وکیلوکیل آلمان

10 تا از بهترین وکیل پناهندگی در آلمان ⚖️【آپدیت 2024】

مهاجرت کردن به آلمان از طریق روش پناهندگی کمی پیچیده و دشوار بوده که برای طی کردن این مسیر به بهترین وکیل پناهندگی در آلمان نیاز خواهید داشت. معمولا تحمل کردن سختی‌ های مسیر پناهندگی برای متقاضیان با توجه به روحیات آن ها متغیر می‌ باشد. امروزه روش پناهندگی بسیار رواج دارد و بی‌ شک در این زمینه حتما باید از افراد متخصص استفاده کرد. وکیل پناهندگی در آلمان شما را در به اثبات رسیدن دلیل پناهندگی تان یاری خواهد کرد. او فردی کاملا مسلط و آگاه به تمام قوانین کشور آلمان بوده و به خوبی می‌ تواند در این زمینه راهکارهای عالی ارائه دهد. در ادامه با این وکلا آشنا می‌ شویم.

بهترین وکیل پناهندگی در آلمان

بهترین وکیل پناهندگی در آلمان کیست؟

در نظر داشته باشید پناهندگی امری پیچیده و سخت می‌ باشد و فرقی ندارد که شما به کدام کشور می‌ خواهید پناهنده شوید. اگر وکیلی که انتخاب می‌ کنید در امور پناهندگی اطلاعات و آگاهی لازم را نداشته باشد، نمی‌ تواند این مسیر را با موفقیت طی کند. به همین خاطر همواره پیشنهاد می‌ کنیم در انتخاب وکیل نهایت دقت را داشته باشید. بهترین وکیل پناهندگی در آلمان فردی است که می‌ تواند برای اثبات خروج شما از کشور دلایل قانع کننده‌ ای داشته باشد. او باید به گونه‌ ای این موضوع را مطرح و به اثبات برساند که اگر زمانی به کشور خود نیز باز گردیده شدید هیچ خطری جان شما را تهدید نکند.

علاوه بر آن وکیل پناهندگی باید تمامی اسناد و مدارک لازم را جمع آوری کند تا این مدارک بتوانند در موفقیت شما سودمند مواقع گردند. زمانی که شما تمامی این مدارک را تهیه کردید و به اداره‌ مهاجرت آلمان ارائه دادید، می‌ بایست منتظر بررسی نتیجه بمانید. بهترین وکیل پناهندگی در آلمان همواره قابل اعتماد بوده و بهترین روش‌ ها را به شما پیشنهاد می‌ نماید. او باید در خصوص قوانین تابعیت، شرایط تحصیل، بازار کار در آلمان و زمینه‌ های دریافت اقامت اطلاعات بالایی داشته باشد. وکیل خوب کسی است که قوانین کشور آلمان را به خوبی می‌ داند و می‌ تواند در مواقع ضروری بهترین استراتژی‌ ها را پیاده کند.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل پناهندگی در آلمان می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید:

نجیب اله احمدی

نجیب اله احمدی

نجیب الله احمدی از وکلای خبره و متبحر در کار خود است که در میان اقوام فارسی‌ زبان در افن باخ آلمان شهرت بسیار زیادی دارد. ایشان به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در آلمان در حوزه‌ مهاجرت خدمات ارزشمندی به موکلان خود ارائه می‌ نماید. او با تسلط بر زبان فارسی و دری به خوبی می‌ تواند با متقاضیان مهاجر ارتباط برقرار کرده و آن‌ ها را در امر پناهندگی یاری کند. علاوه بر آن ایشان در رابطه با امور حقوقی، کیفری و خانواده نیز جزء بهترین وکلا محسوب می‌ گردد. از آنجایی که جناب احمدی تحصیلات بالای حقوقی خود را در آلمان گذرانده به جرئت می‌ توانیم بگوییم وی تاکنون هزاران پرونده‌ حقوقی و مهاجرتی را با موفقیت به سرانجام رسانده است.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت
 • خانواده
 • کیفری
 • حقوقی

شماره تماس: 00496985096312+

آدرس دفتر: افن باخ آلمان، خیابان kaiserstrabe 10، کد پستی 63065

لنا دارابیگی

لنا دارابیگی

اگر به دنبال یک وکیل پایه یک دادگستری خوب هستید ما می‌ توانیم لنا دارابیگی را به شما عزیزان معرفی کنیم. ایشان در دادگستری‌ های آلمان در حوزه‌ پناهندگی به فعالیت می‌ پردازند. او در فرانکفورت و در دانشگاه گوته توانست فارغ التحصیل رشته‌ حقوق با بالاترین امتیاز گردد. وی به زبان ایرانی و آلمانی تسلط بسیار کاملی دارد. خانم دارابیگی پس از اینکه تحصیلات خود را به اتمام رساند به عنوان دستیار تحقیق در صندلی پروفسور دکتر مشغول به کار گردید.

ایشان اینک همراه با وکلای آلمانی خود در هاناو آلمان دارای یک دفتر حقوقی مهاجرتی است که در آن به امور پناهندگی، اقامت و حقوق مدنی رسیدگی می‌ نماید. خانم دکتر لنا یکی از بهترین وکیل پناهندگی در آلمان است که سعی می‌ نماید به پناهندگان کشورهای مختلف به ویژه ایران خدمات ارزنده ای ارائه نماید. او در خصوص مهاجرت از هیچ تلاشی فروگذار نبوده و با همکاری سایر وکلای آلمانی خود در این راه تلاش بسیاری می‌ نماید.

حوزه کاری و خدمات:

 • حقوق مدنی
 • امور پناهندگی
 • امور اقامت

شماره تماس: 00496181253288+

آدرس دفتر: هاناو آلمان، خیابان kurt-blaum-platz 1، کدپستی 63450

علی نقی شاه

علی نقی شاه

از دیگر بهترین وکیل پناهندگی در آلمان می‌ توانیم به آقای علی نقی شاه اشاره کنیم. ایشان اینک در افن باخ آلمان دارای یک دفتر حقوقی هستند که در آن به امور کیفری، خانواده و مهاجرت و پناهندگی رسیدگی می‌ نمایند. شما می‌ توانید با آقای نقی شاه به صورت آنلاین نیز مشاوره دریافت کنید. او به زبان فارسی و دری تسلط بسیار بالایی دارد و در امر پناهندگی می‌ تواند شما را یاری کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی
 • حقوقی
 • کیفری
 • خانواده

شماره تماس: 00496985099977+

آدرس دفتر: افن باخ آلمان، خیابان frankfurter strabe 50، کدپستی 63065

حامد ابراهیم زاده

حامد ابراهیم زاده

حامد ابراهیم زاده در هرتن آلمان به انواع امور حقوقی و وکالتی با بهترین کیفیت و معقولانه‌ ترین هزینه می‌ پردازد. او در اموری همچون قانون راهنمایی و رانندگی، قانون اجاره، قانون جرائم جنایی و اداری و قانون کار به فعالیت می‌ پردازد. علاوه بر آن باید بگوییم جناب آقای ابراهیم زاده به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در آلمان در حوزه‌ مهاجرت اقدامات زیادی تاکنون انجام داده است.

او به ارائه‌ خدمات اقامت کشور آلمان از طریق سرمایه‌ گذاری اقامت کشور آلمان از طریق کار آفرینی و اقامت از طریق پناهندگی به افراد فارسی زبان آلمان کمک بسیار زیادی می‌ نماید. ایشان علاوه بر آن مشاور راه‌ اندازی شرکت مشاور سرمایه گذاری و طرح کسب و کار نیز هستند. جناب ابراهیم زاده به زبان فارسی، دری و آلمانی تسلط بسیار بالایی دارند و می‌ توانند در امر مهاجرت و پناهندگی به شما کمک کنند.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی
 • امور اقامت
 • سرمایه گذاری

شماره تماس: 0049157857300357+

آدرس دفتر: هرتن آلمان، خیابان ewaldstrabe 145، کدپستی 45699

شهروز نوازانی

شهروز نوازانی

شهروز نوازانی حوزه‌ کاری خود را در خصوص وکالت به امور خانواده و طلاق، حقوق جزا و دفاع از حق موکلین، حقوق اقامت و پناهندگی در آلمان و حقوق مدنی عمومی اختصاص داده است. او یکی دیگر از بهترین وکیل پناهندگی در آلمان است که به خوبی می‌ تواند در رابطه با قانون پناهندگی شما را راهنمایی و اطلاعات لازم را در اختیارتان بگذارد.

وی به عنوان مدافع عمومی یک دفاع واجد شرایط در حق موکلان جنایی خود ارائه می‌ نماید. وی در خصوص قانون خانواده در حوزه‌ حضانت والدین، املاک زناشویی، طلاق، مشکلات نامگذاری و … به فعالیت می‌ پردازد. شما می‌ توانید در رابطه با قانون مدنی، پلیس و قانون نظارتی و قانون طبیعی سازی به ایشان مراجعه کنید. او به خوبی در هر مرحله از پناهندگی و مهاجرت همراه شما بوده و با جمع آوری اسناد و مدارک لازم سعی می‌ کند تا شما به کشور بازگردانده نشوید.

حوزه کاری و خدمات:

 • اقامت و پناهعندگی
 • خانواده و طلاق
 • حقوق جزائی
 • حقوق مدنی

شماره تماس: 004942169676121+

آدرس دفتر: برمن آلمان، خیابان Edisonstr. 5، کدپستی 28357

پیمان خلیلی

پیمان خلیلی

پیمان خلیلی در خصوص قانون پناهندگی و قانون مهاجرت جزء وکلا شاخص و اصلی در شهر برمن آلمان محسوب می‌ گردد. او در انواع زمینه‌ های حقوقی از جمله قانون کیفری، قانون راهنمایی و رانندگی جاده‌ ای و قانون گواهینامه رانندگی به فعالیت می‌ پردازد. جناب آقای پیمان خلیلی جز بهترین وکیل پناهندگی در آلمان بوده که به زبان فارسی و آلمانی تسلط کاملی دارد. ایشان تحصیلات بالای خود را در خصوص مهاجرت و پناهنده‌ گذرانده و همواره بهترین خدمات را در این خصوص به متقاضیان خود ارائه می‌ نماید.

حوزه کاری و خدمات:

 • اقامت و پناهندگی
 • مهاجرت
 • قانون راهنمایی و رانندگی

شماره تماس: 004942169661144+

آدرس دفتر: برمن آلمان، خیابان birkenstrabe 47-48، کدپستی 28195

ساسان حشمت

ساسان حشمت

ساسان حشمت از وکلای مهاجرت به آلمان بوده که به عنوان وکیل رسمی سفارت آلمان در ایران شناخته می‌ شود. او به ارائه‌ خدماتی همچون اخذ ویزا و مهاجرت به آلمان، پناهندگی، حقوق املاک و ارث و خانواده و مهریه رسیدگی می‌ نماید. ایشان به زبان فارسی، انگلیسی و آلمانی تسلط بالایی داشته و دفتر وکالت خود به ارائه خدمات خانواده، کار، معاهدات بین‌ المللی و پناهندگی می‌ پردازد.

فعالیت‌ های حقوقی ایشان با کیفیت بالا و عالی و تخصصی حرفه‌ ای ارائه می‌ شود. ایشان با سال‌ ها تجربه در زمینه امور مهاجرتی یک وکیل مسئولیت‌ پذیر و مسلط بر امور حقوقی و کیفری می‌ باشد. اگر به دنبال بهترین وکیل پناهندگی در آلمان هستید جناب آقای ساسان حشمت در این زمینه می‌ توانند اطلاعات ارزنده و ارزشمندی ارائه نمایند.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی
 • خانواده و مهریه
 • دعاوی دادگستری
 • تجارت

شماره تماس: 496131674051+

آدرس دفتر: Glöser Hechmat & Kollegen، Gartenfeldstraße 3، Mainz 55118

فرزاد تهاشی

فرزاد تهاشی

فرزاد تهاشی بیش ترین تمرکز حقوقی خود را در خصوص امور پناهندگی و مهاجرت به آلمان گذاشته است. او به زبان فارسی، دری، آلمان و انگلیسی تسلط بالایی دارد و در این خصوص نیز فارغ التحصیل شده است. جناب آقای تهاشی خدمات متنوعی همچون قانون خسارت و ترافیک، قانون استخدام، قانون کیفری و قرارداد، قانون مدنی و … ارائه می‌ نماید. او وکیل ویژه‌ قانون خانواده بوده و در این زمینه می‌ تواند اطلاعات ارزشمندی ارائه کند. با توجه به سابقه‌ بالا و تخصص و تبحری که در خصوص مهاجرت دارد می‌ توانیم او را به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در آلمان نامگذاری کنیم.

حوزه کاری و خدمات:

 • خانواده
 • مهاجرت و پناهندگی
 • کیفری
 • امور مدنی

شماره تماس: 023464066400+
آدرس دفتر: بوخوم آلمان، خیابان bochum 44787

جلال رودگر

جلال رودگر وکیل پناهندگی در آلمان

آقای رودگر وکیل مهاجرت و پناهندگی در کشور آلمان هستند. ایشان در شهر ویسبادن آلمان که در نزدیکی شهر فرانکفورت است، آماده ارائه خدمات حقوقی هستند. به فارسی زبانان ایرانی، افغان، تاجیک و … در دادگاهها و اداره های دولتی و غیردولتی در ایران می باشند. در دفتر حقوقی آقای رودگر، وکلای آلمانی بسیاری مشغول به کار می باشند که خدمات حقوقی متنوعی به فارسی زبانان ارائه می دهند.

خدماتی که توسط آقای رودگر در حوزه مهاجرت و اقامت به آلمان ارائه می شود شامل:

 • ارائه خدمات در حوزه حقوق خانوادگی
 • خدمات در حوزه حقوق مهاجرت به آلمان
 • ارائه خدمات در حوزه حقوق پناهندگی به آلمان مشاوره
 • و ارائه خدمات در حوزه حقوق ارث، کار
 • و …

شماره تماس: 00491785210179

اهمیت وکیل مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی

در مهاجرت به آلمان شما ابتدا باید درخواست پناهندگی بدهید. متقاضیان می‌ توانند از دانش و تخصص بهترین وکیل پناهندگی در آلمان کمک گرفته و این درخواست را به وسیله‌ آن‌ ها ارائه نمایند. وکیل پناهندگی درخواست شما را به اداره‌ پلیس کشور آلمان و یا اداره‌ کنترل مرزی ارسال می‌ نماید و در طول بررسی نمودن درخواست، شما به یکی از اقامتگاه‌ های موقت پناهجویان در آلمان می‌ روید تا پرونده‌ تان بررسی شود. در این زمینه نقش وکیل بسیار مهم و حائز اهمیت است.

وکلای پناهندگی با توجه به اینکه در خصوص پناهندگی اطلاعات و آگاهی‌ های لازم را دارند، به خوبی می‌ توانند شما را در امر پناهندگی یاری کرده و مشاوره‌ های ارزشمندی ارائه نمایند. معمولا بیشتر افرادی که از طریق پناهندگی وارد آلمان می‌ گردند از لحاظ روحی آسیب دیده می‌ باشند. این افراد مسلما نمی‌ توانند در روند پرونده‌ خود با جدیت پیش بروند. به همین خاطر بهترین وکیل پناهندگی در آلمان با جمع‌ آوری مدارک لازم این پروسه را برای شما آسان‌ تر می‌ نماید.

هزینه وکیل پناهندگی به آلمان چقدر است؟

معمولا اولین موضوعی که در حوزه‌ مهاجرت و پناهندگی برای افراد سوال می‌ شود، برآورد هزینه‌ ها است. با توجه به اینکه اطلاع داشتن از میزان هزینه‌ های مهاجرت به آلمان و دیگر هزینه‌ های اقامت می‌ تواند کمک بزرگی برای تصمیم ما باشد، در جواب باید بگوییم هزینه‌ های پناهندگی کاملا متفاوت بوده و بسته به روش اقامت شما دارد. در نظر داشته باشید شخصی که تصمیم به مهاجرت به هر کشوری را می‌ گیرد، در ابتدا باید سرمایه و دارایی لازم برای این کار را داشته باشد.

از جمله هزینه‌ های جانبی می‌ توانیم به ترجمه و جمع آوری اسناد و مدارک، بلیط هواپیما، بیمه و بسیاری دیگر از هزینه‌ ها اشاره کنیم. جدا از تمام این‌ ها هزینه‌ بهترین وکیل پناهندگی در آلمان نیز با خود شما می‌ باشد. میزان حق الوکاله وکیل پناهندگی به توانمندی وکیل و همچنین روش‌ های مورد استفاده در پناهندگی بستگی دارد. معمولا میزان ساعاتی که وکیل پناهندگی بر روی پرونده‌ شما کار کرده است، می‌ تواند تعیین کننده‌ قیمت باشد.

اهمیت وکیل مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی

کلام آخر

به طور خلاصه باید بگوییم که مراجعه نمودن به بهترین وکیل پناهندگی در آلمان جهت اخذ اقامت و کمک به مهاجرت یک امر بسیار ضروری است. با توجه به این که شما در طول پروسه‌ مهاجرت روش‌ های متعددی را می‌ بایست به انجام برسانید، وجود وکیل پناهندگی جزء جدا ناپذیر پرونده‌ شما خواهد بود. ممنونم که تا پایان این مقاله با ما همراه بوده‌ اید. شما می‌ توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. جهت کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات سایت را می‌ توانید مطالعه کنید.

مراجعه به وکیل پناهندگی در آلمان جهت اخذ ویزا مهم است؟

بهترین وکیل پناهندگی در آلمان می تواند روند کار شما را تسریع ببخشد.

وکیل پناهندگی به آلمان چه مزیتی دارد؟

با ارائه مشاوره موجب می گردد سریع تر به هدف خود برسید و از میزان هزینه های پناهندگی می کاهد.

چگونه بهترین وکیل پناهندگی در آلمان را بشناسیم؟

رزومه کاری یا سوابق تحصیلی وکیل را مورد بررسی قرار دهید.

3.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا