وکیلوکیل آلمان

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در دورتموند ⚖️【آپدیت 2024】

شهر دورتموند آلمان یکی از جذاب‌ ترین شهرهای آلمان محسوب می‌ گردد که سالیانه مقصد بسیاری از ایرانیان می‌ باشد. اگر به دنبال بهترین وکیل ایرانی در دورتموند هستید در ادامه با ما همراه باشید. دورتموند به عنوان شهر گنج آلمان شناخته می شود و همواره یک مکان بسیار ایده‌ آل جهت ادامه‌ تحصیل، کسب و کار، اشتغال و زندگی کردن است. به همین خاطر بیشتر ایرانیان هر ساله به این شهر مهاجرت می‌ نمایند. اگر در شهر دورتموند زندگی می کنید یا به دنبال وکیل مهاجرت هستید، این مقاله را مطالعه کنید. ما لیستی از بهترین وکلا را برای انتخاب درست و شایسته شما تعبیه نموده ایم.

بهترین وکیل ایرانی در دورتموند

بهترین وکیل ایرانی در دورتموند کیست؟

وکالت ایرانیانی که در خارج از کشور زندگی می‌ کنند با توجه به امور حقوقی، اداری و قضایی کشور ایران بسیار حائز اهمیت می‌ باشند. ایرانیان با توجه به این که دور از وطن هستند و عدم امکان سفر به ایران را دارند و یا در برخی از مواقع ممنوع الخروج می‌ باشند، حتما باید وکیلی با تجربه و متخصص را برای امور آشنایی با حقوق آلمان بیابند تا اطلاعات و علم کافی نسبت به امور داشته باشند. بهترین وکیل ایرانی در دورتموند کسی است که به چندین زبان خارجه تسلط کافی داشته باشد تا بتواند با علم و آگاهی و تخصص خود با سایر وکلای خارجی نیز مشورت کرده و با آگاهی کامل بر روی قوانین آلمان بتواند مسیر پرونده را در جهت درستی به حرکت در آورد.

یک وکیل متخصص چه از لحاظ دعاوی و چه از لحاظ وکالت نقش بسیار پر رنگ و تاثیرگذاری در زندگی فرد خواهد داشت. اگر وکیل آگاهی و علم کافی نسبت به امور داشته باشد، می‌ تواند تا حد بسیار زیادی از استرس و نگرانی افراد کم کند و با پیگیری و رسیدگی به پرونده‌ ایرانیان خارج از کشور دفاعیات محکمه پسندانه در جهت پیروزی دعاوی موکل ارائه نماید. او باید علم و درایت و همچنین تجربه‌ کافی نسبت به توانایی رسیدگی به پرونده را داشته باشد. بهترین وکیل ایرانی در دورتموند می‌ بایست به حقوق موکل خود کامل احترام بگذارد و با رفتاری شایسته ایرانیان مقیم خارج از کشور را نسبت به موضوعات و مسائل موجود آگاه کند.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در دورتموند می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

فرزانه تهاشی

فرزانه تهاشی

اولین و بهترین وکیل ایرانی در دورتموند آلمان می‌ توانیم به خانم فرزانه تهاشی اشاره کنیم. ایشان یک وکیل ایرانی در آلمان هستند که عضو کانون وکلای این کشور نیز می‌ باشند. خانم فرزانه کلاین انده برک ملقب به تهاشی از سال 2008 در کشور آلمان شروع به فعالیت در حوزه‌ وکالت نمودند. ایشان توانستند در سال 2016 تخصص خود را در حوزه‌ قانون خانواده و دفاع از حق کودکان کسب کنند. خانم تهاشی سالیان بسیار طولانی در ایران زندگی کردند و به زبان فارسی کاملا تسلط دارند.

اگر می‌خواهید در این کشور از حقوق خانواده‌ شما از جمله دیدن کودک، نفقه، طلاق و سرپرستی کودک دفاع گردد، می‌ توانید به او مراجعه کنید. علاوه بر آن وی برای قوانین جزایی و کیفری نیز خدمات ارزنده‌ای ارائه می‌ کند. پرونده‌ شما را از دادگستری گرفته و از حقتان به خوبی دفاع می‌ کند. از جمله خدمات فرزانه تهاشی می‌ توانیم به اداره‌ مدارس، قوانین مهاجرت، اداره‌ خارجی‌ها، اقامت و تابعیت ایرانیان، اداره‌ پناهندگی، اداره مشکلات کارمندها، معلم و پلیس، اداره برای اجاره ساختن خانه و … اشاره کنیم.

حوزه کاری و خدمات:

 • قانون کیفری و جنایی
 • حقوق خانواده
 • مهاجرت به آلمان
 • اخذ اقامت

شماره تماس: 004923110877582 یا 00491721801213

آدرس دفتر: شهر Dortmund، خیابان westenhellweg 83، کد پستی 44137

علی دل زنده

علی دل زنده

از دیگر بهترین وکیل ایرانی در دورتموند آلمان می‌ توانیم به علی دل زنده اشاره کنیم. ایشان با توجه به اینکه از کودکی در ایران بزرگ شده است، به خوبی به زبان فارسی صحبت کرده و با تمامی قوانین حقوقی ایران آشنایی کامل دارد. وی به انجام امور کیفری و حقوقی و راهنمایی و رانندگی در دورتموند آلمان می‌ پردازد. اگر به یک وکیل فارسی زبان در زمینه‌ حقوق، کار، بیمه، ورزش و همچنین راهنمایی رانندگی نیاز دارید، علی دل زنده می‌ تواند در این زمینه به شما کمک کند.

وی از سابقه‌ بسیار درخشانی در حوزه به سرانجام رساندن پرونده‌های کیفری برخوردار می‌ باشد. ایشان تحصیلات خود را در دانشگاه‌های ایران و همچنین آلمان گذرانده است و با امور حقوقی و کیفری کشور آلمان نیز به خوبی آشنایی دارد. او از سال‌های بسیار دور وکالت را در شهر دورتموند آغاز نموده و اکنون به عنوان بهترین وکیل ایرانی در دورتموند شناخته می‌ شود. در نظر داشته باشید علی دل‌ زنده با وکلای بسیاری در آلمان همکاری داشته و می‌ تواند شما را در امور حقوقی به خوبی راهنمایی کند.

خدمات و حوزه کاری:

 • کلیه امور حقوقی
 • کیفری و جنایی
 • راهنمایی و رانندگی
 • بیمه
 • اشتغال

شماره تماس: 00492315844870

آدرس دفتر: شهر Dortmund، خیابان Schwanenwall 17، Deutschland، کد پستی 44135

منیره آشویی

منیره آشویی

منیره آشویی وکیل رسمی دادگستری در دادگاه‌های آلمان بیش از 10 سال است که در حوزه‌ مدافع حقوق شما در امور خانواده، طلاق و سرپرستی کودک تجربه و تخصص دارد. او در امور مدنی و امور اجتماعی نیز به فعالیت می‌ پردازد. ایشان در حوزه‌ کیفری و جنایی از تخصص و تبحر بسیار بالایی برخوردار می‌ باشد و تا کنون توانسته پرونده‌های زیادی را در این حوزه به سرانجام برساند. از جمله زبان‌های رسمی وی می‌ توانیم به ترکی، آذری و انگلیسی اشاره کنیم. از دیگر تخصص‌های وی می‌ توانیم به تصادفات رانندگی و خسارات، اقامت، تابعیت و پناهندگی و امور مهاجرتی اشاره نماییم. در نظر داشته باشید خانم منیره اشویی بهترین وکیل ایرانی در دورتموند آلمان است. او در شهر دورتموند دارای دفتر حقوقی بوده و می‌ تواند برای افرادی که قصد مهاجرت به این شهر را دارند کمک رسان باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • کیفری و جنایی
 • وکیل مهاجرت به آلمان
 • پناهندگی و اقامت
 • دعاوی دادگستری
 • راهنمایی و رانندگی
 • وکیل کلیه امور حقوقی

شماره تماس: 00492319565627

آدرس دفتر: شهر Dortmund، خیابان Schwanenwall 7، کد پستی 44135

وظایف و خدمات وکیل مهاجرت به دورتموند

اولین و مهم‌ترین خدماتی که بهترین وکیل ایرانی در دورتموند از لحاظ مهاجرت می‌ تواند به شما ارائه دهد، مشاوره در خصوص اقامت دائم و یا موقت این شهر و کشور آلمان است. وکیل مهاجرت می‌ بایست در خصوص امور تجاری و اخذ مجوز و ثبت شرکت به شما طرحی جامع ارائه نماید و شما را در یک سری از امور ابتدایی همچون اجاره‌ آپارتمان، دفتر برای شرکت، گواهینامه رانندگی و … راهنمایی نماید. آن دسته از افرادی که از طریق پرونده‌های پذیرش تحصیلی قصد مهاجرت به دورتموند را دارند، وکیل می‌ تواند برای شما اقدام به اخذ پذیرش دانشگاه، گذراندن دوره‌های زبان و تطابق مدارک دوره‌های فنی حرفه‌ ای در آلمان نماید.

بنابراین شما با بهترین وکیل ایرانی در دورتموند می‌ توانید در کوتاه‌ ترین زمان ممکن نسبت به روند مهاجرت خود اقداماتی انجام دهید. در نظر داشته باشید کوچک ترین بی‌توجهی از قانون مهاجرت منجر به لغو پرونده‌ شما خواهد شد و این در حالی است که بهره‌مندی از تبحر و تجربیات یک وکیل توانمند می‌ تواند از وجود چنین مشکلاتی جلوگیری کند. دانش و تجربه‌ فوق‌العاده‌ وکیل توانمند برای به انجام رساندن مراحل مربوط به مهاجرت به صورت قانونی بسیار تاثیر گذار خواهد بود و شما خیلی سریع به اقامت کشور آلمان دست پیدا خواهید کرد.

وکیل خانواده به چه اموری رسیدگی می کند؟

وکیل خانواده به وکلایی اشاره دارد که به صورت کاملا حرفه‌ای به دعاوی خانوادگی می‌ پردازند. این دعاوی می‌ توانند شامل مهریه، طلاق، نفقه و حضانت فرزند باشند. بهترین وکیل خانواده در دورتموند فردی است که بتواند برای به دست آوردن عدالت از حق موکل خود به خوبی دفاع کند. او می بایست با صداقت و رعایت اصول اخلاقی اقدامات لازم را در جهت پیروزی پرونده موکل خویش به انجام برساند. معمولا وظایف وکیل خانواده به دسته‌های متعددی تقسیم‌ بندی می‌ شود که می‌توانیم به طلاق از سوی مرد، زن و یا طلاق توافقی، دریافت کردن مهریه و … اشاره کنیم.

بهترین وکیل ایرانی در دورتموند که به پرونده‌های خانوادگی رسیدگی می‌ کند، کسی است که باید از اطلاعات، دانش و معلومات حقوقی بالا برخوردار باشد. یکی دیگر از ویژگی‌ های وکیل شایسته امانت‌ داری او است. وکیل محرم اسرار موکل خود می‌ باشد. علاوه بر آن وکیل حتما باید تعهد اخلاقی و حرفه‌ ای داشته باشد و از گفتن کلمات اقرار آمیز و غیر ممکن بپرهیزد. او باید فرد را از انتخاب‌های بیجا و اشتباه باز دارد.

وکیل خانواده به چه اموری رسیدگی می کند؟

کلام آخر

دورتموند یکی از شهرهای زیبای آلمان است که جذابیت‌ های بسیاری از لحاظ تحصیل، اشتغال و زندگی دارد. ما می‌ توانیم ایرانیان بسیاری را در این شهر مشاهده کنیم. اگر شما نیز در آلمان زندگی می‌ کنید و به دنبال بهترین وکیل ایرانی در دورتموند هستید و یا اگر می‌ خواهید به این کشور مهاجرت کنید، می‌ توانید از وکلای نام برده شده در این مقاله کمک بگیرید. تمامی این وکلا با دانش و تجربیات بالای خود می‌ توانند شما را در انواع امور حقوقی، کیفری و مهاجرت یاری کنند. ما این مقاله را برای شما عزیزان تعبیه نموده‌ایم تا کار را برایتان راحت‌ تر کنیم. خوشحال می‌ شویم که نظرات و پیشنهادات خود را با دوستان ما به اشتراک بگذارید.

آیا امکان مشاوره غیر حضوری با وکیل ایرانی در دورتموند وجود دارد؟

بله، یکی از امکانات بهترین وکیل ایرانی در دورتموند ایجاد ارائه خدمات به صورت غیر حضوری است. اگر بخواهید با وکلای خارج از کشور ارتباط برقرار کنید، باید با شخص مورد نظر تماس گرفته تا از خدمات غیر حضوری وکیل بهره مند شوید.

از ویژگی های وکیل خوب در آلمان چیست؟

وکیل خوب و قابل اعتماد شخصی است که از چندین تخصص در حوزه حقوق برخوردار است. او باید علاوه بر امور حقوقی به ارائه خدمات در رابطه با خانواده یا مهاجرت و … بپردازد.

حق الوکاله وکیل در دورتموند آلمان چقدر است؟

در شهر آلمان وکلا متناسب با نوع پرونده، میزان سختی کار و زمان بر بودن، تخصص خود و … به دریافت هزینه می پردازند. البته بهتر است قبل از هرگونه اقدامی وکیل و موکل با یکدیگر به توافق برسند.

4/5 - (3 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

دکمه بازگشت به بالا