وکلای استرالیاوکیل

10 تا از بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا ⚖️【آپدیت 2024】

زمانی که نام پناهندگی به گوشتان می‌ خورد، سوالات زیادی در ذهن شما ایجاد شود که آیا برای پناهندگی به وکیل پناهندگی در استرالیا نیاز داریم؟ یا این که بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا چه کمکی می‌ تواند برای ما انجام دهد؟ ما صد در صد نمی‌ گوییم که برای مهاجرت و پناهندگی حتما باید به سراغ وکیل بروید. اما وجود یک وکیل معتبر و متخصص در این زمینه می‌ تواند شانس شما را در پروسه‌ مهاجرت و اخذ ویزای استرالیا افزایش بدهد. مهاجرت یکی از مهم ترین تصمیمات زندگی همه‌ افراد است که سختی‌ها و دشواری‌ های زیادی را به دنبال دارد و تنها یک وکیل کاربلد می‌ تواند در این راه به ما کمک کند. ما در این بخش از مقاله 10 تا از بهترین این وکلا را در استرالیا نام برده‌ ایم.

بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا

بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا کیست؟

همان طور که بارها گفته‌ ایم پناهندگی و مهاجرت تاثیر مستقیمی با سرنوشت افراد دارد. همین موضوع موجب می‌ گردد که ما نتوانیم سرنوشت خودمان را به دست هر وکیلی بسپاریم. اگر می‌ خواهید بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا را بشناسید، در وهله‌ اول باید ویژگی‌ های آن را بدانید.

وکیلی که معتبر باشد در زمان پر کردن درخواست اخذ ویزا باعث می‌ گردد که درخواست ما رد نشود و یا به تعویق نیفتد. این موضوع را فراموش نکنید که رد شدن درخواست ویزای ما می‌ تواند بر سایر درخواست‌ های دیگر تاثیر بگذارد. به همین خاطر انتخاب بهترین وکیل پناهندگی که معتبر، کار بلد و متخصص باشد، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در ادامه ویژگی‌های یک وکیل کارآمد و معتبر مهاجرتی را با یکدیگر بر می‌ شماریم:

 • بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا باید از تحصیلات بالا در حقوق بین‌ الملل برخوردار باشد.
 • یک وکیل حرفه‌ ای توانایی همراهی و همچنین هدایت کردن متقاضی را تا آخرین لحظه‌ پوسته‌ مهاجرت دارد.
 • وکیل مجرب با تمامی قوانین کشور مبدا و مقصد آشنایی داشته و می‌ تواند متقاضی را در این امر کمک کند.
 • وکیل با توجه به شرایط متقاضی همیشه بهترین راهکارها را به او پیشنهاد می‌ دهد.
 • یک وکیل حرفه‌ ای و خوب علاوه بر وقت شناس بودن همیشه طبق برنامه پیش می‌ رود.
 • او فردی کاملا صادق و رو راست با متقاضی است و برای منفعت خود هیچ گاه دروغ نمی‌ گوید.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

شاهین داویتیان

شاهین داویتیان بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا

آقای شاهین داویتیان به ارائه‌ خدمات گسترده و متنوعی در خصوص ورشکستگی و دعاوی دادگستری می‌ پردازد. ایشان به زبان انگلیسی، فارسی و ارمنی تسلط بسیار کافی دارد و می‌ تواند در خصوص مذاکره و قرارداد و ایجاد تجارت، خرید و فروش کسب و کار و مهاجرت و پناهندگی به شما کمک کند.

وی در امور مهاجرت و دریافت ویزا و پناهندگی بیش از 20 سال است که تجربه دارد و به طور کاملا استثنایی برای رسیدگی به تمام مسائل مهاجرتی شما از جان مایه می‌ گذارد. در اولین جلسه آشنایی ایشان یک مشاوره در خصوص پروسه‌ پناهندگی به شما ارائه می‌ نماید و درخواست شما را با تخصص بالای خود مورد بررسی قرار می‌ دهد. او عضو انجمن حقوقی نیو ساوت ولز و همچنین دادگاه عالی استرالیا و دادگاه NSW است.

حوزه کاری و خدمات:

 • پناهندگی و مهاجرت
 • اخذ ویزا
 • مشاوره حقوقی
 • تجارت
 • دعاوی دادگستری

شماره تماس: 061292835290+

آدرس دفتر: York Immigration Services Australia، 301/507 Kent St، Sydney، NSW 2000

سام لطف الهی

سام لطف الهی بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا

سام لطف الهی از دیگر وکلای مهاجرت و پناهندگی به استرالیا است که در شرکت ملنیوم مایگریشن بیش از یک دهه تجربه‌ کاملا حرفه‌ ای دارد. او به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا به اخذ ویزا در کوتاه‌ ترین زمان ممکن برای متقاضیان از جمله پناهندگان، سرمایه‌ گذاران کسب و کار، دانشجویان و افراد واجد شرایط می‌ پردازد. او تاکنون توانسته صدها پرونده‌ تجاری و پناهندگی را به ثمر برساند و برای آسودگی خیال موکلین خود در تمام مراحل حضور دارد. ایشان از تمام توان خود برای از بین بردن موانع موجود بر سر راه پروسه‌ مهاجرتی شما استفاده می‌ کند و وکیل رسمی دادگستری در استرالیا محسوب می‌ گردد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت به استرالیا
 • پناهندگی
 • اخذ ویزا

شماره تماس: 061386691955+

آدرس دفتر: Millennium Migration، 25 Tunstall Square، Melbourne، VIC 3109 Australia

سعید رضائی

سعید رضائی بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا

سعید رضایی به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا با شماره‌ ثبت شده یکی از وکلای رسمی کشور استرالیا در شهر سیدنی محسوب می‌ گردد. او می‌ تواند به درخواست ویزای استرالیا و سایر خدمات مهاجرت و پناهندگی به شما کمک کند. تمامی خدمات وی با کیفیت بالا به مشتریان به انجام می‌ رسد. او از مجوز رسمی از سوی دولت استرالیا و وکلای رسمی برخوردار می‌ باشد و سال‌ ها تجربه در حوزه‌ پناهندگی دارد که می‌ تواند به سرعت و به صورت کار آمد تمامی پرونده‌های پیچیده‌ مهاجرتی را به انجام برساند. ایشان از تحصیلات بالا از دانشگاه ملی استرالیا برخوردار هستند و جز وکلای معتبر محسوب می‌ گردد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی به استرالیا
 • اخذ ویزا
 • مشاوره

شماره تماس: 0280802103+

آدرس دفتر: Subclass Australia، 18/5 Celebration Dr, Bella Vista، Sydney، NSW 2153 Australia

نیما کاظمی

نیما کاظمی بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا

نیما کاظمی از دیگر وکلای مهاجرت و پناهندگی به استرالیا است که با بهره گیری از اطلاعات کامل و به روز از قوانین مهاجرت استرالیا به ارائه‌ خدمات تخصصی با هزینه‌ ثابت می پردازد. ایشان به ارائه‌ خدماتی همچون تقاضای ویزا از مرحله‌ اقدام تا صدور ویزا و همچنین خدمات پس از لندینگ و ارائه‌ راهنمایی‌ های لازم در خصوص پروسه‌ مهاجرت می‌ پردازد. نیما کاظمی به زبان انگلیسی و فارسی تسلط دارد و علاوه بر مهاجرت به استرالیا به امور پناهندگی نیوزلند نیز رسیدگی می‌ کند. ایشان در سیدنی دارای یک دفتر وکالتی بسیار معتبری هستند که جز بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا محسوب می‌ گردد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی در استرالیا
 • مهاجرت به نیوزلند

شماره تماس: 061431563046+

آدرس دفتر: 2oceania Migration، Tehran Province, Tehran, Beheshti St, Iran، Sydney، Australia

کوروش مومنی

کوروش مومنی بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا

کورش مومنی از دیگر بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا است که در این حوزه سال ها تخصص و تجربه دارد. وی در سیدنی استرالیا مستقل بوده و یک نماینده‌ ثبت شده‌ پناهندگی در این کشور می‌ باشد. او کارشناس ارشد روابط بین‌ الملل از دانشگاه مک کواری و کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی به سخنرانان زبان‌های دیگر از دانشگاه وسترن سیدنی و همچنین کارشناس ارشد مطالعات ترجمه می‌ باشد.

او دارای گواهی تحصیلات تکمیلی در قانون مهاجرت و عمل از دانشگاه ملی استرالیا بوده و جز بهترین‌ها محسوب می‌ شود. ایشان تجربیات کاری با افراد مختلف و گروه‌های سنی متفاوتی را داشته که همین موضوع باعث شده بتواند بسیاری از پرونده‌های پیچیده‌ مهاجرتی را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به انجام برساند.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی به استرالیا

شماره تماس: 061294153344+

آدرس دفتر: Click Australia Pty، 44/47 Neridah St، Sydney NSW 2067

کتی مراد شاهی

کتی مراد شاهی بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا

کتی مراد شاهی از وکلای رسمی مهاجرت به استرالیا است. او علاوه بر امور مهاجرت و پناهندگی در خصوص جنایی، خانواده و طلاق به فعالیت می‌ پردازد. ایشان جز بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا محسوب می‌ شود که تاکنون توانسته رضایت بسیاری از افراد را در پرونده‌ های پیچیده‌ مهاجرتی به خود جلب کند. خانم مراد شاهی بر زبان فارسی و انگلیسی تسلط کافی داشته و عضو سازمان‌ های متعددی در استرالیا می‌ باشد. او در تمام پروسه‌ مهاجرت و پناهندگی همراه شما خواهد بود و در این کار از جان و دل مایه می‌ گذارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی
 • جنائی
 • املاک
 • خانواده

شماره تماس: 061297645999+

آدرس دفتر: Moradshahi Solicitors، Suite 6C, Level 6 13/9 Redmyre Rd، NSW 2135

آوائی

آوائی بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا

آوائی بیشتر تخصص و تمرکز وکالتی خود را بر امور پناهندگی در استرالیا گذاشته و نماینده‌ مهاجرت ثبت شده در استرالیا می‌ باشد که با وزارت مهاجرت و حفاظت مرزی استرالیایی ها همکاری می‌ کند. وی از سال 1999 به طور کاملا فعال در اتحادیه‌ اروپا به ارائه‌ خدمات و پناهندگی پرداخته و پس از آن به استرالیا نقل مکان کرده است. او اینک در قلب سیدنی یک دفتر مشاوره و وکالت مهاجرتی دارد که بیشتر وقت خود را صرف پناه‌ جویان ایرانی کرده است. وی در خصوص ارائه انواع ویزاها، درخواست شهروندی، تمدید وضعیت، آماده ساز مصاحبه و سایر خدمات تجربه‌ های فوق‌العاده‌ ای ارائه می‌ نماید. ایشان همچنان یکی از بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا به شمار میرود.

شماره تماس: 061469872860+

آدرس دفتر: AVA Migration Agency، 30 Cowper St، Sydney NSW 2150

دنیا صفائی منش

دنیا صفائی منش بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا

دنیا صفائی وکیل رسمی مهاجرت و پناهندگی در استرالیا است. او عضو کانون وکلای استرالیا می‌ باشد و به زبان انگلیسی و فارسی تسلط کامل دارد. دنیا بیشتر تمرکز خود را بر روی امور جنایی و مهاجرت و پناهندگی گذاشته است و جزء متخصص در اخذ ویزاهای مهارتی، پناهندگی، ازدواج، نامزدی، توریستی و … می‌باشد. دنیا از وکلای رسمی و ثبت شده در استرالیا و همچنین عضو سازمان MIA است. او در حقوق پناهندگی خدمات متخصصانه و به بالقوه‌ ای ارائه می‌ نماید و تاکنون توانسته جوایز متعددی را به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا به دست آورد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی
 • جنائی

شماره تماس: 0405011711+

آدرس دفتر: OUYANG & LEE LAWYERS، L1/146 Arthur St, North Sydney NSW 2060, Australia، Sydney، NSW 2060

بهروز احسانی

بهروز احسانی بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا

بهروز احسانی از وکلای پناهندگی به استرالیا و دعاوی دادگستری است. وی در این رابطه از تجربه و همچنین سابقه‌ درخشانی برخوردار می‌ باشد. آقای احسانی جزء وکلای رسمی استرالیا و دادگاه عالی می‌ باشد. او از فارغ التحصیلان دانشگاه استرالیا در حوزه‌ مهاجرت و پناهندگی بوده و در میان فارسی زبانان ایرانی به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا شناخته می‌ شود. ایشان علاوه بر مهاجرت در زمینه‌ های متعددی از جمله قانون کیفری، قانون خانواده، صدمات شخصی و دعاوی مدنی و تجارت نیز به فعالیت می‌ پردازد. او وکیل رسمی و اصلی شما در حوزه‌ مهاجرت خواهد بود.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی
 • دعاوی دادگستری

شماره تماس: 0425332910+

آدرس دفتر: Barriston Lawyers، 3/7 Parkes S، Sydney NSW 2150

آزاده قریشی

آزاده قریشی بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا

آزاده قریشی از وکلای رسمی و بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا است. او عضو سازمان وکلای رسمی مهاجرت استرالیا و از فارغ‌ التحصیلان رشته‌ حقوق مهاجرت و پناهندگی از دانشگاه ملی استرالیا است. ایشان در انواع زمینه‌ها از جمله ویزاهای کار و مهارت، ویزاهای افراد خانواده و ویزاهای سرمایه‌گذاری و … به ارائه‌ خدمات تخصصی می‌ پردازد. او فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 2013 آغاز کرد و در شرکت حقوقی خود به ارائه‌ خدمات متنوعی می‌ پردازد. وی وکیل رسمی Mara و عضو رسمی Mia می‌ باشد. علاوه بر آن خانم قریشی عضو انجمن وکلای مهاجرت ایران و استرالیا و اتاق بازرگانی ایران و استرالیا است.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی

شماره تماس: 061452477750+

آدرس دفتر: Sydney، 31/1-3 Duff St ،2074

استفاده از وکیل پناهندگی نامعتبر در استرالیا

متاسفانه باید بگوییم که استفاده از یک وکیل پناهندگی و مهاجرت نامعتبر تبعات بسیار سنگینی را می‌ تواند به همراه داشته باشد. برخی از افراد از نام خود به عنوان وکیل مهاجرت یاد می‌ کنند، اما به صورت آکادمیک در این زمینه تخصصی ندارند و تنها یک تجربه‌ عملی دارند. حال سوال مهم این است که آیا فردی که مجوز رسمی وکالت مهاجرت استرالیا را ندارد، می‌ توان او را به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا معرفی کرد و از آن استفاده نمود؟ در پاسخ باید بگوییم خیر.

مطابق با قوانین کشور استرالیا تنها کسانی می‌ توانند شما را در حوزه‌ پناهندگی کمک کنند که حتما دارای پروانه‌ وکالت ثبت شده بوده و جزء وکلای مهاجرت به استرالیا باشند. این وکلا حتما باید رسمی و مورد تایید دولت استرالیا و امور مهاجرت قرار بگیرند. زمانی که وکیل مهاجرتی شما در استرالیا دارای پرونده‌ ثبت شده باشد او می‌ تواند به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا شناخته شود و طبق قانون یک وکیل رسمی و مجاز است.

نکات مهم در پیدا کردن وکیل مهاجرت به استرالیا

3 نکته در خصوص یافتن بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا وجود دارد که اولین آن مراجعه به موسسات مهاجرتی معتبر است. یعنی شما برای پیدا کردن یک وکیل خوب حتما باید به موسساتی مراجعه کنید که کارهای قانونی کرده و به طور رسمی در این کشور فعالیت می‌ کنند. دومین نکته نیز استفاده از راهنمایی کارشناسان می‌ باشد و اگر شخص تمایل و فرصت کافی برای امور مهاجرتی شما را نداشته باشد می‌ توانید از کارشناسان مهاجرتی کمک بگیرد.

سومین نکته در خصوص رجوع به دفاتر خصوصی وکلای مهاجرت است. یعنی علاوه بر موسسات مهاجرتی برخی از وکلا در دفاتر و موسسات حقوقی خود به صورت کاملا خصوصی و تخصصی اقدام به انجام امور پناهندگی می‌ نمایند. شما می‌ توانید عقد قرارداد، وکالت و کلیه امور مربوط به پناهندگی خود را به ایشان بسپارید.

استفاده از وکیل پناهندگی نامعتبر در استرالیا

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم اطلاعات جامع و کاملی در رابطه با بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا را خدمتتان برسانیم. یک وکیل پناهندگی خوب برنامه‌ منظم و دقیق دارد و پیگیر پرونده‌ شما است. او بسیار دلسوز بوده و روی پرونده‌ شما با جدیت کار می‌ کند. در نظر داشته باشید شما می‌ توانید از خدمات وکلای مهاجرتی به صورت تلفنی نیز بهره‌ مند شوید. ممنونم که با ما تا پایان این مقاله همراه بوده‌ اید. می‌ توانید سایر مقالات ما را نیز در این سایت دنبال کنید که مطمئنا مفید و سودمند واقع خواهند بود.

وکیل پناهندگی در استرالیا چه کسی است؟

بهترین وکیل پناهندگی در استرالیا کسی است که تحصیلات عالی خود را در خصوص مهاجرت و پناهندگی گذرانده است و نام خود را در MARA به ثبت رسانده است.

هزینه وکیل پناهندگی در استرالیا چه میزان است؟

میزان هزینه وکلای مهاجرتی معمولا بستگی به پیچیدگی پرونده و تخصص خود وکیل دارد.

چگونه از معتبر بودن وکیل استرالیا اطمینان کسب کنیم؟

وکلای معتبر در MARA به ثبت رسیده و قابل استعلام هستند.

5/5 - (3 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا