وکیلوکیل آلمان

10 تا از بهترین وکیل پناهندگی در هامبورگ ⚖️【آپدیت 2024】

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در حقوق بین‌ المللی همیشه مورد بحث است، حقوق پناهندگی و مهاجرت به دیگر کشورها می باشد. از همان گذشته‌ های بسیار دور مشکل پناهندگی وجود داشته و هر کشوری نیز در رابطه با آن مطابق با باورها و فرهنگ‌ های خود راه حلی اندیشیده‌ اند. کشور آلمان نیز جزء آن دسته از کشورهایی است که همیشه پذیرای پناهندگان بوده است. مهم‌ ترین موضوعی که قبل از پناهندگی افراد باید به فکر آن باشند، یافتن بهترین وکیل پناهندگی در هامبورگ است. وکیلی که در خصوص مهاجرت و پناهندگی تخصص ویژه و بالایی داشته باشد و بتواند افراد را با کمترین ریسک به مقصد برساند. اگر شما نیز قصد پناهنده شدن در هامبورگ را دارید، در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین وکیل پناهندگی در هامبورگ

بهترین وکیل پناهندگی در هامبورگ کیست؟

زمانی که درگیر پرونده‌ های مهاجرتی و پناهندگی هستید، اولین موضوعی که به ذهنتان می‌ رسد، انتخاب یک وکیل معتبر مناسب در خصوص پناهندگی است. در واقع باید بگوییم که پیدا کردن یک شخص مورد اعتماد و حاذق در هامبورگ آلمان کار چندان راحتی نیست. همان قدری که یک وکیل معتبر و با دانش بالا به راحتی می‌ تواند پرونده‌ شما را در مسیر درست و در زمان مشخصی به حرکت در آورد. یک وکیل نامناسب نیز می‌ تواند پرونده‌ پناهندگی شما را به تاخیر بیندازد.

بهترین وکیل پناهندگی در هامبورگ شخصی است که از تجربه، مهارت ارتباطی بالا و صداقت برخوردار باشد. اصلا تفاوتی ندارد که وکیل پناهندگی در محل زندگی شما حضور داشته باشد. شما می‌ توانید به صورت آنلاین نیز با وکلا در ارتباط باشید. اما وکیلی که انتخاب می‌ کنید همیشه باید در دسترس باشد تا به راحتی با او ارتباط برقرار نمایید. در نظر داشته باشید، وکیل پناهندگی در هامبورگ فردی است که بتواند در صورت داشتن سوال نیاز تان را برآورده کند.

او به عنوان مشاور و یا نماینده‌ شما انتخاب شده و همواره باید ارتباط مستقیمی با موکل خویش برقرار نماید. البته این به آن معنا نیست که وکیل در همان زمان مشخص با شما ارتباط برقرار نماید؛ اما باید ظرف یک الی دو ساعت بتواند با موکل تماس بگیرد و یا یک قرار ملاقات ترتیب دهد. وکیلی که برای پناهندگی در هامبورگ آلمان انتخاب کرده‌ اید همواره باید فارغ التحصیل از دانشگاه حقوق بوده و در آزمون وکالت نیز شرکت داشته باشد. او باید دارای مجوز معتبر برای انجام حقوقی را کسب کرده باشد.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل پناهندگی در هامبورگ می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

ریتا مشفق

ریتا مشفق

ریتا مشفق وکیل متخصص در امور مهاجرت و پناهندگی و خانواده می‌ باشد. ایشان وکیل دادگستری در هامبورگ آلمان است که در طول تحصیلات خود در رابطه با امور حقوقی در مقام قضایی هامبورگ استخدام شده و به فعالیت پرداخت. او در زمانی که به عنوان منشی قانون در دادگاه ناحیه‌ راین بک فعالیت می‌ کرد، در اداره‌ آموزش و ورزش در چندین شرکت حقوقی با موفقیت کار کرد.

ایشان نه تنها به زبان آلمانی و انگلیسی بلکه به زبان افغانی، فارسی و هندی کاملا تسلط دارد. خانم مشفق در امور قانون بیگانگان و قانون پناهندگی جزء بهترین وکیل پناهندگی در هامبورگ می‌ باشد. او کاملا به منافع شما متعهد بوده و راه حل‌ های فردی در رابطه با مجوز اقامت شما ارائه می‌ نماید. وکیل مشفق بر این باور هستند که هر فردی می‌ تواند به صورت مستقل زندگی کرده و خانواده‌ خود را در کنار خود داشته باشد. اگر شما قصد دارید که تابعیت هامبورگ آلمان را دریافت کنید او در طول فرایند تابعیت به طور قطع از شما حمایت می‌ کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی
 • خانواده
 • راهنمایی و رانندگی
 • حق ارث
 • امور حقوقی

شماره تماس: 0494073674751+

آدرس دفتر: Wandsbeker Marktstr. 166، Hamburg

منیر حزیزی

منیر حزیزی

منیر حزیزی از دیگر بهترین وکیل پناهندگی در هامبورگ آلمان است. او در آلمان از تحصیلات بسیار بالایی برخوردار بوده و به زبان فارسی، آلمانی و دری کاملا تسلط دارد. ایشان در قانون پناهندگی و امور مهاجرت بسیار تسلط دارد و با قدرت کلامی بالای خود به خوبی می‌ تواند از حق موکلان خویش دفاع کند.

آقای حزیزی به صورت آنلاین و از راه دور نیز می‌ تواند با موکلان خود در ارتباط باشد. اگر شما در هامبورگ آلمان در امور پناهندگی، مهاجرت، حقوقی، کیفری و خانواده به یک وکیل خبره، با تجربه و ماهر نیاز دارید؛ ما به شما منیر حزیزی را معرفی می‌ کنیم. وی پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه حقوق در مدت زمان اندکی توانست به ثبت یک شرکت حقوقی معتبر در آلمان بپردازد.

حوزه کاری و خدمات:

 • خانواده
 • کیفری
 • پناهندگی
 • حقوقی

شماره تماس: 0494078894192+

آدرس دفتر: Hamburg، Adenauerallee 1، 20097

ثریا شریفی آقایی

ثریا شریفی آقایی

سرکار خانم آقایی در هامبورگ آلمان دارای یک دفتر حقوقی و وکالتی کاملا معتبر و مطمئن است. ایشان از بهترین وکیل پناهندگی در هامبورگ می‌ باشد که علاوه بر مهاجرت به حوزه تخصص‌ های گوناگونی از جمله امور حقوقی، کیفری، خانواده، راهنمایی و رانندگی، اقامت شما در آلمان و … می‌ پردازد. او علاوه بر اینکه یک وکیل خبره در حوزه کاری خود می‌ باشد، یک مشاور حقوقی منحصر به فرد نیز است.

شما هر گونه سوالی در خصوص مهاجرت و پناهندگی داشته باشید، می‌ توانید به خانم شریفی آقایی مراجعه کنید. وی در اجاره‌ اقامت، تابعیت، اشتغال، الحاق خانواده، اخراج از آلمان، مراحل اخذ ویزا، قانون مهاجرت و پناهندگی، برابری حقوق بازنشستگان، حمایت از همسران، نفقه‌ فرزند و … به فعالیت می‌ پردازد. علاوه بر آن در خصوص تصادفات و خسارت‌ های جبران ناپذیر وسیله‌ نقلیه نیز فعالیت می‌ کند. ثریا شریفی آقایی به زبان آلمانی، دری، ترکی و زبان فارسی تسلط بالایی دارد و به خوبی می‌ تواند وکالت موکلان خود را در خصوص پناهندگی بر عهده بگیرد.

حوزه کاری و خدمات:

 • حقوقی
 • کیفری
 • مهاجرت و پناهندگی
 • خانواده

شماره تماس: 04917649771622+

آدرس دفتر: Hamburg، johann-mohr-weg 2، 22763

مریم شجاع

مریم شجاع

سرکار خانم مریم شجاع در هانوفر و هامبورگ آلمان در رشته‌ حقوق فارغ‌ التحصیل گردید. ایشان در سال 2016 اولین آزمون دولتی خود را در هامبورگ ارائه کرد و در همان سال به عنوان منشی حقوقی در دادگاه عالی منطقه‌ ای لوبک انتخاب گردید. وی دومین آزمون دولتی حقوقی خود را در سال 2019 ارائه کرد و پس از آن به عنوان وکیل پناهندگی در هامبورگ در کانون وکلای هامبورگ پذیرش شد.

او در سال 2019 شرکت حقوقی شجاع را احداث کرد و اکنون عضو انجمن وکلای آلمان، کانون وکلای ایران و آلمان و انجمن وکلای هامبورگ می‌ باشد. خانم شجاع به زبان‌ های فارسی، انگلیسی و آلمانی تسلط بسیار بالا دارد و علاوه بر امور مهاجرت و پناهندگی می‌ تواند به موکلان خویش در خصوص قانون استخدام و حقوق تجارت و شرکت‌ ها نیز کمک کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی
 • حقوقی
 • خانواده
 • قانون استخدام

شماره تماس: 040537981010+

آدرس دفتر: Wendenstraße 4، 20097 Hamburg

الیزابت اونگر

الیزابت اونگر

الیزابت اونگر بیشتر تمرکز حقوقی خود را بر روی امور مهاجرتی، حقوقی، کیفری و خانواده گذاشته است. ایشان یکی از متخصص‌ ترین وکلا در حوزه‌ اخذ ویزا، تابعیت، اخذ شهروندی و دعاوی پناهندگی هستند. خانم الیزابت تحصیلات خود را در هامبورگ آلمان گذرانده و پس از اخذ مدرک حقوقی خود یک شرکت حقوقی در این شهر احداث نمود. او عضو انجمن کانون وکلای آلمان و هامبورگ می‌ باشد و در میان فارسی زیانان به عنوان وکیل پناهندگی در هامبورگ شناخته می شود.

حوزه کاری و خدمات:

 • کیفری
 • حقوقی
 • پناهندگی
 • خانواده

شماره تماس: 0494030997155+

آدرس دفتر: Hamburg 20354، NUer wall 10

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل پناهندگی در هامبورگ

معمولا یک سری از افراد با توجه به اینکه در رابطه با امور پناهندگی و مهاجرت هیچ گونه اطلاعی ندارند، از این کار منصرف می‌ شوند و یا در ادامه با شکست روبرو می‌ گردند. شما اول باید برای خود مشخص کنید که آیا قصد مهاجرت و پناهندگی به هامبورگ آلمان را دارید یا خیر؟ اگر از مهاجرت خود کاملا مطمئن هستید؛ بنابراین در وهله‌ اول باید به مشاوره‌ های بهترین وکیل پناهندگی در هامبورگ گوش فرا دهید. مشاوره‌ های تخصصی می‌ توانند موجب تسریع در زمان و روند پرونده‌ شما گردند. زمانی که شما به مشاوره‌ مهاجرتی اعتماد کامل داشته باشید، این می‌ تواند اولین قدم شما جهت دستیابی به اقامت در این کشور باشد.

معمولا وکلا در طول جلسه‌ مشاوره چه به صورت حضوری یا چه به صورت آنلاین انواع روش‌ های مهاجرتی را برای شما اذعان می‌ نمایند و انتخاب را در اختیار خود مراجعه کننده می‌ گذارند. اگر شما قصد دارید که پناهنده شوید می‌ توانید درباره‌ روش‌ های پناهندگی و ریز تمامی قیمت‌ ها با بهترین وکیل پناهندگی در هامبورگ مشورت کنید. مشاوره حقوقی قبل از مهاجرت موجب می‌ گردد که تصمیم‌ گیری برای شما آسان‌ تر شود و بتوانید در یک مسیر مشخصی حرکت کنید، شما می‌ توانید برای دستیابی به اهداف خود و رسیدن به موفقیت از مشاوره‌ آنلاین وکلای هامبورگ نیز بهره‌ مند گردید.

ویژگی های وکیل پناهندگی به هامبورگ

وکیل مهاجرت به آلمان تمامی شرایط موکل خود را مورد بررسی قرار داده و همیشه بهترین راهکارها را به او پیشنهاد می‌ نماید. با توجه به اینکه پناهندگی یک امر سخت و پیچیده در حوزه‌ امور مهاجرتی است، بهترین وکیل پناهندگی در هامبورگ باید از دانش و مهارت‌ های زیر برخوردار باشد:

 • آشنا بودن بر تمامی قوانین پناهندگی و تابعیت کشور آلمان
 • مهارت اخذ جاب آور از کارفرمایان آلمانی
 • آشنا بودن با زبان آلمانی و فرهنگ مردم هامبورگ
 • اطلاع دقیق از الزامات و قوانین سفارت کشور آلمان
 • برخورداری از راه‌ های ارتباطی در داخل و خارج از آلمان
 • اطلاع داشتن از نوسانات بازار کار کشور آلمان
 • آشنا بودن با تمامی سیستم‌ های آموزشی مدارس و دانشگاه‌ های مختلف هامبورگ
 • آشنایی با وضعیت اقتصادی و سیستم سرمایه‌ گذاری و مالیاتی آن کشور
ویژگی های وکیل پناهندگی به هامبورگ

کلام آخر

به طور خلاصه باید اشاره کنیم که بهره‌ مندی از بهترین وکیل پناهندگی در هامبورگ جهت اخذ اقامت و پناهنده شدن یک امر کاملا ضروری است. با توجه به اینکه روش‌ های متعدد و گوناگونی جهت مهاجرت به آلمان وجود دارد اما هر کدام از این روش‌ ها الزامات و شرایط مخصوص به خود را می‌ طلبند. ما در این مقاله در رابطه با بهترین وکیل پناهندگی در هامبورگ لیستی را ارائه نمودیم تا بتوانید سریع‌ تر به نتیجه‌ دلخواه خود دست پیدا کنید. در ادامه نیز در رابطه با ارائه‌ مشاوره حقوقی و همچنین ویژگی‌ های برترین وکیل پناهندگی نکاتی را ارائه کرده‌ ایم که مطمئنا سودمند خواهند بود. خوشحال می‌ شویم که نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

وکیل پناهندگی در هامبورگ از چه خصوصیات اخلاقی باید برخوردار باشد؟

بهترین وکیل پناهندگی در هامبورگ فردی پایبند به اصول اخلاقی، خلاق، متفکر و اندیشمند است.

آیا مراجعه به مشاور حقوقی در حوزه پناهندگی لازم است؟

بله، کمک گرفتن از راهنمایی های مشاور در پیشرفت روند پرونده شما تاثیرگذار است.

مراجعه به وکیل پناهندگی هامبورگ چه مزیتی دارد؟

صرفه جویی در هزینه ها و زمان و همچنین دریافت راهنمایی و مشاوره از مزیت های وکیل متخصص است.

5/5 - (1 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 4 =

دکمه بازگشت به بالا