وکلای آمریکاوکیل

10 تا از بهترین وکیل پناهندگی در آمریکا ⚖️【آپدیت 2024】

پناهندگی یکی از بهترین راهکارها برای مهاجرت به آمریکا است که برای آن به بهترین وکیل پناهندگی در آمریکا نیاز خواهید داشت. هر ساله هزاران پناهجو به صورت مهاجر وارد کشور آمریکا می‌ شوند. پناهندگی به این کشور یکی از فرایندهای بسیار دشوار و پیچیده‌ ای می‌ باشد که نیاز است، متقاضیان اقامت دائم و ویزای خود را دریافت کنند. به طور قطع می‌ توانیم بگوییم که پروسه پناهندگی در آمریکا بدون وکیل می‌ تواند سالیان سال به طور انجام است. اما وجود یک وکیل با تجربه و متبحر جهت آسان شدن مراحل مهاجرت شما به آمریکا می‌ شود. اگر شما نیز به دنبال بهترین وکیل پناهندگی هستید در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین وکیل پناهندگی در آمریکا

بهترین وکیل پناهندگی در آمریکا کیست؟

معمولا امروزه بسیاری از ایرانیان به دنبال پیدا کردن بهترین وکیل پناهندگی در آمریکا هستند تا بتوانند هر چه سریع‌ تر خود را به کشور مقصد و مورد علاقه‌شان برسانند. وکیل حتما باید دارای ویژگی‌ هایی همچون سرعت و دقت بالا در پیگیری امور، ارائه‌ مشاوره‌ تخصصی برای متقاضیان، آشنایی کامل با قوانین کشور آمریکا و ارتباط پیوسته و سازنده با موکل خود باشد. زمانی که یک وکیل از تمامی این موارد برخوردار باشد، بدون شک یک گزینه‌ بسیار عالی و شایسته برای نمایندگی شما در کشور مقصد است.

آشنایی با بهترین وکیل ایرانی در آمریکا ⚖️
کلیک کنید.

بهترین وکیل پناهندگی در آمریکا حتما می‌ بایستی در امور مهاجرتی پیگیری دقیق و سریع داشته باشد. او باید برای خدمات مهاجرتی که خود ارائه می‌ نماید، به تعیین تعرفه‌ مناسب و معقولانه‌ ای پرداخته و بتواند بهترین پیشنهادات را در اختیار متقاضیان قرار دهد. در نتیجه به شما دوستان پیشنهاد می‌ کنیم که برای امور پناهندگی خود به افراد ماهر مراجعه کنید تا برترین و سریع ترین نتیجه را به دست آورید. وکیل پناهندگی می‌ تواند شما را در این امر یاری کند.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل پناهندگی در آمریکا می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

پروین ویلیانی

پروین ویلیانی به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در آمریکا شناخته می‌ شود. او می‌ تواند در خصوص امر مهاجرت و پناهندگی به ارائه‌ خدمات ارزشمندی همچون تعویض اقامت در آمریکا، دریافت انواع ویزاهای دانشجویی، سرمایه‌ گذاری، ویزا جهت انتقال شرکت و یا پرسنل، ویزای مخصوص اشخاصی که با مهارت‌های فوق العاده همچون ورزشکاران و هنرمندان قصد اقامت در آمریکا را دارند و ویزا برای قربانیان جنایت و … بپردازد. ایشان از طریق خانواده، استخدام و سرمایه‌ گذاری و پناهندگی به اقامت متقاضیان در آمریکا کمک می‌ کند. علاوه بر آن به دفاع از کسانی می‌ پردازد که قرار است از آمریکا اخراج شوند. او به زبان انگلیسی و فارسی تسلط بسیار بالایی داشته و جزء یکی از شایسته‌ ترین وکلای پناهندگی و مهاجرت در آمریکا است.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی
 • اخد ویزا و اقامت دائم

شماره تماس: 017144321333

آدرس دفتر: 1541 E 4th St، Santa Ana، California، 92701

شاهین فلاح

شاهین فلاح

شاهین فلاح از موسسان حقوقی شرکت ثبت‌ شده در آمریکا است که به عنوان وکیل دادگستری در حرفه‌ مهاجرت و پناهندگی بسیار شهرت و معروفیت دارد. او علاوه بر مهاجرت به سایر کارهای وکالتی از جمله حقوق مدنی، حل اختلافات بین المللی و حقوق تجارت می‌ پردازد. اما تخصص عمده و سر رشته‌ اصلی او در حوزه‌ پناهندگی به آمریکا است. او به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در آمریکا و با تسلط کامل بر زبان انگلیسی توانسته عضو وکلای آمریکا و دانشگاه جرج واشنگتن باشد. اگر به دنبال اخذ ویزا هستید، می‌ توانید از شاهین فلاح کمک بگیرید.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی به امریکا
 • تجارت بین الملل

شماره تماس: 017036773446

آدرس دفتر: 1750 Tysons Blvd Ste 1500، کد پستی VA 22102

میترا نجات

میترا نجات

دکتر میترا نجات در دو حوزه‌ حقوقی یعنی مهاجرت و پناهندگی به آمریکا و مجوز انتقال سرمایه به آمریکا به فعالیت می‌ پردازد. او دارای یک دفتر حقوقی بسیار معتبر در آمریکا است که علاوه بر بهترین وکیل پناهندگی در آمریکا متخصص در گیرین کارت از طریق سرمایه‌ گذاری EB-5 شناخته می‌ شود. او وکیل رسمی در کالیفرنیا بوده و به تجارت و فعالیت‌ های تجاری حقوقی در این کشور می‌ پردازد. ایشان در خصوص قوانین و سیاست‌ های مهاجرت ایالات متحده بسیار متبحر هستند و می‌ توانند خدمات ارزنده‌ ای به متقاضیان مهاجر ارائه کنند. او همیشه با هوش بالایی که دارد بهترین راهکار را در اختیار مهاجران قرار می‌ دهد تا با صرف کمترین هزینه بتوانند به اخذ اقامت در این کشور پر قدرت بپردازند.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی به آمریکا
 • مجوز انتقال سرمایه به آمریکا

شماره تماس: 013106661674

آدرس دفتر: Nejat Law، 2780 Skypark Dr. Torrance، California، 90505

سالومه امیر قهاری

سالومه امیر قهاری

از دیگر بهترین وکیل پناهندگی در آمریکا می‌ توانیم به خانوم سالومه امیر قهاری اشاره کنیم. ایشان وکیل رسمی دادگاه‌های کالیفرنیا و فدرال با فوق تخصص در امور مالی هستند و علاوه بر اینکه به کلیه امور مهاجرتی و کارت سبز از طریق سرمایه‌ گذاری می‌ پردازند به ارائه‌ مشاوره تجاری و بازرگانی، مشاوره جهت انتقال پول از ایران و امور انحصار وراثت نیز رسیدگی می‌ کند. خانم سالومه تحصیلات عالی خود را در کالیفرنیای آمریکا دیده و جزء شایسته‌ ترین وکلا در امور مهاجرتی محسوب می‌ گردد. اگر قصد پناهندگی، دریافت ویزای توریستی، تحصیلی، بیزینس و یا دریافت کارت سبز از طریق فامیل و بستگان و ازدواج را دارید، خانم قهاری در این زمینه می‌ تواند به ارائه‌ خدمات حرفه‌ ای و تخصصی بپردازد.

حوزه کاری و خدمات:

 • تجارت
 • مهاجرت و پناهندگی به آمریکا
 • مجوز انتقال سرمایه به آمریکا

شماره تماس: 019493871818

آدرس دفتر: Dr. Saloumeh Amirghahari Law، 4100 Newport Place, Suite 800، Newport Beach، California، CA 92660

نجمه محمود جعفری

نجمه محمود جعفری

اگر به دنبال بهترین وکیل پناهندگی در آمریکا جهت دریافت اقامت هستید، می‌ توانید به سرکار خانم نجمه جعفری مراجعه کنید. ایشان به زبان اسپانیایی، انگلیسی و فارسی تسلط کافی داشته و می‌ تواند خدمات برجسته‌ ای در خصوص پناهندگی به آمریکا ارائه نمایند. دکتر جعفری و پرسنل مجرب شان در دفتر حقوقی با استفاده از علم و تجربه‌ و پشتکار فراوان توانستند به حل و فصل پرونده‌های مهاجرتی زیادی بیانجامند. ایشان وکیل رسمی دادگاه‌های میزوری و فدرال مرکزی آمریکا و همچنین عضو فعال انجمن وکلای مهاجرت آمریکا هستند.

دکتر نجمه جعفری آماده‌ پاسخگویی به تمامی سوالات مهاجرتی و پناهندگی شما از قبیل اخذ اقامت دائم و گرین کارت می‌ باشد. او با دقت و ریزبینی خود جای هیچ گونه نگرانی را برای متقاضیان و موکلان خویش باقی نمی‌ گذارد. معمولا محدوده‌ خدمات مهاجرت ایشان واقع در ایالت کالیفرنیا، لس آنجلس، سانفرانسیسکو و ساکرامنتو در کالیفرنیا است. علاوه بر آن ایشان 50 ایالت آمریکا و دیگر کشورها را نیز مورد پوشش و تحت نظر خود قرار داده و به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در آمریکا آماده‌ ارائه‌ خدمات ارزشمند است.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی
 • دریافت گرین کارت

شماره تماس: 019494242045

آدرس دفتر: ImmigraTrust Law، 300 Spectrum Center Dr. Suite 400، Irvine، California، CA 92618

علی میر حسینی

علی میر حسینی

علی میر حسینی وکیل مهاجرت و پناهندگی به آمریکا بیش از 30 سال است که به جامعه‌ ایرانی، آمریکایی، اسپانیایی و ویتنامی‌ ها به ارائه‌ خدمات وکالتی و حقوقی می‌ پردازند. علاوه بر آن وی در امور جنایی، صدمات ناشی از کار، تصادفات، دریافت کارت سبز از طریق پناهندگی، سرمایه‌ گذاری، خانواده و استخدام تجربه و تخصص بالایی دارد. او به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در آمریکا بر تمامی قوانین مهاجرتی آمریکایی واقف بوده و به خوبی می تواند افراد را راهنمایی کند. علی میر حسینی یک وکیل دلسوز و قابل اعتماد برای شما خواهد بود.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی به آمریکا
 • تجارت
 • دعاوی دادگستری

شماره تماس: 6507168179

آدرس دفتر: Mirhosseini Law Group، 1502 N Broadway، Santa Ana، California،

بابک حجت

بابک حجت

دکتر بابک حجت از متخصصین سرمایه‌ گذاری در آمریکا و مهاجرت به این کشور می‌ باشد. ایشان به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در آمریکا به زبان عربی، انگلیسی و فارسی تسلط کاملی دارد و آماده‌ ارائه‌ خدمات مهاجرتی در دفتر ایران، دبی، آمریکا و ترکیه می‌ باشد. ایشان تخصص و تبحر بالایی در رابطه با اخذ اقامت دائم و دریافت گرین کارت آمریکا دارد و به جرئت می توانیم بگوییم که جزء بهترین وکلای مهاجرتی در حوزه پناهندگی است. او دارای چندین شعبه در کشورهای مختلف بوده و در میان افراد فارسی زبان نیز بسیار شهرت دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی به آمریکا

شماره تماس: 97145182504

با ویژگی های یک وکیل متخصص پناهندگی در آمریکا آشنا شوید

وکیل مهاجرت به کسی اشاره دارد که با تجربه بالا در حوزه مهاجرت می تواند خدمات بالقوه ای ارائه نماید. برخی از ویژگی های بهترین وکیل پناهندگی در آمریکا عبارت اند از:

 • صداقت و درست کاری

در وهله‌ اول متقاضیان باید بتوانند که به وکیل خود اعتماد داشته باشند. شما باید اطمینان کنید که وکیل در هر مرحله از پیشروی پرونده تمامی حقایق و وقایع را به شما می‌ گوید و مشاوره‌ های ارزشمند و روشنی در این باره ارائه می‌ نماید. صداقت و درستکاری یکی از بالقوه ترین ویژگی‌ های وکیل مهاجرت معتبر است.

 • تسلط بر قوانین مهاجرتی

از دیگر مهم‌ ترین خصوصیات بهترین وکیل پناهندگی در آمریکا کنترل داشتن بر روی مجوز و مقررات است. در واقع وکیل باید تسلط کامل و کافی بر روی امور مهاجرتی و پناهندگی داشته باشد تا همواره بتواند بهترین راهکارها را به موکل خود ارائه نماید. راهکارهایی که علاوه بر کم هزینه بودن در کوتاه‌ ترین زمان ممکن نیز به انجام برسند.

 • تخصص و تجربه

یکی از مهم ترین ویژگی‌ های وکیل مهاجرتی تجربه و مهارت ارتباطی قوی او است. یعنی یک وکیل باید بداند که مهاجرت یک موضوع کاملا پیچیده‌ ای بوده و او باید از تجربه‌ بالا در رسیدگی به انواع امور مهاجرت برخوردار باشد. علاوه بر آن وکیل برای به انجام رساندن تمامی پرونده‌ها با موفقیت کامل، حتما باید ارتباط درستی با سایر وکلای مهاجرتی داشته باشد. ارتباط او با وکیل‌ های بین‌المللی موجب می‌ گردد که تخصص و اطلاعاتش افزایش پیدا کند.

با ویژگی های یک وکیل متخصص پناهندگی در آمریکا آشنا شوید

چه زمانی باید به وکیل پناهندگی در آمریکا مراجعه نماییم؟

در پاسخ به این سوال که چه زمانی باید به بهترین وکیل پناهندگی در آمریکا مراجعه کرد، باید بگوییم زمانی که در رابطه با نحوه‌ درخواست یا مراحل ویزا سوالی داشته باشید، زمانی که قصد درخواست ویزا کنید و یا ویزای شما به تاخیر افتاده باشد. معمولا برخی از افراد به دلیل اینکه ویزای آن ها به طور قابل توجهی به تاخیر می‌ افتد به وکیل مهاجرتی مراجعه می‌کنند. البته جای تعجبی نیست به دلیل ارقام بالای درخواست برای مهاجرت کردن ممکن است ویزای شما تاخیر داشته باشد. در برخی از مواقع نیز ویزا رد می‌ شود.

این اتفاق ممکن است برای هر مهاجری بیفتد. البته این بدان معنا نیست که تمامی موارد مهاجرتی شما مشکل دارند. در بسیاری از مواقع وکیل می‌ تواند دوباره درخواست خود را اعلام کند و حتی یک اشکال جزئی در کاغذ بازی‌ها منجر به رد شدن ویزا می‌ گردد که وکیل این اوضاع را به راحتی می‌ تواند سر و سامان دهد. دلیل بعدی نیز زمانی است که اعلام اخراج رو دریافت کرده‌اید. این اعلان معمولا برای افرادی که قصد مهاجرت دارند می‌ تواند بسیار ترسناک باشد. بهترین وکیل پناهندگی در آمریکا در رابطه با این نوع سیستم تجربه‌ بسیار بالایی دارد و می‌ تواند این مشکل را رفع کند.

کلام آخر

ممنونم که با مقاله بهترین وکیل پناهندگی در آمریکا همراه بودید. هر گونه مسئله ای مربوط به پرونده پناهندگی شما بهتر است توسط یک وکیل مورد اعتماد مورد بررسی قرار بگیرد. وکیل با تخصص خود به شما اطمینان می دهد که روند و پروسه پناهندگی با دقت و سرعت بالایی به انجام می رسد. اگر سوال و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

آیا با حضور وکیل پناهندگی در آمریکا، ویزا امکان رد شدن دارد؟

بله در حوزه مهاجرت شاید برخی مراحل صد در صد به موفقیت نرسند.

چه زمانی به سراغ وکیل پناهندگی در آمریکا برویم؟

بهتر است قبل از اینکه درخواست خود را ارسال کنید به سراغ بهترین وکیل پناهندگی در آمریکا بروید.

آیا وکلا با هزینه کم و یا رایگان مشاوره می دهند؟

بله زمانی که به دنبال وکلای معتبر و ثبت شده بروید، می توانید از مشاوره های کم هزینه نیز بهره مند گردید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

دکمه بازگشت به بالا