مهاجرتوکلای استرالیاوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در بریزبن ⚖️【آپدیت 2024】

اگر به دنبال یک زندگی آرام و با کیفیت در شهرهای لذت بخش دنیا هستید، شهر بریزبن استرالیا مکان مناسبی جهت مهاجرت کردن است. در حقیقت بریزبن به مهاجرین فرصت‌ های شغلی متعددی را ایجاد می‌ کند تا هر فردی بر حسب توانایی خود بتواند به کسب درآمد بپردازد؛ اما این شهر نیز همانند سایر شهرهای دیگر در سرتاسر دنیا برای پذیرش مهاجرین قواعد خاص خود را تبیین کرده است. بهترین وکیل مهاجرت در بریزبن فردی است که با رعایت اصول موارد قانونی شما را در رسیدن به یک زندگی با کیفیت و اهداف والای خود راهنمایی می‌ کند. در ادامه ما این وکلا را برای شما لیست کرده‌ ایم.

بهترین وکیل مهاجرت در بریزبن

بهترین وکیل مهاجرت در بریزبن کیست؟

جهت انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در بریزبن نیاز است که در وهله‌ اول آشنایی و اشراف کاملی بر روی عملکردهای وکلای مهاجرتی داشته باشید تا بتوانید مناسب‌ ترین آن‌ ها را اخذ کنید. وکیل خوب و با تجربه وظیفه دارد با به روز نگه داشتن اطلاعات خود در رابطه با برنامه‌ های مهاجرتی کشور استرالیا موکل خود را با تمامی شرایط و ضوابط آشنا کرده و به او اطلاعات جامع و کاملی ارائه دهد. علاوه بر آن یک فرد عادی مسلما به تهیه کردن و تنظیم اسناد های قانونی اشراف ندارد. به همین خاطر حضور وکیل در این حوزه می‌ تواند تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد.

بهترین وکیل مهاجرت در بریزبن به عنوان نماینده تمامی امور مهاجرتی، قانونی و قضایی را از تشکیل پرونده گرفته تا مراحل اخذ ویزا انجام می‌ دهد. در واقع متقاضی فقط زمان‌ هایی که لازم است یک سری از مدارک را امضا کند، می‌ بایست همراه وکیل باشد. در غیر این صورت وکیل خود نیز به تنهایی می‌ تواند تمامی امور مهاجرت را بر عهده بگیرد. یک وکیل خوب و با تجربه در دریافت حق الوکاله نیز تنها مبالغی را که در حیطه‌ وظایف خود است را دریافت می‌ نماید. به عنوان مثال وکیلی که تنها خدمات مشاوره ارائه داده دستمزد خود را در همان حیطه دریافت می‌ کند.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل مهاجرت در بریزبن می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید:


زهرا ماوی

زهرا ماوی

زهرا ماوی از نمایندگان ثبت شده‌ مهاجرت در استرالیا می‌ باشد. زهرا ماوی طیف کاملی از خدمات مهاجرتی را به متقاضیان خود ارائه می‌ نماید که می‌ توانیم به اخذ ویزای تجاری، خانوادگی و سرمایه‌ گذاری اشاره کنیم. ایشان با توجه به هوش و استعدادی که در حوزه‌ امور مهاجرت به استرالیا دارد، جزء وکلای برگزیده و بهترین وکیل مهاجرت در بریزبن محسوب می‌ گردد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • عضو موسسه‌ مهاجرت استرالیا
 • بیش از 7 سال تجربه‌ کاری در حوزه‌ مهاجرت
 • مدیر عامل اصلی AIMCA در استرالیا
 • دارای مدرک لیسانس علوم کاربردی و مدرک فارغ‌ التحصیلی در قانون مهاجرت از سوی دانشگاه گریفیث
 • ارائه‌ امور مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری
 • تسلط بر زبان انگلیسی و فارسی

شماره تماس: 0734222504+

آدرس دفتر: ،Level 1/16 McDougall St ،Brisbane، QLD 4064 ،Australia

علی کیایی

علی کیایی

جناب آقای علی کیایی یکی دیگر از بهترین وکیل مهاجرت در بریزبن استرالیا است که در این شهر دارای یک آژانس مهاجرتی بوده و به ایرانیان فارسی زبان به ارائه‌ خدمات مهاجرتی با هزینه‌ های کاملا مقرون به صرفه می‌ پردازد. او در تمام مراحل مهاجرت و در طول سفر از اخذ ویزا گرفته تا رسیدن به شهر بریزبن در کنار متقاضیان بوده و با وکلای مجرب زیادی در این حوزه به فعالیت می‌ پردازد. از جمله خدمات آقای کیایی می‌ توانیم به خدمات سنجش مهارت، جلسه‌ مشاوره رایگان، بررسی دادگاه تجدید نظر اداری، بررسی برنامه خدمات درخواست شهروندی و درخواست ویزا و مشاوره‌ جامع اشاره کنیم.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 7 سال سابقه کار
 • همکاری با ماموران ارشد مهاجرت در استرالیا
 • ارائه مشاوره حقوقی رایگان
 • تحصیل در دانشگاه های برتر استرالیا

شماره تماس: 61735188044+

آدرس دفتر: Australia، Level 38/71 Eagle St, Brisbane ،QLD 4000

احسان آزادی

احسان آزادی

یکی از وکلای برجسته و با تجربه‌ مستقر در بریزبن استرالیا جناب آقای احسان آزادی است. ایشان در خصوص مهاجرت از تجربیات بالایی برخوردار هستند و به عنوان نماینده‌ شما می‌ تواند تمامی قوانین و الزامات پیچیده و همیشه در حال تغییر استرالیا را به شما آموزش دهند. اگر به دنبال اخذ ویزا و شهروندی هستید، بدون هیچ گونه نگرانی می‌ توانید به کمک بهترین وکیل مهاجرت در بریزبن یعنی آقای احسانی این مشکل را حل کنید.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال فعالیت کاری
 • تسلط بر زبان انگلیسی و فارسی
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • وکیل PGC حقوقی

شماره تماس: 1300997040+

آدرس دفتر: استرالیا، Brisbane ، 80 Ipswich Rd، Woolloongabba QLD 4102

علی شهامی

علی شهامی

علی شهامی از وکلا و مشاور مهاجرت به کشور استرالیا و نیوزلند است. دفتر حقوقی جناب آقای شهامی در تهران بوده و از با مهارت‌ ترین کارشناسان در زمینه‌ اخذ ویزا و آشنایی با قانون مهاجرت استرالیا می‌ باشد. اگر در ایران به دنبال بهترین وکیل مهاجرت در بریزبن هستید و قصد دارید به این شهر مهاجرت کنید، می‌ توانید با او در ارتباط باشید.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • نماینده ثبت شده مهاجرت استرالیا و نیوزلند
 • کارشناسی ارشد حقوق در قانون مهاجرت
 • مشاور نماینده تحصیلی واجد شرایط

شماره تماس: 02122013170

آدرس دفتر: تهران، خیابان جردن، بالاتر از چهار راه اسفندیار، نبش خ طاهری، برج کاروتجارت ایران ( برج مشکی) طبقه 4 واحد 4

متین امیر شاهی

متین امیر شاهی

وکیل متین امیر شاهی با کمک همکار با تجربه‌ خود حسن امیر شاهی از سال 1380 به تاسیس یک دفتر حقوقی در ایران پرداختند و در آن به ارائه‌ خدمات مهاجرتی برای استرالیا و شهر بیرون می‌ پردازند. آقای امیر شاهی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل مهاجرت در بریزبن به فعالیت پرداخته و جزء مترجمان رسمی دادگستری ایران نیز می‌ باشد. در مرکز و شمال تهران دارای شعب متفاوتی بوده و با توجه به دانشی که در این حوزه دارد، به تمام مبانی امور مهاجرت استرالیا واقف بوده و شما را در این حوزه راهنمایی می‌ نماید.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • وکیل رسمی مهاجرت استرالیا
 • فوق لیسانس حقوق مهاجرت استرالیا
 • مترجم رسمی دادگستری ایران و ناتی استرالیا
 • دقت و مهارت بالا در بررسی پرونده مهاجرت

شماره تماس: 02122705327

آدرس دفتر: دفتر حقوقی دکتر امیرشاهی تهران، خیابان ولیعصر، کوچه کاشانچی 2، واحد 10

چه نکاتی را باید با وکیل مهاجرت در بریزبن در میان گذاشت؟

زمانی که متقاضیان با وکیل مهاجرت به بریزبن ملاقات می‌ نمایند یه سری نکات مهم و ضروری است که حتما باید با آن ها در میان بگذارند. در حقیقت این نکات مهم و حیاتی بوده و آگاهی از آن ها می‌ تواند در پروژه‌ مهاجرتی اهمیت بالایی داشته باشد. از جمله این موضوعات می‌ توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • شرح وضعیت خانواده خود

یکی از اولین نکاتی که باید به بهترین وکیل مهاجرت در بریزبن آن را اطلاعات بدهید، وضعیت خانواده و تعداد افرادی است که قرار است به استرالیا با خود ببرید. در کل هزینه‌ های مربوط به افراد خانواده و انجام دادن کارهای ویزا خود یک مسئله جدا محسوب می‌ شود. وکیل مهاجرتی باید وضعیت تک تک اعضای خانواده را بداند و با آگاهی از شرایط آن‌ ها با بهترین امکانات و استراتژی‌ ها به اخذ ویزا برای همه بپردازد.

 • بیان سابقه تحصیلی و مهارت زبان انگلیسی

بالا بودن ریز نمرات و همچنین سطح زبان انگلیسی در مهاجرت به بریزبن می‌ تواند کمک زیادی به متقاضیان کند. بنابراین شما باید سابقه تحصیلی و همچنین میزان مهارت خود از زبان انگلیسی را به بهترین وکیل مهاجرت در بریزبن اطلاع بدهید؛ زیرا در صورت پایین بودن سطح زبان و یا رزومه‌ فعالیتی شما وکیل خبره و توانا می‌ تواند آن‌ ها را ارتقا بدهد.

 • شرح شرایط مالی

از دیگر فاکتور های مهمی که وکیل مهاجرتی می‌ بایست از آن اطلاعات کامل و دقیقی داشته باشد شرایط مالی مهاجر است. همان طور که خود نیز واقف هستید، برای مهاجرت به استرالیا روش‌ های گوناگونی وجود دارد. از جمله این روش‌ ها می‌ توانیم مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه‌ گذاری و … را لحاظ کنیم. به همین خاطر وکیل با بررسی شرایط مالی شما همواره بهترین روش را انتخاب می‌ کند. پیشنهاد می‌ کنیم با وکیل خود صادق باشید و سرمایه‌ خود را با او در میان بگذارید.

 • اطلاع دادن سابقه و رزومه کاری خود

همان طور که قبلا نیز گفتیم وکیل مهاجرتی تنها در صورتی می‌ تواند پروسه‌ شما را با موفقیت به سرانجام برساند که شما با او صادق باشید. اگر متقاضی صداقت کامل با وکیل خود نداشته باشد، مطمئنا در این راه هر دو با مشکل مواجه خواهند شد.

به همین خاطر پیشنهاد می‌ کنیم در زمان مراجعه به بهترین وکیل مهاجرت در بریزبن حتما از ارائه دادن سابقه و رزومه‌ کاری خود امتناع نکنید. زیرا او از تمامی این اطلاعات برای دریافت ویزا استفاده می‌ نماید و باید از تمامی فعالیت‌ های شما در طول زندگی آگاه باشد تا بتواند رزومه‌ کاریتان را به طور صحیح و در نهایت صداقت به سفارت ارسال کند.

مهم ترین وظایف وکیل مهاجرت در بریزبن

به طور کلی بهترین وکیل مهاجرت در بریزبن می‌ بایست یک سری از وظایفی که بر عهده‌ او است را به صورت کاملا حرفه‌ ای و با کیفیت به متقاضیان ارائه دهد. در وهله‌ اول او به عنوان یک وکیل متخصص باید بهترین و مناسب‌ ترین روش مهاجرتی را با بررسی کردن شرایط متقاضی به او پیشنهاد دهد. اگر پرونده‌ مهاجرتی کوچک ترین نقصی داشته باشد، او باید آن را به متقاضی اطلاع داده و در صدد رفع آن بر آید. اگر نکته‌ ای جهت افزایش امتیاز و بالا رفتن شانس اخذ ویزا وجود دارد آن را به متقاضی اعلام نماید.

رزرو کردن بلیط هتل و هواپیما به استرالیا نیز بر عهده‌ وکیل متخصص مهاجرتی است. معمولا افراد پس از مهاجرت به یک کشور غریبه دچار یک سری از مشکلات و سردرگمی‌ ها می‌ شوند که آن‌ ها می‌ توانند این مشکلات را با کمک وکیل مهاجرتی و نماینده‌ خود برطرف کنند. بهترین وکیل مهاجرت در بریزبن به متقاضیان کمک می‌ کند تا بتوانند مدارک خود را ترجمه کنند و اسناد زبان انگلیسی را دریافت و آن را به سفارت ارسال کند. علاوه بر آن تقویت رزومه‌ فعالیتی متقاضی نیز بر عهده‌ وکیل است. وکیل مهاجرتی تمامی مدارک شما را کامل می‌ کند و آن‌ ها را با کمترین ریسک بدون هیچ گونه کم و کاستی به استرالیا می‌ فرستد.

بهترین وکیل مهاجرت در بریزبن

کلام اخر

از شما ممنونم که تا پایان این مقاله با ما همراه بوده‌ اید. برای اینکه مهاجرت بریزن و اخذ ویزای خود را با بهترین شکل ممکن انجام دهید، توصیه‌ کارشناسان ما این است که همواره به بهترین وکیل مهاجرت در بریزبن مراجعه کنید. ما در این مطلب وظایف و نقش وکیل مهاجرتی را برای شما بازگو کرده و مورد بررسی قرار داده‌ ایم. امیدواریم که نکات گفته شده را با وکیل خود در میان بگذارید که این موضوعات در پروسه‌ مهاجرتی شما اهمیت زیادی دارد. خوشحال می‌ شویم اگر نظر و یا تجربه‌ ای در این باره دارید آن را با کارشناسان ما به اشتراک بگذارید.

وکیل مهاجرت در بریزبن را از ایران اخذ کنیم یا بریزبن؟

بهترین وکیل مهاجرت در بریزبن باید تاییدیۀ MARA از کشور استرالیا را داشته باشند. فرقی ندارد که وکلای انتخابی شما از در ایران یا استرالیا فعالیت می کند. شما تنها باید به وکیا دسترسی راحت تری داشته باشید.

آیا بهره مندی از وکیل مهاجرت در بریزبن الزامی است؟

خیر، تنها شانس اخذ ویزا را باتوجه‌به قوانین پیچیده استرالیا افزایش می دهد.

هزینه وکیل مهاجرت در بریزبن چقدر است؟

این هزینه با توجه به تعداد اعضای خانواده و قوانین استرالیا متغیر است.

5/5 - (1 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا