مهاجرتوکیلوکیل آمریکا

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا ⚖️【آپدیت 2024】

آمریکا با توجه به برخورداری از شرایط مناسب اقتصادی، رفاه بالا و حقوق مناسب یکی از مهم‌ ترین مقاصد مهاجرتی مردم در سرتاسر جهان است. افراد از راه‌ های متنوعی از جمله تحصیل، سرمایه‌ گذاری و اشتغال می‌ توانند به این کشور مهاجرت نمایند. اما مهم‌ ترین مسئله‌ ای که باید به آن توجه داشت، کمک گرفتن از یک راهنمای متخصص در این زمینه است. بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا همان فردی است که می‌ تواند شما را یاری نماید. معمولا وکیل مهاجرت روش‌ های متنوعی از جمله مهاجرت از طریق ویزای خانوادگی، از طریق پناهندگی، از طریق ازدواج، کار و … را پیش رویتان قرار می‌ دهد و تصمیم را به عهده‌ شما می‌ گذارد.

بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا

بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا کیست؟

زمانی که شما به عنوان یک متقاضی مهاجرت به سراغ اخذ بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا رفته‌ اید، مطمئن باشید که نیمی بیشتر از مسیر را برای خود آسان کرده‌ اید. زیرا حضور یک کارشناس و متخصص در این زمینه می‌ تواند بسیار اثر گذار باشد. مهاجرت جزء مسائلی است که نیاز به تخصص بالایی داشته و نیازمند استراتژی و مهارت‌ های بالایی است. لازم است این موضوع را نیز به حضورتان برسانیم که متاسفانه در حوزه‌ مهاجرت با افزایش درخواست افراد کسانی هستند که در این زمینه بسیار سوء استفاده می‌ کنند و هزینه‌ های هنگفتی از متقاضیان طلب می‌ کنند. جا دارد در این رابطه بگوییم حتما قبل از انتخاب وکیل یک شناخت درست و کاملی از او داشته باشید و مطمئن شوید که وکیل انتخابی شما در آمریکا دارای دفتر وکالتی و شماره‌ ثبت شده می‌ باشد.

بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا همان فردی است که با داشتن اطلاعات و آگاهی‌ های به روز و شناخت قوانین کشور مقصد کمک می‌ کند تا بتوانید با آسان‌ ترین روش‌ ها پروسه مهاجرتی را به درستی بگذرانید. او باید فردی امین باشد و تنها به حفظ منافع موکل خویش بیندیشد. کسانی که قصد مهاجرت دارند برای رعایت تمامی قوانین اداره‌ مهاجرت آمریکا نیاز دارند که یک کارشناس و مشاور با آن ها همراه باشد. معمولا سرپیچی از قوانین می‌ تواند برای افراد مجازات و حتی حبس را به دنبال داشته باشد. شما می‌ توانید در ادامه با بهترین وکلای فارسی زبان مهاجرتی آشنا شده و تماس حاصل نمایید.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

شاهین فلاح

شاهین فلاح

شاهین فلاح یکی از وکلای متخصص و جزء 10 وکیل برتر آمریکا در 4 سال اخیر شناخته شده است. ایشان در حوزه‌ مهاجرت هر خدماتی که نیاز باشد را به متقاضیان خود ارائه می‌ نماید. وی وکیل رسمی ایالات متحده‌ آمریکا و امور بین المللی بوده و به عنوان وکیل سال آمریکا در تجارت بین‌ الملل نیز شناخته شده است. جناب آقای فلاح یکی از بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا بوده با موسسات بسیاری فعالیت حقوقی داشته است.

اگر قصد دریافت ویزای آمریکا، پناهندگی، ویزای تحصیلی، کار، توریستی و سرمایه‌ گذاری را دارید، آقای فلاح در این زمینه جزء متخصص‌ ترین وکلا محسوب می‌ گردند. ایشان به عنوان وکیل بین‌ الملل نیز سابقه‌ های درخشانی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. شما می‌ توانید با جناب شاهین فلاح به صورت آنلاین نیز در ارتباط بوده و از او مشاوره دریافت کنید. عضو وکلای آمریکا و دانشگاه جرج واشنگتن بوده و در زمینه مهاجرت جزء بهترین ها است.

