مهاجرتوکلای کاناداوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در تورن هیل ⚖️【آپدیت 2024】

معمولا پرونده‌ های مهاجرتی نیاز به تخصص و اطلاعات بسیار بالایی دارد و وکیل باید از معلومات و مهارت های شایان به ذکری برخوردار باشد. اگر شما جزء افرادی هستید که قصد دارید به تورن هیل کانادا مهاجرت کنید، باید این موضوع را در نظر بگیرید که وکیل انتخابی شما می‌ بایست جزء متخصص‌ ترین وکلا در خصوص مهاجرت باشد تا موجب ضررهای مالی یا حتی جانی در شما نگردد. در زمینه‌ مهاجرت باید از بهترین وکیل مهاجرت در تورن هیل کمک بگیرید تا بتوانید به راحتی به اخذ ویزا و در نهایت دریافت اقامت و شهروندی تورن هیل برسید. در ادامه با ما همراه باشید که در این مقاله قصد داریم لیستی از وکلای شاخص تورن هیل را معرفی کنیم.

بهترین وکیل مهاجرت در تورن هیل

بهترین وکیل مهاجرت در تورن هیل کیست؟

بهترین وکیل مهاجرت در تورن هیل به فردی اشاره دارد که به صورت کاملا تخصصی در حوزه‌ پرونده‌ های مهاجرت کار کرده و از سابقه‌ درخشانی برخوردار است. این روزها اعتماد کردن به وکلا کار بسیار سختی است؛ به ویژه در مبحث مهاجرت که در صورت کوچک ترین کوتاهی می‌ تواند ضررهای جبران ناپذیری را برای متقاضیان به همراه آورد. وکیل خوب باید علاوه بر داشتن پروانه‌ موسسه‌ حقوقی دارای یک دفتر وکالت معتبر به همراه آدرس و شماره تلفن مشخص باشد. او باید در موسسه‌ خود از چندین وکلای رسمی و حرفه‌ ای مهاجرت بهره‌مند شود و با آن‌ ها به تعامل بپردازد.

داشتن پرونده‌ های موفق مهاجرتی و تسلط بر قوانین و شرایط تورن هیل نیز یکی دیگر از مهم‌ ترین خصوصیات وکیل است. بهترین وکیل مهاجرت در تورن هیل فردی است که عضو شورای قانونگذاری مشاوران کانادا بوده و پاسخگوی سوالات متقاضیان در همه‌ ادوار مهاجرتی می‌ باشد. او باید اشراف کامل بر روی مباحث مهاجرتی کشور مبدا و مقصد داشته باشد و با شناخت کنسولگری‌ ها و سفارت خانه‌ ها به خوبی بتواند با آن ها به مراوده و ارتباطی موثر بپردازد. یک وکیل خوب و کاردان از ریجکت شدن ویزا جلوگیری کرده و شانس موفقیت متقاضی را بالا می برد.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل مهاجرت در تورن هیل می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

کتایون کاوندی

کتایون کاوندی

از وکلای خبره در امور مهاجرت به تورن هیل بوده که به زبان های فارسی، فرانسه و انگلیسی تسلط دارد. خانم کاوندی از ژانویه 2007 تخصص خود را بر روی امور مهاجرتی گذاشته و با شرکت های زیادی تاکنون به فعالیت پرداخته است. وی با تحصیل در کالج هامبر تجربیات ارزشمندی کسب کرده و اینک به عنوان بهترین وکیل مهاجرت در تورن هیل شناخته می گردد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • عضو مشاوره مهاجرت به کانادا خدمات مهاجرتی کتایون کاوندی
 • مشاوره مهاجرت خدمات مهاجرتی ابروانی
 • خدمت در تحلیل و بررسی نمونه‌ های مهاجرتی خدمات مهاجرتی فرزانه ابروانی
 • مدرک کارشناسی مشاوره مهاجرت از کالج هامبر

شماره تماس: 8659040 (647+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، تورن هیل، خیابان یانگ 7163، واحد 217

پورنگ رضائی

پورنگ رضائی

پورنگ رضائی با تخصصی که در حوزه‌ امور مهاجرت به کانادا دارد، توانسته در این کشور یک سازمان امور مهاجرتی با همکاری وکیل پونه رحیمی تاسیس نماید که این سازمان با سال‌ ها تلاش و تجربه اینک در جایگاه یکی از بهترین و معتبرترین سازمان‌ های امور مهاجرتی در کانادا قرار گرفته است. ایشان تا کنون توانسته به درصد موفقیت پرونده‌ های مهاجرت موکلین با امتیاز بسیار بالایی دست پیدا کند. شما می‌ توانید کلیه‌ امور مهاجرتی خود از طریق تحصیل، کار، سرمایه‌ گذاری، ازدواج، تولد و … را به بهترین وکیل مهاجرت در تورن هیل، آقای پورنگ رضائی کارشناس اخبار و اطلاعات اداره‌ مهاجرت کانادا بسپارید.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • مدیر موسسه PR immigration با بالاترین امتیاز
 • تحلیل گر کلیه اخبار و اطلاعات مربوط به اداره مهاجرت کانادا
 • 20 سال تجربه کاری در کانادا
 • وکیل رسمی پایه یک دادگستری کانادا

