مهاجرتوکلای کاناداوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در ونکوور ⚖️【آپدیت 2024】

باتوجه به شرایط روز جامعه کنونی که بازار مهاجرت داغ شده بدون شک ونکوور یکی از گزینه های افرادی می باشد که برای شاخص کیفیت زندگی اهمیت بالایی قائل هستند. می توان گفت ونکوور سالم ترین سبک زندگی را در کل امریکای شمالی دارد و از لحاظ حمل و نقل نیز دارای جاده هایی استاندارد با درجه ممتاز بوده و یکی از شهرهایی می باشد که اکثر شاخص های زندگی مانند شاخص بهداشت، شاخص آب و هوا، شاخص قدرت خرید مردم و همین طور شاخص امنیت بسیار بالا می باشد. در چنین شرایطی که شما در مورد مکان مهاجرت انتخاب خود را کرده اید برای قدم دوم باید به سراغ بهترین وکیل مهاجرت در ونکوور بروید و از تجربیات آن ها در جهت تسهیل روند مهاجرت خود کمک بگیرید. برای آشنایی با 10 وکیل برتر مهاجرت ونکوور در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهاجرت در ونکوور

بهترین وکیل مهاجرت در ونکوور کیست؟

عوامل موثر بسیاری وجود دارد که یک وکیل را در ردیف بهترین های این عرصه قرار دهد ولی در مود وکیل مهاجرت می توان ادعا کرد با توجه به شرایط روحی حساس افراد در شرایط مهاجرت، یک وکیل خوب باید علاوه بر پیاده کردن قانون و مقررات در روند کار، توجه ویژه ای به روحیه موکل داشته و در برابر سوالات و ابهامات وی صبوری به خرج دهد. وکیل مهاجرت باید نسبت به هزینه هایی که موکل در این مسیر متحمل می شود بی تفاوت نبوده و با اقدامات به جا و منظم، از هدر رفت انرژی و سرمایه موکل جلوگیری کند.

بهترین وکلای مهاجرت در ونکوور افرادی هستند که از دانش بالایی برخوردار بوده و مسلط بر هر نوع قانون و مقررات مربوط به این حوزه هستند، همچنین از تمامی تغییرات به روز در امر مهاجرت آگاهی داشته و آن ها را بر پرونده اعمال می کنند تا هرچه سریعتر به نتیجه دلخواه خود برسند. در این مسیر دشوار اخذ اقامت و یا مهاجرت مقطعی، ممکن است به مسائل زیادی برخورد کنید که عبور از آن و مرتفع نمودن آن ها تنها از دست یک وکیل متخصص در این حوزه بر می آید. آگاه بودن به شرایط روز ونکوور و تشریح آن برای موکلین می تواند دید درستی به افراد داده و در جهت تصمیمات خود استوارتر عمل کنند.

در ادامه با معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در ونکوور با ما همراه باشید:

شروین مدنی

جناب اقای شروین مدنی یکی از بهترین وکلای مهاجرت در ونکوور به شمار می آید، همچنین این وکیل یکی از وکلای رسمی سازمان مهاجرتی در کانادا جزو انجمن ICCRC هستند.

این حقوقدان به دلیل سابقه طولانی مدتی که در زمینه مشاور های مهاجرتی و همچنین داشتن مجوز های لازم در زمینه وکالت و خدمات مهاجرتی و کسب تجربه های بی شمار در این زمینه توانسته است اعتماد خیلی از مهاجران را به خود جلب کند.

همچنین آقای شروین مدنی به دلیل تبحر خاصی که در زمینه های مهاجرت، اخذ ویزا، سرمایه گذای، ویزای تحصیلی، و تمامی مسائل مهاجرتی دارد می تواند خدمات فی نفسه ای به شما ارائه دهد.

از موفقیت های این وکیل می توان به سابقه ۱۰ ساله در قبول وکالت مهاجرتی، موفقیت بیش از ۲۰ ملیت مختلف، سابقه آفیسر اداره مهاجرت و عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته حقوق اشاره کرد.

آدرس: 15th St E, North Vancouver, BC V7L 2p7 125

شماره تماس: 0909-201(250)1+

پریسا کلانتری

سرکار خانم پریسا کلانتری، فارق التحصیل در رشته حقوق مهاجرت از دانشگاه بریتیش کلمبیا است، این وکیل به دلیل سابقه درخشانی که در قبول پرونده های مهاجرتی داشته است، توانسته به عنوان یکی از وکلای زبده و کاردان در حوزه مهاجرت به کانادا شناخته شود، این وکیل همچنین جزو مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت است، از حوزه رسیدگی تخصصی ایشان می توان به پناهندگی، مهاجرت، اخذ ویزا اعم از تحصیلی و شغلی اشاره کرد

آدرس: Canada, British Columbia, Vancouver, 2030 Marine Drive, Unit 238

شماره تماس: 3828949 (778+)

بابک وثوقی زاده

جناب آقای بابک وثوقی زاده وکیل مهاجرت در ونکوور فارق التحصیل در رشته کارشناسی ارشد حقوق LLM قوانین کانادا در دانشگاه تورنتو، اوهمچنین دکترای حقوق بین الملل و مطالعات حقوقی خود را در دانشگاه شهید بهشتی تهران اخذ کرده است.

حقوق دان در سابقه کاری بیش از ۱۲ ساله خود بسیار موثر عمل کرده است، از سابقه کاری ایشان می توان به، وکیل حقوقی بین المللی در کشور کانادا، وکیل مهاجرت به ونکوور کانادا، و وکلت خصوصی در زمینه مهاجرت اشاره کرد.

همچنین خدماتی که این وکیل در زمینه مهاجرت به کانادا ارائه می دهد به شرح ذیل است:

  • مجوز های تحصیلی
  • ویزای استارت آپ
  • مهاجرت شغلی به کانادا
  • مجوز کار
  • اخذ ویزا

آدرس: Unit 3, 8900 Young Street, Richmond Hill, Ontario, Canada

شماره تماس: 2353-994 (647)

علی رضا برومند

جناب آقای علی رضا برومند یکی از بهترین وکلای ایرانی مقیم کانادا که در حوزه وکالت مهاجرتی خدمات ارائه می دهد، ایشان فارغ التحصیل در رشته قانون مهاجرت کانادا از کالج اشتون و همچنین دکترای فلسه از دانشگاه آزاد اسلامی را دارا است،

این حقوق دان عضو رسمی مشاوره شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا نیز است، از سابقه کاری بیش از ۱۰ ساله ایشان می توان به مشاوره شرکت مهاجرتی آیکان و مشاور مهاجرت ICON کبک اشاره کرد، او همچنین در زمینه مهاجرت به ونکوور، اخذ ویزای تحصیلی و کاری و … خدمات ارائه میدهد.

آدرس: Canada, British Columbia, North Vancouver, 1433 Lancedale Ave

شماره تماس: 7702404 (604)

زهرا میرعبدالهی

سرکار خانم زهرا میر عبدالهی وکیل مهاجرتی، او تحصلات خود را در دانشگاه تهران گذرانده و با مدرک کارشناسی ارشد مشاوره مهاجرتی فارغ التحصیل شده است، سرکار خانم زهرا ابراهیمی پس از اینکه تحصیلات خود را به پایان رساند به عضویت شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا درآمد همچنین ایشان بیش از ۹ سال است که در زمینه های مهاجرت در ونکوور، اخذ ویزا، پناهندگی، اقامت دائم و همچنین ویزای تحصیلی و شغلی خدمات ارائه می دهد.

آدرس: Canada, Vancouver, British Columbia

شماره تماس: 4825-847 (778)

مزیت های کمک گرفتن از وکیل مهاجرت

بهره بردن از دانش و خدمات یک وکیل مهاجرت می تواند مزیت های فراوانی را به دنبال داشته باشد. در این قسمت ما سعی داشتیم بخشی از مهم ترین آن ها را به سمع و نظر شما برسانیم. این مزایا عبارت است از:

  • اکثرا به دلیل ناکافی بودن اطلاعات افراد، هزینه های گزافی بابت مسائل غیرضروری صرف می شود، در این شرایط با مشورت بهترین وکیل مهاجرت ونکوور این هزینه ها کاسته و تمام انرژی روی محورهای اصلی مورد نیاز گذاشته می شود.
  • در زمان تصمیم گیری به مهاجرت و اقدامات لازم، اغلب افراد برای کسب اطلاعات دائم در تلاش و تکاپو بوده و با اطلاعات نادرستی که از افراد غیرمتخصص دریافت می کنند باعث تلف کردن وقت خود می شوند. یکی دیگر از مزایای مشاوره با وکیل مهاجرت صرفه جویی در زمان و رسیدن به هدف در اسرع وقت می باشد.
  • با دریافت خدمات از وکیل متخصص در حوزه مهاجرت نیاز به صبوری یک و یا دو ساله ندارید و می توان گفت آرامش روحی و اطمینان خاطر از درستی مسیری که در آن قدم برمی دارید از دیگر مزیت های همراهی یک وکیل به شمار می رود.
  • با برخورداری از خدماتی که این وکلا ارائه می دهند حتی شانس شما در برابر افرادی که به تنهایی اقدام به گرفتن ویزا می کنند تا چندین برابر افزایش پیدا می کند و این یک واقعیت است که هزینه کردن برای چنین وکلایی یک سرمایه گذاری جهت تضمین سرنوشت مهاجرت شما محسوب می شود.
مزیت کمک گرفتن از وکیل مهاجرت در ونکوور

خدماتی که وکیل مهاجرت ارائه می دهد چیست؟

اگر تا کنون با هیچ وکیل مهاجرتی همکاری نداشته و کمکی دریافت نکرده اید، شاید فکر شما را این سوالات درگیر کند که وکیل مهاجرتی چه کمکی می تواند داشته باشد؟ آیا خدماتی که ارائه می دهد مفید هست یا خیر؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت از جمله خدماتی که می توانید از بهترین وکیل مهاجرت در ونکوور دریافت کنید مشاوره های تخصصی در حوزه ی مهاجرت می باشد، چرا که از آن ها از تمامی پیچ و خم مسیر مهاجرت آگاه بوده و با روش های متفاوت مهاجرت و معایب و مزایای هرکدام آشنایی دارند.

مهاجرت روش های متفاوتی دارد که بسته به شرایط هر فردی یک روش خواص توصیه و برگزیده می شود. چون شرایط مالی و روحی هر فرد با کیس دیگر متفاوت می باشد. آگاهی از این تنوع روش و راهکار های آن از خدمات ارزنده وکیل مهاجرت به شمار می رود که می تواند بدون اتلاف وقت و هزینه بهترین راه را پیش روی شما قرار دهد و حتی در آن مسیر تا حصول نتیجه، قدم به قدم همراه شما باشد.

با راهنمایی های این وکلا شما متوجه می شوید که مراحل مورد نیاز جهت مهاجرت چیست و ترتیب انجام آن ها به چه شکلی می باشد. با آگاهی از مراحل اقدامات و ترتیب آن ها سرعت اخذ اقامت شما به صورت چشمگیری افزایش می یابد. یکی دیگر از خدمات بهترین وکیل مهاجرت در ونکوور می توان به بررسی و جمع آوری مدارک لازم اشاره کرد، بدین صورت آن ها شما را راجع به اسناد و مدارک مورد نیاز راهنمایی کرده و پس از فراهم شدن مدارک، تمامی مدارک را به صورت دقیق بررسی کرده و از عدم کمبود آن ها اطمینان حاصل می کند تا در شرایط حساس و مراحل اداری دچار مشکل نشوید.

هزینه اخذ وکیل مهاجرت در ونکوور

دستمزد یک وکیل به عوامل متعددی بستگی دارد، در این باره می توان گفت از عوامل دخیل در حق الوکاله سابقه وکیل، نوع خدمات ارائه شده، میزان پیگیری های لازم، پیچیدگی مسئله و تخصص وکیل می باشد.

سابقه وکیل: هرچه میزان سابقه وکیل مورد نظر شما بالا باشد و پرونده های موفق زیادی در زمینه ی شما داشته باشد به همان میزان دستمزد وکیل افزایش می یابد. چرا که با تجربه ی تعداد پرونده های بالا، وکیل نسبت به انواع راه ها و میان برهای موجود اطلاع پیدا کرده و تسلط بیشتری در حل مسائل بدست می آورد به همین جهت هرچه سابقه وکیل در حوزه مربوطه بالا باشد میزان حق الوکاله بیشتری نیز مطالبه می کند.

خدمات ارائه شده: گاه پیش می آید که شما تنها به منظور مشاوره به وکیل مراجعه می کنید و گاه علاوه بر مشاوره، شما جمع آوری مدارک و اقدامات لازم را نیز به بهترین وکیل مهاجرت در ونکوور محول می کنید بدیهی می باشد که مقدار هزینه این خدمات متفاوت بوده و به میزان خدمات ارائه شده توسط وکیل بستگی دارد.

تخصص وکیل: هرچه حیطه فعالیت وکیل محدودتر باشد و متخصص آن حوزه به شمار آید دستمزد او به مراتب بالاتر می رود چرا که به واسطه ی سال ها فعالیت های خود، تسلط کامل بر قانون و مقررات آن زمینه دارد و به همین دلیل دستمزد بالاتری دریافت می کند.

پیچیدگی مسئله: همان طور که مستحضر هستید موقعیت افراد برای مهاجرت یکسان نیست و هرکدام دارای شرایط ویژه ای هستند. حل کردن مراحل مهاجرت یک سری افراد به روال و راحت بوده و یک سری دیگر سخت و چالش برانگیز می باشد. بسته به پیچیدگی شرایط هر شخصی و به دنبال آن میزان پیگیری های لازم، هزینه نیز متغیر می باشد.

وکیل مهاجرت در ونکوور

کلام آخر

در این مقاله ما به شرایط روز در ونکوور و کیفیت زندگی در آن پرداخته و شما را با 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در ونکوور آشنا کردیم. در ادامه از انواع خدمات و مشاوره های مفیدی که وکلا در این عرصه ارائه می دهند اطلاعاتی داده و خدمات وکیل مهاجرت را شرح دادیم. شما با مطالعه ی این مطلب و لحاظ کردن نکات آن در امر مهاجرت می توانید سرعت خود را بیش از هر زمانی افزایش داده و در کوتاه ترین مدت بدون صرف هزینه ی اضافی، موفق به دریافت ویزا شوید. از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگذاریم.

5/5 - (1 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 3 =

دکمه بازگشت به بالا