وکلای آمریکاوکیل

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در لاس وگاس ⚖️【آپدیت 2024】

اگر شما ساکن شهر لاس وگاس آمریکا هستید و دچار یک مشکل حقوقی شده‌ اید، مطمئنا به بهترین وکیل ایرانی در لاس وگاس نیاز خواهید داشت. قوانین کشور آمریکا با ایران کاملا متمایز از یکدیگر بوده و وکیل فارسی زبان انتخابی شما باید با قوانین حقوقی و وکالتی کشور آمریکا کاملا آشنا باشد. بر خلاف آن چیزی که افراد تصور می‌ کنند وکیل نباید تنها دارنده‌ پروانه‌ وکالت بین‌ المللی باشد. او باید مدرک معتبر جهانی جهت رسیدگی به پرونده‌ های حقوقی داشته و در رابطه با قانون آمریکا نیز تخصص و اطلاعات پر باری داشته باشد. در لاس وگاس وکلای فارسی زبان زیادی وجود دارند که شما می‌ توانید برای مسائل حقوقی اعم از پناهندگی، خانواده، طلاق، کیفری و … به او مراجعه کنید. ما این وکلا را برای شما لیست کرده‌ ایم.

بهترین وکیل ایرانی در لاس وگاس

بهترین وکیل ایرانی در لاس وگاس کیست؟

همه‌ ما بر این موضوع واقف هستیم، وکیل کسی است که از طرف یک شخص ثالث اعم از حقوقی یا حقیقی با توجه به انعقاد قرارداد برای انجام یک کار مامور می‌ گردد. وکیل زمانی که وکالت موکل را قبول می‌ کند و قرارداد میان دو طرفین را امضا می‌ کند، یعنی باید در چارچوب مقررات و قانون مدنی همان کشور پیش برود. بهترین وکیل ایرانی در لاس‌ وگاس به شخصی اشاره دارد که مورد اعتماد، مسئولیت‌ پذیر، صادق و همچنین دارای دانشی پر بار و ارزشمند باشد. یک وکیل باید به خوبی بر این موضوع واقف باشد که مطالعه نمودن کتب‌ های حقوقی و دنبال کردن اخبار جدید در رابطه با قوانین و مقررات کشور آلمان موجب می‌ گردد که اطلاعات وی به روز شود و بتواند از سایر رقبای خود پیشی بگیرد.

یکی از مهم‌ ترین ویژگی‌ هایی که وکیل فارسی زبان در لاس وگاس لازم است آن را داشته باشد، تجربه و سابقه‌ بالا در امور حقوقی است. علاوه بر آن تجزیه و تحلیل کردن اطلاعات حقوقی در رابطه با موضوع یک پرونده موجب می‌ گردد که پروسه‌ انجام پرونده‌ شما برای به موفقیت رسیدن کوتاه‌ تر گردد. مهم‌ ترین خصوصیت بهترین وکیل ایرانی در لاس وگاس این است او باید وقت شناس و منظم باشد. در نظر داشته باشید آنچه که موجب موفقیت شما در دادگاه‌ ها می‌ گردد، نفوذ کلامی بالا و تسلط کلامی بسیار بالقوه و شایسته‌ وکیل خوب است. وکیل شما با برخورداری از ویژگی اخلاق‌ مداری، قدرت کلامی بالا، توانایی نوشتن قوی و مهارت‌ های ارتباطی عالی جزء بهترین ها است.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در لاس وگاس می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

سامان حیدری

سامان حیدری

وکیل سامان حیدری در امور حقوقی خود بر روی مراحل داد خواهی تجاری پیچیده، مسئولیت محصول و صدمات بدنی و آسیب‌ های فاجعه‌ وار متمرکز است. او پس از اخذ مدرک مهندسی در علوم مواد در دانشگاه حقوقی ویلیام اس در دانشگاه نوادا لاس وگاس توانست به عنوان بهترین وکیل ایرانی در لاس وگاس شناخته شود. ایشان عضو کانون وکلای انجمن مصرف کننده‌ لس‌ انجلس، انجمن عدالت نوادا، کانون وکلای شهرستان کلارک، کانون وکلای لس‌ انجلس و مسافرخانه‌ های دادگاه آمریکایی است.

او با توجه به تخصصی که در امور صدمات بدنی دارد در دادگاه‌ های منطقه‌ ای ایالات متحده‌ نوادا و دادگاه منطقه‌ ایالات متحده ناحیه‌ مرکزی کالیفرنیا به وکالت و فعالیت می‌ پردازد. وی به انجام امور پرونده‌ های پیچیده‌ تجاری و مدنی همانند محاکمات قضایی و هیئت منصفانه‌ آسیب‌ های فاجعه‌ وار رسیدگی می‌ کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • صدمات بدنی
 • آسیب های شخصی
 • ورشکستگی

شماره تماس: 7027221500+

آدرس دفتر: Heidari Law Group, P.C. 400 S 4th St #500، Las Vegas، Nevada، 89101

رضا اطهری

رضا اطهری

رضا اطهری وکیل مهاجرت ایرانیان در پارادایس نوادا است. او به همراه همکاران متخصص خود یک شرکت حقوقی در رابطه با قانون مهاجرت و تابعیت در لاس وگاس ابداع کرده است. ایشان در خصوص مهاجرت از تجربه‌ گسترده‌ ای برخوردار می‌ باشد که تمام جنبه‌ های قانونی مهاجرت را در بر می‌ گیرد. وی به ارائه‌ خدمات حقوقی در حوزه‌ خدماتی همچون اخذ گرین کارت، اخذ تابعیت و پناهندگی، ویزای تجاری، اخراج از کشور آمریکا و … می‌ پردازد.

علاوه بر آن شما می‌ توانید از بهترین وکیل ایرانی در لاس وگاس جناب آقای رضا اطهری در خصوص قانون خانواده، امور جنایی و امور آسیب‌ های شخصی نیز کمک بگیرید اگر به دنبال شهروندی اخذ ویزا پناهندگی تبعید و غیره هستید به کمک همکاران متخصص خود به شما کمک می‌کند ایشان عضو قانون مهاجرت و ملیت وکلای ایالاتی کالیفرنیا هیئت تخصصی حقوقی کالیفرنیا و عضو انجمن وکلای مهاجرت آمریکا می‌باشد

حوزه کاری و خدمات:

 • آسیب های شخصی
 • پناهندگی و مهاجرت
 • جنائی
 • شهروندی
 • خانواده

شماره تماس: 7027277777+

آدرس دفتر: 3365 Pepper Ln # 102, Las Vegas, NV 89120

آرزو پیروزی

آرزو پیروزی

آرزو پیروزی دارای یک گروه حقوقی متخصص در لاس وگاس آمریکا است. او به ارائه‌ پشتیبانی حقوقی درجه یک برای شما می‌ پردازد. او توانست در سال 2013 به اخذ مدرک J.D از دانشگاه حقوقی گلدن‌ گیت بپردازد. خانم پیروزی در مدت کوتاه اندکی در سال 2009 گروه حقوقی پیروزی خود را تاسیس نمود. او با تعدادی از سازمان‌ های حرفه‌ ای اعم از سازمان کانون وکلای نوادا، انجمن وکلای مهاجرت آمریکا و کالیفرنیا به فعالیت می‌ پردازد.

ایشان با تمام مشتریان خود با احترام و صداقت تمام رفتار کرده و به تمام تعهدات خود نیز پایبند می‌ باشد. وی در بسیاری از مسائل حقوقی موکلان خود را در دادگاه‌ های ایالتی و فدرال آمریکا با موفقیت به انجام رسانده و همواره به عنوان بهترین وکیل ایرانی در لاس وگاس تلاش کرده تا در تمام سطوح دعاوی قضایی و حمایتی به طور کامل از موکلان خویش دفاع کند. از جمله مبانی که ایشان در آن به فعالیت می‌ پردازد مربوط به مهاجرت به آمریکا و مالیات است.

حوزه کاری و خدمات:

 • مالیات
 • مهاجرت به آمریکا

شماره تماس: 7022601010+

آدرس دفتر: 509 S 6th St, Las Vegas، Nevada NV 89101

فرهام نقوی

فرهام نقوی

فرهام نقوی یکی دیگر از وکلایی است که در خصوص آسیب‌ های شخصی به فعالیت می‌ پردازد. او در این زمینه بیش از یک دهه سابقه‌ وکالت داشته و قبل از آن نیز به عنوان وکیل مدافع بیمه به فعالیت می‌ پرداخته‌ است. او توسط دو مجله به نام‌ های Vegas INC و Desert Companion به عنوان بهترین وکیل ایرانی در لاس وگاس و وکلای برتر انتخاب شد. به جرئت می‌ توانیم بگوییم که نزدیک به 4000 پرونده را با موفقیت به سرانجام رسانده است.

جناب آقای فرهام نقوی همان طور که اذعان دارد در محاکمه‌ هیئت منصفه هرگز شکست نخورده و بسیاری از وکلای دیگر نیز برای مشورت گرفتن بر دانش و تبحر وی تکیه می‌ کنند. آقای نقوی در حوزه‌ حقوق، آسیب‌ های شخصی مقالات زیادی تا کنون منتشر کرده و اغلب در این گونه حوزه‌ ها سخنرانی می‌ کند. ایشان توسط Martindale-Hubbell (“AV”) و هم Avvo (10.0 – Superb) بالاترین رتبه‌ ممکن را تا کنون کسب کرده است.

حوزه کاری و خدمات:

 • صدمات بدنی

شماره تماس: 7028033387+

آدرس دفتر: 9500 W Flamingo Rd #104، Las Vegas، Nevada، NV 89147

دکتر بهزادی

دکتر بهزادی

دکتر بهزادی در لاس وگاس کاملا متعهد به ارائه نمودن پشتیبانی قانونی متخصصین برای شما می‌ باشد. ایشان در امور وکالت و امور حقوقی در آمریکا جزء یکی از با تجربه‌ ترین وکلا می‌ باشد. او در خصوص امور مهاجرت، خانواده، حقوقی و کیفری می‌ تواند شما را راهنمایی کند. با توجه به تجربه‌ بالایی که در امور مهاجرت دارد، در آمریکا به عنوان بهترین وکیل ایران در لاس وگاس شناخته می‌ شود.

شماره تماس: 17026434878+

آدرس دفتر: 6655 W Sahara Ave A-208, Las Vegas, NV 89146, USA

وکیل خبره و متخصص در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

 • تنظیم قراردادهای بین المللی

یک وکیل متخصص و خبره با توجه به اینکه در تمام عرصه‌ های حقوقی و وکالتی در هر کشوری نمی‌ تواند به فعالیت بپردازد، اما با توجه به مدرک وکالتی که اخذ کرده و دانش و تبحری که دارد، در زمینه‌ تنظیم قراردادها در لاس وگاس می‌ تواند به فعالیت بپردازد. علاوه بر آن او می‌ تواند به عنوان مشاوره‌ حقوقی در این زمینه‌ها فعالیت داشته باشد.

 • انجام امور مهاجرتی

بهترین وکیل ایرانی در لاس وگاس کسی است که بتواند در خصوص مسائل مربوط به مهاجرت اعم از اخذ ویزا و پناهندگی به موکلان خویش یاری رساند. این گونه که اگر فردی در رابطه با امور مهاجرتی به کشور آمریکا دچار یک مشکل حقوقی گردید، بتواند به وکیل متخصص و صاحب دانش مراجعه کند.

یکی از مهم ترین ویژگی تمام وکلا در خارج از کشور برای ایرانیان فارسی زبان این است که در بحث مهاجرت نقش مفیدی را به عنوان یک مشاور و راهنما ایفا کند. آن ها باید بتوانند افراد را از طریق پناهندگی، سرمایه‌گذاری و کاریابی برای ورود به لاس وگاس یاری نمایند.

 • رسیدگی به دعاوی طلاق، حضانت و مهریه

وکیل متخصص جدا از اینکه در امور کیفری، تجارت و اخذ قراردادها مهارت دارد، در خصوص دعاوی طلاق، مهریه و حضانت فرزند نیز دخالت می‌ کند. او می‌ تواند حضانت ایرانیانی که در شهر لاس وگاس آمریکا ساکن هستند را در این زمینه قبول کند. ایرانیان داخل کشور نیز می‌ توانند با وکیل ایرانی لاس وگاس در حوزه‌ این دعاوی به تفاهم برسند.

چگونه یک وکیل خانواده خوب در لاس وگاس پیدا کنیم؟

وکیل خانوادگی خوب و متخصص می‌ تواند تاثیر بسیار بالایی در نتیجه‌ مطلوب پرونده‌ های دعاوی خانوادگی داشته باشد. از این رو در پیدا کردن بهترین وکیل ایرانی در لاس وگاس در حوزه‌ خانواده همواره باید بسیار تحقیق کرد. اگر وکیل خانواده بتواند به صورت تمام و کمال تمامی وظایف خود را به خوبی انجام دهد، از صرف زمان و هزینه‌ شما و همچنین تعرفه و حق الوکاله وکیل دادگستری نیز به میزان قابل توجهی کاسته می‌ شود. جهت پیدا کردن وکیل خانواده در شهر لاس وگاس در ابتدا لازم است که یک استعلام از وضعیت وکیل بگیرید.

شما باید از دوستان و آشنایان سایر موکلان گذشته پرس و جو کنید تا بتوانید از خوب بودن وکیل مطمئن گردید. زمانی که شما نتوانستید یک وکیل خانواده‌ خوب را بشناسید می‌ توانید با یک سرچ و جستجو در اینترنت لیست وکلای برتر را بیاورید و با پرس و جو کردن از وب‌ سایت‌ های معتبر بهترین وکیل خانواده را بشناسید.

در نظر داشته باشید، بهترین وکیل ایرانی در لاس وگاس در حوزه‌ خانواده فردی است که توانایی و مهارت تکلم بالا، صداقت و تخصص و هم چنین امانت‌ دار مطمئن و خوبی برای خانواده‌ شما باشد. همه‌ ما به خوبی این موضوع را می‌ دانیم که حائز اهمیت‌ ترین بنیان تمام افراد، خانواده است. زمانی که شما به دنبال یک وکیل خوب و متخصص باشید، شاید بتوانید خانواده‌ خود را از بسیاری دعاوی دادگستری نجات دهید.

چگونه یک وکیل خانواده خوب در لاس وگاس پیدا کنیم؟

کلام آخر

از شما دوستان کمال تشکر و قدردانی را داریم که تا این بخش از مقاله با ما همراه بوده‌ اید. ما سعی کردیم برای دوستانی که در شهر لاس وگاس زندگی می‌ کنند و یا قصد مهاجرت به آنجا را دارند، مشاوران وکلای حرفه‌ ای و با سابقه را معرفی کنیم تا بتوانند راحت و آسان بهترین وکیل ایرانی در لاس وگاس را بشناسند. علاوه بر آن تلاش کردیم تا در رابطه با نحوه‌ پیدا کردن وکیل خانواده و همچنین شناختن حوزه فعالیت‌ های یک وکیل خبره اطلاعات سودمند و ارزشمندی در اختیارتان قرار دهیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده‌ ایم از شما دعوت می‌ کنیم تا دیدگاه، تجربیات و نظرات خود را در خصوص وکلای حاضر در آمریکا و وکلای خانواده با ما و سایر مخاطبان سایت به اشتراک بگذارید.

وکیل ایرانی در لاس وگاس در امور خانواده چه وظایفی دارد؟

بهترین وکیل ایرانی در لاس وگاس در وهله اول تلاش می کند، به صلح و سازش میان موکل و طرف مقابل دعوا بپردازد.

وکیل خانواده لاس وگاس در چه حوزه‌هایی فعالیت می‌کند؟

وکیل خانواده در زمینه هایی همچون دعاوی مربوط به دوران نامزدی، ازدواج، نفقه، طلاق، حضانت، قیمومیت و … به فعالیت می پردازد.

حق الوکاله وکیل خانواده در لاس وگاس چقدر است؟

میزان حق الوکاله بستگی به به طول انجامیدن پرونده و طرفیت دعاوی دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

دکمه بازگشت به بالا