وکیلوکیل کانادا

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در بریتیش کلمبیا ⚖️【آپدیت 2024】

اگر به بهترین وکیل ایرانی در بریتیش کلمبیا نیاز دارید که به مسائل گوناگونی همچون کیفری، خانواده و مهاجرت رسیدگی کند با ما همراه باشید. در نظر داشته باشید بریتیش کلمبیا یکی از شهرهای کانادا است که برای مهاجرین جهت ادامه‌ تحصیل، سرمایه‌گذاری، کار و زندگی موقعیت بسیار عالی دارد. به همین خاطر می‌ توانیم وکلا و افراد فارسی زبان بسیاری را در این شهر از کانادا مشاهده کنیم. در ادامه برای افرادی که دچار مشکلات حقوقی در بریتیش کلمبیا شده اند، لیستی از برجسته ترین وکلا را آماده کرده‌ ایم.

 بهترین وکیل ایرانی در بریتیش کلمبیا

بهترین وکیل ایرانی در بریتیش کلمبیا کیست؟

معمولا قوانین کشور کانادا و بریتیش کلمبیا در بیشتر مواقع در حال تغییر و بروزرسانی است. وکیل ایرانی در بریتیش کلمبیا به فردی اشاره دارد که بتواند خود را با این تغییرات وقف دهد و اطلاعات خود را به روز رسانی کند. بهترین وکیل در بریتیش کلمبیا کسی است که بتواند در درک اسناد و مراحل قانونی مورد نیاز جهت انواع امور حقوقی، کیفری و خانواده با متقاضیان و موکل خویش به خوبی همکاری کند.

یک وکیل خوب و شایسته در تهیه و تکمیل اسناد مورد نیاز برای به موفقیت رساندن پرونده از هیچ تلاشی فروگذار نبوده و سعی می‌ کند موکل خود را از تمامی حال و احوالات پرونده با خبر کند. در نظر داشته باشید وکیل انتخابی شما باید همه‌ مجوزهای لازم برای وکالت را داشته و در رابطه با حق الوکاله نیز هزینه‌ معقولی را دریافت نماید.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در بریتیش کلمبیا می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

رها سید علی

رها سید علی

رها سیدعلی به عنوان بهترین وکیل ایرانی در بریتیش کلمبیا عضو انجمن حقوقی بریتیش کلمبیا بوده و می‌ تواند در خصوص امور خانواده و همچنین مهاجرت به کانادا مشاوره‌ ارزشمندی ارائه نماید. او اینک دستیار ارشد در گروه YLAW می‌ باشد. وی یک زن کاملا شایسته با روحیات عالی است که با تمامی موکلان خود رفتاری بسیار خوب و قابل درک دارد.

ایشان در بریتیش کلمبیا از تحصیلات عالی برخوردار می‌ باشد و در این میان توانسته به اخذ مدرک کارشناسی ارشد حقوق خود از خود دانشگاه این شهر و همچنین اخذ مدرک کارشناسی حقوق در ایران از دانشگاه شهید بهشتی بپردازد. ایشان به زبان فارسی و انگلیسی تسلط بسیار بالایی دارد و همواره در ارائه‌ روش‌ های جدید در امور مهاجرتی از استراتژی‌ های خاصی استفاده می‌کنند.

حوزه کاری و خدمات:

 • خانواده و طلاق
 • مهاجرت به کانادا

شماره تماس: 9980901 (604)

آدرس دفتر: واحد 301، 2609 وست ویو درایو، نورث ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا

آناهید تجدد

آناهید تجدد

آناهید تجدد از وکلای رسمی شرکت Business Law Group است که بیش از 8 سال در حوزه‌ وکالت از سابقه درخشانی برخوردار می‌ باشد. خانم تجدد در حیطه‌ انتقال املاک و مستغلات، وصیت‌ نامه و انحصار وراثت به فعالیت می‌ پردازد و جزء بانوان بسیار سخت کوش و متعهد در کار خود است. او همیشه در تلاش است تا بتواند بهترین خدمات را به مشتریانش ارائه دهد و آن ها را به اهدافشان برساند. ایشان به زبان‌های فارسی، فرانسوی و رومانیایی تسلط داشته و دارای دکتر حقوق از دانشگاه یورک کانادا و بهترین وکیل ایرانی دربریتینیش کلمبیا می‌ باشد. آناهید تجدد به همکاری با شرکت‌های حقوقی بسیاری در کانادا پرداخته است.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت
 • املاک
 • سرمایه گذاری

شماره تماس: 4485566 (250)

آدرس دفتر: کلونا، بریتیش کلمبیا، کانادا

هما یحیوی

هما یحیوی

خانم هما یحیوی از بنیانگذاران و وکیل مهاجرت کانادا در شرکت حقوقی خویش فرما است. او وکیل مهاجرت ایالات متحده آمریکا و همچنین حقوق جزا نیز محسوب می‌ شود. ایشان دارای مجوزهای رسمی از کانون وکلای منطقه‌ کلمبیا، انجمن حقوقی بریتیش کلمبیا و گواهی نامه صلاحیت از سوی فدراسیون انجمن‌های حقوقی کانادا می‌ باشد.

وی اینک به عنوان وکیل ایرانی در بریتیش کلمبیا محسوب گشته و عضو انجمن وکلای دادگستری بریتیش کلمبیا و کانون وکلای مهاجرت آمریکا می‌ باشد. علاوه بر آن خانم یحیوی عضو کانون وکلای کانادا و انجمن حقوق بریتیش کلمبیا نیز است. او دکترای حقوق و معاملات تجاری خود را از دانشکده‌ حقوق کولی دریافت کرده و لیسانس علوم و ژنتیک مولکولی خود را از دانشگاه همین شهر گرفته است.

حوزه کاری و خدمات:

 • خانواده و طلاق
 • مهاجرت به کانادا
 • مهاجرت به امریکا
 • دفتر اسناد رسمی

شماره تماس: 6209598 (604)

آدرس دفتر: واحد 504، 938 خیابان هو، ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا

نسیم ناصر

Nassim Nasser

نسیم ناصر از وکلای خانواده و حضانت فرزند است که جزء وکلای رسمی در دادگاه‌های کانادا می‌ باشد. ایشان در خصوص قانون کار، خانواده، حضانت فرزند در دادگاه های عالی بسیار خوش می‌ درخشد و هزاران پرونده‌ خانواده را در بریتیش کلمبیا به سرانجام رسانده است. او از دکترای حقوقی کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر و لیسانس علوم مهندسی کامپیوتر از دانشگاه یورک بر خوردار می‌ باشد.

ناصر عضو انجمن حقوقی بریتیش کلمبیا، انجمن وکلای دادگستری بریتیش کلمبیا، کانون وکلای انتاریو، کمیته‌ کانون وکلای کانادا و همچنین از متخصصان منابع انسانی تورنتو می‌ باشد. وی در خصوص تقسیم اموال و نفقه و حضانت فرزند بسیار متبحر است و همواره جزء وکیل ایرانی در بریتیش کلمبیا در میان فارسی زبانان است.

حوزه کاری و خدمات:

 • خانوده و طلاق
 • حضانت
 • دارایی و تقسیم قرض
 • دعاوی دادگستری

شماره تماس: 6208682 (604)

آدرس دفتر: واحد 901، 525 خیابان سیمور، ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا

رعنا یاوری

رعنا یاوری

رعنا یاوری مدیر و موسس شرکت حقوقی MacLean در ونکوور و بریتیش کلمبیا می‌ باشد. او پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد و لیسانس حقوق از دانشگاه سیتی لندن سریعا شروع به ادامه‌ فعالیت خود در حوزه‌ وکالت کرد و اینک به عنوان بهترین وکیل ایرانی در بریتیش کلمبیا شناخته می‌ شود. وی در دادگاه‌های استانی و عالی بریتیش کلمبیا فعالیت می‌ کند و در میانجیگری داوری و مذاکره برای حل و فصل انواع اختلافات شرکت می‌ نماید.

ایشان در کل اشتیاق زیادی برای کمک به مردم دارد و در حوزه‌ حقوق خانواده نیز جز بهترین ها است. خانوم یاوری در تمامی مراحل پرونده شما را حمایت و پشتیبانی می‌ کند و کمک می‌ کند تا متقاضیان بتوانند به ارائه‌ بهترین نتایج بپردازند. از جمله خصوصیات وی می‌ توانیم به همدلی و حرفه‌ ای بودن ایشان اشاره کنیم. رعنا یاوری به زبان فارسی، انگلیسی، فرانسه و اسپانیایی تسلط کاملی دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • خانواده و طلاق
 • انحصار وراثت

شماره تماس: 6972802 (604)

آدرس دفتر: واحد 2900، 1021 خیابان هستینگز غربی، ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا

ثمین مرتضوی

ثمین مرتضوی بهترین وکیل ایرانی در بریتینیش کلمبیا

ثمین مرتضوی دارای دفتر وکالت و اسناد رسمی پکس در کانادا است. او به عنوان وکیل دادگستری جزء وکلای متخصص دادگستری در کانادا وکیل ایرانی در بریتیش کلمبیا محسوب می‌ گردد. ایشان خدمات بسیار ارزنده‌ای در حوزه‌ خانواده، امور تجاری، مهاجرت، املاک و مستغلات و امور کنسولگری ارائه می‌ نماید که جزء وکلای بسیار معروف میان افراد فارسی زبان شناخته می‌ شود. ثمین مرتضوی در دعاوی خانواده، مدنی و کیفری می‌ تواند به شما کمک‌های ارزنده‌ ای ارائه نماید و به زبان فارسی، انگلیسی و فرانسه نیز تسلط کافی دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • خانواده و طلاق
 • انحصار وراثت
 • امور کنسولگری
 • مهاجرت
 • املاک

شماره تماس: 6047679529

آدرس دفتر: واحد 233، 1433 خیابان لانس دیل، نورث ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا

لینا یوسفی

لینا یوسفی بهترین وکیل ایرانی در بریتینیش کلمبیا

لینا یوسفی از وکلای رسمی دادگستری کانادا بوده که در امور خانواده و تمام شاخه‌های آن به ارائه‌ خدمات می‌ پردازد. او از تحصیلات دکترای حقوق و کارشناسی عدالت اجتماعی و اقتصادی با درجه‌ ممتاز از دانشگاه ویکتوریا برخوردار بوده و عضو انجمن‌های متعددی همچون انجمن وکلای دادگستری بریتیش کلمبیا، اتاق بازرگانی بریتیش، عضو هیئت مدیره‌ اجرایی کانون وکلای کانادا، هیئت تجارت کلان شهر ونکوور و انجمن حقوقی میانجی‌ گری معتبر بریتیش می‌ باشد. ایشان به زبان‌های اسپانیایی، فارسی، انگلیسی، هندی و چینی تسلط بالایی دارد و به عنوان بهترین وکیل ایرانی در بریتینیش کلمبیا شناخته شده است.

حوزه کاری و خدمات:

 • قانون خانواده
 • تقسیم اموال
 • حضانت فرزند
 • نفقه

شماره تماس: 9749529 (604)

آدرس دفتر: واحد 410، 1122 خیابان مین لند، ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا

المیرا مقدم

المیرا مقدم بهترین وکیل ایرانی در بریتینیش کلمبیا

المیرا مقدم به عنوان وکیل ایرانی در بریتیش کلمبیا بیشتر تمرکز حقوقی خود را بر روی امور مهاجرت، املاک و مستغلات و حقوق شرکت‌ ها گذاشته است. اگر شما قصد سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار بریتیش کلمبیا را داشته باشید، می‌ توانید به وی مراجعه کنید. او از تحصیلات عالی برخوردار می‌ باشد. خانوم مقدم دارای دکترای حقوق از سوی دانشگاه اتاوا و همچنین کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه یورک است. علاوه بر آن وی توانست به اخذ مدرک کارشناسی هنر و حقوق جامعه نیز بپردازد.

حوزه کاری و خدمات:

 • ثبت شرکت ها
 • کسب و کار
 • امنیت
 • املاک
 • مهاجرت

شماره تماس: 7801101 (604)

آدرس دفتر: 2357، 1066 خیابان هستینگز غربی، ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا

منیژه معینی

منیژه معینی بهترین وکیل ایرانی در بریتینیش کلمبیا

منیژه معینی یک وکیل بسیار حرفه‌ ای در ونکوور و وکیل ایرانی در بریتیش کلمبیا کانادا است. او دارای شرکت حقوقی بسیار معروفی با نام Echelon در ونکوور می‌ باشد. وی در مدت 16 سال سابقه کاری خود توانسته پرونده‌های بسیار را با موفقیت به سرانجام برساند. منیژه معینی از کارشناس حقوق و دکترای حقوق از دانشگاه بریتیش کلمبیا برخوردار می‌ باشد. عضو وکلای بریتیش کلمبیا بوده و به عنوان مشاور ارشد برنامه‌ریزی املاک، مشاور برنامه‌ وصیت‌نامه و انحصار وراثت و آموزشیار حقوق املاک و مستغلات در بخش‌های معتبر کانادا به فعالیت پرداخته است.

حوزه کاری و خدمات:

 • ورشکستگی و قرض
 • جنائی
 • مالیات

شماره تماس: 8008037 (604)

آدرس دفتر: واحد 700، 570 خیابان گرنویل، ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا

امیلی نغمه هدایت

امیلی نغمه هدایت بهترین وکیل ایرانی در بریتینیش کلمبیا

امیلی نغمه هدایت عضو وکلای رسمی دادگستری کانادا بوده که از حوزه کاری‌ های ایشان می‌ توانیم به امور خانواده و طلاق و صدمات بدنی اشاره کنیم. وی در حوزه قانون مهاجرت، طلاق توافقی، وصیت‌ نامه و املاک از تخصص بالایی برخوردار می‌ باشد و دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه وسترن سیدنی است. علاوه بر آن او از دانشگاه Simon Fraser توانسته به اخذ مدرک کارشناسی هنر B.A و جرم شناسی نیز بپردازد.

ایشان وکیل انحصاری شرکت حقوقی هدایت بوده و دانشجوی کارآموزی در سال 2011 بوده است. وی با توجه به سابقه‌ درخشانی که در حل پرونده‌های خانواده و مهاجرت داشته جزء بهترین وکیل ایرانی در بریتیش کلمبیا محسوب می گردد.

حوزه کاری و خدمات:

 • خانواده و طلاق
 • مهاجرت به کانادا
 • انحصار وراثت
 • صدمات بدنی
 • املاک

شماره تماس: 6296757 (604)

آدرس دفتر: واحد 700، خیابان 16 غربی، ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا

وظایف و مهارت‌های لازم وکلا در بریتیش کلمبیا

بهترین وکیل ایرانی در بریتیش کلمبیا در رابطه با امور حقوقی وظایف زیادی بر عهده دارد که در ادامه به خلاصه‌ ای از آن ها می‌ پردازیم:

 • وکیل راهنمای موکلین خود در رابطه با امور حقوقی است.
 • او به طرح دعاوی موکلان در دادگاه‌های عالی و استانی کانادا کمک می‌ کند.
 • بر عهده گرفتن وظایف اداری و مدیریتی مرتبط با وکالت بر عهده‌ وکیل است.
 • به عنوان مجری، قیم و امین موکل در امور مربوط به اموال و حقوق خانواده فعالیت می‌ نماید.
 • به تنظیم اسناد حقوق حقوقی در خصوص معاملات ملکی، عقد و طلاق، وصیت نامه و اظهار نظر حقوقی می‌ پردازد.

ویژگی های مشاور حقوقی خوب در بریتیش کلمبیا چیست؟

مشاور و بهترین وکیل ایرانی در بریتیش کلمبیا حتما باید از تجربه و تخصص لازم برخوردار باشد. آن ها باید علاوه بر مدرک لیسانس دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوقی و شهروندی باشند و یک دوره‌ در خصوص وکالت و اخذ مدرک را گذرانده باشند. بهترین وکیل کسی است که از دانش تجربه متخصص بالا برخوردار باشد. زیرا این موضوع در حل پرونده‌های پیچیده بسیار اهمیت دارد.

داشتن پرونده‌های موفق خود نشان از تسلط مشاور و وکیل بر روی قواعد حقوقی است و این می‌دتواند به خودی خود اطمینان و اسوده خیالی سایر موکلان بعدی را نیز داشته باشد. توجه کنید در اغلب موارد از لحاظ دانش فنی و روال انجام کار تفاوت چندانی میان مشاوره و کیل وجود ندارد. شما می‌ توانید برای اموری همچون خانواده و حل پرونده‌های مهاجرتی به مشاوره حقوقی نیز مراجعه کنید.

ویژگی های مشاور حقوقی خوب در بریتیش کلمبیا چیست؟

کلام آخر

وکالت یکی از حرفه‌های پرتقاضا و همچنین پردرآمد در کشور کانادا محسوب می‌ شود که ارزش بسیاری برای همگان دارد. افرادی که از سرتاسر دنیا فارغ التحصیلان حقوق هستند می‌ توانند در کانادا به وکالت بپردازند. در استان بریتیش کلمبیا ما می‌ توانیم بهترین وکیل ایرانی را مشاهده کنیم که از تبحر و توانایی بالایی برخوردار است. ما در این مقاله لیستی از بهترین وکیل ایرانی در بریتیش کلمبیا را آماده کرده‌ایم که امیدواریم برای شما سودمند و مفید واقع گردد. ممنونیم که با ما همراه بودید. شما می توانید نظرات ارزشمند خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ویژگی وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا چیست؟

پرهیز از وعده های غیر قانونی، شفافیت سازی، در دسترس بودن، تجربه و تخصص لازم از ویژگی های بهترین وکیل ایرانی در بریتیش کلمبیا است.

حق الوکاله وکیل کیفری در کانادا چگونه است؟

امور کیفری معمولا با توجه به حساس بودن پرونده سختی های زیادی دارد و هزینه آن نسبت به دیگر حوزه های وکالت بالاتر است.

چرا باید در بریتیش کلمبیا به سراغ وکلا ایرانی برویم؟

وکیل ایرانی به خوبی بر روی قوانین کشور ایران و کانادا تسلط کافی دارد و می تواند اطلاعات ارزشمندی ارائه دهد. علاوه بر آن هم زبان ما هستند.

5/5 - (1 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − هفت =

دکمه بازگشت به بالا