شماره تماس: 6161414 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، تورن هیل، خیابان یانگ 7191، واحد 101

فرزانه ابروانی

فرزانه ابروانی

فرزانه ابروانی عضو انجمن مربیان بین‌المللی کانادا از سال 2017 تا کنون بوده است. ایشان مدیر عامل شرکت خدمات مهاجرت ابروانی بوده و به عنوان بهترین وکیل مهاجرت در تورن هیل در بسیاری از شرکت‌ ها همچون وزارت کار و امور اجتماعی ایران در دبی و شرکت ملی نفتکش ایرانی شارجه در امارات به فعالیت پرداخته است. فرزانه ابروانی وکیل پایه یک دادگستری و همچنین مشاور حقوقی در تورن هیل کانادا می‌ باشد و از کارنامه‌ کاری قابل قبول و درخشانی برخوردار است.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای گواهینامه قانون مهاجرت از کالج اطلاعات و فناوری یورک
 • مدرک دیپلم قانون مهاجرت از سنکا
 • عضو انجمن مشاوران حرفه ای مهاجرت کانادا
 • نماینده مجاز در مفهوم قانون حفاظت از مهاجرت و پناهندگان کانادا
 • عضو انجمن مشاوران مهاجرت ایرانی کانادایی   
 • همکاری با مشاوران شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC)
 • نماینده برنامه سرمایه گذاران مهاجر Desjardins 

شماره تماس: 8201876 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، تورن هیل، 7191 خیابان یانگ، واحد 1112

هدیه تاجیک

هدیه تاجیک

سرکار خانم هدیه تاجیک یکی از وکلای مهاجرت به تورن هیل کانادا است که در زمینه‌ های متنوعی فعالیت می‌ کند. از جمله حوزه خدمات وی در امور مهاجرت می‌ توانیم به امور پناهندگی، برنامه‌ های اقامت دائم به کانادا، سرمایه گذاری در این کشور، مهاجرت از طریق تجارت و اسپانسر شیپ خانواده اشاره کنیم. وی یکی از بهترین وکیل مهاجرت در تورن هیل بوده که عضو مشاوران شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا می‌ باشد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • کارشناسی ارشد مطالعات ترجمه از دانشگاه یورک
 • مشاور مهاجرت شرکت متخصصان مهاجرتی پارمیدا
 • لیسانس هنر – BA زبان ایتالیایی از دانشگاه آزاد تهران
 • کارشناسی ارشد ارتباطات اجتماعی از دانشگاه آزاد تهران

شماره تماس: 8394334 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، تورن هیل، خیابان یانگ7181، واحد 219

آرین یساولی

آرین یساولی

آرین یساولی دارای کارنامه درخشان در امور مهاجرت به کانادا می‌ باشد. او وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین مشاوران مهاجرت به کانادا بوده که در زمینه‌ های متنوعی از جمله کلیه‌ امور مهاجرت به کانادا، حقوق و دعاوی مدنی، حقوق املاک و ساخت و ساز و حقوق خانوادگی به فعالیت می‌ پردازد. وی به عنوان بهترین وکیل مهاجرت در تورن هیل از تحصیلات عالی برخوردار است و به زبان انگلیسی و فارسی نیز تسلط بالایی دارد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 7 سال سابقه کاری
 • عضو انجمن مشاوران حرفه ای مهاجرت کانادا
 • تسلط بر چندین زبان زنده دنیا
 • مدرک کارشناسی مشاوره مهاجرت

شماره تماس: 8758399 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، تورن هیل، 7707 خیابان یانگ، واحد 3، طبقه دوم

چگونه می توانیم بهترین وکیل مهاجرت به تورن هیل را بیابیم؟

برای پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت در تورن هیل در وهله‌ اول توصیه می‌ کنیم که دوستان و آشنایان خود که موفق به مهاجرت به این شهر شده‌ اند را بیابید و با آن‌ ها تماس حاصل نمایید؛ زیرا به احتمال زیاد این افراد پرونده‌ مهاجرتی خود را به یکی از وکلای برجسته و با تجربه در این زمینه ارائه نموده اند. دومین راه نیز انتخاب وکلای شناخته شده و معروف در سطح شهر می‌ باشند.

شما می‌ توانید در کشور کانادا و در شهر تورن هیل مشاوران و وکلای حقوقی زیادی را مشاهده کنید که هر کدام در این شهر دارای یک دفتر حقوقی معتبر هستند و بسیاری از آن‌ ها دارای صلاحیت بالایی می‌ باشند. پیشنهاد می‌ کنیم در ابتدا برای پیدا کردن وکیل رزومه‌ آن‌ ها را بررسی کنید. وکیلی که تعداد پرونده‌ های موفق در زمینه‌ مهاجرت بالایی داشته باشد به عنوان بهترین وکیل مهاجرت در تورن هیل شناخته می‌ شود و بر این اساس کارشناسان برای یافتن وکیل خوب و متخصص این دو راه را پیشنهاد می‌ کنند.

اولین راه تجربه‌ کاری و دومین راه نیز جستجو در اینترنت و مطالعه‌ نظر سایر مخاطبان می‌ باشد. به این منظور که شما می‌ توانید در اینترنت و شبکه‌ های اجتماعی بهترین وکیل‌ های مهاجرت در تورن هیل را جستجو کرده و با خواندن نظرات کاربران و رزومه‌ کاری آن‌ ها موفق‌ ترین وکلا را بیابید. بررسی کردن تجربه‌ کاری وکیل نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر به دنبال بهترین وکیل مهاجرت به تورن هیل هستید، سن وکیل نشان دهنده‌ تجربه‌ او است.

یک وکیل مهاجرت خوب در تورن هیل چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین وکیل مهاجرت در تورن هیل شخصی است که با برخورداری از مهارت‌ های ارتباطی کتبی و شفاهی به خوبی می‌ تواند به توضیح مسائل پیچیده‌ مهاجرتی برای دیگران و سفارت بپردازد. باید بگوییم مهم‌ ترین شخصی که می‌ بایست در رابطه با پرونده‌ مهاجرتی خود تصمیم بگیرد خود شما هستید؛ اگر نتوانید به درک درستی از پرونده برسید مطمعنا نمی‌ توانید تصمیم درستی در این باره بگیرید.

به همین خاطر وکیل مهاجرت باید با مهارت ارتباطی قوی خود آنچه که نیاز به توضیح است را به شما شرح دهد. امور مهاجرت و قوانین مربوط به آن مدام در حال تغییر هستند. به همین خاطر یک وکیل مهاجرتی خوب همیشه باید دارای اطلاعات به روز باشد. او باید به طور مداوم در رابطه با آخرین پیشرفت‌ ها در زمینه‌ حقوقی تحقیق کند و بتواند پرونده‌ موکل را نیز بر اساس همین تغییرات پیش ببرد. اگر وکیل اطلاعات خود را به روز نکند؛ باعث مشکلات زیادی در روند پرونده‌ تان خواهد شد.

بهترین وکیل مهاجرت در تورن هیل باید این را بداند که هیچ کدام از پرونده‌ ها و شرایط متقاضیان شبیه به یکدیگر نیستند. آن‌ ها باید بتوانند متناسب با هر پرونده مهارت‌ های خود را با آن‌ ها تطبیق بدهند. وکیل باید از تجربیات جدید، تحقیقات به روز و تحلیل و منطق راهبردهای منحصر به فرد استفاده کند تا بتواند متقاضی را به آنچه که می‌ خواهد برساند. وکیل خوب در زمینه‌ مهاجرت باید دلسوز موکل خود باشد و بتواند به تمامی تعهدات خود عمل کند.

چگونه می توانیم بهترین وکیل مهاجرت در تورن هیل را بیابیم؟

کلام آخر

همان طور که در طول مقاله نیز ذکر کردیم قوانین مهاجرتی کشورها مدام در حال تغییر هستند و این مسئله می‌ تواند مسیر مهاجرتی افراد را پیچیده‌ تر کند. به همین خاطر همیشه باید به دنبال وکیلی باشید که بتواند با ثبات بیشتری روند مهاجرت شما را با روش‌ های آسان و کار آمد پیش ببرد. انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در تورن هیل کار آسانی نیست و ما در این مقاله سعی کردیم وکلای برجسته و نامداری را به شما معرفی کنیم که با آن‌ ها بتوانید مسیر پرونده‌ خود را با موفقیت پیش ببرید. از شما ممنونم که تا این بخش از مقاله با ما همراه بوده‌ اید. پیشنهاد می‌ کنیم نظرات و تجربیات خود را برای ما کامنت کنید.

وکیل مهاجرت در تورن هیل چه مزایایی دارد؟

بهترین وکیل مهاجرت در تورن هیل با در نظر گرفتن شرایط و علایق متقاضی همواره بهترین روش را به وی پیشنهاد می دهد.

تفاوت اصلی بین مشاور و وکیل مهاجرت تورن هیل چیست؟

وکیل دارای مدرک حقوق و دارای مجوز رسمی و معتبر قانونی بوده و دارای اطلاعات بالایی از مهاجرت است.

هزینه وکیل مهاجرت به تورن هیل چقدر است؟

تخصص، تجربه، سواد، مهارت و …. همه جزء مسائلی هستند که تعیین کننده حق الوکاله وکیل می گردند.

3.7/5 - (3 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − دو =

دکمه بازگشت به بالا