وکلای آلمانوکیل

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت ⚖️【آپدیت 2024】

همان طور که خود می‌ دانید امروزه مهاجرت‌های بسیاری از سوی ایران در کشورهای اروپایی از جمله آلمان صورت می‌ پذیرد. فرانکفورت پنجمین شهر بزرگ آلمان است که از لحاظ اقتصادی بزرگترین امتیازات را به خود کسب کرده و برای مهاجران بسیار شناخته شده می‌ باشد. این شهر از سیستم آموزشی، اقتصاد بالا و تحصیلات پیشرفته برخوردار می‌ باشد. زمانی که یک شهر دارای جمعیت زیادی باشد، پرونده‌های حقوقی نیز حجم بیشتری در آن شهر به خود می‌ گیرند. در این مقاله قصد داریم در رابطه با بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت اطلاعاتی را به حضورتان برسانیم. در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت

بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت کیست؟

زمانی که شما در سایر کشورها تصمیم گرفته‌ اید که یه کار حقوقی خود را به وکیلی کاردان بسپارید، این موضوع را فراموش نکنید که سهل انگاری و یا اهمال کاری وکیل می‌ تواند منجر به ضررهای مالی و یا حتی جانی غیر قابل جبرانی برای شما شود. این موضوع برای پرونده‌های کیفری اهمیت بسیار بالایی دارد. به همین خاطر توصیه می‌ کنیم همواره به دنبال بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت آلمان باشید. در کل اموری همچون امور کیفری، حقوقی و مهاجرت و پناهندگی جزء امور بسیار سختی هستند که مسیر دشوار و پیچیده‌ای به همراه دارد که حتی ممکن است با تلاش نتیجه‌ ای نیز در بر نداشته باشد.

بهتر است از همان ابتدا به سراغ یک وکیل توانمند بروید تا بتواند راهنمایی‌های سودمندی برای شما داشته باشد. یک وکیل خوب در واقع باید از تمامی قوانین و مقررات کشور آلمان و همچنین کشور مبدا اطلاعات کامل داشته باشد. او باید بتواند تمامی مدارک لازم را جهت دفاع از موکل خویش به دادگاه ارائه کرده و منتظر پاسخ از سوی مرکز باشد. این موضوع را فراموش نکنید، وکلایی که قوانین حقوق بشر را زیر پا گذاشته‌ اند و یا در ایران دچار جرائمی شده‌ اند، نمی‌ توانند برای شما وکیل شایسته ای باشند. در واقع بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت همان است که با اطلاعات به روز، اعتماد به نفس کامل و فن سخن وری بالا می‌ تواند به حل پرونده‌ شما بپردازد و آن را با موفقیت به سرانجام برساند.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

اسما ناصری

اسما ناصری بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت

خانم اسما ناصری از وکلای برتر فرانکفورت آلمان است. او متولد شده‌ کشور ایران بوده که تحصیلات خود را در آلمان گذرانده است. وی در امور حقوقی، کیفری و خانواده توانسته تخصص خود را به همگان ثابت کند. ایشان تا کنون پرونده‌های کیفری زیادی را به سرانجام رسانده است و امتیازات درخشانی را در سابقه‌ وکالتی خود ثبت کرده است. او به زبان آلمانی و فارسی تسلط کافی دارد و می‌ تواند برای ارائه دادن مشاوره‌ حقوقی به صورت آنلاین نیز شما را یاری کند. اسما ناصری به عنوان بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت در آلمان شناخته می شود.

حوزه کاری و خدمات:

 • خانواده
 • کیفری
 • حقوقی

شماره تماس: 00496959609021

آدرس دفتر: کد پستی farberstrabe 77، 60594

دیانوش نظری

دیانوش نظری بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت

دیانوش نظری به عنوان بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت در بیشتر زمینه‌های قانونی املاک و مستغلات و سرمایه‌ گذاری به فعالیت می‌ پردازد. او در حوزه‌ املاک به سرمایه گذاران داخلی و بین‌المللی نیز مشاوره می‌ دهد. علاوه بر ارائه‌ خدمات مشاوره جامع، به مدیریت دارایی و سایر دارندگان سهام در رابطه با موضوعات مربوط به قانون اجاره نیز راهنمایی‌ هایی ارائه می‌ کند.

در کل خانم دیانوش نظری تجربه و تبحر بالایی در رابطه‌ با قانون املاک و مستغلات و همچنین شرکت‌های بزرگ و تامین مالی املاک و مستغلات دارند. اگر در حوزه‌ سرمایه‌گذاری در کشور آلمان و در شهر فرانکفورت نیازمند به یک مشاور و وکیلی دانا هستید، می‌ توانید به خانوم نظری مراجعه کنید. ایشان با تسلط بر زبان آلمانی، انگلیسی و فارسی می‌ تواند با سایر همکاران آلمانی خود در حوزه‌ سرمایه‌گذاری در کشور اروپایی کمک‌های ارزشمندی را ارائه دهد.

حوزه کاری و خدمات:

 • سرمایه گذاری
 • مشاور حقوقی
 • املاک و مستغلات

شماره تماس: 0049692722924890

آدرس دفتر: An der welle 10، کد پستی 60322

نیما جعفریان

نیما جعفریان بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت

از دیگر وکیل ایرانی در فرانکفورت آلمان نیما جعفریان است که با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی حقوق جزا و جنایی توانسته صدها پرونده را با موفقیت در آلمان به سرانجام برساند. او در رابطه با قانون کیفری تجربیات زیادی داشته و با قدرت بیان بالایی که دارد به دفاع از حق موکل خویش در دادگاه های آلمان می پردازد. ایشان عضو کانون وکلای آلمان و دادگاه های آن است. همواره در تلاش است تا بتواند در رابطه با امور کیفری حق را به حقدار برساند.

حوزه کاری و خدمات:

 • حقوق جزای عمومی
 • قانون کیفری مواد مخدر
 • قانون جنایی جنسی

شماره تماس: 0049695077560

آدرس دفتر: Eschersheimer Landstrabe 19-21

علی فضلی

علی فضلی بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت

در دفتر حقوقی علی فضلی در فرانکفورت آلمان خدمات حقوقی ارزنده‌ای در زمینه‌ حقوق قراردادهای بین‌المللی، قانون کار، حقوق اقامت و قانون مهاجرت انجام می‌ شود. ایشان پس از اینکه در دانشکده حقوق تحصیلات خود را به اتمام رساند با چندین شرکت حقوقی بزرگ بین‌المللی در فرانکفورت همکاری داشته است و پس از 6 سال توانست دفتر حقوقی خود را راه‌اندازی کند. وی به زبان‌های متعددی از جمله انگلیسی، فارسی و آلمانی تسلط داشته و بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت می‌ تواند در انواع دعاوی دادگستری و مهاجرت به آلمان به متقاضیان مراجعه کننده خود کمک کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • دعاوی دادگستری
 • اشتغال
 • قانون تجارت
 • مهاجرت

شماره تماس: 004969866950

آدرس دفتر: Rechtsanwaltskanzlei Fazli، Kennedyallee 93، Frankfurt 60596

علی خداوردیان

علی خداوردیان بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت

علی خداوردیان بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت آلمان از سال 2016 موسسه‌ حقوقی خود را در این کشور تاسیس کرد. او در دفتر حقوقی خود به کلیه سوالات حقوقی شما در رابطه با قانون کار، حقوق کار، حقوق قراردادها، حقوق اینترنت و فضای مجازی، حقوق بین‌المللی اشخاص تجارت و مشاوره‌ مداوم در رابطه با ثبت شرکت‌ها پاسخگو می‌ باشد. موسسه‌ حقوقی آقای خداوردیان در تمام سطوح مربوط به زندگی اقتصادی شما مشاوره ارائه می‌ نماید.

ایشان مشاور و نمایندگی حمایت از مشتریان در رابطه با شروع روابط تجاری ملی و بین‌المللی و اختلافات حقوقی داخلی و خارجی می‌ باشد. اگر شما در فرانکفورت آلمان به دنبال یک مشاوره‌ حقوقی قانون کار هستید، آقای علی خداوردیان در این زمینه می‌ توانند مشاوره‌ عالی ارائه نماید. وی در انوع زمینه‌های حقوقی شرکت اعم از تاسیس یک شرکت جدید یا بازسازی شرکت موجود را نیز پیشنهاد می‌ کند

حوزه کاری و خدمات:

 • مشاور حقوقی
 • قانون کار
 • تجارت
 • اشتغال

شماره تماس: 0069580059588

آدرس دفتر: Wilhelm-Leuschner-Straße 23، Frankfurt 64347

مانا امیری

مانا امیری بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت

از حوزه تخصص‌های خانم مونا امیری می‌ توانیم به امور خانواده و طلاق و همچنین تجارت و سرمایه‌ گذاری در آلمان اشاره کنیم. ایشان به زبان انگلیسی، فارسی و آلمانی تسلط کافی داشته و می‌ تواند با تخصص بالای خود در امور خانواده یک وکیل قابل برای شما باشد. او به عنوان بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت در امور حضانت فرزند، ارث و میراث، خانواده و طلاق و نفقه محسوب می‌ گردد.

حوزه کاری و خدمات:

 • تجارت
 • خانواده و طلاق

شماره تماس: 069173268320

آدرس دفتر: Taunusanlage 1، Frankfurt 60329

احمدالله ثبات

احمدالله ثبات بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت

از دیگر بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت آلمان می‌ توانیم به آقای احمد الله ثبات وکیل تجارت، املاک و مالیات اشاره کنیم. ایشان در سرمایه‌گذاری در آلمان به افراد مهاجر کمک وافری می‌ نماید و حوزه تخصص‌های اصلی او در رابطه با انحصار وراثت و پارالگال می‌ باشد. او وکیل تجارت و املاک در فرانکفورت است.

حوزه کاری و خدمات:

 • تجارت
 • املاک
 • انحصار وراثت
 • مالیات

شماره تماس: 00496971677739

آدرس دفتر: Platz der Einheit 1، Frankfurt 60327

شیما فرهمند

شیما فرهمند بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت

خانم شیما فرهمند با همکاری تولگان تالایسوم به ثبت شرکت و اخذ اقامت تجاری، حقوق خارجیان، پناهندگی، دانشجویی و تابعیت و اقامت، حقوق کیفری، حقوق ساختمان و ساخت و ساز و حقوق مدنی و قراردادها می‌ پردازد. او از وکلای رسمی دادگاه‌ها و عضو کانون وکلای آلمان بوده و به عنوان بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت شناخته می‌ شود.

ایشان بیش از 10 سال تجربه توانسته هزاران پرونده‌ کیفری را در زمینه‌های گوناگون به موفقیت برساند. او با به کارگیری از وکلای پایه یک دادگستری آلمان به امور ثبت شرکت و سرمایه‌گذاری و اقامت و مهاجرت در این کشور پرداخته و موسسه و دفتر حقوقی ایشان به عنوان معروف‌ ترین و با ارزش‌ترین موسسه‌های وکالت شناخته می‌ شود. دفتر وکالتی وی در سراسر آلمان به ویژه در میان فارسی زبانان دنیا معروفیت ویژه‌ای دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • خانواده و طلاق
 • تجارت
 • جنایی
 • املاک
 • مهاجرت

شماره تماس: 06927294550

آدرس دفتر: TFP Talaysüm & Farahmand Rechtsanwälte، Zeil 13، Frankfurt 60313

فرهاد مقدم

فرهاد مقدم بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت

فرهاد مقدم در دفتر وکالتی خود در سطح بین‌المللی به طور رسمی در رشته‌های حقوق اقتصادی و تجاری، حقوق مهاجرت، حقوق مدنی و حقوق خانواده خدمات قابل توجهی ارائه می‌ نماید. او در سطح جهانی توانسته به عنوان بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت شناخته شود و به عنوان مشاوره‌ حقوقی به رسیدگی پرونده‌های موکلین خود به صورت کاملا حرفه‌ای در دادگاه‌ها می‌ پردازد.

اگر شما در زمینه‌ حقوق خانواده اعم از حضانت فرزند، نفقه و طلاق در زمینه‌ مهاجرت و پناهندگی و اخذ ویزا و اقامت دائم نیازمند وکیل مجرب هستید، می‌ توانید به دفتر حقوقی ایشان مراجعه کنید. او توانست به اخذ لیسانس خود از دانشگاه‌های آزاد آلمان بپردازد و علاوه بر آن تمام موارد مربوط به حقوق مهاجرت و خارجی‌های فدرال آلمان نیز از درخواست اقامت تا صدور آن گرفته به صورت حرفه‌ای انجام می‌ پذیرد.

حوزه کاری و خدمات:

 • خانواده و طلاق
 • مهاجرت
 • حقوق تجاری و اقتصادی

شماره تماس: 00496940500434

آدرس دفتر: Zeil 29، Frankfurt 60313

دکتر ایرانبومی

دکتر ایرانبومی بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت

دکتر ایرانبومی به موکلان خود خدمات ارزنده‌ای در خصوص امور تجاری، خانوادگی و طلاق، ارث و میراث و کیفری ارائه می‌ دهد. وی یک پشتیبان حقوقی بسیار عالی است که به عنوان بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت آلمان نیز شناخته می‌ شود. در نظر داشته باشید، ایشان دارای تجارب بسیار ارزنده‌ای در زمینه‌ مقررات بین‌المللی و مدیریت تعارض خانواده می‌ باشد.

اگر در خصوص مسائل ارث و حضانت فرزند و تنوع فرهنگی از جمله مسائل مذهبی به یک وکیل خوب و متبحر و با تجربه نیازمند هستید، می‌ توانید به دفتر حقوقی ایشان مراجعه کنید. او سابقه‌ همکاری با اینترپل و پلیس جنایی اف بی آی را داشته و در دبی، ایالات متحده‌ی آمریکا و اروپا نیز موفق شده است به همکاری با پلیس‌های جنایی بپردازد. لازم به ذکر است حوزه تخصصی اصلی این وکیل مدیریت تعارض معاملات، سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی و املاک و مستقلات می‌ باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • خانواده و طلاق
 • ارث
 • جنائی
 • املاک و مستغلات

شماره تماس: 00496915028264

آدرس دفتر: Bockenheimer Landstraße 17، Frankfurt 60325

وکیل پناهندگی در فرانکفورت آلمان چه خدماتی دارد؟

پناهندگی جز مواردی است که معمولا افراد برای اقامت دائم در آلمان آن را انتخاب می‌ کنند. پناهندگی یک مسیر بسیار دشوار و سخت است که حتی ممکن است با تلاش فراوان نتیجه‌ معقولی نیز به بار نیاورد. ما پیشنهاد می‌ کنیم که از همان ابتدا به بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت مراجعه کنید. زمانی که شما به یک وکیل پناهندگی متخصص و حرفه‌ای مراجعه می‌ نمایید، او با اطلاع کامل از قوانین کشورهای مبدا و مقصد شما می‌ تواند مسیر را هموارتر کند. مدارک لازم را ارائه نماید و با مشاوره‌های حرفه‌ای و بالقوه‌ خود شما را در مسیر درستی از مهاجرت قرار می‌ دهد.

نحوه انتخاب وکیل حقوقی در فرانکفورت چگونه است؟

توجه داشته باشید بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت همان کسی است که بر نظام حقوقی کشور آلمان تسلط کافی دارد و می‌ تواند شما را در انواع زمینه‌های حقوقی راهنمایی کند. در هنگام انتخاب یک وکیل شایسته حتما باید تجربه، مقید بودن وی به اخلاق حرفه‌ای و همچنین رفتار فرعی و معقول او را مورد بررسی قرار دهید.

در واقع یک وکیل دادگستری که به قبول پرونده‌های حقوقی می‌ پردازد باید از قوانین و همچنین مسیرهای قانونی صحیح و درست آلمان آگاهی کامل داشته باشد و کار موکل خود را به تعویق نیندازد و متقابلا بتواند در حصول نتیجه تسریع بدهد. اگر شما نیز به دنبال بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت هستید لازم است خصوصیات وکیل و تخصص کار او را مورد بررسی قرار دهید. وکیل خوب باید موجب حفظ آرامش موکل خود شود و در جلسات دادرسی حاضر گردد و به خوبی از حق موکل خویش دفاع کند.

نحوه انتخاب وکیل حقوقی در فرانکفورت چگونه است؟

کلام آخر

موضوع این بخش از مقاله‌ ما در رابطه با بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت آلمان بود و با توجه به این که آلمان یکی از کشورهای محبوب برای مهاجرین است، شما برای اقامت آشنایی با امور حقوقی و سایر مسائل وکالت به یک وکیل حرفه‌ای و توانمند نیاز دارید. وکیل می‌ تواند در مواردی همچون خرید فروش خانه، تحصیلات و کار و … در آلمان به شما مشاوره‌های حقوقی ارزنده‌ای ارائه نماید. ممنونم که تا پایان مقاله با ما همراه بوده‌اید. شما می‌ توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

بهترین روش مهاجرت به آلمان چیست؟

روش های متعددی از جمله کاری، تحصیلی، ازدواج و … برای مهاجرت وجود دارد که تنها وکیل مهاجرت معتبر می تواند مسیر درست را نشان دهد.

درآمد وکیل حقوقی در فرانکفورت چقدر است؟

شغل وکالت در آلمان از اهمیت بالایی برخوردار بوده و به نوبه ان درآمد وکیلان نیز بالاست. میزان حق الوکاله با توافق میان دو طرف مشخص می شود.

چگونه به دنبال بهترین وکیل در فرانکفورت باشیم؟

با نگاه کردن به سوابق وکیل و مراجعه به موسسات حقوقی معتبر می توان بهترین وکیل ایرانی در فرانکفورت را یافت.

4.7/5 - (6 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 2 =

دکمه بازگشت به بالا