حوزه کاری و خدمات:

  • تجارت
  • حقوق بین الملل
  • مهاجرت

شماره تماس: 012028207444+

آدرس دفتر: 1750 Tysons Blvd Ste 1500، کد پستی VA 22102

بابک حجت

بابک حجت

بابک حجت و دارای یک موسسه‌ حقوقی معتبر در ایالات متحده‌ آمریکا می‌ باشد. او با توجه به این که در امور مهاجرتی جزء بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا محسوب می‌ گردد، دارای شعبه‌ های متنوعی در سایر کشورها از جمله دبی، امارات، استانبول، سی تی و … می‌ باشد. او همیشه در دفتر حقوقی خود از وکلای با تجربه نیز بهره گرفته و راهکارهای خلاقانه‌ ای در پروسه‌ مهاجرتی ارائه می‌ کند.

در واقع شما می‌ توانید از با کمک وکیل بابک حجت پیچیده‌ ترین پرونده‌ های حقوقی را نیز حل و فصل کنید. جناب آقای بابک حجت به زبان عربی، فارسی و انگلیسی تسلط بسیار بالایی دارد و به دریافت گرین کارت آمریکا، اقامت دائم و سرمایه‌ گذاری در آمریکا کمک وافری می‌ کند.

شماره تماس: 97145182504+

آدرس دفتر: 48 Burj Gate Tower Level 20

مرضیه شاهد

مرضیه شاهد

مرضیه شاهد یکی از جوان‌ ترین وکلای امور مهاجرتی است که هدف خود را با کاهش استرس پروسه‌ مهاجرت برای متقاضیان و کارفرمایان آغاز کرده است. در کل خانم شاهد بدون توجه نمودن به پیچیده بودن پرونده‌ های مهاجرتی به تمامی افراد و مشاغل در این زمینه کمک می‌ کند تا به رفع نیازهای مهاجرتی آن ها بپردازد. او با توجه به این که به عنوان بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا شناخته شده است، عضو انجمن وکلای مهاجرت آمریکایی و کانون وکلای ایرانی آمریکایی می‌ باشد.

ایشان دارای گواهی شناسایی جهت تعهد به منافع عمومی و کار حرفه‌ ای بوده و در دانشگاه‌ های متنوعی از جمله دانشگاه ناتینگهام، دانشگاه کالیفرنیا و دانشگاه اصفهان ایران به فعالیت پرداخته است. او دارای لیسانس حقوق بوده و به دو زبان انگلیسی و فارسی نیز تسلط بسیار بالایی دارد. قبل از این که خانم شاهد به تاسیس شرکت حقوقی خود بپردازد در سه شرکت معروف در سانفرانسیسکو کار کرده و در آن هزاران پرونده‌ مهاجرتی را به سرانجام رسانده است.

شماره تماس: 9252550090+

آدرس دفتر: Dorna Immigration، 1630 N Main St، Walnut Creek، California CA 94596

سحر موسوی

سحر موسوی

سحر موسوی در دفتر حقوقی خود در کالیفرنیای آمریکا به ارائه‌ انواع امور حقوقی از جمله اخذ ویزای آمریکا، کارت اقامت دائم و خدمات مربوط به ارث و میراث و انحصار وراثت می‌ پردازد. ایشان وکیل رسمی مهاجرت در آمریکا بوده و با توجه به اینکه تا کنون توانسته سوابق مثبتی را در کارنامه‌ خود به ثبت برساند، جزء بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا نیز در میان ایرانیان فارسی زبان شناخته می‌ شود.

خانم موسوی به دو زبان انگلیسی و فارسی تسلط داشته و می‌ تواند در رابطه با ویزاهای دانشجویی، توریستی، کار آموزی، تغییر ویزا، کنسولگری و سفارت تمامی ایرانیان را یاری رساند. اگر شما به دنبال کارت سبز از طریق بستگان درجه یک، ازدواج و یا کار هستید می‌ توانید از خدمات حقوقی خانم موسوی بهره‌ مند گردید.

شماره تماس: 4088003239+

آدرس دفتر: The Law Office of Sahar Mousavi، San Jose, CA, USA، San Jose، California، United States

علی بلور

علی بلور

علی بلور در حوزه‌ قانون مهاجرت و مهاجرت تجاری و خانوادگی چندین سال است که به فعالیت می‌ پردازد. او در امور پناهندگی در لس آنجلس آمریکا به ایرانیان فارسی خدمات بالقوه‌ ای ارائه می‌ نماید. از جمله افتخارات وی می‌ توانیم به جایزه‌ حقوقی آمریکا در قانون اساسی دوم و جایزه دستاورد استثنای قانون مهاجرت اشاره کنیم. او کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی بوده و جزء سوپر وکلای کالیفرنیای جنوبی در سال 2011 شناخته شد.

بلور در مرکز همجنس‌ گرایان لس‌ آنجلس به عنوان وکیل داوطلب از سال 2000 تا کنون به فعالیت پرداخته است. او به زبان فارسی و انگلیسی تسلط کافی دارد و عضو انجمن‌ های حرفه‌ ای در کالیفرنیا لس انجلس می‌ باشد. جناب آقای بلور از تحصیلات لیسانس علوم مدیریت بازرگانی برخوردار بوده و رشته‌ حقوق و مهاجرت خود را در دانشگاه جنوب غربی لس انجلس دیده است. او در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا نیز فعالیت کرده و به عنوان بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا شناخته می‌ شود.

شماره تماس: 3238570034+

آدرس دفتر: 5169 Washington Blvd. Los Angeles, CA 90016

نکاتی درباره بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا

در حوزه‌ امور مهاجرتی وکلای بسیاری هستند که به فعالیت می‌ پردازند؛ اما تعدادی از آن ها در کار خود خبره هستند و با شایستگی کامل می‌ توانند پرونده‌ شما را به موفقیت برسانند. عده‌ ای نیز توانایی‌ های لازم را ندارند. شما برای شناخت بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا حتما باید فاکتورهای یک وکیل خوب را بشناسید که در ادامه ما به آن ها می‌ پردازیم:

  • تسلط کافی بر قوانین مهاجرت

وکیل مهاجرت در قوانین و مقررات مهاجرتی کشور آمریکا باید تسلط داشته باشد. با توجه به اینکه قوانین مربوط به امور مهاجرتی این کشور مدام در حال تغییر کردن می‌ باشد، مطمئنا شما متقاضیان دچار دستخوش تغییرات سیاسی و اقتصادی زیادی قرار می‌ گردید. به همین خاطر وکیل باید به طور پیوسته اطلاعات خود را در این زمینه به روز کند تا آگاهی بالایی داشته باشد.

  • معتمد بودن وکیل

یکی از مهم‌ ترین ویژگی‌ های بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا معتمد بودن او است. یعنی شما باید به وکیل خود اعتماد کامل داشته باشید. برخی از موضوعات در جریان پرونده پیش می‌ آیند که کاملا محرمانه و سری هستند. وکیل باید بتواند به حفظ منافع موکل خویش بپردازد و از فاش کردن جزئیات پرونده به دیگران خودداری کند. در نظر داشته باشید قبل از کمک گرفتن از وکیل حتما باید در رابطه با مقدار هزینه با او به طور شفاف صحبت کنید. آن‌ ها باید میزان هزینه‌ مورد نظر را به شما اعلام کرده و از روند پیشرفت یا عدم پیشرفت پرونده نیز متقاضیان را مطلع سازند.

  • مهارت های لازم در ارائه بهترین روش مهاجرتی

همان طور که شما نیز می‌ دانید برای مهاجرت روش‌ های گوناگونی وجود دارد. بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا باید این توانایی را داشته باشد که به بررسی شرایط متقاضیان به صورت تخصصی بپردازد تا بتواند مناسب‌ ترین روش را به آن‌ ها ارائه نماید. معمولا برای مهاجرت به آمریکا روش‌ های متنوعی از جمله تحصیل، کار، سرمایه‌ گذاری، اخذ گرین کارت آمریکا و مهاجرت از طریق لاتاری وجود دارد که وکلای مهاجرتی اغلب در تمام این عرصه‌ ها توانایی‌ های لازم را دارند.

  • پیگیر و مسئولیت پذیر بودن وکیل

آنچه که موجب پیروزی شما در روند پرونده‌ مهاجرتی می‌ گردد، پیگیری مداوم پرونده است. وکیل باید از مسئولیت پذیری بالایی برخوردار باشد و هر روز پرونده‌ شما را پیگیری کند. با توجه به نوساناتی که در افزایش قیمت دلار وجود دارد پیشنهاد می‌ کنیم که پرونده‌ مهاجرتی خود را به سرعت پیگیری کرده و به سرانجام برسانید تا به صرف هزینه‌ های کمتری بپردازید. مسئولیت پذیر و پیگیر بودن وکیل مهاجرتی موجب سرعت بخشیدن به روند پرونده‌ مهاجرت شما خواهد بود.

بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا چه خدماتی ارائه می کند؟

اگر افراد قصد داشته باشند از طریق تحصیل به بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا رجوع کنند، وکیل خدماتی همچون اخذ پذیرش از سوی دانشگاه، اخذ ویزای تحصیلی کشور آمریکا و بورسیه‌ های تحصیلی و … را به انجام می‌ رساند. بررسی کردن شرایط مهاجرتی شما از طریق کار، دریافت ویزای کاری، جاب آفر، جاب سیکر، اعتراض کردن به ریجکت شدن پرونده‌ ویزای آمریکا، انعقاد قرارداد مهاجرت و پیگیری کردن صدور گرین کارت آمریکا و همچنین ارائه‌ مشاوره‌ های گوناگون در این زمینه از جمله خدمات وکیل مهاجرت محسوب می‌ شود.

معمولا وکیل به بررسی شرایط متقاضی می‌ پردازد و پس از آن بهترین راه‌ های مهاجرت به آمریکا را با توجه به بودجه‌ فرد ارائه می‌ نماید. افرادی که قصد داشته باشند از طریق خویشاوندان و از طریق دعوت‌ نامه به آمریکا مهاجرت کنند وکیل مهاجرت در این امر آن‌ ها را یاری می‌ نماید. دریافت کردن ویزای توریستی و مهاجرت ورزشی از دیگر خدمات بالقوه بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا می‌ باشد. یکی دیگر از خدمات وکیل ارائه دادن مشاوره برای مهاجران به آمریکا در حوزه‌ سرمایه‌گذاری اعم از خرید ملک یا ثبت شرکت و انعقاد قرارداد های تجاری است.

بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا چه خدماتی ارائه می کند؟

کلام آخر

هدف ما از نگاشتن مقاله این بود که شما دوستان را با نام، مشخصات دقیق و دفتر حقوقی بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا آشنا نماییم تا بتوانید جهت مهاجرت و پناهندگی با خیال آسوده‌ تری وکیل مورد نظرتان را بیابید. در نظر داشته باشید قبل از انتخاب وکیل مهاجرتی شما در ابتدا باید با ویژگی‌ های یک وکیل خوب آشنا شوید که ما به ویژگی‌ های برتر یک وکیل خوب و متخصص پرداختیم تا دانش تان در این باره افزوده شود. در پایان مقاله نیز خدمات ارائه شده از سوی وکیل و مشاور را لحاظ کردیم. از شما ممنونیم که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید. اکنون دعوت می‌ کنیم تا تجربیات و نظریات خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.

وکیل مهاجرت به آمریکا از چه سابقه ای باید برخوردار باشد؟

بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا باید از سابقه درخشانی برخوردار باشد تا در امر مهاجرت از مهارت های بالای خود استفاده کند.

کمک گرفتن از وکیل مهاجرت به آمریکا چه مزایایی دارد؟

علاوه بر سرعت بخشیدن به جریان پرونده در کاهش هزینه ها نیز کمک کننده هستند.

هزینه وکیل مهاجرت به آمریکا چه میزان است؟

این هزینه ها با توجه به خدمات ارائه داده شده متغییر می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا