وکلای کاناداوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در تورنتو ⚖️【آپدیت 2024】

خانواده قوی ترین بنیانی است که یک زن و مرد می توانند در کنار هم بسازند. اما گاهی بر سر مسائل و اختلافاتی این بنیان سست می شود و در برخی موارد به علت جدایی زوجین کاملا از بین می رود. در مواردی نیز پیش آمده که زوجین پس از تصمیم به جدایی، برای حل اختلافات در حضور دادگاه نتوانستند به تنهایی آنها را رفع کنند و نیازمند کمک یک وکیل بوده اند. این مسئله ممکن است حتی برای افرادی که در مهاجرت شهر تورنتو به سر می برند هم اتفاق بیوفتد و قطعا نیازمند وکیل با تجربه ی ایرانی هستند تا آن وکیل بتواند موضوعاتی که پیش آمده را حل کند و از حق آنها دفاع کند. در ادامه ما تصمیم گرفتیم تا برای شما سرورانی که در انتخاب وکیل برای پرونده های خانواده خود مردد هستید، چند تا از بهترین وکیل خانواده در تورنتو را خدمتتان معرفی کنیم تا پس از آشنایی کامل با مشخصات و سابقه ی هر یک بتوانید وکیل مورد نظر خود را پیدا و انتخاب کنید. مثل همیشه تا پایان این مقاله نیز همراه ما باشید.

بهترین وکیل خانواده در تورنتو

بهترین وکیل خانواده در تورنتو کیست؟

زمانی می توان یک وکیل را بهترین وکیل خانواده در تورنتو خطاب کرد که با توجه به مهارت و تجربه ای که کسب کرده است، بتواند خیلی سریع، موثر و مناسب ترین راه حل ها را برای موکل خود ارائه دهد. یک وکیل خوب خانواده باید از تمامی قوانین و مقررات کشور تورنتو و دادگاه ها مطلع و همچنین به آنها مسلط باشد. مسلط بودن یک وکیل به قوانین آن کشور باعث می شود، تا او در دادگاه با ارائه مدارک محکم از حق موکل خود دفاع کند و او را به سمت پیروزی سوق دهد.

بهترین وکیل خانواده در تورنتو کسی است که شما را برای جمع آوری مدارک و اسناد لازم راهنمایی و کمک می کند و همچنین با آگاهی کامل به موضوع پرونده ی شما، راه های پیروزی در دادگاه را بررسی و ارزیابی می کند. وکلا علاوه بر فن بیان قوی، به قدرت ارتباط بالا نیز نیاز دارند، این ارتباط بالا داشتن باعث می شود تا موکل با وکیل خود بتواند ارتباط بهتری برای صحبت کردن بگیرد. همچنین بهترین وکیل خانواده باید حس امنیت و اعتماد را در موکل خود ایجاد کند که او بتواند همه ی موضوعات و موارد را بدون نگرانی بیان کند.

در ادامه ی این مقاله همانطور که در ابتدا گفتیم، به معرفی بهترین وکیل خانواده در تورنتو می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس خدمتتان معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

علی معنوی

علی معنوی

علی معنوی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در شهر تورنتو است. علی معنوی با بیش از ۱۰ سال سابقه ی وکالت و تجربه ی بالا در قانون خانواده و مشاوره حرفه ای عمل می کند. کسانی که در حوزه دعاوی خانواده دچار مشکل شده اند، می توانند از علی معنوی برای کمک در پرونده وقت بگیرند.

برخی از فعالیت های علی معنوی:

 • قانون خانواده
 • مشاوره حقوقی
 • مهاجرت
 • قانون جنایی

شماره تماس: (905) 237-6777

آدرس دفتر: Suite 100, 10265 Yonge Street, Richmond Hill, Ontario

پیام مدنی

پیام مدنی

پیام مدنی یکی از وکلای کارکشته ی که عضو رسمی سازمان حقوقی و مهاجرتی پیام است. موسسه ی حقوقی مهاجرتی پیام که تاسیس آن به دست پیام مدنی انجام شده‌، در کانادا به ثبت رسیده و در تورنتو فعالیت دارد. پیام مدنی یک مامور عالی رتبه اجرای سوگند است که به این واسطه مجاز به تأیید سوگندنامه ها و سایر اسناد قانونی می باشد. همچنین در زمینه خدمات حقوقی وخانواده و خدمات و مشاوره مهاجرت خبره هستند.

چند مورد از دعاوی که پیام مدنی در آنها فعالیت می کند:

 • خدمات و مشاوره مهاجرت
 • خدمات حقوقی و خانواده
 • دعاوی مالک و مستاجر
 • جرائم رانندگی دادگاه

شماره تماس: (416) 464-9993

آدرس دفتر: Units E & F, 2nd Floor, 10 Center Avenue, North York, Ontario

ناتالی حمزه

ناتالی حمزه

ناتالی حمزه وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری است. در حوزه قانون و مشاوره خانواده سابقه ی بسیاری دارد. ناتالی حمزه وکیل پر تلاش و فعالی است و همچنین در حوزه های زیادی فعالیت می کند. برای رزور وقت با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

از جمله فعالیت های ناتالی حمزه:

 • مشاوره حقوقی و خانواده
 • قانون خانواده
 • قانون تجارت و حقوق شرکت ها
 • قانون املاک ومستغلات
 • خرید،فروش ملک و املاک
 • سردفتر اسناد رسمی
 • وکالتنامه

شماره تماس: 2829-929 (647)

آدرس دفتر: 25th Floor, 88 Queens Quay W, Toronto, Ontario

نولینا حاتم

نولینا حاتم

نولینا حاتم متخصص در قانون خانواده و مشاور حقوقی است. وی مهارت بالایی در این دعاوی دارد و به علت همین مهارت پرونده های موفق زیادی را به دست آورده که باعث محبوبیت در بین موکلین نیز شده است. نولینا حاتم با صبر و حوصله تمامی مراحل پرونده را برای موکلین توضیح می دهد و در زمینه انتخاب مناسب ترین راه حل کمک می کنند. برای دریافت وقت از این وکیل با تجربه می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

زمینه ی فعالیت نولینا حاتم به شرح زیر است:

 • مشاوره حقوقی و خانواده
 • قانون خانواده
 • مهاجرت
 • شهروندی
 • قراردادهای داخلی، قراردادهای ازدواج

شماره تماس: 3446-227 (416)

آدرس دفتر: Suite 1901, 5000 Yonge Street, North York, Ontario

انوش سلحشور

انوش سلحشور

انوش سلحشور با بیش از ۱۱ سال سابقه ی وکالت در تورنتو یکی از وکلای با تجربه ی ایرانی محسوب می شود. انوش سلحشور تقریبا تخصص بالایی در زمینه های مختلف دعاوی دارد. او نیز یکی از وکلای خوب در قانون خانواده به حساب می آید. می توانید برای مشاوره و کمک گرفتن از انوش سلحشور برای پرونده های خود با شماره قرار گرفته شده، تماس گرفته و وقت رزور کنید.

از جمله دعاوی که انوش سلحشور در آنها تخصص زیادی دارد:

 • مهاجرت
 • قانون خانواده
 • مشاور حقوقی
 • مسائل مربوط به قانون خانواده
 • طلاق
 • قانون شهروندی

شماره تماس: 3401-227 (416)

آدرس دفتر: Suite 1901, 5000 Yonge St., Toronto, Ontario

سه راهکار برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در تورنتو

در ادامه ی مقاله به توضیح سه راهکار برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در تورنتو پرداخته ایم، تا افرادی که به دنبال وکیل خوب برای پرونده های خود هستند، اما اطلاعات کافی در این زمینه را ندارند بتوانند در هنگام انتخاب آگاهانه تر عمل کنند. همراه ما باشید.

اهمیت ندادن به جنسیت وکیل: برای انتخاب وکیل در مورد هر نوع پرونده، اعم از موضوعات خانواده، بهتر است پیش از آنکه به جنسیت وکیل توجه داشته باشید، به مهارت و تخصص وی توجه کنید. برخی از افراد در انتخاب وکیل خیلی به این موضوع دقت می کنند که صرفا وکیلی که انتخاب می کنند، فقط مرد یا زن باشد. اما باید به دور از اهمیت دادن راجب این مسئله به موارد حائز اهمیت دیگری دقت کرد، تا بتوان پیروزی پرونده را در دادگاه تضمین کرد.

توجه به نظرات دیگران: این مسئله نیز برای اینکه بتوانید بهترین وکیل خانواده در تورنتو را انتخاب کنید، مفید است. چرا که شما با پرس و جو کردن از افراد، آشنایان و موکلان سابق یک وکیل می توانید تا حدود زیادی از روند کار، مهارت و خیلی موارد دیگر که برایتان مهم است بدانید، با خبر شوید. همچنین اگر وکیل مد نظر شما در وب سایت ها معرفی شده باشد، خواندن نظرات کاربران آن سایت و سابقه ی آن وکیل هم می تواند کمک بسیاری در شناخت شما نسبت به آن وکیل بکند.

ملاقات حضوری وکیل مد نظر: در این قسمت شما پس از اینکه وکیلی را با توجه به فیلتر هایی که برای خود قرار دادید، انتخاب کرده اید، می بایست یک جلسه ی حضوری مبنی بر آشنایی بیشتر با وکیل انجام دهید. شما در این جلسه باید به فن بیان، اخلاقیات، رفتار و… وکیل انتخابی خود دقت کنید، تا بدانید تمام ویژگی های وکیل با آنچه مد نظر داشته اید یکسان است یا خیر.

لزوم توجه به تخصص و سابقه وکیل خانواده در تورنتو

توجه کردن به تخصص و سابقه یک وکیل یک امر مهم و ضروری است به این دلیل که شما پرونده ای را در اختیار آن وکیل قرار می دهید که نتیجه آن قطعا برایتان بسیار مهم است. اما اگر شما در هنگام انتخاب وکیل به این موارد توجه نکنید ممکن است، وکیل با توجه به اینکه در زمینه پرونده شما تخصص و سابقه ی کافی را ندارد، نمی تواند آنطور که می خواهید شما را به نتیجه مطلوب تان نزدیک کند.

تخصص یک وکیل خوب خانواده در تورنتو باید به گونه ای باشد که وکیل به طور کامل و جامع بر قوانین دادگاه خانواده مسلط باشد و بتواند تمام پیچ و خم های موجود در این راه را ارزیابی و بررسی کند. همچنین یک وکیل با سابقه به این دلیل که پرونده های بسیاری را حل و فصل کرده است، می تواند سریع تر و به آسانی شما را به نتیجه دلخواهتان برساند. بنابراین در هنگام انتخاب بهترین وکیل خانواده در تورنتو توجه کردن به تخصص و سابقه ی او لزومت بسیاری دارد.

بهترین وکیل خانواده در تورنتو

کلام آخر

در پایان باید گفت برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در تورنتو موارد بسیاری را باید در نظر گرفت، تا بتوان انتخابی خوب داشت و اگر به این موضوع اهمیت ویژه ای ندهید، ممکن است پرونده ی شما به آن نتیجه ی دلخواهتان نرسد. ما در این مقاله نیز تمام سعی خود را کردیم، تا با ارائه راهکار برای انتخاب وکیل و معرفی وکلای خوب خانواده در تورنتو و گفتن سوابق و مشخصات کامل آنها به شما تا حد زیادی کمک کنیم. سپاس گزاریم که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما عزیزان مفید بوده باشد. خوشحال می شویم نظرات و تجربیات ارزشمند خود را در این خصوص با ما و سایر کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مهراب

مهراب اسلامی هستم. چندین سال سابقه نویسندگی در حوزه حقوقی و مهاجرت را دارم . و در حال حاضر در سایت وکیل ایرانی به عنوان نویسنده مشغول به فعالیت هستم امیداورم مطالب این مقاله برایتان مفید باشد و همچنین خوشحال میشوم برایم کامنت و همچنین 5 ستاره را بزنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

دکمه بازگشت به بالا