وکیلوکیل کانادا

10 تا از بهترین وکیل پناهندگی در بریتیش کلمبیا ⚖️【آپدیت 2024】

بهترین وکیل پناهندگی در بریتیش کلمبیا از جمله موضوعاتی است که در این بخش از مقاله قصد داریم به پناهجویان این شهر شرح دهیم. به طور کل مهاجرت و پناهندگی جزء قوانینی است که در طول زمان مدام در حال تغییر و تحول می‌ باشد و وکلای مهاجرتی همواره سعی می‌ کنند که بتوانند اطلاعات و آگاهی خود را با دانش به روز تطبیق دهند. به همین خاطر همواره توصیه می‌ کنیم در انتخاب وکیل پناهندگی وکلایی را انتخاب کنید که اطلاعات به روز و سابقه‌ بالایی دارند. بریتیش کلمبیا یکی از کهن‌ ترین و اقتصادی‌ ترین شهرهای کانادا است. این شهر در قبول پناهندگان همواره کوشا بوده و حتی در اسکان افراد نیز کمک می‌ کند. در ادامه وکلای برجسته را بررسی می کنیم.

بهترین وکیل پناهندگی در بریتیش کلمبیا

بهترین وکیل پناهندگی در بریتیش کلمبیا کیست؟

بهترین وکیل پناهندگی در بریتیش کلمبیا فردی آگاه، دلسوز و با تجربه است که همواره منطقی‌ ترین راهکارها را در جهت صرفه جویی در زمان و هزینه‌ موکل خود انتخاب می‌ کند. او همواره در حل پرونده‌ های پناهندگی در تلاش است تا احتمال شکست خوردن پروسه‌ پناهندگی موکل خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. وکیل پناهندگی می‌ بایست به قدری با تجربه باشد که در امر پناهندگی متقاضی را به بهترین نحو ممکن راهنمایی کند. وکیل پناهنده همان حقوقدانی می‌ باشد که بر قوانین مهاجرت و قوانین بین‌المللی کشور کانادا به خوبی آگاه است. او پرونده‌ متقاضی خود را به نحوی پیگیری می‌ کند که فرایند پناهندگی برای فرد راحت، آسان و بی‌ دردسر سپری شود.

او راه و چاه ها را به خوبی به متقاضی نشان می‌ دهد، مسیر را برای او هموار می‌ کند و در تمام امور اداری و تشریفاتی که به پرونده مربوط است شرکت می‌ کند. شاید برای شما انتخاب وکیل پناهندگی در بریتیش کلمبیا سخت باشد، اما با شناخت ویژگی‌ های شاخص وکیل از جمله جمع‌ آوری مدارک و پیگیری مراحل بتوان بهترین آن‌ ها را انتخاب کرد. همواره توجه داشته باشید که وکیل انتخابی شما مجوزهای معتبر برای انجام کارهای حقوقی را داشته باشد. او باید دارای یک دفتر مهاجرتی معتبر و پروانه‌ وکالتی ثبت شده در کشور کانادا باشد.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل پناهندگی در بریتیش کلمبیا می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

حسین غفاری

حسین غفاری

حسین غفاری در بریتیش کلمبیا دارای یک دفتر حقوقی بوده که در آن به خدمات مهاجرتی از جمله امور پناهندگی، دریافت ویزا، اسپانسر شیب، خود اشتغالی، دریافت ویزای پناهندگان و شهروندی می‌ پردازد. او دارای لیسانس ادبیات انگلیسی و عضو مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا است. آقای غفاری به زبان انگلیسی تسلط بالایی دارد و می‌ تواند با موکلان خود از راه دور نیز به صورت آنلاین ارتباط داشته باشد.

اگر بخواهید از مشاوره‌ آنلاین حسین غفاری استفاده کنید، می‌ توانید با شماره‌ های درج شده تماس حاصل نمایید. او در سابقه‌ کاری خود مشاور مهاجرتی، مدرس ارشد آیلتس، مدرس آزمون‌ گر و مدرس آیلتس مجتمع فنی تهران را به ثبت رسانده است. وی جزء وکیل پناهندگی در بریتیش کلمبیا بوده که دارای گواهی آموزش زبان انگلیسی به متکلمان سایر زبان‌ ها می‌ باشد.

شماره تماس: 8624400 (778+)

آدرس دفتر: کانادا، بریتیش کلمبیا، نورث ونکوور، 122 خیابان 14م شرقی، واحد 201

علی باطنی

علی باطنی

علی باطنی چندین سال است که در حوزه‌ حقوق به فعالیت می‌ پردازد. او با توجه به این که علاقه‌ وافری به امور مهاجرت داشته است، اکنون تمامی تمرکز و وقت خود را صرف دعاوی پناهندگی، درخواست های انسان دوستانه و شفقت آمیز، درخواست اقامت دائم، خدمات حقوقی شهروندی و سرمایه‌گذاری و راه‌اندازی کسب و کار گذاشته است. ایشان از دانشگاه صنعتی امیرکبیر به اخذ مدرک کارشناسی ارشد پلی تکنیک پرداخت و دارای مجوز وکالت قانون مهاجرت کانادا می‌ باشد.

او عضو موسسات بسیاری است. از جمله این موسسات می‌ توانیم به انجمن مشاوران ایرانی مهاجرت کانادا، اانجمن مشاوران ایرانی مهاجرت کانادا، عضو سابق موسسه مهاجرت کانادا، عضو دارای مجوز شروع تنظیم مقررات مشاوران و مهاجرت این کشور، مامور عالی رتبه دارای مجوز برای سوگندنامه و گرفتن شهادت نامه از بریتیش کلمبیا و کبک می‌ باشد.

آقای علی باطنی با توجه به این که در طول چندین سال خدمات به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در بریتیش کلمبیا شناخته شد، دریافت کننده‌ جایزه‌ موفقیت مادام العمر انجمن مشاوران حرفه‌ ای مهاجرت کانادا بوده است. او بنیان‌ گذار و مدیر گروه مشاوره‌ بکات از سال 1986 تاکنون و بوده و خدمات ارزنده‌ ای ارائه می‌ کند.

شماره تماس: 9865554 (604+)

آدرس دفتر: کانادا، بریتیش کلمبیا، نورث ونکور، 980 خیابان یکم غربی، واحد 207

امیر ثقفی

امیر ثقفی

جناب آقای امیر ثقفی دارای مدرک دکترای حقوق از آمریکا می‌ باشد. او به عنوان مشاور رسمی مهاجرت در کشور کانادا و بریتیش کلمبیا 14 سال است که در حوزه‌ پناهندگی دارای تخصص و تجربه است. علاوه بر آن او می‌ تواند از طریق سرمایه‌ گذاری و بیزینس نیز شما را به سمت کانادا سوق دهد.

جناب آقای امیر ثقفی عضو رسمی کالج مشاورین مهاجرت کانادا، متخصص در امور مهاجرت و سرمایه‌ گذاری آمریکا بوده و خدمات ارزنده‌ ای در رابطه با دعاوی پناهندگی ارائه می‌ کند. وی زبان انگلیسی نیز تسلط دارد. ایشان عضو مشاور معتبر رسمی مهاجرت به کانادا و دارای مجوز رسمی بوده‌ است. ثقفی بنیانگذار شرکت مشاوره مهاجرتی ویزا پدیا از سال 2008 تاکنون می باشد. او همچنین به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در بریتیش کلمبیا شناخته شده است.

شماره تماس: 6571377 (604+)

آدرس دفتر: کانادا، بریتیش کلمبیا، ونکوور، 100 پارک رویال جنوبی، واحد 200

رضا شاهپوری

رضا شاهپوری

رضا شاهپوری وکیل پناهندگی در بریتیش کلمبیا به چندین زبان دنیا از جمله انگلیسی، فرانسوی، فارسی و اسپانیایی مسلط می‌ باشد. او در بریتیش کلمبیا یک دفتر حقوقی در حوزه‌ مهاجرت به کانادا دارد که در این زمینه به امور پناهندگی، درخواست تجدید نظر در هیئت مهاجرت و ارزیابی تاثیر بازار کار و درخواست اجاره تحصیل می‌ پردازد. تحصیلات او در زمینه گواهینامه قوانین مهاجرت، سیاست ها و رویه ها از دانشگاه بریتیش کلمبیا، کارشناسی ارشد انفورماتیک سلامت از دانشگاه ویکتوریا و مدرک لیسانس، فناوری و علوم رادیولوژی از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز است.

شماره تماس: 2008122 (403+)

آدرس دفتر: کانادا، نورث ونکوور، بریتیش کلمبیا

الکسیا مجیدی

الکسیا مجیدی

الکسیا مجیدی خانم یک وکیل رسمی در بریتیش کلمبیا، بابیش از 25 سال سابقه مشغول به کار وکالت میباشد. خانم مجیدی در کانادا تحصیلات خود را گذرانده و به سه زبان فارسی، انگلیسی و فرانسه صحبت میکنند. او به عنوان یکی از بهترین وکیل پناهندگی در بریتیش کلمبیا می باشد.

حوزه فعالیت خانم مجیدی در موارد زیر است:

  • مهاجرت و پناهندگی
  • وصیت نامه و دادخواست ارث و مالکیت
  • نقض حریم خصوصی
  • قصورات پزشکی و دندانپزشکی
  • سهل انگاری و مسامحه

شماره تماس: 6042698529

آدرس دفتر: کانادا، بریتیش کلمبیا، ونکوور، کلمبیای غربی، خیابان 2233، واحد 400

نکات مهم در رابطه با حق الوکاله بهترین وکیل پناهندگی در بریتیش کلمبیا

معمولا مهاجرت و پناهندگی به سایر کشورهای خارجی یک امر بسیار پر هزینه است. اما در اختیار داشتن بهترین وکیل پناهندگی در بریتیش کلمبیا برای افرادی قصد مهاجرت به این شهر را دارند، می‌ توانند از هزینه‌ های شما بکاهد. حال سوالی که در اینجا مطرح است این است، هزینه‌ وکیل پناهندگی و مهاجرت چقدر می‌ تواند باشد؟

ما به شما توصیه می‌ کنیم که در وهله‌ اول قبل از پرداخت هزینه وکیل پناهندگی از معتبر بودن او و پرونده‌ های قبلی که به موفقیت رسانده مطمئن شوید تا بتوانید با خیالی آسوده از خدمات یک وکیل متخصص و توانمند بهره‌مند شوید. وکیل متخصص همان کسی است که مطابق با تعرفه‌ حق الوکاله وکیل دادگستری به دریافت هزینه می‌ پردازد.

معمولا هزینه‌ های یک وکیل با سایر وکلا، کارشناسان مهاجرت و موسسات تفاوت دارد. این هزینه بسته به تخصص وکیل پناهندگی شامل مبالغ متفاوتی می‌ گردد. ما همیشه گفته‌ ایم که بهره‌ مندی از بهترین وکیل پناهندگی در بریتیش کلمبیا علاوه بر اینکه از اتلاف وقت و زمان شما جلوگیری می‌ کند، می‌ تواند از هدر رفتن هزینه‌ های اضافه نیز جلوگیری کند.

معمولا هزینه‌ شما زمانی افزایش پیدا می‌ کند که شما صفر تا صد امور پناهندگی خود را به وکیل پناهندگی بسپارید. اگر وکیل پایه یک دادگستری تمامی خدمات از مشاوره گرفته تا جمع آوری اسناد و مدارک و سایر امور پناهندگی به انجام برساند، حق الوکاله وکیل نیز افزایش پیدا می‌ کند.

شما می‌ توانید برای کاهش هزینه‌ های خود تنها انجام یک سری از امور حقوقی و یا اجرایی را به وکیل بسپارید. تنها خدماتی که می‌ دانید از پس آن بر نمی‌ آیید و وکیل پناهندگی در این زمینه تخصص دارد. شما می‌ توانید برخی از امور مربوط به پناهندگی را خود انجام بدهید تا در پرداخت هزینه‌ های اضافه صرفه‌ جویی شود. بنابراین هزینه‌ بهترین وکیل پناهندگی در بریتیش کلمبیا متغییر بوده و نمی توان مبلغ مشخصی اتخاذ کرد.

چگونه بهترین وکیل پناهندگی در بریتیش کلمبیا را پیدا کنیم؟

شما می‌ توانید وکیل پناهندگی خود را از همان کشور مقصد انتخاب کنید. اگر قصد دارید در کشور بریتیش کلمبیا پناهنده شوید، ما پیشنهاد می‌ کنیم که به دنبال بهترین وکیل پناهندگی در بریتیش کلمبیا باشید. در این شهر وکلای شناخته شده و با تجربه‌ بسیاری هستند که به امور پناهندگی می‌ پردازند. اما این به این معنا نیست که همه‌ آن‌ ها دارای صلاحیت و شایستگی هستند. ما پیشنهاد می‌ کنیم در وهله‌ اول برای پیدا کردن بهترین وکیل پناهندگی رزومه وکیل، تعداد پرونده‌ های موفق و سابقه‌ کاری وکلا را مورد بررسی قرار دهید.

در حقیقت رزومه‌ یک وکیل بهترین مولفه برای تایید کردن اعتبار و رسمیت بودن آن‌ ها است. در کل برای یافتن بهترین وکیل پناهندگی در بریتش کلمبیا دو راهکار وجود دارد. اولین آن تجربه‌ کاری وکیل است. سن وکیل نیز می‌ تواند نشان از تجربه‌ او داشته باشد. وکیلی که در حوزه‌ پناهندگی سال‌ ها کار کرده مطمئنا تجربه‌ خوبی دارد. دومین راهکار جستجو در اینترنت و مطالعه کردن رزومه و نظریات مشتریان است. شما می‌ توانید امروزه در اینترنت و سایت های معتبر جستجو کرده و از نظر سایر کاربران در رابطه با آن وکیل را بخوانید. این گونه می‌ توانید به اخذ بهترین وکیل بپردازید.

نکات مهم در رابطه با حق الوکاله بهترین وکیل پناهندگی در بریتیش کلمبیا

کلام آخر

بهترین وکیل پناهندگی در بریتش کلمبیا همواره باید بر تمامی مفاد قوانین مهاجرتی آگاه باشد. شخصی که به قبول پرونده پناهندگی پرداخته است، می بایست فردی متعهد، تلاشگر، آگاه و جستجوگر باشد. در این بخش از محتوا ما تمامی خصوصیاتی که یک وکیل قابل اعتماد دارا است را با هم بررسی کردیم. وکیل پناهندگی خوب باید عضو رسمی شورای قانون گذاری امور مهاجرت کانادا ICCRC بوده و از هیچ تلاشی در حل و فصل پرونده فروگذار نباشد. حال از شما دعوت می کنیم نظرات گرانقدر خود را با ما در میان بگذارید. ممنونم از همراهی شما عزیزان

وکیل پناهندگی در بریتش کلمبیا به چه اموری رسیدگی می کند؟

بهترین وکیل پناهندگی در بریتش کلمبیا به تمام موارد قانونی دعاوی پناهندگی، ارائه اسناد و ارسال به سفارت و مشاوره رسیدگی می کند.

مشاور یا وکیل پناهندگی در بریتش کلمبیا را انتخاب کنیم؟

با توجه به پیچیده بودن پرونده پناهندگی پیشنهاد می کنیم ار وکلای متخصص که به ارائه مشاوره نیز می پردازند، کمک بگیرید.

چگونه از اعتبار وکیل پناهندگی اطمینان کسب کنیم؟

با استعلام گیری و بررسی پروانه وکالت وکیل می توان رسمی یا نامعتبر بودن وکیل را سنجید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا