجرت به آلمان کیست؟

کارشناسان معمولا زمانی که به بررسی پرونده‌ هایی که در دادگاه‌ ها در حوزه‌ مهاجرت با شکست روبرو شده‌ اند پرداخته بودند، بیشتر با مواردی روبرو شده‌ اند که مدارک فرستاده شده از سوی متقاضیان مهاجرت برای اداره‌ اتباع خارجی با استانداردهای خواسته شده مطابق نبوده و یا بیشتر این مدارک ناقص بوده است. به همین خاطر پیشنهاد می‌ کنیم در طول پروسه‌ مهاجرت حتما به سراغ بهترین وکیل مهاجرت به آلمان بروید. لذا برخورداری از وکیلی که در این زمینه تجربه و تخصص بالایی دارد، موجب می‌ گردد تا پرونده‌ شما را پیگیری، تمامی مدارک لازم را جمع آوری و از اتلاف وقت و هزینه‌ متقاضیان نیز جلوگیری کند.

معمولا برخی از افراد متناسب با تجربیات دیگران درخواست مهاجرت خود را به اداره مهاجرتی ارسال می‌ کنند اما باید این را بدانید که هر پرونده‌ ای متناسب با میزان تحصیلات، سن افراد، سابقه‌ کاری و شرایط مالی و اقتصادی و خانواده‌ ای آن ها کاملا متفاوت است و نمی‌ تواند نتیجه‌ های یکسانی برای همه‌ افراد داشته باشد. تنها در این زمینه بهترین وکیل مهاجرت به آلمان است که می‌ تواند متناسب با شرایط خاص شما و با بهره‌ مندی از تیم با سابقه و متخصص خود در پیش بردن پرونده در جهت موفقیت یاری رساند. در واقع وکیل با اشراف کامل بر روی قوانین مهاجرتی کشور مقصد به خوبی می‌ داند که چه استراتژی‌ هایی می‌ بایست استفاده کند تا پرونده در مسیر درستی به حرکت در آید.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل مهاجرت به آلمان می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

افروز جهانگیری

افروز جهانگیری بهترین وکیل مهاجرت به المان

افروز جهانگیری، مدیر موسسه مهاجرتی جی تی مهاجر، با استفاده از روش‌های نوآورانه و خاص، فرآیند مهاجرت را برای مشتریان خود آسان و دلپذیر می‌سازد. او با بهره‌گیری از تجربه و تیم حرفه‌ای خود در زمینه مشاوره، مشتریان موفق در مهاجرت، نکات کاربردی و راهنمایی‌های عملی، مراجعین را در مسیر مهاجرتی موفق و موثر قرار می‌دهد.

افروز جهانگیری همچنین با ارائه برنامه مهاجرت اوسبیلدونگ، که یک روش آموزشی و کارآموزی در آلمان است، به مشتریان کمک می‌کند تا با اعتماد به نفس و علاقه بیشتری به دنبال اهداف مهاجرتی خود بروند و به نتایج مطلوب دست یابند. این برنامه به مشتریان امکان می‌دهد تا با کسب مهارت‌های حرفه‌ای در آلمان، شانس موفقیت در بازار کار این کشور را افزایش دهند.

مراحل مهاجرت در موسسه جی تی مهاجر:

 • مشاوره اولیه
 • مشاوره تخصصی
 • عقد قرارداد
 • اجرای تمام امور مهاجرت توسط شرکت پرواز به مقصد

اطلاعات تماس: 02126745571 02126745430
آدرس سایت: gtmohajer.com
آدرس:
تهران، سعادت آباد، سرو غربی، خیابان بخشایش، بهار چهارم، پلاک ۷

نجیب اله احمدی

نجیب اله احمدی

نجیب الله احمدی یک وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در امور مهاجرت و قانون راهنمایی و رانندگی در افن باخ آلمان است. او به زبان اردو، دری، فارسی و آلمانی تسلط بسیار بالایی دارد و می‌ تواند بدون استفاده از مترجم به شما مشاوره‌ های حقوقی ارائه نماید. ایشان به عنوان بهترین وکیل مهاجرت به آلمان دارای صلاحیت‌ های لازم و مستدل جهت حوزه‌ های اصلی مهاجرت، قانون کار، قانون خانواده و قانون اجاره دارد.

وی با چندین سال تخصص و تجربه‌ بالای خود می تواند در زمینه‌ های متنوعی از جمله قانون کیفری، قانون مدنی عمومی و راهنمایی و رانندگی به فعالیت پرداخته اما بیشتر تمرکز و مهارت‌ های خود را بر روی قانون مهاجرت به آلمان گذاشته است. او دارای موسسه‌ حقوقی نجیب الله احمدی در آلمان بوده و با همکاری با وکلای متخصص برجسته که عضو چندین کشور اتحادیه اروپا هستند، پرونده‌ شما را با سرعت و شیوه‌ های واجد شرایط به سامان می‌ رساند.

حوزه کاری و فعالیت:

 • مهاجرت
 • کیفری
 • خانواده

شماره تماس: 00496985096312+

آدرس دفتر: Kaiserstrabe 10، کدپستی 63065

نگین سنجر

نگین سنجر

خانم نگین سنجر از دیگر بهترین وکیل مهاجرت به آلمان است که در رابطه با اخذ اقامت دائم و موقت آلمان، پناهندگی، مهاجرت از طریق کار، تحصیل، ازدواج، سرمایه‌گذاری، توریستی و … می‌ تواند شما را یاری رساند. ایشان در شهر کلن آلمان دارای یک دفتر حقوقی معتبری هستند که با سایر همکاران آلمانی خود به ارائه‌ خدمات تخصصی و بالقوه در خصوص مهاجرت ایرانیان به این کشور می‌ پردازند.

خانم نگین سنجر به زبان فارسی، دری و آلمانی تسلط بالایی داشته و می‌ تواند از راه دور نیز به ایرانیان مشاوره‌ حقوقی ارائه نماید. ایشان تحصیلات خود را در خصوص مهاجرت در دانشگاه‌ های آلمان گذرانده است. او دارای لیسانس حقوق بوده و در این زمینه تخصص بالایی دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت
 • مشاور حقوقی
 • خانواده
 • کیفری

شماره تماس: 004922144903969+

آدرس دفتر: steinbergerstrabe 1، کدپستی 50733

فرهاد مقدم

فرهاد مقدم

فرهاد مقدم در سطح بین‌ المللی جزء بهترین وکیل مهاجرت به آلمان شناخته می‌ شود. او در رشته‌ های حقوق مدنی، مهاجرت و خارجی، حقوق اقتصادی و تجاری در سطح جهانی به فعالیت پرداخته و تاکنون توانسته امتیازات بسیاری را در کارنامه خود ثبت کند. ایشان به مشاوره‌ حقوقی نیز به صورت حرفه‌ ای و تخصصی به موکلین خود می‌ پردازد و در دادگاه‌ های آلمان جزء وکلای فعال است.

وی به چندین زبان دنیا از جمله انگلیسی، آلمان یا فارسی تسلط دارد و دارای دفتر وکالت متخصص در لس انجلس، تهران، دبی، بارسلون و آلمان است. در واقع او به صورت شبکه‌ ای تخصص خود را در بسیاری از کشورها گسترش داده است. ایشان دارای لیسانس از دانشگاه آزاد بوده و در رابطه با حقوق خانواده نیز تخصص بالقوه‌ ای دارد. وی بیشتر از 5 سال است که در رشته‌ مهاجرت و تجارت سابقه‌ کاری دارد و پرونده‌ شما ر با موفقیت به سرانجام می‌ رساند.

حوزه کاری و خدمات:

 • حقوق تجاری و اقتصادی
 • حقوق مهاجرت و خارجی‌ های فدرال آلمان
 • خانواده

شماره تماس: 496940500434+

آدرس دفتر: Zeil 29، Frankfurt، 60313

شهرام ایرانبومی

شهرام ایرانبومی

دکتر شهرام ایرانبومی یکی از وکلای موفق و بسیار پر فعال در حوزه‌ مهاجرت به آلمان است. این وکیل ایرانی تحصیلات و همچنین پژوهش‌ های موفق خود را در ژنو، آکسفورد و دانشگاه‌ های آلمان به انجام رسانده است. ایشان بنیان گذار مدیر و موسسه‌ حل اختلافات در آمریکا است. او پژوهشگر سرشناسی در فرانکفورت آلمان است. وی در حوزه‌ مهاجرت و اخذ اقامت آلمان چندین سال است که تجربه و تبحر دارد و به عنوان بهترین وکیل مهاجرت به آلمان شناخته می‌ گردد.

او در رشته‌ های حقوق قضایی و روابط بین‌ الملل موفق شده است به دریافت دو درجه‌ دکتری بپردازد. آقای ایرانبومی به زبان‌ های آمریکایی، فارسی، عربی و چینی تسلط داشته و با توجه به تجربه‌ ای که با این فرهنگ‌ ها دارد، به خوبی می‌ تواند شما را در اجرای منافع قانونی یاری رساند.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت
 • کیفری
 • خانواده
 • حقوقی

شماره تماس: 00496915028264+

آدرس دفتر: Bockenheimer Landstraße 17، Frankfurt 60325

نوید فرج زاده

نوید فرج زاده

نوید فرج زاده از دیگر بهترین وکیل مهاجرت به آلمان است که دارای یک دفتر حقوقی معتبر و متخصص در اسن می‌ باشد. او به عنوان وکیل و دانشیار در حوزه‌ مهاجرت و پناهندگی، املاک و مستغلات و زیرساخت‌ ها به فعالیت می‌ پردازد. وی به زبان دری، آلمانی، فارسی و انگلیسی تسلط کافی دارد و می‌ تواند در خصوص اخذ اقامت، دریافت انواع ویزاها و مهاجرت از طریق روش‌ های گوناگون شما را یاری نماید.

فرج زاده دارای لیسانس حقوق و مدرک دکترا از دانشگاه آلمان می‌ باشد و با تخصص و تبحری که در خصوص مهاجرت و قوانین کشور آلمان دارد، می‌ تواند در کوتاه‌ ترین زمان ممکن پروسه‌ مهاجرتی شما را به انجام برساند. اگر بخواهید به مشاوره نیز با ایشان بپردازید، وی به ارائه‌ خدمات مشاوره نیز می پردازد.

حوزه کاری و خدمات:

 • املاک و مستغلات
 • مهاجرت
 • امور حقوقی

شماره تماس: 0049201922024024+

آدرس دفتر: gildehofstr. 1، کدپستی 45113

وظایف و خدمات وکیل مهاجرت متخصص به آلمان

بهترین وکیل مهاجرت به آلمان خدماتی که می‌ تواند به متقاضی خود ارائه کند، بیشتر در خصوص اقامت دائم یا موقت کشور آلمان است. وکیل مهاجرتی که شما اخذ می‌ نمایید، در رابطه با امور تجاری، کسب کردن مجوز و ثبت شرکت در کشورهای خارجی یک طرح جامع و درستی به شما ارائه می‌ نماید. او کمک می‌ کند که پس از مهاجرت کردن نیز در یک سری از امور ابتدایی همچون دریافت نمودن گواهینامه‌ رانندگی، اجاره‌ آپارتمان، تحصیل و کار در آلمان بتوانید به نتیجه‌ های درستی دست پیدا کنید.

علاوه بر آن بهترین وکیل مهاجرت به آلمان در پرونده‌ های پذیرش تحصیلی نیز بسیار تاثیر و نقش موثری دارد. آن ها کمک می‌ کنند تا شما به اخذ پذیرش دانشگاه و عبور از دوره‌ های زبان و تطابق مدارک دوره‌ های فنی حرفه‌ ای در این کشور بپردازید. در کل وکیل مهاجرت به آلمان خدمات و وظایف گوناگونی را به انجام می‌ رساند. وکیل در طول پروسه‌ مهاجرتی تمامی مدارک و اسناد لازمه را جمع‌ آوری می‌ کند و مانع از ریجکتی شدن درخواست شما به آلمان می‌ گردد. او در ابتدا با ارائه‌ مشاوره بهترین روش‌ های مهاجرتی از طریق کار، تحصیل، سرمایه‌ گذاری و … می پردازد تا با همفکری او بتوانید بهترین راهکارها را انتخاب کنید.

نقش وکیل مهاجرتی در دریافت ویزای کار آلمان

نقش وکیل مهاجرتی در دریافت ویزای کار آلمان

ویزای کار آلمان معمولا به دو شکل ویزای جستجوی کار آلمان و بلو کارت صادر می‌ گردد. وکیل در این زمینه می‌ تواند نقش تاثیر گذاری داشته باشد. متقاضیان برای دریافت نمودن ویزای کار در وهله‌ اول باید یک رزومه در ارتباط با مشاغل اعلام شده از سوی کشور آلمان داشته باشد. آن‌ ها به مدرک زبان آلمانی B1 یا زبان انگلیسی نیز نیاز دارند. پس از گرفتن پذیرش از سوی یکی از شرکت‌ های آلمان این ویزا برای افراد صادر می‌ گردد.

در نظر داشته باشید شرکتی که با شما قرارداد کمتر از 4 سال را بسته باشد، اعتبار ویزا نیز به همان اندازه کاهش پیدا می‌ کند. البته تمام افرادی که تحت تکلف فرد متقاضی هستند می‌ توانند از طریق این ویزا به آلمان بروند و امکان کار کردن نیز برای همه‌ اعضای خانواده وجود دارد. اما هیچ یک از اعضا نمی‌ توانند در این کشور به تحصیلات بپردازند. برای دریافت ویزا یک سری مدارک لازم است که شامل گواهی پایان دوره 3 سال دبیرستان، گواهی پایان دوره‌ پیش دانشگاهی و دوره‌ کارشناسی ارشد می‌ باشد.

در این حوزه وکیل تمامی اسناد و مدارک را جمع کرده و با توجه به این که به تمام قوانین کشور آلمان در حوزه‌ مهاجرت آگاه است می‌ تواند برای دریافت ویزای این کشور سریع‌ ترین مطمئن‌ ترین راهکارها را به متقاضیان پیشنهاد دهد. بهترین وکیل مهاجرت به آلمان همان کسی است که با استراتژی‌ های قوی خود راهکارهای سریعی پیشنهاد می نماید.

کلام آخر

از شما ممنونم که تا انتهای مقاله با ما همراه بوده‌ اید. در این بخش ما به معرفی بهترین وکیل مهاجرت به آلمان همراه با نام و مشخصات آن‌ ها پرداختیم و امیدوارم در این مقاله توانسته باشیم اطلاعات مفید و جامعه‌ ای در رابطه با مهاجرت به کشور آلمان ارائه کنیم. اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید و به دنبال یک وکیل خوب و متبحر هستید، می‌ توانید در این مقاله وکیل مورد نظر خود را بیابید و برای مطمئن شدن تحقیقات لازم را انجام دهید. در ادامه نیز مطالبی در رابطه با نحوه‌ اخذ ویزای کار و خدمات یک وکیل متخصص اطلاعاتی را به حضورتان رسانده‌ ایم که برای انتخاب وکیل لازم ضروری هستند. اکنون از شما دعوت می‌ کنیم تا دیدگاه‌ ها و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

وکیل مهاجرت به آلمان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بهترین وکیل مهاجرت به آلمان علاوه بر اطلاعات بالا باید به اصول کاری و اخلاقی پایبند باشد.

آیا برای دریافت ویزا باید به وکیل مهاجرت به آلمان مراجعه کرد؟

بله، وکیل با دانش و تخصص بالای خود می تواند موجب تسریع در مراحل ویزا گردد.

مزیت های مراجعه به وکیل مهاجرتی چیست؟

صرفه جویی در هزینه ها و دریافت مشاوره مهاجرت از مهم ترین مزیت های وکیل مهاجرتی است.

2.9/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا