وکیلوکیل آلمان

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در کلن ⚖️【آپدیت 2024】

بهترین وکیل ایرانی در کلن از موضوعات اصلی ما در این نوشتار می باشد. پیدا کردن یک وکیل زبده در خارج از کشور چالش برانگیز و مشکل است. کلن یکی دیگر از شهرهای اروپایی در کشور آلمان است که ایرانی‌ های زیادی را در خود جای داده است. بهترین وکیل ایرانی در کلن به فردی گفته می ‌شود که بتواند با اطلاعات و آگاهی بالای خود بسیاری از مشکلات را از لحظه‌ ای که وارد این شهر شده ‌اید، چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ حقوقی برطرف کند.

بهترین وکیل ایرانی در آلمان

بهترین وکیل ایرانی در کلن کیست؟

زمانی که بحث یک وکیل خوب در خارج از کشور به میان می‌آید، اوضاع کمی حساس‌ تر می شود زیرا افراد باید در پیدا کردن یک وکیل کارکشته بسیار تحقیق کنند. بهترین وکیل ایرانی در کلن باید از چنان توانایی برخوردار باشد که بتواند در خارج از کشور از حق موکل خود به خوبی دفاع کند. او می‌ بایست به زبان‌ های گوناگونی تسلط داشته تا بتواند در دادگاه ‌ها و دادگستری ‌ها با افراد به خوبی ارتباط برقرار نماید. برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر قرار داده شده است:

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در کلن می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

کوروش امینیان

کوروش امینیان

وکیل کوروش امینیان واقع در شهر کلن آلمان یکی از متخصص ‌ترین وکیلان در حوزه‌ی امور حقوقی کیفری و خانواده می ‌باشد که از لحاظ دانش فنی نظری و علمی در حوزه‌ی حقوق از تخصص بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. او به عنوان بهترین وکیل ایرانی در کلن شناخته شده و در زمینه‌ حقوق خانواده از جمله قراردادهای ازدواج، طلاق، نگهداری فرزند و مسائل مربوط به آن و … به صورت کاملا واضح و با اطلاعاتی آگاهانه به شما مشاوره ارائه می‌نماید.

علاوه بر آن شما هر گونه سوال در رابطه با قانون مهاجرت داشته باشید، در رابطه با اقامت پناهندگی و حتی تابعیت، آقای امینیان می‌تواند بهترین گزینه برای راهنمایی گرفتن باشد. لازم به ذکر است ایشان هر سال یک دوره‌ آموزشی توسط انجمن مدیریت مسئول کنترل وکلا می‌گذراند که بر این اساس اطلاعات و دانش خود را همیشه به روز نگه می‌ دارد.

برای مشاوره و راهنمایی با بهترین وکیل ایرانی در کلن می توانید همین حالا با این راه ها ارتباط برقرار نمایید.

آدرس دفتر: شهر Köln، خیابان Salierring 43، کد پستی 50677

شماره تماس: 2212426260

ندا صبری

ندا صبری

ندا صبری وکیل حقوقی در کلن آلمان که از سابقه‌ بسیار بالایی برخوردار می‌ باشد. او با تخصص ویژه‌ خود می‌تواند در امور کیفری خانواده و مهاجرت مشاوره ارائه دهد. علاوه بر آن از ویژگی‌ های این وکیل می‌ توانیم به تخصص و تجربه‌ بالا، روابط عمومی، صداقت و درستکاری و همچنین اعتماد به نفس کامل در دفاع از موکل اشاره نماییم. ایشان به زبان فارسی و دری تسلط بسیار کاملی داشته و جز یکی از بهترین وکیل ایرانی در کلن نیز محسوب می‌گردد.

 ندا صبری در ارائه‌ خدماتی همچون فعالیت ‌های حقوقی، تجاری، خانوادگی، ارث و … حرفه‌ ای بوده و با فن بیان بالا به همراه آشنایی با قوانین و پشتکار فراوان رضایت بسیاری از مراجعه کنندگان را به خود جلب کرده است. ایشان به عنوان وکیل دادگستری می تواند پرونده های حقیقی و حقوقی را با راه کارهای ساده و در زمان اندکی به نتیجه برساند. جهت مشاوره با این وکیل متخصص می توانید همین حالا با شماره درج شده تماس حاصل کرده و به صورت آنلاین و حضوری با او در ارتباط باشید.

آدرس دفتر: شهر Köln، خیابان Am Justizzentrum 3، کد پستی 50939

شماره تماس: (+49) 0221-402 010

پانته آ فرحزادی

پانته آ فرحزادی وکیل ایرانی در کلن که تخصص اصلی خود را در رابطه با حقوق جزایی به پایان رسانده است. اینک در این شهر دارای دفتر حقوقی بوده و در امور کیفری و دفاع از موکلین خویش جز بهترین‌ها است. او با قدرت فن بیانی که دارد، در انواع جرائم کلاهبرداری می‌تواند از حق موکل خویش دفاع کند.

او حق دفاع در دادخواست ‌های تجدید نظر، در دادگاه‌ های منطقه‌ای و همچنین دیوان عدالت فدرال را نیز دارد. خانم فرحزادی از سوابق بالایی در حقوق کیفری برخوردار بوده و همواره تا به امرور موفق به حل پرونده های زیادی شده است. برخی از خدمات پانته آ فرحزادی بهترین وکیل ایرانی در کلن شامل موارد زیر هستند:

 • فعالیت و تخصص در حقوق جزایی مواد مخدر
 • تخصص در حوزه قانون کیفری ورزشی
 • امور مربوط به تخلفات اداری
 • دفاع در امور جنایی پایتخت
 • دفاع در جرم یقه سفید یا کلاهبرداری

آدرس دفتر: Hohenstaufenring 39-41 Kanzlei Farahzadi ، خیابان Köln

شماره تماس: 022145376770

اهمیت مراجعه به وکیل مهاجرت در کلن

کلن یکی از محبوب ‌ترین و بهترین کشورهای اروپایی که مورد علاقه بسیاری از ایرانی‌ ها نیز می‌ باشد. معمولا هر ساله ایرانیان زیادی به این کشور سفر و مهاجرت می ‌نمایند و دلیل آن را هم می ‌توانیم سطح کیفیت بالای زندگی در این کشور بدانیم.

در نظر داشته باشید افرادی که قصد مهاجرت به شهر کلن آلمان را دارند و در رابطه با نحوه‌ی مهاجرت و زندگی در این کشور اطلاع کافی ندارند، حتما باید با به بهترین وکیل ایرانی در کلن که در این حوزه تخصص ویژه ای دارد، مشاوره بگیرند. معمولا وکیل ‌های ایرانی زیادی در کلن زندگی می کنند که از قوانین آلمان و مهاجرت به این شهر از تسلط کافی و کاملی برخوردار هستند.

ما پیشنهاد می ‌کنیم که برای مشاوره گرفتن حتما از وکلای تخصصی و حرفه ‌ای کمک بگیرید. بهترین وکیل ایرانی در کلن کسی است که از اطلاعات کافی و کاملی برخوردار باشد. اگر فرد مورد نظر شما اطلاعات کافی نداشته باشد، می ‌تواند موجب ضرر و زیان و بی ‌نتیجه ماندن سفر شما گردد.

اهمیت وکیل مهاجرت در کلن

مهم ترین وظایف وکلا ایرانی در خارج از کشور

معمولا مسئله مراجعه در خارج از کشور در دیوان دادگستری و دادگاه های عالی مطرح می گردد. با توجه به اینکه مسائل حقوقی در آلمان ممکن است در هر دادگاهی مطرح شود، وجود یک وکیل آگاه از ضروریات است. از مهم ترین وظایف بهترین وکیل ایرانی در کلن می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری در حوزه ویزا، مهاجرت و …
 • دفاع از حق موکل خود با اعتماد به نفس بالا در دادگاه ‌های داخلی و بین ‌المللی
 • تنظیم کردن تخصصی قراردادهای کشوری و بررسی ابعاد حقوقی آن
 • تعیین شروط مطابق با قوانین و عرف کشور آلمان
 • تهیه کردن و تنظیم نمودن لوایح و دادخواست و طرح دعوی در کشور خارجه
 • تخصص کامل در ارائه خدماتی همچون دعاوی کیفری، دعاوی انحصار و وراثت افراد مقیم خارج از ایران و …
 • ایجاد طرح شکایت به دعاوی مربوط به ممنوع الخروجی زنان و مردان ایرانی مقیم خارج از کشور
 • برخورداری از تسلط کافی بر مقررات و قوانین هر سازمان خارجی همچون آلمان

کلام آخر

بدون حضور یک وکیل خوب پیشبرد بسیاری از امور در خارج از کشور می‌تواند شما را با مشکل روبرو کند. وکیل ایرانی که در کشور خارجه وجود دارد، علاوه بر اینکه زبان بسیاری از افراد را می‌داند می‌تواند به شما نیز در امور با ارتباط برقرار کردن با دیگران کمک فراوانی نماید. در نظر داشته باشید وکالت شغل بسیار سخت و پیچیده ‌ای است و برای سریع ‌تر پیش رفتن مسائل بهتر است با دقت کافی وکیل خود را انتخاب کنید. ما در این مقاله سعی کردیم به شما عزیزان بهترین وکیل ایرانی در کلن را معرفی کنیم تا سریع ‌تر به نتیجه‌ دلخواه خود دست پیدا کنید. امیدواریم این مقاله برای شما دوستان مفید واقع گردد.

مزیت مشاوره گرفتن از وکیل ایرانی در آلمان چیست؟

مشاوره گرفتن از وکیل خوب یکی از بهترین و کم هزینه ترین راه ها است که موجب می گردد، بتوانید با آگاهی کامل زودتر به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل ایرانی در کلن چیست؟

بهترین وکیل ایرانی در کلن کسی است که بتواند به چندین زبان دنیا صحبت کند. او می بایست در حل و فصل پرونده های حقوقی از سابقه درخشانی برخوردار بوده و همیشه نیز بهترین و آسان ترین راهکارها را به موکل خویش ارائه نمایید.

آیا برای امور مهاجرت به وکیل نیاز است؟

اگر قصد مهاجرت به شهر کلن آلمان را دارید برای اینکه در هزینه های صرفه جویی شده و راه درستی را در پیش داشته باشید با بهترین وکیل ایرانی در کلن همکاری کنید. این وکلا با دانش و آگاهی بالا قدم در مسیرهای درست می گذارند.

3/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا