سلب مسئولیت

امروزه باتوجه به افزایش مشکلات حقوقی و قضائی افراد و نیاز مبرم مردم به وکیل در اقصی نقاط جهان، سایت وکیل ایرانی در راستای کاهش سردرگمی های افراد برای دعاوی مطرح شده، در زمینه ی مقاله های حقوقی و معرفی وکلای فعال در تمامی حوزه ها که خارج از ایران در عرصه ی وکالت فعالیت دارند به گرد آوری مطالب می پردازد. وکیل ایرانی گسترده ترین مرجع معرفی وکیل ایرانی در خارج از کشور می باشد.

اطلاعات ارائه شده درسایت وکلای کرج فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی نگاشته شده است. این اطلاعات را نباید به عنوان مشاوره حرفه ای یا جایگزینی برای سرچ راهنمایی حرفه ای در نظر بگیرید. تمامی اطلاعات و مقالات و اسامی وکلای معرفی شده در سایت وکیل ایرانی توسط تیم وکیل ایرانی و نشات گرفته از سرچ گوگل می باشد، لازم به ذکر است با وجود تلاش های مستمر امکان وجود خطا در مطالب حقوقی و دیگر مسائل از قبیل رزومه وکلا وجود داشته باشد.

لذا سایت وکیل ایرانی هیچ گونه مسئولیتی در قبال عملکرد وکلا از قبیل حق الوکاله، عملکرد ضعیف، تخلف و… ندارد؛ توصیه می کنیم قبل از هرگونه تصمیم گیری در مواقع حساس ابتدا بصورت شخصی اقدام به تحقیقات و کسب اطلاعات نموده و سپس انتخاب خود را نهایی بفرمائید.

و در پایان، سایت وکیل ایرانی از هرگونه نکات مغایر با مطالب حقوقی و قوانین به روز شده، عملکرد و سطح توانایی وکیل و هرگونه رفتار مغایر با رزومه ارائه شده از سوی وکیل سلب مسئولیت می کند.

دکمه بازگشت به بالا