مهاجرتوکیلوکیل آمریکا

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در نیویورک ⚖️【آپدیت 2024】

مهاجرت جزء آن دسته از موارد حقوقی است که شاید همه‌ ما برای یک بار هم که شده به آن فکر کرده باشیم؛ اما رسیدن به آن کار چندان راحتی نیست. شاید این سوال برای شما نیز آشنا باشد که بهترین وکیل مهاجرت در نیویورک چه خدماتی ارائه می‌ نماید؟ در واقعیت باید بگوییم که همه‌ افراد به وکیل مهاجرتی نیاز ندارند؛ اما وجود وکیل می‌ تواند شانس اخذ ویزا و دریافت اقامت شهر نیویورک را برای شما افزایش بدهد. مهاجرت یک مسیر سخت و پر پیچ و خم است و با توجه به تغییر قوانین، مصاحبه با سفارت، تکمیل کردن مدارک، بررسی روند پرونده و دانستن یک سری از ریزه‌ کاری‌ ها وجود وکیل متخصص و حرفه‌ ای جزء عوامل ضروری تلقی می‌ گردد. در ادامه با بهترین وکلای مهاجرتی نیویورک آشنا می‌ شویم.

بهترین وکیل مهاجرت در نیویورک

بهترین وکیل مهاجرت در نیویورک کیست؟

همه ما می‌ دانیم که مهاجرت بزرگترین تصمیم زندگی شما است و با توجه به اینکه هزینه‌ های سنگینی را در قبال آن پرداخت می‌ کنید شانس آزمون و خطا و ریسک کردن برای شما وجود ندارد. بهترین وکیل مهاجرت در نیویورک کسی است که شما را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به هدفتان می‌ رساند. او جزء دانش‌ آموختگان مطرح‌ ترین دانشگاه‌ های کشور در رشته‌ حقوق و مهاجرت بوده و از جسارت و شجاعت بسیار بالایی برخوردار است. وکیل مهاجرتی انتخابی شما با تسلط بر چندین زبان زنده‌ دنیا می‌ تواند جهت قانع کردن سفارت آمریکا ارتباط خوبی با آن ها برقرار کند و کاملا متعهد و صادق در کار خود است.

بهترین وکیل مهاجرت در نیویورک با توجه به اینکه در طی سال‌ های متمادی توانسته تجربیات گران بهایی را در اثر رسیدگی به انواع پرونده‌ های مهاجرتی به دست آورد، در مرحله به مرحله‌ مهاجرت به موکلان خود کمک می‌ کند تا در صورت مواجهه با مشکلات به خوبی بتوانند با راهنمایی‌ های وکیل از آن عبور کنند. مطمئن باشید که هر سال قوانین مهاجرتی در حال تغییر و تحول هستند و این می‌ تواند برای کسانی که اطلاعات و آگاهی کمی نسبت به امور مهاجرت آمریکا دارند کمی نا امید کننده باشد. اما وکلای مهاجرتی با اطلاعات به روز و دانش تخصصی خود می توانند افراد را راهنمایی کنند.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل مهاجرت در نیویورک می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

دیوید بازرگان

دیوید بازرگان

وکیل مهاجرت دیوید بازرگان بیشتر تمرکز حقوقی خود را بر روی امور اخذ ویزای آمریکا قرار داده است. او دارای دفاتر حقوقی بازرگان در نیویورک آمریکا بوده و با تسلط بر زبان انگلیسی با سایر وکلای مهاجرتی این کشور در ارتباط می‌ باشد. شما می‌ توانید آقای بازرگان را برای امور مهاجرتی خود از جمله مهاجرت کاری، سرمایه‌ گذاری، ازدواج، تولد، تحصیل و … انتخاب کنید تا با کیفیت‌ ترین خدمات را دریافت نمایید. ایشان یکی دیگر از بهترین وکیل مهاجرت در نیویورک محسوب می‌ گردد.

شماره تماس: 16468440000+

آدرس دفتر: 112 W 34th St, Floor 1810120

رضا مظاهری

رضا مظاهری

جناب آقای رضا مظاهری به حمایت از مهاجران ایرانی از سرتاسر جهان می‌ پردازد. ایشان به زبان انگلیسی، فارسی و اسپانیایی تسلط بسیار بالایی دارد و به خوبی می‌ تواند از حق موکلان خویش در سفارت آمریکا و دادگاه عالی دفاع نماید. وی با توجه به اینکه تاکنون توانسته صدها پرونده‌ مهاجرتی را با موفقیت طی کند، جزء بهترین وکیل مهاجرت در نیویورک محسوب می‌ گردد.

شماره تماس: 6464059846+

آدرس دفتر: ،NewYork، Wall St 48 ،Sethi and Mazaheri LLC

الی آریه

الی آریه

از دیگر بهترین وکیل مهاجرت در نیویورک می‌ توانیم به جناب آقای الی آریه از وکلای پایه یک دادگستری اشاره کنیم. ایشان عضو کانون وکلای آمریکا و موسسات حقوقی بسیاری است. وی از تحصیلات حقوقی بالایی برخوردار بوده و در بهترین دانشگاه‌ ها فارغ التحصیل شده است. او تاکنون توانسته پرونده‌ های مهاجرتی زیادی را با تخصص و حرفه‌ بالای خود به سامان برساند و جزء یکی از معتمد ترین وکلای نیویورک برای ایرانیان محسوب می‌ گردد.

شماره تماس: 17182610210+

آدرس دفتر: 110-20 71 Road, Flushing خیابان، نیویورک

قیس صدیقی

قیس صدیقی

قیس صدیقی وکیل اصلی و مدیر عامل موسسه‌ حقوقی قیس صدیقی می‌ باشد. او بیش از یک دهه تجربه در امور مهاجرت به نیویورک دارد و برای وکالت در تگزاس و نیویورک عضو چندین دادگاه منطقه‌ فدرال ایالات متحده و دادگاه تجارت بین‌ المللی ایالات متحده‌ آمریکا است.

ایشان جوایز گوناگونی را در طول خدمات ارائه داده شده به دست آورده که می‌ توانیم به جایزه‌ اخلاق حقوقی دانشجویی از کانون وکلای ایالات نیویورک و وزارت امور خارجه اشاره کنیم. او علاوه بر امور مهاجرت به امور متنوعی همچون امور حقوقی، امور کیفری، مبارزه با مواد مخدر و فساد رسیدگی می‌ نماید و یکی از بهترین وکیل مهاجرت در نیویورک شناخته می‌ شود.

شماره تماس: 16469304488+

آدرس دفتر: NewYork ،The Law Firm of Kyce Siddiqi، 122 Plainfield Avenue، Floral Park

جمشید ایرانی

جمشید ایرانی

جمشید ایرانی از فارغ التحصیلان دانشکده حقوق بروکلین می‌ باشد. او در خصوص امور مهاجرت و پناهندگی 30 سال تجربه‌ کاری دارد و وکیل رسمی دادگاه‌ های نیویورک و فدرال و دیوان‌ های عالی آمریکا محسوب می‌ گردد. ایشان به عنوان مترجم نیز در دادگاه‌ های آمریکا به فعالیت پرداخته و عضو کانون وکلای فدرال انجمن، وکلای مهاجرت آمریکا و کانون وکلای شهرستان نیویورک محسوب می‌ گردد. اگر به دنبال بهترین وکیل مهاجرت در نیویورک هستید، می‌ توانید با آقای جمشید ایرانی وقت مشاوره دریافت کنید.

شماره تماس: 9176895559+

آدرس دفتر: James Irani Law Office، 347 5th Ave #908، New York NY 10016

مشاوره با وکیل مهاجرت در نیویورک برای سرمایه گذاری چه تاثیری دارد؟

برای آن دسته از دوستانی که قصد دارند از طریق سرمایه‌ گذاری به نیویورک مهاجرت کنند، مطمئنا سوالات زیادی وجود دارد. یکی از بهترین روش‌ های مهاجرت به آمریکا سرمایه‌ گذاری است. بهترین وکیل مهاجرت در نیویورک در خصوص سرمایه‌ گذاری در این کشور اطلاعات و راهنمایی‌ های لازم را در اختیارتان قرار داده و به شما کمک می‌ کند که بتوانید در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به صورت کاملا ساده مهاجر کشور مورد نظر خویش شوید. از جمله مهم‌ ترین خدماتی که وکلای مهاجرتی در خصوص سرمایه‌ گذاری ارائه می‌ دهند انتخاب کردن بهترین روش برای سرمایه‌ گذاری در نیویورک می‌ باشد.

در واقع با توجه به میزان سرمایه و شرایطی که متقاضی دارد می‌ تواند یکی از روش‌ های مختلف جهت سرمایه‌ گذاری را امتحان کند که از جمله این روش‌ ها می‌ توانیم به ثبت شرکت، ایجاد یک کسب و کار جدید و یا خرید ملک اشاره کنیم. بهترین وکیل مهاجرت در نیویورک تمامی شرایط متقاضی را مورد بررسی قرار می‌ دهد و یکی از این گزینه‌ ها را انتخاب می‌ کند. هر کدام از این روش‌ های مورد نظر شرایط و مزایای خود را دارند و برای دستیابی به این هدف تنها باید اطلاعات کاملی در حوزه مهاجرت داشته باشید.

وکیل مهاجرتی شما حداقل سرمایه تان را مورد بررسی قرار می‌ دهد و در جلسات مشاوره بهترین راه حل‌ ها را پیشنهاد می‌ دهد. اولین قدم در خصوص مهاجرت از طریق سرمایه گذاری با کمک یک وکیل متخصص تشکیل دادن پرونده است. وکیل تمامی مدارک را به طور دقیق مورد بررسی قرار داده و با جمع آوری اسناد مهاجرتی آن‌ ها را به سفارت ارسال می‌ کند. در نظر داشته باشید حضور وکیل سرمایه‌ گذاری می‌ تواند تاثیر بسیار مثبتی در روند پرونده‌ تان داشته باشد.

مشاوره با وکیل مهاجرت در نیویورک برای سرمایه گذاری چه تاثیری دارد؟

مهمترین مرحله در پروسه مهاجرت در نیویورک چیست؟

یکی از مهم‌ ترین مراحل پروسه‌ مهاجرتی که بهترین وکیل مهاجرت در نیویورک می‌ تواند راهنمایی‌ های زیادی اتخاذ نماید، مرحله‌ آماده کردن مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت کردن است. در واقع آماده کردن مدارک و اسناد اصلی و رسمی تاثیر بسیار زیادی می‌ تواند در طی کردن مراحل مهاجرت داشته باشد. همان طور که قبلا نیز به حضورتان رسانده‌ ایم هر کشوری برای مهاجرت قوانین خاصی را اتخاذ کرده و شرایط مخصوص به خود را دارند. اگر مدارک ارائه داده شده از سوی متقاضیان ناقص باشد، مطمئنا سفارت از کوچک ترین خطا نمی‌ گذرد و پرونده را رد می‌ کند.

برای به دست آوردن اطلاعات دقیق در رابطه با جمع آوری اسناد تنها یک فرد با تجربه و حرفه‌ ای می‌ تواند در این زمینه به افراد کمک کند. بهترین وکیل مهاجرت در نیویورک همان کسی است مانع از اتلاف زمان و انرژی می شود تا افراد بتوانند مدارک مورد نیاز خود را جمع‌ آوری نمایند. کارشناسان پیشنهاد می‌ کنند که در این مرحله از فردی کمک بگیرید که از تجربه و دانش بالایی برخوردار باشد.

وکیلی که اطلاعات دقیقی و در این باره نداشته باشد، بدون شک مفید واقع نخواهد بود. یکی از مهم ترین خدمات وکیل مهاجرت جمع آوری اسناد و مدارک می‌ باشد و آن ها پس از جمع آوری اسناد به شما اطمینان می‌ دهند که این مدارک هیچ گونه کمبودی ندارند و در این صورت شانس اخذ ویزای شما نیز چندین برابر می‌ گردد.

کلام آخر

در این مطلب سعی کرده‌ ایم برای آن دسته از افرادی که قصد مهاجرت به نیویورک را دارند، وکلای رسمی را به همراه نام، مشخصات و ویژگی آن‌ ها لیست کنیم تا در صورت نیاز بتوانند با ارزیابی نمودن مهارت‌ های وکلا به هدف خود دست پیدا کنند. بهترین وکیل مهاجرت در نیویورک همراه با ویژگی و مهارت‌ های مورد نظر در اختیار شما قرار داده شده است. در ادامه نیز اطلاعاتی در خصوص مهاجرت به حضورتان رسانده‌ ایم که تمامی این تجربیات و مطالب در پروسه‌ مهاجرتی برایتان قطعا مفید خواهند بود. اکنون از شما همراهان گرامی دعوت می‌ کنیم که تجربیات و نظرات خود را در خصوص مطالب ذکر شده در قسمت دیدگاه با ما و سایر کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

وکیل مهاجرت در نیویورک چه خدماتی ارائه می دهد؟

بهترین وکیل مهاجرت در نیویورک به انتخاب بهترین روش مهاجرتی پرداخته و در گرفتن اقامت دائم و شهروندی نیویورک کمک می کند.

چه افرادی به وکیل مهاجرت در نیویورک نیاز دارند؟

هر فردی که قصد مهاجرت را داشته باشد؛ اما کسانی که سابقه ریجکت‌ شدن ویزا دارند یا دانش و توانایی لازم برای اقدام را ندارند حتما می بایست به اخذ وکیل بپردازند.

بهترین روش مهاجرت به نیویورک کدام است؟

این موضوع را وکیل با بررسی نمودن شرایط متقاضی در نظر گرفته و بهترین راهکار را پیشنهاد می دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا