مهاجرتوکیلوکیل آمریکا

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا ⚖️【آپدیت 2024】

بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا از موضوعات مورد بحثی است که در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم و اطلاعات سودمندی ارائه دهیم. کالیفرنیا جزء یکی از بزرگترین ایالات آمریکا محسوب می‌ گردد و این ایالت همیشه یکی از مهاجر پذیرترین شهرهای آمریکا بوده که هر ساله مهاجران زیادی را نیز از سرتاسر دنیا پذیرا می‌ باشد. اما با توجه به قوانین سفت و سختی که دارد، ورود به این شهر کار هر کسی نیست و بدون حضور وکیل متخصص و حرفه‌ ای نمی‌توان به راحتی در این پروسه‌ مهاجرتی به موفقیت دست پیدا کرد. در ادامه با ما همراه باشید که قصد داریم لیستی از بهترین وکلای این شهر را همراه با نام و مشخصات آن‌ها بازگو کنیم.

بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا

بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا کیست؟

کالیفرنیا یکی از بزرگترین ایالت‌ های آمریکا محسوب می‌ شود که در آن می‌ توانیم دفتر و موسسات حقوقی ایرانی بسیاری را مشاهده کنیم که به ارائه‌ خدمات امور مهاجرت می‌ پردازند. هر یک از این موسسات به قبول وکالت پرونده‌ شما می‌ انجامند اما شما باید این موضوع را نیز دقت داشته باشید که برای کسب کردن بهترین نتیجه تنها باید به استخدام و انتخاب بهترین گزینه‌ ها بپردازید. بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا فردی است که بر قوانین و مقررات حاکم بر این کشور به خوبی آشنا می‌ باشد.

او با بهره‌ مندی از دانش حقوق بالای خود می‌ تواند بهترین راهکارها را پیشنهاد دهد. وکیل همواره بر تغییر روند قوانین مهاجرتی آگاه بودن و همیشه سعی می‌ کند تا اطلاعات و دانش خود را به روز نگه دارد و موجب پیشرفت در روند پرونده‌ مهاجرین گردد. بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا با توجه به این که سال‌ های زیادی از عمر خود را صرف امور مهاجرت ایرانیان به کشور آمریکا کرده است تجربیات خوبی دارد و راهنمایی‌ های ارزشمندی در اختیار شما قرار می‌ دهد. او همان فردی است که شما به راحتی می‌ توانید به وی اعتماد کنید و از آن مشاوره دریافت نمایید.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

علی پروند

علی پروند

علی پروند در رابطه با دفاع حذفی، مهاجرت کاری و مهاجرت خانوادگی سال‌ ها است که در دفتر حقوقی علی پروند در کالیفرنیا به فعالیت می‌ پردازد. او سالیان سال است که با اداره‌ مهاجرت آمریکا به اخذ شهروندی ایرانیان در دادگاه‌ های مهاجرت ایالات متحده می‌ پردازد. ایشان در هیئت تجدید نظر مهاجرت و همچنین دادگاه تجدید نظر ناحیه‌ دوم در آمریکا به فعالیت پرداخته و به عنوان بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا شناخته می‌ گردد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه کاری
 • تحصیل در دانشکده حقوق جنوب غربی آمریکا
 • عضو کانون وکلای ایالتی کالیفرنیا
 • عضو انجمن وکلای مهاجرت آمریکا
 • همکاری با کلینیک مهاجرت انجمن وکلای آمریکا و دادگاه عالی کالیفرنیا

شماره تماس: 18182458470+

آدرس دفتر: California، Glendale، 459 W Broadway #7، CA 91204

اشکان یکرنگی

اشکان یکرنگی

یکرنگی از دیگر وکلای مهاجرت در کالیفرنیا است که به زبان‌ های انگلیسی، فارسی و اسپانیایی تسلط دارد. ایشان دارای یک دفتر حقوقی معتبر و رسمی در جنوب کالیفرنیا در شهر ایروین می‌ باشد. او با سال‌ ها تجربه و تلاش خود توانسته سابقه‌ درخشانی را در کارنامه‌ خود به ثبت برساند و با توجه به این که خود نیز یک مهاجر بوده با تمامی مسائل و مشکلات مهاجرین آشنا می‌ باشد. از جمله ویژگی‌ های وی می‌ توانیم به در دسترس بودن، صبوری، مسئولیت‌ پذیر و معتمد بودن آن اشاره کنیم.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 7 سال سابقه کار
 • عضو کانون وکلای کالیفرنیا
 • ارائه خدمات مهاجرتی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دفاع از حقوق قانونی شما در دادگاه های عالی آمریکا

شماره تماس: 19495317966+

آدرس دفتر: California، Irvine، 1 Park Plaza #600، CA 92614

آتوسا وکیلی

آتوسا وکیلی

آتوسا وکیلی در امور مهاجرتی از استراتژی‌ های خاصی استفاده می‌ کند. او به عنوان بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا به ارائه‌ مشاوره‌ حقوقی به صورت غیر حقوقی نیز می‌ پردازد. ایشان به زبان انگلیسی تسلط بسیار بالایی دارند و سال‌ ها است در آمریکا به قبول پرونده‌ های مهاجران ایرانی می‌ پردازد و در این زمینه تا کنون توانسته پرونده‌ های متعددی را با موفقیت به سامان برساند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 5 سال سابقه کار در حوزه مهاجرت
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و آنلاین
 • عضو انجمن و موسسات حقوقی متعدد

شماره تماس: 19496670976+

آدرس دفتر: California، Irvine، 18662 MacArthur Blvd #200، CA 92612

بابک تقوی

بابک تقوی

بابک تقوی با سال‌ ها تلاش و تحقیقات انجام شده توانسته یک موسسه‌ حقوقی معتبر در خصوص مهاجرت در ایالات کالیفرنیا تاسیس کند. او در دوران تحصیل خود در دانشکده‌ حقوقی به عنوان منشی قانون در دفتر دادستانی سندیگو فعالیت می کرد. وی تاکنون توانسته 33 پرونده‌ جنحه را در مرکز دادگستری مرکزی محاکمه کند و صد ها پرونده‌ حقوقی را نیز با موفقیت به سامان برساند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک روانشناسی و مدرک کارشناسی جرم از دانشگاه کالیفرنیا اروین
 • فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشکده سن دیگو
 • رسیدگی به دعاوی تجاری، مدنی، دادگستری
 • معاون ارشد دادستان ناحیه اورنج کانتی
 • وکیل پایه یک دادگستری در کالیفرنیا

شماره تماس: 7143404040+

آدرس دفتر: California، Santa Ana، 1502 N Broadway، CA 92706

بهرام مدائن

بهرام مدائن

بهرام مدائن از دیگر بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا است که علاوه بر امور مهاجرت به جرایم رانندگی و قانون راهنمایی و رانندگی نیز می پردازد. ایشان به انواع امور مهاجرت از طریق کار، تحصیل، ازدواج و سرمایه‌گذاری پرداخته و در زمینه‌ های مختلفی خدمات ارائه می‌ کند. شما می‌ توانید با وی جلسات مشاوره نیز داشته باشید.

شماره تماس: 17147827275+

آدرس دفتر: California، Anaheim، 2400 E Katella Ave، CA 92806

بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا را چگونه پیدا کنیم؟

معمولا افرادی که قصد مهاجرت به کشور آمریکا و یا هر کشور دیگر را دارند، اولین سوالی که ذهنشان را درگیر می‌ کند این است که چگونه می‌ توانیم بهترین وکیل مهاجرت را پیدا کنیم؟ برای پاسخ دادن به این سوال شما باید با ویژگی‌ های بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا آشنا بشوید تا بتوانید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید. یکی از مهم‌ ترین ویژگی‌ هایی که هر وکیل متخصصی باید آن را دارا باشد، مسئله‌ تجربه و دانش وی در خصوص مهاجرت به آمریکا است.

وکیل هر میزان در رابطه با قوانین مهاجرتی آمریکا و کالیفرنیا تجربه و دانش تخصصی بالایی داشته باشد به همان میزان نیز می‌ تواند خدمات با کیفیتی را به متقاضیان خود ارائه نماید و به آن ها اطمینان آن حاصل دهد که بدون کوچک ترین مشکلی می‌ توانند به دریافت پاسپورت و ویزا دست پیدا کنند. از دیگر ویژگی‌ های بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا می‌ توانیم به مسئله‌ مسئولیت‌ پذیری بالای او اشاره کنیم. اگر وکیل با تمام توان خود پیگیری‌ های لازم در خصوص پروسه‌ مهاجرتی متقاضیان را انجام دهد، این موضوع موجب می‌ گردد تا فرایند مهاجرت به کالیفرنیا با سرعت بیشتر و بالاتری صورت پذیرد.

به همین خاطر کارشناسان اظهار دارند وکیل مهاجرت باید تعهد و مسئولیت پذیر باشد. علاوه بر آن در کنار مسئولیت‌ پذیری خلاقیت نیز می‌ تواند در مسیر مهاجرت کمک کننده باشد. زمانی که وکیل راه‌ های جدیدی را در رابطه با مهاجرت اتخاذ کند با استراتژی‌ های نوین خود به خوبی موانع را از سر راه موکل کنار می‌ زند.

بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا را چگونه پیدا کنیم؟

آیا با وکیل مهاجرت در کالیفرنیا شانس موفقیت افزایش پیدا می کند؟

اگر شما نیز جزء آن دسته از افرادی هستید که به مهاجرت کردن به شهر کالیفرنیا فکر می‌ کنید؛ حتما این موضوع را نیز می‌ دانید که مهاجرت کردن نه تنها به آمریکا بلکه به سایر کشورها نیز فرآیند چندان راحتی نیست و به دلیل اینکه تقاضا برای مهاجرت به کشورهای اروپایی با آمار بالایی روبرو است، معمولا بسیاری از افراد موفق نمی‌ شوند مهاجرت کنند و در طول سفر خود با شکست مواجه می‌ گردند. یکی از راه‌ های افزایش شانس موفقیت شما در رسیدن به اهداف مهاجرتی تان کمک گرفتن از یک موسسه‌ مهاجرتی خوب و با کیفیت و یا بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا می‌ باشد.

یک وکیل مهاجرت با توجه با دانش و تجربه‌ ای که در این زمینه دارد به شما کمک می‌ کند تا با مشکلاتی که موجب ریجکت شدن درخواست شما از سوی سفارت کالیفرنیا می‌ گردد آشنا شوید و در صدد رفع آن‌ ها برآیید. بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا مدارک و اسناد لازمه را آماده کرده و از هر گونه نواقصی در مدارک جلوگیری می‌ نماید. بنابراین افرادی که می‌ خواهند شانس موفقیتشان را برای دریافت ویزا و اخذ اقامت کشور آمریکا بالا ببرند همواره باید از وکلای مهاجرتی و یا مشاوران مهاجرتی متخصص و با تجربه کمک بگیرند.

همان طور که خود نیز می‌ دانید ریجکتی جهت صدور ویزا یک امر بسیار طبیعی است و بیشتر کسانی که به درخواست ویزا پرداخته‌ اند با ریجکتی مواجه شده‌ اند. اما زمانی که وکیل متخصص در این زمینه راهنمای شما باشد احتمال ریجکت شدن ویزا به شدت کاهش پیدا می‌ کند.

کلام آخر

از شما ممنونم که تا این بخش از مقاله همراه ما بوده‌ اید. ما در این مقاله سعی کرده‌ ایم بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا را به همراه مشخصات، نام و ویژگی‌ های آن‌ ها برای شما لیست کنیم تا دیگر نیازی به صرف زمان و انرژی زیاد در خصوص انتخاب وکلای مهاجرت نداشته باشید. در ادامه نیز مسائلی در رابطه با اخذ بهترین وکیل مهاجرت به حضورتان رساندیم تا با آگاهی بیشتر وکیل مورد نظر خود را استخدام کنید. اکنون که به پایان مقاله رسیده‌ ایم از شما دعوت می‌ کنیم که تجربیات و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

وکیل مهاجرت در کالیفرنیا چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا بسیار ریز بین و با دقت است و کمک می کند تا مسائل با ساده ترین حالت خود حل شوند.

حق الوکاله وکیل مهاجرت در کالیفرنیا چگونه محاسبه می شود؟

بر اساس میزان تجربه کاری وکیل، نوع پرونده و خدمات ارائه شده محاسبه می شود.

چگونه بهترین وکیل مهاجرت در کالیفرنیا را پیدا کنیم؟

وکیل باید دارای فتر وکالت با آدرس و شماره تلفن مشخص بوده پرونده‌ های موفق مهاجرتی زیادی داشته باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

 1. سلام علیکم کریم الله ستانکزی استم از افغانستان به وکیل مهاجرتی در بخشی لاتری امریکا ضرورت دارم

 2. با سلام روزتون بخير
  من در هلند زندگى مى كنم و شهروندى هلند رو دارم و مى خوام اقدام كنم براى مهاجرت به آمريكا وشغل من در هلند راننده ماشين سنگين هست و مى خواستم بدونم كه اينا با گواهينامه هلند ميشه در امريكا شروع به كار كرد.ممنون ميشم كه منو راهنمايى كنيد پيشاپيش ممنون و روز خوش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

دکمه بازگشت به بالا