وکیلوکیل آمریکا

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در نیویورک ⚖️【آپدیت 2024】

کشور آمریکا یکی از کشورهای توسعه یافته در جهان است که همواره مهاجران زیادی هر ساله به آن کشور برای زندگی بهتر رو می‌ آورند. آن دسته از ایرانیانی که در کشور آمریکا و در شهر نیویورک زندگی می‌ کنند و دچار مشکلات حقوقی شده‌ اند، مطمئنا به یک وکیل متبحر و مجرب ایرانی در امور حقوقی نیاز خواهند داشت. ما در این مقاله بهترین وکیل ایرانی در نیویورک را برای شما دوستان لیست کرده‌ ایم. با توجه به اینکه قوانین حقوقی کشور آمریکا با تمامی کشورها تفاوت دارد و پیچیده می‌ باشد، مطمئنا وجود وکیل می‌ تواند بسیار کمک کننده و هائز اهمیت باشد. در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ایرانی در نیویورک

بهترین وکیل ایرانی در نیویورک کیست؟

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در زمینه‌ انتخاب بهترین وکیل ایرانی در نیویورک بسیار حائز اهمیت می‌ باشد، میزان تجربه و همچنین تخصص وکیل است. وکالت جزء شغل‌ های بسیار پیچیده و پر دردسر می‌ باشد که افراد باید در انتخاب وکیل بسیار دقت کنند. وکیل مجرب به کسی اشاره دارد که از سابقه‌ کاری بالا در حل پرونده‌ های موفق، راز داری و امانت‌ داری و همچنین تخصص و تبحر بالا برخوردار باشد. او باید همواره بتواند در مقابله با مشکلات جدید استراتژی‌ های خاصی ارائه نماید. وکیل نقش کلیدی و مهمی را در پروسه‌ موفقیت پرونده ایفا می‌ نماید.

او به طور کلی نماینده‌ شما در امور حقوقی محسوب می‌ شود و باید با تمامی قوانین و اطلاعات حقوقی به روز کشور آمریکا آشنا باشد. وی می‌ بایست با سایر وکلای حقوقی دیگر در نیویورک به مشورت بپردازد تا بتواند همواره بهترین روش و درست‌ ترین آن را به موکل خود پیشنهاد دهد. بهترین وکیل ایرانی در نیویورک کسی است که با تجربه‌ خود در زمینه‌ امور وکالتی بتواند روند کار را با سرعت بسیار بالا به انجام برساند. وکلای ایرانی بسیاری در نیویورک هستند که همه رسمی و ثبت شده می‌ باشند.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در نیویورک می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

فریما غفاری

فریما غفاری

اگر بخواهیم از بهترین وکیل ایرانی در نیویورک را در خصوص صدمات بدنی و تجارت به شما معرفی کنیم او فریما غفاری است. ایشان با تسلط بر زبان ترکی، انگلیسی و فارسی به خوبی می‌ تواند با سایر همکاران خود ارتباط برقرار کرده و در خصوص بسیاری از مسائل حقوقی در دادگاه‌ های نیویورک از حق موکلان خویش دفاع کند. خانم فریما غفاری از فارغ التحصیلان رشته‌ حقوق از سوی دانشگاه تورو نیویورک و خود ایران است.

او اینک در دادگاه‌ های ایالات نیویورک مشغول به فعالیت بوده و آماده‌ پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان در خصوص تصادفات و آسیب‌ های بدنی می‌ باشد. فریما غفاری زمانی که مطمئن شود پرونده‌ شما به طور صد در صد با موفقیت روبرو می‌ شود وکالتتان را قبول می‌ کند. ایشان در خصوص تصادفات و آسیب‌ های جسمی از تبحر بسیار بالایی برخوردار می‌ باشد و در این حوزه تا کنون توانسته پرونده‌ های زیادی را حل و فصل کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • آسیب های بدنی
 • تجارت

شماره تماس: 5167847516+

آدرس دفتر: Goidel & Siegel, LLP، 56 W 45th St 3rd Floor، New York 10036

جمشید ایرانی

جمشید ایرانی

جمشید ایرانی وکیل رسمی دادگاه‌ های نیویورک و فدرال و دیوان‌ های عالی آمریکا می‌ باشد. او با توجه به تخصصی که در زمینه‌ جنایی و امور مهاجرت به آمریکا دارد، جزء معروف ترین وکلا و در شهر نیویورک و در کشور آمریکا محسوب می‌ گردد. ایشان به عنوان بهترین وکیل ایرانی در نیویورک در خصوص قوانین پناهندگی 30 سال تجربه‌ کاری دارد و در این حوزه مقالات زیادی نیز نگاشته است.

او در سال 1980 در دادگاه‌ ها به عنوان مترجم به فعالیت می‌ پرداخت و پس از آن وکیل منتخب گردید. ایشان از فارغ التحصیلان دانشکده‌ حقوق بروکلین بوده و با دادگاه ناحیه‌ جنوبی نیویورک، ناحیه‌ شرقی، شمالی و غربی این شهر به همکاری می‌ پردازد. علاوه بر آن جناب آقای جمشید ایرانی عضو کانون وکلای فدرال، کانون وکلای شهرستان نیویورک، انجمن وکلای مهاجرت آمریکا و کانون وکلای ایالات نیویورک می‌ باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • سرمایه گذاری
 • مهاجرت و پناهندگی
 • جنائی

شماره تماس: 9176895559+

آدرس دفتر: James Irani Law Office، 347 5th Ave #908، New York NY 10016

رضا اروند

رضا اروند

رضا اروند در دفتر حقوقی خود در شهر نیویورک به امور مهاجرت و پناهندگی ایرانیان و فارسی زبانان رسیدگی می‌ کند. در حقیقت آقای اروند علاقه‌ بسیار زیادی به امور مهاجرت دارد و سعی می‌ کند برای حل مشکلات موکلان خود در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نگردد. او خود نیز در آمریکا یک مهاجر بوده و به خوبی می‌ داند که از ترفندها و استراتژی‌ هایی برای عبور از موانع و مشکلات می‌ بایست استفاده کند. ایشان در نیویورک دارای یک دفتر وکالتی خصوصی بوده که تمام تمرکز کاری خود را نیز در این حوزه گذاشته است. او به زبان فارسی و انگلیسی تسلط کافی دارد و در امور مهاجرت جزء با سابقه‌ ترین و بهترین وکیل ایرانی در نیویورک محسوب می‌ گردد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت به آمریکا
 • پناهندگی

شماره تماس: 16466602658+

آدرس دفتر: The Law Office of M. Ray Arvand، 21st Floor, 26 Broadway، New York 10004

الی آریه

الی آریه

جناب آقای الی آریه به عنوان بهترین وکیل ایرانی در نیویورک در حوزه‌ دعاوی دادگستری و خانواده و طلاق از تخصص و تبحر بالایی برخوردار می‌ باشد. ایشان یک شرکت حقوقی خصوصی در شهر نیویورک دارد که به ارائه‌ با کیفیت‌ ترین خدمات و با هزینه‌ منصفانه و معقول می‌ پردازد. وی در خصوص صدمات شخصی، قصور پزشکی، مشاور املاک، مهاجرت و ثبت شرکت تخصص بالایی دارد و می‌ تواند در این زمینه به شما کمک کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • صدمه شخصی
 • قصور پزشکی
 • مشاور املاک
 • مهاجرت
 • شرکت و تجارت
 • وصیت نامه ها، امانت ها و املاک

شماره تماس: 17182610210+

آدرس دفتر: Elazar Aryeh, PC، 110-20 71 Road, Flushing، New York، 11375

فرزاد رامین

فرزاد رامین

فرزاد رامین از متخصصان و کارشناسان امور جنایی است. او تمامی تمرکز حقوقی خود را برای امور جنایی و کیفری گذاشته است. آقای رامین از اعضای وکلای ایالات نیویورک می‌ باشد. او دارای مدرک لیسانس در رشته علوم سیاسی از دانشگاه راتگرز بوده و یکی از افتخارات دانشکده علوم و هنر نیز می باشد.

ایشان توانست با تبحر و تخصصی که در رابطه با امور جنایی دارد، مدرک دکترای خود را در زمان کوتاهی از سوی کالج حقوق واشنگتن دریافت کند و اینک به طور رسمی در کانون وکلای آمریکا و در بخش مقررات و رویه‌های اداری مشغول به فعالیت می‌ باشد. او به عنوان بهترین وکیل ایرانی در نیویورک رئیس انجمن وکلای دانشجویان ایرانی آمریکایی است. جناب آقای فرزاد رامین با تسلط کافی بر روی زبان انگلیسی و فارسی می‌ تواند امور جنایی و کیفری شما را در نیویورک با همکاران خود حل و فصل کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • کیفری

شماره تماس: 12015852288+

آدرس دفتر: 45 Rockefeller Plaza #2000, New York, NY 10111, USA، New York، NY 10111

مرجان کسری

مرجان کسری

مرجان کسری بیشتر تمرکز حقوقی خود را بر روی امور مهاجرت به آمریکا و سرمایه‌ گذاری گذاشته است. او یکی از بهترین وکیل سرمایه‌ گذاری در آمریکا بوده و برای اخذ ویزا خدمات برجسته‌ ای ارائه می‌ نماید. ایشان به زبان فارسی و انگلیسی تسلط کافی داشته و می‌ تواند ویزا های مهاجرتی و غیر مهاجرتی، موقتی و دائم برای موکلان خود در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کند. ایشان به عنوان بهترین وکیل ایرانی در نیویورک در مهاجرت خدمات قوی ارائه می‌ نماید. او بیش از 17 سال است که در این زمینه تخصص و تجربه دارد و می‌ تواند به صورت آنلاین مشاوره به موکلان خود ارائه نماید. ایشان دارای دفتر حقوقی در تهران نیز است.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی
 • مالکیت معنوی
 • سرمایه گذاری

شماره تماس: 12125000905+

آدرس دفتر: Law Office of Marjan Kasra، 340 Madison Ave 19th Floor، New York NY 10173

علی هریسچی

علی هریسچی

علی هریسچی یکی از مدیران برجسته در دفتر حقوقی هریسچی در شهر نیویورک است. او به عنوان نماینده‌ مشتریان در تنظیمات میانجیگری و مذاکرات تجاری جزء بهترین‌ ها محسوب می‌ گردد. آقای هریسچی به عنوان بهترین وکیل ایرانی در نیویورک فارغ التحصیل حقوق از دانشگاه مریلند بوده و دو سال نیز رئیس انجمن حقوقی بین‌الملل منتخب گردیده بود.

وی معاون گروه حل اختلافات بود و در این راستا تلاش بسیاری کرد و باید بگوییم آقای هریسچی مدیر کل مجله‌ هفت در آمریکا نیز می‌ باشد و مدرک کارشناسی ارشد علوم خود را در سیستم‌ های اطلاعات و فناوری از سوی دانشگاه مهندسی جان هاپکینز دریافت نمود. از جمله حوزه کاری او می‌ توانیم به تجارت عمومی و شرکتی، مهاجرت به آمریکا، کنترل صادرات و تحریم‌ های ایران، انتقال فناوری و صدور مجوز و … اشاره کنیم.

حوزه کاری و خدمات:

 • معاملات تجاری بین المللی
 • ویزای سرمایه گذاری EB-5 و E-2
 • دعوی قضایی
 • تجارت کوچک و قانون شرکت

شماره تماس: 013013634540+

در انتخاب وکیل در نیویورک به چه مواردی دقت کنیم؟

قبل از این که به دنبال بهترین وکیل ایرانی در نیویورک باشید، حتما باید بدانید که یک وکیل خوب می‌ بایست به ارائه‌ چه نوع خدماتی بپردازد. ما در ادامه برخی از این خدمات را لیست کرده‌ ایم.

 • میزان سابقه کار وکیل

یکی از مهم‌ ترین ویژگی‌ های بهترین وکیل ایرانی در نیویورک میزان سابقه‌ کار او در حرفه‌ مورد نظر است. معمولا در حوزه‌ وکالت اشخاص زیادی هستند که فعالیت می‌ کنند. اما متاسفانه بسیاری از خدمات آن ها نتیجه بخش نمی‌ باشد. شما همواره به دنبال وکیلی باشید که بتوانید توانایی و سابقه‌ کاری و همچنین رزومه آن‌ ها را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. یعنی تعداد حل پرونده‌ های او در حوزه‌ پرونده شما بالا باشد.

 • ارتباط وکیل با دیگران

یکی از رمزهای موفقیت هر وکیلی این است که بتواند یک ارتباط موثر با سایر وکلای بین‌ المللی داشته باشد. زمانی که وکیل از نظریه و افکار وکلای دیگر استفاده کند، در این صورت می‌ تواند بهترین راهکار را پیش روی موکلان خویش قرار دهد.

 • ویژگی های مهم وکیل

ویژگی‌ های بسیاری هستند که هر وکیل به نوبه‌ خود می‌ بایست آن‌ ها را رعایت کنند. اما مهم‌ ترین ویژگی که یک وکیل در نیویورک باید آن را دارا باشد، اطلاعات به روز است. در واقع وکیل باید بتواند اطلاعات و آگاهی خود را نسبت به پیشامدهای روز پیش ببرد. وکیلی که اطلاعات و آگاهی بالا در رابطه با قوانین کشور آمریکا داشته باشد می‌ تواند به خوبی راهنما و مشاور شما باشد.

 • خدمات آنلاین

همان طور که می‌ دانید امروزه بیشتر وکلا از طریق اینترنت و به صورت آنلاین به ارائه‌ خدمات می‌ پردازند. یعنی شما می‌ توانید بدون صرف وقت و همچنین هزینه از وکیل خود به صورت آنلاین مشاوره دریافت کنید. اشخاصی که به دنبال یک وکیل خوب هستند، حتما باید این را بدانند که یکی از ارزشمندترین و مهم ترین مزایای بهترین وکیل ایرانی در نیویورک ارائه خدمات آنلاین بدون نیاز به دفتر فیزیکی می‌ باشد. در این صورت در وقت، انرژی، هزینه و زمان شما نیز صرفه‌ جویی می‌ شود.

اهمیت وکیل مهاجرت به نیویورک از طریق سرمایه گذاری

سرمایه‌ گذاری جزء موضوعاتی است که مربوط به تمامی مال و اموال و دارایی‌ های شما می‌ گردد. به همین خاطر انتخاب بهترین وکیل ایرانی در نیویورک برای سرمایه‌گذاری اهمیت بسیار بالایی دارد. در نظر داشته باشید اگر شما می‌ خواهید از طریق سرمایه‌ گذاری به صورت مهاجر وارد شهر نیویورک شوید، این تنها کافی نیست. شما باید دانش و اطلاعات خود را تکمیل کنید تا با شکست روبرو نشوید. سرمایه‌ گذاری در آمریکا می‌ تواند منافع زیادی با خود به دنبال داشته باشد به شرطی که بتوانید حساب شده پیش بروید.

بهره‌ مندی از وکیل مهاجرت نیویورک از طریق سرمایه‌گذاری بسیار اهمیت دارد. چرا که وکیل اول از همه موجب می‌ گردد تا سرمایه و منافع مالی شما از بین نرود و در ادامه نیز کمک می‌ کند تا بتوانید سرمایه‌ خود را در جای درستی قرار دهید. از این راه شما می‌ توانید اخذ اقامت و تابعیت کشور آمریکا و شهر نیویورک را به دست آورید. اما باید همواره به دنبال بهترین وکیل ایرانی در نیویورک جهت مهاجرت از طریق سرمایه گذاری باشید. وکیل خوب با سال‌ ها تلاش در این حوزه می‌ تواند خطرات و ریسک‌ هایی که بر سر راه شما قرار می‌ گیرد را نشان دهد و تمامی نکات ریز را با جزئیات مورد بررسی قرار دهد.

در انتخاب وکیل در نیویورک به چه مواردی دقت کنیم؟

کلام آخر

در اختیار داشتن بهترین وکیل ایرانی در نیویورک معمولا جز موضوعاتی است که برای برخی از پرونده‌ها حیاتی بوده و برای برخی دیگر نیز اهمیت چندانی ندارد. مثلا فردی که دچار مشکل کیفری و یا دچار دعاوی خانواده و … شده است، حتما باید یک وکیل ایرانی خوب و مجرب داشته باشد. در حوزه‌ مهاجرت نیز برخی از افراد می‌ توانند بدون در اختیار گرفتن وکیل موفق شوند. اما این موضوع برای همه صدق نمی‌ کند. بسیاری از افراد نیز بوده‌ اند که بدون حضور وکیل با مشکلات زیادی روبرو گشته‌ اند. بهترین راه این است که قبل از مراجعه به وکیل یک مشاوره‌ درست و صحیح با مشاوران حقوقی داشته باشید تا بتوانید درست‌ ترین راه را انتخاب کنید. ممنونم که تا پایان این مقاله با ما همراه بوده‌ اید. خوشحال می‌ شویم نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

وکیل ایرانی در نیویورک چگونه قابل اطمینان است؟

بهترین وکیل ایرانی در نیویورک کسی است که میزان رضایت موکلین او بالا باشد.

حق الوکاله وکیل مهاجرت به نیویورک وابسته به چه مواردی است؟

حق الوکاله مربوط به نوع پرونده مهاجرتی شما است. میزان زمان صرف شده و پیچیدگی پرونده در حق الوکاله تاثیر دارد.

آیا با وجود وکیل مهاجرتی به نیویورک امکان ریجکت شدن وجود دارد؟

این موضوع به تخصص وکیل انتخابی شما باز می گردد. اگر وکیل حرفه ای باشد این احتمال کم می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا