وکیلوکیل آلمان

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در هامبورگ ⚖️【آپدیت 2024】

اگر شما در هامبورگ زندگی می کنید و به یک وکیل توانمند نیاز دارید، اگر به دنبال بهترین وکیل ایرانی در هامبورگ هستید، با ما همراه باشید. هامبورگ به عنوان یکی از بزرگ ‌ترین شهرهای بندری آلمان محسوب می گردد و به شهر دروازه دنیا نیز شهرت دارد. افرادی که به دنبال بهترین وکیل ایرانی در هامبورگ هستند؛ ما لیستی از برترین وکلا را آماده کرده ایم که در زمینه های گوناگون اعم از ثبت شرکت، امور پناهندگی، تجارت بین الملل، مهاجرت و خانواده و … به فعالیت می پردازند.

بهترین وکیل ایرانی در هامبورگ

بهترین وکیل ایرانی در هامبورگ کیست؟

بهترین وکیل ایرانی در هامبورگ به فردی گفته می‌شود که با برخورداری از پروانه‌ وکالت صلاحیت دفاع و همچنین طرح دعوا از موکل خویش را دارا باشد. علاوه بر آن وکیل مقیم خارج حتما باید با داشتن اطلاعات کافی و تسلط کامل بر قوانین ایران و همچنین شهر هامبورگ بتواند به خوبی از عهده‌ی پرونده ‌های موکل خویش با تجربه‌ کافی که دارد، برآید.

به همین خاطر وکیل انتخابی شما در شهر هامبورگ نه تنها باید بر امور داخلی کشور خودش تسلط کافی را داشته باشد، بلکه باید قوانین حقوق بین‌الملل و کشور آلمان را نیز به خوبی بداند.

علاوه بر آن مهم ‌ترین اصل بهترین وکیل ایرانی در هامبورگ برخورداری از تجربه‌ کافی در حل پرونده‌ های گوناگون حقوقی است. وقتی شما یک وکیل مقیم خارج را برای حل مسائل خود انتخاب می ‌کنید، فعالیت ‌های او تنها نباید به مرزهای کشور ایران محدود باشد. او باید صلاحیت توانمندی دفاع از دعاوی علیه اتباع سایر کشورها را نیز داشته باشد.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در هامبورگ می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

مسعود بهرازنیا

مسعود بهرازنیا

مسعود ابراهیم وکیل دادگستری آلمان به عنوان بهترین وکیل ایرانی در هامبورگ در حوزه‌ حقوق خانواده تخصص بالایی داشته و همواره به عنوان یکی از با تجربه‌ ترین وکلا در شهر هامبورگ در دفتر حقوقی خود به فعالیت می‌پردازد. لازم است بدانید او به چندین زبان دنیا از جمله انگلیسی، آلمانی و فارسی تسلط کافی داشته و می ‌تواند در حوزه‌ی امور مهاجرت و پناهندگی تابعیت کشور آلمان و همچنین سایر شهرها، امور مربوط به نفقه، طلاق، مهریه، حضانت کودک، قوانین مربوط به حقوق کاری، مسائل عمومی مدنی و … شما را یاری کند.

اگر قصد دارید با این وکیل مجرب در تماس باشید تنها کافی است به دفتر حقوقی او در شهر هامبورگ مراجعه کرده یا شماره‌ های درج شده تماس حاصل نمایید.

برای سپردن وکالت خود در شهر هامبورگ می توانید با آقای مسعود ابراهیم وکیل دادگستری از طریق راه های ارتباطی زیر هماهنگ کنید:

شماره تماس: 040-280 550 (46)

آدرس دفتر: شهر Hamburg، خیابان Friedensallee 27، کد پستی 22765 Hamburg

ابراهیم نسب

ابراهیم نسب

دکتر ابراهیم نسب وکیل دادگستری ساکن در شهر هامبورگ آلمان از سال 2009 تخصص خود را در رشته‌ جنایی و مهاجرت به آلمان آغاز نموده و توانسته در شهر گوتینگن مدرک دکترای خود را دریافت نماید. او اینک با عنوان بهترین وکیل ایرانی در هامبورگ عضو انجمن وکلای مدافع هامبورگ، انجمن وکلای آلمان و ایران و همچنین عضو وکلای مدافع در این کشور می ‌باشد. دکتر ابراهیم نسب با تسلط داشتن کامل بر روی زبان‌ های ایرانی و افغانستانی می‌تواند از موکلین این کشور در شهر هامبورگ به خوبی دفاع نماید.

علاوه بر آن او تسلط کافی بر جرایمی همچون مواد مخدر، نگهداری اسلحه، قوانین کیفری کسب و کار و جرم و جنایت دارد و به خوبی می ‌تواند از حق موکل خود در دادگاه ‌ها و دادگستری ‌های آلمان دفاع کند. در نظر داشته باشید، ایشان از بهترین وکیل ایرانی در هامبورگ بوده ووکالت فرا منطقه ‌ای داشته و در دادگاه ‌های کیفری، سرتاسر شهرهای جمهوری فدرال آلمان، دادگاه عالی و همچنین دادگاه‌ های قضایی حق دفاعیه و اظهار نظر دارد.

برای اعطای وکالت به دکتر ابراهیم نسب یکی از بهترین و حرفه ای ترین وکلای هامبورگ می توانید از طریق آدرس و شماره تماس زیر با ایشان ارتباط برقرار نمایید.

شماره تماس: 00494076974140

آدرس دفتر: شهر Hamburg، خیابان jungfernstieg 38، کد پستی 20354

مژده گرجی

مژده گرجی

یکی دیگر از بهترین وکیل ایرانی در هامبورگ خانم مژه گرجی، وکیل پایه یک دادگستری است. ایشان تحصیلات حقوقی خود را در خود کشور آلمان گذرانده و به عنوان وکیل متخصص در زمینه‌ی حقوق تجارت بین‌الملل در شهر هامبورگ آلمان مشغول به کار است. از جمله فعالیت ‌های ایشان می ‌توانیم به حقوق مهاجرت و حقوق شرکت‌ ها اشاره نماییم.

در رشته‌ حقوق از تحصیلات عالی برخوردار است و توانسته در آزمون ایالتی حقوقی به عنوان نفر اول برگزیده گردد. علاوه بر آن به زبان ‌های متعددی از جمله انگلیسی و آلمانی تسلط کافی داشته و هم اکنون عضو کانون وکلای آلمان به طور رسمی می‌ باشد. از دیگر فعالیت ‌های خانم گرجی می ‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • مشاوره در حوزه‌ی پروژه ‌های سرمایه‌گذاری
 • مهاجرت به آلمان
 • حقوق تجارت قوانین شرکت ها
 • اقامت و پناهندگی
 • تمدید اجازه اقامت

شماره تماس: 494046644620

آدرس دفتر: شهر Hamburg، خیابان Lübecker Str. 1، کد پستی 22087

مهدی صادقی

 مهدی صادقی

اگر به دنبال یک وکیل حرفه ای و باسواد در حوزه حقوق هستید، ما به شما مهدی صادقی را به عنوان بهترین وکیل ایرانی در هامبورگ معرفی می کنیم. شما می توانید برای مسائل حقوقی و کیفری و خانوادگی به ایشان مراجعه کنید.

برای اعطای وکالت به دکتر ابراهیم نسب یکی از بهترین و حرفه ای ترین وکلای هامبورگ می توانید از طریق آدرس و شماره تماس زیر با ایشان ارتباط برقرار نمایید.

شماره تلفن: 00494028669701

آدرس دفتر: شهر Hamburg، خیابان Jungfernstieg 38، کدپستی 20354

محمد امیرنجات

محمد امیرنجات

دکتر محمد امیرنجات علاوه بر اینکه در شهر هامبورگ به عنوان وکیل دادگستری به فعالیت می پردازد، در شهر تهران هم از دفتر وکالتی برخوردار می باشد. او از سوابق بالایی برخوردار بوده و در حل انواع دعاوی داخلی و بین المللی خبره است.

جهت هماهنگی های لازم در هر دو کشور با این شماره تماس حاصل کنید.

شماره تماس: 09019948366

علی نوروزی

 علی نوروزی

ایرانیان برای امور حقوقی خود در دادگاه های ایران بدون سفر کردن به کشور می توانند تمامی مسائل حقوقی و کیفری را با وکیل دادگستری علی نوروزی در شهر هامبورگ به انجام برسانند. ثبت رسمی طلاق و ازدواج بدون حضور شخصی از دفتر ایشان به انجام می رسد. او یکی از بهترین وکیل ایرانی در هامبورگ بوده و همواره در امور کیفری، املاک، خانوادگی، ارث و … به فعالیت می پردازد.

شماره تماس: +49 40 64 79 20 20

شماره همراه: +49 177 49 57874

آدرس دفتر: شهر Hamburg، خیابان Hammerstr. 5، کد پستی 22041

یوسف سروری

 یوسف سروری

از دیگر بهترین وکیل ایرانی در هامبورگ آلمان می‌ توانیم به یوسف سروری اشاره کنیم. او با موفقیت در چندین پرونده‌ کیفری خانواده و حقوقی توانسته سابقه‌ی درخشانی برای خود کسب نماید. آقای سروری مسلط به زبان آلمانی و فارسی بوده و اکنون عضو کانون وکلای دادگستری آلمان نیز می‌ باشد. او به صورت خصوصی و تخصصی به موکلین خود در زمینه کیفری و خانواده مشاوره می دهد.

جهت ارتباط و مشاوره با آقای یوسف سروری با راه های ارتباطی زیر هماهنگ شوید.

شماره تماس: 00494044405510

آدرس دفتر: شهر Hamburg، خیابان feldstr.60، کد پستی 20357

لیلا ابراهیمی

 لیلا ابراهیمی

لیلا ابراهیمی و با 15 سال سابقه‌ی درخشان در حوزه‌ی وکالت و همچنین مشاوره حقوقی به عنوان برترین وکیل پایه یک دادگستری در کشور آلمان برگزیده شده است. او توانسته در آزمون سراسری وکلای دادگستری رتبه‌ 10 کشوری را به دست آورد و همواره دانشجوی دکترای حقوق در آلمان نیز می ‌باشد. لیلا ابراهیمی کارشناس ارشد حقوق تجارت بین‌الملل و حقوق اتحادیه‌ی اروپا بوده و در حوزه‌ی اخذ وکالت در آلمان مشاوره‌ی تخصصی به موکلین خود ارائه می دهد.

در نظر داشته باشید برای امور پناهجویی با ایشان تماس حاصل ننمایید. او در تهران نیز دفتر داشته و به ارائه‌ خدمات می ‌پردازد. علاوه بر آن می ‌توان گفت خانم ابراهیمی از بهترین وکیل ایرانی در هامبورگ است و عضو انجمن زنان موحدان آلمان و حقوق اتحادیه‌ اروپا می ‌باشد. از جمله خدمات لیلا ابراهیمی:

 • تجارت بین الملل
 • انحصار وراثت
 • خانواده و طلاق

شماره تماس: ۰۶۵ ۷۵ ۵۵۷ ۰۴۰

آدرس دفتر: شهر Hamburg، خیابان Hofweg 5، کد پستی 22085

سعید جابری

 سعید جابری

سعید جابری یکی دیگر از وکلای دادگستری است که در شهر هامبورگ از دفتر حقوقی برخوردار می‌باشد. او برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی که خارج از اتحادیه‌ی اروپا به دریافت اخذ انواع ویزاها و همچنین سرمایه‌گذاری اقدام کرده‌اند، مشاوره داده و در حوزه‌ی مهاجرت، تحصیلات، کاری، ثبت شرکت ‌ها، اخذ کارت آبی و دریافت تابعیت آلمانی خدمات ارائه می‌نماید. به جرئت می توانیم بگوییم آقای جابری بهترین وکیل ایرانی در هامبورگ است. برخی دیگر از خدمات حقوقی وی شامل موارد زیر هستند:

 • اخذ تابعیت آلمانی
 • برنامه‌ ویزای طلایی اتحادیه‌ی اروپا
 • دریافت کارت آبی و اقامت کاری از کشور آلمان
 • اقامت کوتاه مدت در این کشور
 • دریافت ویزای شینگن
 • برخورداری از شهروندی درجه 2 اتحادیه‌ اروپا

شماره تماس: 00494041349987

آدرس دفتر: شهر Hamburg، خیابان grobe reichenstrabe27، کد پستی 20457

بهرام اردهالی

بهرام اردهالی

بهرام اردهالی یکی از وکلای آلمانی با ریشه‌ی ایرانی است که به ارائه‌ی خدمات حقوقی به زبان‌ های آلمانی، انگلیسی و فارسی می‌پردازد. او در سال 2013 تسهیلات خود را به پایان رساند و توانست در کانون وکلای ایالات هامبورگ پذیرفته گردد. دوره‌ های تخصصی خود را در خصوص حقوق تجاری و شرکت ‌ها با موفقیت گذرانده و به صورت کاملا تخصصی به موکلین خود مشاوره ارائه می‌ نماید. بهرام اردهالی به عنوان بهترین وکیل ایرانی در هامبورگ شناخته شده و اینک عضو انجمن حقوقدانان آلمان و ایران، گروه حقوق مهاجرت در انجمن وکلای آلمان، انجمن وکلای آلمان، انجمن وکلای هامبورگ می باشد.

شماره تلفن: 49 4063865120

آدرس دفتر: شهر Hamburg، خیابان Zirkusweg 1، کد پستی 20359

ضرورت نیاز وکیل ایرانی در هامبورگ

تفاوتی ندارد که در کدام شهر و یا کشور زندگی می کنید. معمولاً وقتی که بحث مسائل حقوقی به میان می آید، هر فردی به یک وکیل زبده برای حل مشکلات نیاز دارد. هامبورگ به دلیل اینکه یکی از بهترین شهر های آلمان برای زندگی بوده، جمعیت زیادی از ایرانیان را نیز در خود جای داده است. وجود یک وکیل حقوقی و کیفری در این شهر از اهمیت برخوردار می باشد.

وکالت حقوقی و وکالت دادگستری جزء شغل‌ های بسیار پیچیده ‌ای هستند و قوانین هر کشوری با یکدیگر تفاوت دارد. بهترین وکیل ایرانی در هامبورگ فردی است که به خوبی با قوانین میان دوکشور آشنایی داشته و از طرفی نیز فارسی زبان و هم زبان موکل خود در کشور خارجه است. به همین خاطر وجود وکلای ایرانی در خارج از کشور برای افراد مقیم خارج ارزشمند است.

نگاهی بر ویژگی های وکیل ایرانی در هامبورگ

نگاهی بر ویژگی های وکیل ایرانی در هامبورگ

قبل از اینکه تصمیم به انتخاب یک وکیل خوب در هامبورگ را داشته باشید، در وهله اول باید با صفات بهترین وکیل ایرانی در هامبورگ آشنا شوید.

 • مسلط به چند زبان دنیا

وکیلی که به چندین زبان از جمله آلمانی، انگلیسی، فارسی و … مسلط باشد، می تواند در خارج از کشور با افراد متعددی بدون هیچ گونه مشکلی ارتباط برقرار کند. با این تخصص می تواند ابتکار عمل مذاکرات را به دست آورده و با سایر وکلا در شهر هامبورگ همکاری داشته باشد.

 • آگاهی بالا از قوانین بین الملل و هامبورگ

بهترین وکیل ایرانی در هامبورگ فردی است که به چندین قوانین حقوقی کشور آلمان در حوزه پرونده مورد نظر تسلط و آگاهی کافی داشته باشد. با آشنایی قوانین بین المللی می تواند موکل خود را به صورن فرامرزی راهنمایی کرده و مشاوره دهد.

 • آگاهی از مسائل کیفری آلمان

در نظر داشته باشید، وکیل آگاه و عالم حتما باید از مسائل کیفری آلمان و شهر هامبورگ آگاهی کاملی داشته و با بهره مندی از تخصص بالا به تنظیم قراردادهای کشوری بپردازد.

 • میزان درصد موفقیت در پرونده ها

از دیگر مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل ایرانی در هامبورگ می توانیم به درصد موفقیت او در قبول انواع پرونده ها اشاره کنیم. آنچه که موجب موفقیت یک وکیل در پرونده های حقوقی می گردد، دانش و سطح بالای توانمندی او است.

کلام آخر

امروزه با توجه به تعارض میان قوانین ملت ها وجود وکلای بین المللی اهمیت والایی دارد. معمولا فرهنگ ها، تاریخ کشورها و سطح اجتماعی کشوری با کشور دیگر از تفاوت های زیادی برخوردار است. ما در این مقاله برای ایرانیان مقیم شهر هامبورگ لیستی از بهترین وکیل ایرانی در هامبورگ را آماده کردیم تا در مسائل حقوقی و کیفری دچار مشکل نگردند. خوشحال می شویم نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مهارت های وکیل کیفری خوب چیست؟

یک وکیل کیفری حتما باید از مهارت تحلیلی و تفکر خلاق بسیار قوی برخوردار باشد تا بهترین دفاعیه را در دادگاه از موکل خود داشته باشد.

اهمیت حضور وکیل در دعاوی چیست؟

اگر نتوانستید در دادگاه با طرفین شاکی به توافق برسید و یا در رابطه با مهریه و حضانت دچار اختلاف هستید وکیل دعاوی می تواند بهترین راهکار را ارائه دهد.

حق الوکاله وکیل حقوقی در هامبورگ چقدر است؟

در پرونده های حقوقی حق الوکاله وکیل با توجه به خواسته دعوا و موضوع وکالت به صورت متغییر است.  

4.7/5 - (4 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا