مهاجرتوکیلوکیل استرالیا

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا ⚖️【آپدیت 2024】

آیا برای مهاجرت به استرالیا به بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا نیاز داریم؟ وکیل مهاجرت چه کاری می‌ تواند برای ما انجام دهد؟ میزان حق الوکاله وکیل چقدر است? معمولا زمانی که نام وکیل مهاجرتی به گوشمان می‌ خورد، ممکن است که سوالات و ابهامات زیادی در ذهن ما ایجاد شود. در این مقاله قصد داریم کمی عمیق‌ تر به مسئله‌ یک وکیل متخصص مهاجرتی بپردازیم که آیا داشتن وکیل الزامی است یا چگونه می‌ توانیم به یک وکیل خوب اعتماد کنیم؟ در نظر داشته باشید پروسه‌ مهاجرت یک روال پیچیده است که بدون دانش و اطلاعات بالا نمی‌ توان از آن به راحتی عبور کرد. ما در این مقاله لیستی از وکلای برتر را که در استرالیا دارای دفتر حقوقی هستند، جمع‌ آوری نموده‌ ایم تا انتخاب را برای شما آسان کنیم.

بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا

بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا کیست؟

اگر بخواهیم یک پاسخ کلی به این سوال بدهیم باید لحاظ کنیم که بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا به فردی اشاره دارد که مجوز رسمی از سوی دولت استرالیا را داشته باشد. یعنی تحت نظارت خود دولت استرالیا و مطابق با قوانین همان کشور به امور مهاجرتی متقاضیان رسیدگی کند. به همین خاطر هر فردی که به عنوان وکیل مهاجرتی خود را معرفی کرده اما دارای مجوز نمی‌ باشد نمی‌ تواند به پرونده‌ مهاجرتی شما رسیدگی نماید و تمامی فعالیت‌ های او کاملا غیر قانونی است. وکیل رسمی مهاجرت همان کسی است که از ابتدا تا انتهای پروسه‌ مهاجرتی شما را یاری کند.

زمانی که قصد مهاجرت داشته باشید اولین قدم در مسیر شما انتخاب روش مهاجرتی اعم از تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و … است. در این میان بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا همیشه با تخصص بالای خود بهترین روش‌ ها را پیشنهاد می‌ نماید. روش‌ هایی که کاملا با شرایط متقاضی منطبق باشد. او تمامی مدارک و شرایط لازم برای مهاجرت را مشخص می‌ کند و به تهیه‌ مدارک هویتی، کاری و تحصیلی شما می‌ پردازد و با بررسی نمودن تمامی شرایط شما را از جریان مهاجرت آگاه می‌ سازد. در نظر داشته باشید حضور یک وکیل برای مهاجرت جزء عوامل لازم و اجباری است.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

مصطفی هماپور

مصطفی هماپور

آقای مصطفی هما پور فعالیت خود را در خصوص موسسات زبان از سال 1388 آغاز نمود. ایشان یکی از معدود وکلای باتجربه در حوزه‌ مهاجرت هستند که علاوه بر استرالیا در ایران نیز به فعالیت می‌ پردازند. هما پور در شهرهای سیدنی و ملبورن استرالیا دارای دفتر حقوقی بوده و به طور جدی در این دفاتر به فعالیت می‌ پردازد. ایشان عضو سازمان MARA بوده و در انجمن وکلای حرفه‌ ای مهاجرت به استرالیا و انجمن Austrade به فعالیت می‌ پردازد.

وی در حوزه‌ اخذ ویزاهای سرمایه‌ گذاری و کارآفرینی از بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا شناخته شده و با مشاورین رسمی اعزام دانشجویان به استرالیا همکاری می‌ نماید. او تحصیلات خود را در دانشگاه ویکتوریا در رشته‌ قوانین مهاجرت به استرالیا گذرانده و در مقطع فوق لیسانس نیز در دانشگاه امیرکبیر در رشته‌ مالی و سرمایه گذاری به تحصیل پرداخته است. در کل ایشان یکی از باسابقه‌ ترین وکلا و مشاورین مهاجرتی در کشور ایران و استرالیا است.

برخی از فعالیت ها و سوابق وی:

  • برخورداری از مجوز رسمی فعالیت کاریابی بین المللی در ایران از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره ثبت 96785
  • وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا عضو سازمان مارا MARN 1796314
  • عضو انجمن مشاورین مهاجرت به استرالیا MIA 17667

شماره تماس: 61423924395+

آدرس دفتر: Suit 18, 44 Lakeview Dr (Waterman Business Centres Caribbean Park), Scoresby, VIC 3179

دامون آرین

دامون آرین

آقای مهندس دامون آرین یکی از فارغ التحصیلان برتر در رشته‌ حقوق مهاجرت از سوی دانشگاه ملی استرالیا می‌ باشد. او وکیل رسمی و ثبت شده در سازمان مارا بوده در میان فارسی زبانان به عنوان بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا شناخته می‌ شود. آقای آرین در استانبول، تبریز، سیدنی استرالیا و در تهران دارای دفتر حقوقی است.

شرکت سلکت ویزا که بنیانگذار او آقای دامون آرین بوده یکی از فعال‌ ترین دفاتر حقوقی در تهران می‌ باشد که به فعالیت‌ های متنوعی از جمله دریافت ویزای والدین، دریافت ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا و ویزای ازدواج می‌ پردازند.

از جمله حوزه فعالیت‌ های وی می‌ توانیم به عقد انواع ویزاها، مهاجرت و دریافت شهروندی استرالیا و مشاوره‌ رایگان اشاره کنیم. ایشان در خصوص مهاجرت سابقه‌ کاری بسیار بالایی دارد و با پشتیبانی تیم دلسوز، متعهد و متخصص خود یک گام نوین و ارزشمند در جهت مهاجرت برداشته است.

شماره تماس: 0275005850+

آدرس دفتر: 3/33 Ryde road , Pymble , NSW 2073

مهدی کیوانی

مهدی کیوانی

مهدی کیوانی از دیگر وکلا و مشاوره‌ تخصصی در جهت اخذ ویزاهای کارآفرینی و سایر ویزاهای مهاجرت به استرالیا است. وی از وکیلان ثبت شده در اداره‌ مهاجرت استرالیا بوده و به زبان فارسی و انگلیسی تسلط بسیار بالایی دارد. ایشان به کل امور پرونده‌ ها در حوزه‌ مهاجرت رسیدگی می‌ کند و فعالیت تخصصی خود را از سال 2008 آغاز نموده است.

جناب آقای مهدی کیوانی علاوه بر استرالیا در تهران نیز به فعالیت می‌ پردازد و جزء وکلا سازمان مارا می‌ باشد. اگر به دنبال یک مشاوره‌ مجرب هستید که در هر زمان پاسخگویی سوالات مهاجرتی شما باشد، آقای مهدی کیوانی در این زمینه کمک رسان شما است و به عنوان بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا شناخته می‌ شود.

شماره تماس: 0413541043+

آدرس دفتر: 20A Lexington Dr, Bella Vista، Sydney NSW 2153

حسن امیرشاهی

حسن امیرشاهی

وکیل امیر شاهی جزء یکی از دفاتر بسیار با تجربه است که از سال 1380 به کمک دکتر حسن امیر شاهی احداث گردید. او یک وکیل پایه‌ یک رسمی دادگستری و مترجم دادگستری می‌ باشد که سال‌ ها است خدمات حقوقی خود را در خصوص ترجمه‌ رسمی مدارک و امور مهاجرتی آغاز نموده است.

جناب آقای امیر شاهی با کمک متین امیر شاهی به عنوان وکیل رسمی مهاجرت در استرالیا و در سازمان مارا جزء وکلای ثبت شده بوده و در مرکز و شمال شهر تهران نیز به ارائه‌ فعالیت می‌ پردازند و تمامی فعالیت‌ های ایشان در غالب دفتر رسمی وکیل دادگستری ایران بوده و به خوبی می‌ تواند متقاضیان را در امر مهاجرت یاری کند.

شماره تماس: 09012800983+

آدرس دفتر: Ground Floor, 737 Burwood Road, Hawthorn, Vic, 3122

آیا انتخاب وکیل مهاجرت به استرالیا برای مهاجرت الزامی است؟

داشتن بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا برای همه‌ افراد الزامی نیست. یعنی هیچ لزومی ندارد که شما جهت مهاجرت به یک وکیل مراجعه کنید. اما وجود یک وکیل حرفه ای در پروسه‌ مهاجرت می‌ تواند درصد موفقیت شما را افزایش بدهد. استرالیا جزء یکی از کشورهای به شدت قانون مند است و افراد به راحتی نمی‌ توانند به عنوان مهاجر وارد این کشور شوند. زیرا بر سر کوچک ترین موضوعات بسیار سختگیر هستند.

در واقع به بیان دیگر باید بگوییم کشور استرالیا در مقابل کوچک ترین ایرادات و یا نواقصی که در پرونده وجود دارد، هیچ گونه بخشش و مهربانی به خرج نمی‌ دهد. شما قرار است در طول زندگی خود تنها یک بار مهاجرت کنید. به همین خاطر پیشنهاد می‌ کنیم که برای این تصمیم مهم زندگی خود همواره با احتیاط و قاطعیت پیش بروید. بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا همان کسی است که می‌ تواند با آسان‌ ترین راهکارها و هزینه‌ های بسیار کم شما را به هدفتان برساند.

در نظر داشته باشید معمولا هزینه‌ های مهاجرت و سختی‌ ها و دشواری‌ هایی که شما با آن به مقابله می‌ پردازید، جای هیچ گونه ریسک و خطایی را باقی نمی‌ گذارد. علاوه بر آن برخورداری از سابقه‌ ریجکت شدن پرونده نیز تاثیرات منفی برای پروسه‌ مهاجرتی شما به حساب می‌ آید. به همین خاطر هیچ گاه از انتخاب وکیل مهاجرت که در این زمینه مهارت و توانایی‌ های بالایی دارد، غافل نگردید.

اهمیت انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا از عضو سازمان MARA

سازمان مارا در بر گیرنده‌ وکلای ثبت شده‌ ای است که همه شرایط لازم جهت ارائه‌ خدمات و فعالیت در کشور استرالیا را دارند. در واقع این سازمان دربرگیرنده‌ وکلایی است که تمام انتظارات یک موکل از وکیل را برآورده می‌ کند. معمولا وکلایی که عضو سازمان مارا هستند، همگی از اطلاعات کامل و جامعی در رابطه با قوانین و روش‌ های مهاجرتی کشور استرالیا دارند. اگر شما به دنبال بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا باشید می‌ توانید او را در سازمان MARA بیابید.

وکلای عضو سازمان MARA همگی برای منافع قانونی شما عملکرده و بر اساس ضوابط تعیین شده، آگاهی کامل و مهارت‌ های بالا راهنمایی‌ های دقیقی را به موکلان ارائه می‌ نمایند. این سازمان سابقه‌ پرونده‌ مشتریان را تا 7 سال به درستی نگهداری می‌ کند. پول شما را در یک حساب مشخصی نگه می‌ دارد و آن‌ ها را مورد بررسی قرار می‌ دهد. در واقع سازمان MARA نماینده‌ شما در امور مهاجرتی بوده و نتیجه‌ درخواست ویزا را به شما اطلاع می‌ دهد.

به همین خاطر پیشنهاد می‌ کنیم اگر به دنبال بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا هستید، همواره به این موضوع توجه داشته باشید، وکلای رسمی اداره‌ MARA همگی دارای مجوز مشاوره در زمینه‌ درخواست ویزا و اقامت هستند و بر روی پرونده‌ شما و امور شهروندی با سایر نماینده‌ ها و وکلای دیگر نیز مشورت می‌ کنند تا همواره بتوانند بهترین خدمات را ارائه نمایند.

آیا انتخاب وکیل مهاجرت به استرالیا برای مهاجرت الزامی است؟

کلام آخر

آشنایی با راه‌ های دقیق‌ تر مهاجرت به کشور استرالیا یک گام بزرگ در جهت موفقیت شما محسوب می‌ گردد. بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا همان کسی است که می‌ تواند این مسیر را برای شما هموار کند. ما در این مقاله سعی کردیم بهترین وکلای موجود در کشور استرالیا را به شما معرفی کنیم که همگی علاوه بر این کشور در ایران نیز به فعالیت پرداخته و عضو سازمان مارا و مرجع ثبت وکلای اداره‌ مهاجرت استرالیا هستند. در ادامه نیز نگاهی بر اهمیت و الزام انتخاب این وکلا پرداختیم که دانستن این اطلاعات در امر مهاجرت جزء موارد ضروری محسوب می‌ گردد. اکنون از شما دعوت می‌ کنیم تا اگر تجربه و نظری در این رابطه دارید، آن را با ما و سایر مخاطبین سایت به اشتراک بگذارید.

وکیل مهاجرت به استرالیا چه مزایایی در طول پرونده دارد؟

بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا با آگاهی از قوانین به صرفه جویی در زمان و هزینه متقاضیان کمک می کند.

هزینه وکیل مهاجرت به استرالیا چقدر است؟

مطابق با قانون سازمان مارا این هزینه باید منصفانه و معقولانه تعیین گردد.

آیا برای دریافت ویزای تخصص و مهارت استرالیا به مدرک زبان نیاز است؟

خیر، فقط افرادی که جزء دانش آموختگان رشته های مهندسی هستند، باید به ارائه مدرک زبان بپردازند.

5/5 - (1 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 4 =

دکمه بازگشت به بالا