وکلای آلمانوکیل

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در برمن ⚖️【آپدیت 2024】

امروزه ایرانی‌ های بسیاری در برمن زندگی می‌ کنند که می‌ توانیم بگوییم این شهر یکی از بهترین مقاصد برای ایرانی‌های مهاجر است. بهترین وکیل ایرانی در برمن از موضوعات مورد مطالعه‌ ما در این مقاله است. شهر کوچک برمن با توجه به اینکه جزء شهرهای اروپایی نیز محسوب می‌ گردد، ممکن است پیدا کردن یک وکیل خوب و توانمند در آنجا کمی دردسر ساز باشد. با توجه به این که وجود یک وکیل حاذق و کاربلد برای ایرانیان خارج از کشور امری بسیار ضروری است، ما می‌ خواهیم لیستی از برترین وکلای ایرانی برمن را به شما دوستان ارائه دهیم.

بهترین وکیل ایرانی در برمن

بهترین وکیل ایرانی در برمن کیست؟

بهترین وکیل ایرانی در برمن کسی است که با تسلط کامل بر روی قوانین کشور آلمان بتواند در امر مهاجرت به شما کمک کند. از خاطر نبرید که وکالت یک موضوع تخصصی و کاملا حرفه‌ ای است. بنابراین شما حتما می‌ بایست برای مهاجرت یا مسائل حقوقی در خارج از کشور با افراد متخصص مشورت کنید تا ضرر نکنید. هر کشوری قوانین منحصر به فرد خود را دارد. یک وکیل آگاه و توانمند به قوانین داخلی، می‌ تواند شما را در بسیاری از مشکلاتتان راهنمایی کند.

پیشنهاد می‌کنیم برای مشاوره گرفتن از بهترین وکیل ایرانی در برمن به سراغ وکلایی بروید که علاوه بر قوانین داخلی به چندین زبان خارجی تسلط داشته باشند تا بتوانند در بسیاری از امور همچون اخذ ویزا، ثبت شرکت، ویزای تحصیلی، ازدواج و پناهندگی به خوبی به شما مشاوره دهند و بهترین راه حل‌ها را پیشنهاد نمایند. زمانی که شما وارد شهر کوچک آلمان شدید، وکیل از همان بدو ورود می تواند در اموری همچون مسایل مالی و حقوقی، اسکان و … شماره راهنمایی کند.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در برمن می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

شهروز نوازانی

شهروز نوازانی

وکیل ایرانی شهروز نوازانی در برمن آلمان متخصص قانون خانواده در زمینه‌های طلاق، حضانت فرزند، امور زناشویی بوده است. او علاوه بر کار وکالت به امور مشاوره و نمایندگی در مورد قانون خانواده نیز می‌ پردازد. دومین توانایی او در رابطه با حقوق جزا و دفاع می‌ باشد. حقوق جزایی از دیگر محورهای کار حقوقی آقای نوازانی است. ایشان به عنوان وکیل مدافع جنایی به فعالیت پرداخته و به عنوان مدافع عمومی به دفاع از افراد واجد شرایط می‌ پردازد. اگر به دنبال حق اقامت، قانون پناهندگی، قانون مدنی، قانون اجاره نامه و … هستید، می‌ توانید از ایشان مشاوره دریافت کنید. آقای شهروز نوازانی یکی از بهترین وکیل ایرانی در برمن بوده که از سابقه‌ درخشانی نیز برخوردار می‌ باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • ورشکستگی
 • مهاجرت به آلمان
 • حقوق خانواده
 • اشتغال

شماره تماس: 004942169676121

آدرس دفتر: Shahrooz Navazani Law Wilhelm-Herbst-Str. 7 Hamburg D-28357

پیمان خلیلی

پیمان خلیلی

پیمان خلیلی وکیل ایرانی واقع در شهر برمن از وکلای با سابقه و تجربه‌ کاری بالا می‌ باشد و ایشان قوانین را به خوبی شناخته و کاملا نکته‌ سنج هستند. از جمله زمینه‌ های حقوقی که ایشان به فعالیت می‌ پردازند می‌ توانیم به قانون پناهندگی، قانون مهاجرت، قانون گواهی نامه‌ رانندگی، قانون راهنمایی و رانندگی، قانون راهنمایی و رانندگی جاده‌ ای اشاره کنیم. اگر در خصوص مهاجرت و پناهندگی نیاز به مشاوره دارید، می‌ توانید به پیمان خلیلی مراجعه کنید. او در این زمینه بسیار حاذق و ماهر است و تسهیلات خود را نیز در بهترین دانشگاه‌ها گذرانده است. پیمانه خلیلی چندین سال است که در شهر برمن به امور وکالت می‌ پردازد. به جرئت می‌ توانیم بگوییم که به عنوان بهترین وکیل ایرانی در برمن در میان فارسی زبانان شناخته می‌ شود.

حوزه کاری و خدمات:

 • پناهندگی
 • مهاجرت
 • راهنمایی و رانندگی

شماره تماس: 004942169661144

آدرس دفتر:  Birkenstraße 47-48, 28195 Bremen, Deutschland

رضا مشرف

رضا مشرف

اگر شما در برمن آلمان زندگی می‌ کنید و به دنبال یک وکیل حرفه‌ ای در حوزه‌ قوانین کیفری می‌ گردید، رضا مشرف در این زمینه می‌ تواند شما را کمک کند. رضا مشرف بهترین وکیل ایرانی در برمن است که حوزه تخصص خود را در زمینه‌ قانون پناهندگی و مهاجرت، قانون راهنمایی و رانندگی، قانون استخدام، قانون اجاره و قانون خانواده گذاشته است. او در امور خانواده در بسیاری از مسائل می‌ تواند شما را کمک کند. اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید ولی با قوانین داخلی کشور آلمان آگاه نیستید، می‌ توانید از رضا مشرف کمک بگیرید. ایشان در حوزه‌ مهاجرت از تخصص بالایی برخوردار است و تاکنون توانسته چندین پرونده را با موفقیت به پایان برساند.

حوزه کاری و خدمات:

 • وکیل حقوق خانواده
 • وکیل مهاجرت و پناهندگی
 • اخذ ویزا
 • وکیل کیفری

شماره تماس: 00494213227772

آدرس دفتر: Obernstr. 16 ,Bremen Postal Code: 28195

آرش سپنتا

آرش سپنتا

آرش سپنتا وکیل سرمایه‌ گذاری و مشاوره‌ شبکه‌ است. اگر شما به عنوان خالق اثر فکری چه از لحاظ تصویر سازی، چه وب و عکس و یا طراحی وب و … حقوقی دارید، می‌ توانید در رابطه با اجرای حقوق بهره‌ برداری از ایشان کمک بگیرید. او در آلمان سال‌ها است که به وکالت پرداخته و در رابطه با قانون فناوری اطلاعات و قانون نرم‌ افزار تخصص بسیار بالایی دارد و می‌ تواند در این حوزه به شما کمک کند. یکی دیگر از بهترین وکیل ایرانی در برمن آقای سپنتا وکیل ایرانی در آلمان است. ایشان از لحاظ سابقه کاری نیز توانسته امتیازات درخشانی را برای خود به ثبت برساند. جهت مشاوره با وی می توانید از طریق شماره تماس زیر اقدام کنید.

حوزه کاری و خدمات:

 • قانون فناوری اطلاعات
 • قانون نرم افزار

شماره تماس: 004930224952237

آدرس دفتر: stresemammstrabe 15

وکیل مهاجرت به برمن چه وظایفی بر عهده دارد؟

امروزه بسیاری از کشورهای اروپایی مورد علاقه‌ ایرانی‌ ها برای سفر و مهاجرت می‌ باشد. برمن آلمان یکی از مهم‌ترین و بهترین مقاصد مهاجرت برای فارسی زبانان است. حال کسانی که قصد مهاجرت به آلمان را دارند اما اطلاعات کافی ندارند و از دانش زبانی نیز برخوردار نیستند، می‌ توانند با راهنمایی و مشاوره با افراد متخصص و ساکن در شهر برمن نیازمندی‌ های خود را تامین کنند. بهترین وکیل ایرانی در برمن با تسلط کامل بر روی قوانین می‌ تواند شما را در این امر کمک کند. در ادامه به یک سری از وظایف وکیل مهاجرت در برمن اشاره خواهیم داشت:

 • ارائه دادن مشاوره آنلاین برای مهاجرت به موکل حقوقی خود
 • متعهد بودن به تمامی تعهدات شرح داده شده در قرارداد
 • آشنایی کامل با قوانین مهاجرتی کشورهای خارجی و شناخت بهترین راهکارهای مهاجرت برای متقاضی
 • ارائه‌ مدارک مورد نیاز برای گرفتن ویزا
 • ارائه‌ خدمات مهاجرتی همچون گرفتن ویزا، گفتگو با کنسولگری در صورت ریجکت کردن متقاضی
 • کاهش دادن احتمال ریجکت شدن برای موکل
 • پرهیز از دروغگویی و اطمینان خاطر دادن به موکل برای اخذ ویزای کشور به طور قطع
 • کوتاه کردن پروسه‌ گرفتن ویزا اقامت و تابعیت برای هر شخصی
وکیل مهاجرت به برمن چه وظایفی بر عهده دارد؟

وکیل خانواده در برمن

وجود وکیل خانواده برای هر خانواده‌ای چه در خارج از کشور و چه در داخل کشور بسیار اهمیت دارد و ارزشمند است. وکیل خانواده ایرانی در برمن می‌تواند با توجه به مشکلات شما کمک کند اگر در خانواده بر سر مسائل مالی دچار مشکل شده‌اید و یا مشکلات زناشویی دارید می‌توانید از وکیل خانواده مشاوره بگیرید.

عده‌ای از افراد نیز جهت مشاوره حقوقی خانواده به سوی وکیل روی می‌آورند وکیل می‌تواند با دادن مشاوره‌ی حقوقی تمامی موضوعات رو حل و فصل کرده تا نیاز بیشتری به بررسی پرونده و کش دادن موضوع نباشد ما در این مقاله چند تا از بهترین وکیل ایرانی در برمن آلمان را در حوزه‌ی امور خانواده فعالیت می‌کنند به شما عزیزان معرفی نموده‌ایم.

می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با آن‌ها در ارتباط باشید در نظر داشته باشید در امور خانواده همچون حضانت فرزند ارث و میراث انحصار وراثت طلاق ازدواج و غیره وجود وکیل و یا مشاور خانواده بسیار اهمیت دارد و می‌تواند شما را از پرداخت خسارت‌های جبران‌ناپذیر نجات دهد.

کلام آخر

برمن یکی از شهرهای کشور آلمان است که جمعیت قابل توجهی از ایرانیان را در خود جای داده است. به همین خاطر است که وجود یک وکیل حقوقی، کیفری و خانواده در این شهر می‌ تواند برای فارسی زبانان ایرانی بسیار ارزشمند باشد. با توجه به اینکه امروزه بیشتر افراد دچار مشکلات حقوقی و کیفری می‌ گردند ما چند نمونه از بهترین وکیل ایرانی در برمن آلمان را در این مقاله لیست کردیم تا انتخابی راحت‌ تر داشته باشید. امیدوارم این مقاله مورد استفاده‌ تان قرار بگیرد. لطفا جهت هرگونه ارسال سوال و نظرات خود آن را در بخش دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید تا کاربران بتوانند از آن استفاده کنند.

آیا برای مهاجرت به برمن حتما باید وکیل داشته باشیم؟

بله، وجود بهترین وکیل ایرانی در برمن آلمان کمک می کند تا علاوه بر کسب اطلاعات در رابطه با مهاجرت، بتوانید مدارک مورد نیاز خود را نیز در سریع ترین زمان ممکن فراهم آورید.

ویژگی های وکیل کیفری معتبر در برمن چیست؟

بهترین وکیل کیفری کسی است به بتواند علاوه بر ویژگی هایی همچون عادل و متعهد بودن، تسلط کافی نیز بر موضوعات روانشناسی افراد داشته باشد.

آیا برمن دارای وکیل ایرانی فارسی زبان است؟

بله، شهر برمن آلمان با توجه به جذب ایرانیان بسیار، دارای وکلای فارسی زبان متخصص و حرفه ای در انواع حوزه های وکالت از جمله امور خانواده، کیفری، مهاجرت و … می باشد.

3.7/5 - (3 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا