وکلای آمریکاوکیل

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در سن دیگو ⚖️【آپدیت 2024】

موضوع این مطلب از مقاله‌ ما در رابطه با بهترین وکیل ایرانی در سن دیگو است. سن دیگو یکی از پهناور ترین شهرهای آمریکا محسوب می‌ گردد. این شهر همواره محبوبیت زیادی در میان ایرانیان دارد. وجود یک وکیل متخصص و متبحر در این شهر می‌ تواند دغدغه‌ شما را در خصوص مسائل حقوقی، کیفری و مهاجرت به میزان قابل توجهی کاهش دهد. وکیل کارآمد در این خصوص موجب می‌ گردد که شما بتوانید در یکی از شهرهای آمریکا یک محیط دنج و دوستانه‌ ای برای خود به همراه داشته باشید. اگر شما در این شهر ساحل جنوبی کالیفرنیا زندگی می‌ کنید و به دنبال وکیل متخصص و متبحر هستید در این مطلب می‌ توانید به اهداف خود دست پیدا کنید.

بهترین وکیل ایرانی در سن دیگو

بهترین وکیل ایرانی در سن دیگو کیست؟

نقش یک وکیل خبره در پیشبرد اهداف حقوقی می‌ تواند تاثیرات بسیار خوبی در زندگی شخصی هر فردی به دنبال داشته باشد. بهترین وکیل ایرانی در سن دیگو کسی است که در کنار مهارت‌ های بالا از تعهد و صداقت نیز برخوردار باشد. منظور از صداقت وکیل این است که وقتی یک پرونده‌ حقوقی، کیفری یا مهاجرت را قبول می‌ کند، بتواند به متقاضیان خود اطمینان دهد که این پرونده با موفقیت به سرانجام می‌ رسد و در تعهدات خود نیز به خوبی عمل کند.

وکیل وظیفه دارد تمامی موضوعات و حواشی را به مراجعه کنندگان به طور کامل ابلاغ کند و از وعده‌ های دروغین و امیدوار کننده نیز بپرهیزد. حتی اگر این موضوع به ضرر یک وکیل تمام شود. یکی دیگر از مواردی که حتما باید در انتخاب بهترین وکیل ایرانی در سن دیگو به آن توجه داشته باشید ویژگی امانت‌ داری است. همه‌ی ما می‌ دانیم که وکیل به عنوان نماینده‌ فرد دارای تمامی اسناد و مدارک موکل می‌ باشد.

وکیل باید در حفظ و نگهداری این مدارک همواره کوشا باشد. علاوه بر آن وکیلی که انتخاب می‌ کنید باید در حل پرونده‌ ها سمج باشد. یعنی با هر بار شکست هیچ گاه ناامید نگردد و همواره در جهت رسیدن به موفقیت به طور پی در پی تلاش کند. امروزه ما می‌ توانیم وکلای متخصص و متبحر فارسی زبان بسیاری را در ایالت‌ های آمریکا مشاهده کنیم که هر کدام با قوانین بین‌ المللی کشور آمریکا به خوبی آشنا هستند.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در سن دیگو می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

برای آشنایی با بهترین وکیل ایرانی در آمریکا ⚖️
کلیک کنید.

داریوش خشایار

داریوش خشایار

داریوش خشایار از بهترین وکیل ایرانی در سن دیگو بوده که خدمات منحصر به فردی در حوزه‌ آسیب‌ های شخصی و صدمات بدنی ارائه می‌ نماید. او تجربه‌ بسیار وافری در زمینه‌ حقوق املاک، جراحات شخصی و انواع دعاوی دادگستری، قانون تجارت و حل پرونده‌ های مدنی و کیفری دارد. او توانسته احکام متعدد دادگاه عالی را لغو نموده و اینک در دادگاه استیناف نیز با موفقیت به فعالیت می‌ پردازد. از جمله شایستگی‌ های ایشان می‌ توانیم به تسلط منحصر به فرد آقای خشایار به امور حقوقی و همچنین توانایی تجزیه و تحلیل مسائل پیچیده‌ کیفری و جنایی اشاره کنیم.

اگر شما در پرونده‌ های مدنی خود به دنبال بهترین وکیل ایرانی در سن‌ دیگو هستید می‌ توانید به آقای داریوش خشایار مراجعه کنید. وی در دعاوی قضایی و دادرسی سال‌ ها تجربه داشته و در این حوزه توانسته بسیاری از پرونده‌ های پیچیده را حل کند. این وکیل به عنوان بهترین وکیل دادگستری در امور تجاری، اموال منقول و غیر منقول شرکت و … خدمات ارائه می‌ کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • صدمات بدنی
 • املاک
 • امور مدنی
 • کیفری

شماره تماس: 9168562398+

آدرس دفتر: Khashayar Law Group، 501 West Broadway، San Diego، California CA 92101

رامین حریری

رامین حریری

رامین حریری مدیر و موسسه دفتر وکالتی حریری در سن دیگو آمریکا است. او توانست در سال 2002 از دانشگاه کالیفرنیا در حوزه‌ حقوق فارغ التحصیل گردد. ایشان در دانشگاه‌ های معتبری همانند دانشگاه لس‌ انجلس کالیفرنیا به تحصیل پرداخته و با کمک چندین شرکت برجسته‌ ملی دفاع از دعاوی توانست دفتر حقوقی خود را با وکلای حرفه‌ ای تاسیس کند.

وی به عنوان وکیل ایرانی در سن دیگو دارای تجربیات بالایی در حوزه‌ کار، اشتغال و املاک می‌ باشد. او می‌ تواند وکالت شما را در دادگاه منطقه‌ ایالات متحده در قسمت ناحیه‌ مرکزی کالیفرنیا پذیرا باشد. ایشان در حوزه‌ میانجی‌ گری، داوری و محاکمه نماینده‌ متقاضیان خود است. صدمات شخصی، تخلفات محیط زیستی، مسئولیت بیمه، مسئولیت مرگ نادرست و … از جمله حوزه فعالیت‌ های جناب آقای حریری می‌ باشد که در مجله‌ تجاری سن دیگو در سال‌ های متوالی به عنوان نامزد برتر منتخب گردید.

حوزه کاری و خدمات:

 • اشتغال
 • صدمات بدنی

شماره تماس: 16193632889+

آدرس دفتر: San Diego، 401 W A St #1100، California، CA 92101

ایمان قصری

ایمان قصری

ایمان قصری از سال 2016 با وکلای ایالتی کالیفرنیا به فعالیت می‌ پردازد. ایشان جزء یکی از وکیل ایرانی در سن دیگو بوده و دارای دکترای حقوقی از دانشکده‌ حقوق میامی می‌ باشد. علاوه بر آن آقای قصری موفق به اخذ لیسانس علوم سیاسی و روابط بین‌ الملل از دانشگاه لس‌ آنجلس شده است. ایشان به زبان انگلیسی، فارسی و اسپانیایی تسلط بسیار کاملی دارد و عضو انجمن ملی وکلای مهاجرت آمریکا در سن دیگو است.

از حوزه فعالیت‌ های ایمان قصری می‌ توانیم به امور مهاجرت به آمریکا و امور کیفری و جنایی اشاره کنیم. ایشان در کالیفرنیای جنوبی به امور مهاجرت و قانون خانواده مشغول بوده و به خوبی می‌ تواند در این زمینه مشاوره‌ های ارزشمندی ارائه کند. وی در دادگاه استیناف ایالات متحده و دادگاه ناحیه‌ ایالات متحده در قسمت مرکزی و جنوبی کالیفرنیا به همکاری پرداخته و به امور تابعیت، ویزای خانوادگی، گرین‌ کارت، قتل عمد، مواد مخدر، قاچاق، جرایم رایانه‌ ای و … رسیدگی می‌ کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت به آمریکا
 • کیفری و جنائی

شماره تماس: 6197172233+

آدرس دفتر: THE CRUZ LAW OFFICE, APC، 3200 Fourth Ave #203، San Diego، California CA 92103

آزاده کشاورز

آزاده کشاورز

آزاده کشاورز از پیشینه‌ وکالتی بسیار درخشانی برخوردار است. او یک وکیل منحصر به فرد و دارای قابلیت در زمینه‌ آسیب‌ های شخصی و صدمات بدنی است. ایشان به عنوان وکیل ایرانی در سن دیگو بیش از 10 سال است که به عنوان دکتر در کالیفرنیا مشغول به کار می‌ باشد. وی در مواجهه با قربانیان مجروح تصادفات وسایل نقلیه‌ موتوری، سقوط و لغزش و سایر صدمات ناشی از کار به ارائه‌ خدمات وکالتی می‌ پردازد.

او به عنوان ارزیابی کننده‌ پزشکی واجد شرایط برای بخش غرامت کارگران نیز خدمات ارائه می‌ کند و جزء یکی از برجسته‌ ترین وکلا می‌ باشد. ایشان همواره معتقد هستند، باید به حمایت از مردم آسیب دیده پرداخت به همین خاطر در شغل خود از جان و دل مایه می‌ گذارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • صدمات شخصی

شماره تماس: 8774704878+

آدرس دفتر: San Diego،11622 El Camino Real, Suite 100, First Floor، California CA 92130

بیتا حمیدی

بیتا حمیدی

دکتر بیتا حمیدی از وکلای رسمی و ثبت شده در سن دیگو کالیفرنیا آمریکا است. او در دفتر حقوقی خود به ارائه‌ کلیه خدمات حقوقی اعم از مهاجرت و تابعیت و خدمات مشاوره با بهترین کیفیت می‌ پردازد. افرادی که به دنبال درخواست اقامت دائم، اخذ ویزاهای موقت و درخواست سیتی زن شیب دارند می‌ توانند به خانم حمیدی مراجعه کنند. وی در حوزه‌ مهاجرت جزء یکی از بهترین وکیل ایرانی در سن دیگو است.

ایشان به زبان فارسی و انگلیسی تسلط کاملی داشته و با توجه به این که با قوانین مهاجرتی و پناهندگی کشور آمریکا آشنایی کافی دارند در این زمینه می‌ توانند خدمات بالقوه‌ ای ارائه کنند. از دیگر موضوعاتی که خانم حمیدی به آن می‌ پردازد، مسائل حقوقی در زمینه‌ جنایی و کیفری همانند سرقت رانندگی در زمان مستی، تخلفات و جرایم و دیگر موضوعات است. او در میان فارسی زبانان به عنوان بهترین وکیل ایرانی در سن دیگو شناخته می‌ شود که به امور دارایی، املاک و مستغلات و ثبت شرکت‌ های تجاری نیز رسیدگی می‌ کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت
 • املاک و مستغلات
 • ثبت شرکت
 • کیفری

شماره تماس: 16193389800+

آدرس دفتر: San Diego، 750 B St #3300, California، CA 92101

نکاتی که باید در انتخاب وکیل متخصص در سن دیگو رعایت کنید

یکی از مهم‌ ترین نیازهای افراد در جامعه وجود یک وکیل متخصص است. به جرئت می‌ توانیم بگوییم که وکلا عضو جدایی‌ ناپذیر از زندگی ما انسان‌ها هستند و فرقی نمی‌ کند که در کشور ایران و یا در خارج از کشور زندگی می‌ کنیم. ما در همه حال زمانی که با یک مشکل حقوقی روبرو شویم، به وکیل احتیاج خواهیم داشت. اما در زمان انتخاب وکیل باید تحقیقات لازمه را به انجام برسانید.

زیرا این موضوع می‌ تواند از لحاظ مالی و جانی زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد. یکی از مهم ترین موضوعاتی که می‌ بایست در انتخاب بهترین وکیل ایرانی در سن دیگو به آن توجه داشته باشید قدرت تحلیل و قدرت داوری وکیل است. وکلا باید به خوبی بتوانند مسائل قانونی را تجزیه و تحلیل کرده و با مهارت داوری خود به صلح و سازش و گفتگو در دادگاه‌ ها بپردازند.

در نظر داشته باشید مسائل مربوط به حقوق روز به روز در حال تغییر و تحول می‌ باشد. وکیل نیز باید ذهن خود را با تمامی این تغییرات به روز نگه دارد. او هرگز نباید از مطالعه و تحقیق در رابطه با مسائل حقوقی غافل گردد. یکی دیگر از مهم ترین ویژگی‌ های بهترین وکیل ایرانی در سن دیگو روحیه‌ استقلال طلبی و شکست ناپذیری وکیل است. او باید از خلاقیت، درک بالا و درک کامل بندها و تبصره‌های قرارداد، قول مساعد به موکل و قدرت تجزیه و تحلیل خوبی برخوردار باشد.

حق الوکاله بهترین وکیل ایرانی در سن دیگو چگونه مشخص می شود؟

در قانون معمولا میزان دستمزدی که وکیل در قبال ارائه‌ خدمات خود موکل دریافت می‌ نماید، حق الوکاله می‌ گوییم. در بیشتر مواقع حق الوکاله به صورت توافقی میان وکیل و موکل مشخص می‌ شود. برای تعیین میزان حق الوکاله شما در ابتدا باید با بهترین وکیل ایرانی در سن دیگو صحبت کنید. مهارت‌ های او را مورد بررسی قرار داده و در رابطه با میزان حق الوکاله با هم به تبادل بپردازید.

وکیل قبل از تعیین حق الوکاله ابتدا پرونده‌ شما را بررسی می‌ کند و پس از اینکه تمام زوایای آن را مطالعه کرد، رقم خود را پیشنهاد می‌ دهد تا با هم به توافق درستی برسید. بهترین وکیل ایرانی در سن دیگو کسی است که در مقابل خدمات ارائه شده حق الوکاله معقولانه‌ ای درخواست کند. در قرارداد میزان حق الوکاله، نحوه‌ پرداخت و زمان پرداخت آن می‌ بایست به طور کامل ذکر گردد تا در این باره هیچ گونه مشکلی میان وکیل و موکل در آینده پیش نیاید. اگر شما نتوانستید در پرداخت دستمزد با هم به توافق برسید باید بر اساس تعرفه‌ وکالت میزان حق الوکاله را مشخص کنید.

نکاتی که باید در انتخاب وکیل متخصص در سن دیگو رعایت کنید

کلام آخر

در این مقاله سعی بر اون داشتیم تا اطلاعاتی را در رابطه با بهترین وکیل ایرانی در سن دیگو در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم. ما همواره پیشنهاد می‌ کنیم که در انتخاب وکیل صبر و آرامش پیشی کنید. زیرا این موضوع می‌ تواند زندگی شما را تحت تاثیر قرار بدهد. در این بخش ما لیستی از وکلای مجرب را انتخاب کرده‌ ایم تا فرآیند انتخاب برای شما راحت‌ تر گردد و در مقابل نیز نکاتی را در هنگام انتخاب وکیل ارائه کردیم که هر کدام جز موارد ضروری و مهم در انتخاب یک وکیل خوب و متبحر هستند. اکنون از شما خواهشمندیم اگر تجربه و یا نظری در رابطه با این مبحث دارید آن را با ما و سایر کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

وکیل ایرانی در سن دیگو چه ویژگی باید داشته باشد؟

بهترین وکیل ایرانی در سن دیگو باید از تخصص و مهارت کافی در حوزه پرونده درخواستی ما برخوردار باشد.

اگر از وکیل سن دیگو رضایت نداشتیم چه کنیم؟

در این صورت می توانید وکیل خود را عزل نموده و مقداری از حق الوکاله را باز پس گیرید.

وکلا به چند دسته تقسیم می شوند؟

وکلا به سه دسته وکیل دادگستری، وکیل اداری و وکیل پایه یک دادگستری تقسیم بندی می گردند که مطابق با نیاز خود می توانید انتخاب کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − دو =

دکمه بازگشت به بالا