وکیل کانادا

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در انتاریو ⚖️【آپدیت 2024】

ما این بخش از مقاله را به بهترین وکیل ایرانی در انتاریو در حوزه‌های متعددی از جمله مهاجرت، خانواده، کیفری و … اختصاص داده‌ ایم. انتاریو یکی از بزرگ ترین استان‌های کشور کانادا بوده که شهرهای زیادی از جمله تورنتو، تورن هیل، نورث یورک در آن قرار دارند. با توجه به موقعیت عالی که این استان که به خود اختصاص داده همواره می‌ توانیم جذب نیروهای کار ماهر را از سرتاسر دنیا در ان ببینیم. اگر شما نیز از متقاضیان مهاجرت به کانادا هستید و یا در استان انتاریو زندگی می‌ کنید، این مقاله می‌ تواند برای شما مفید واقع گردد.

بهترین وکیل ایرانی در انتاریو

بهترین وکیل ایرانی در انتاریو کیست؟

این یکی از مهم‌ ترین فاکتورهای انتخاب بهترین وکیل ایرانی در انتاریو در نظر گرفتن تجربه‌ کاری او است. البته منظور ما خط خوردن وکلای جوان و کم تجربه‌ تر از فهرست بهترین وکلا نمی‌ باشد. گاهی اوقات نیز ما می‌ توانیم در وکلای تازه کار استعداد و توانایی درخشانی را مشاهده کنیم. منظور ما از وکلای باتجربه‌ تر آن دسته از وکلایی هستند که با چم و خم مهاجرت به خوبی آشنایی کاملی دارند و می‌ توانند راهکارهای عالی نه تنها در حوزه‌ مهاجرت بلکه در تمامی پرونده‌ های حقوقی ارائه نمایند.

معمولا بیشتر وکلای کانادایی غیرایرانی تصویر روشنی از شرایط ایرانیان متقاضی مهاجرت به این کشور و سایر مشکلات حقوقی ندارد. به همین خاطر بهترین کار برای افرادی که در انتاریو زندگی می‌ کنند و یا می‌ خواهند مهاجرت کنند، انتخاب بهترین وکیل ایرانی و فارسی زبان است. ما توصیه می‌ کنیم برای کسب نتیجه‌ بهتر و همچنین صرف کردن هزینه‌ های کمتر از وکلای ایرانی متخصص و مجرب برای امور حقوقی خود بهره‌ مند گردید.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در انتاریو می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

افشین یزدانی

افشین یزدانی بهترین وکیل ایرانی در انتاریو

افشین یزدانی از وکلای مهاجرت کانادا است که بیش از هیجده سال در این زمینه سابقه دارد. او در رابطه با حقوق تجارت به کانادا مهارت‌های بالقوه زیادی ارائه می‌ نماید. آقای یزدانی پس از نقل مکان به امارات کنسولگری ایران به او اجازه داد تا رشته‌ حقوق خود را در واحد دانشگاه آزاد در دبی و امارات متحده‌ عربی تاسیس کند. در طول فعالیت او در امارات تسلط کافی به زبان عربی پیدا کرد و در حوزه‌های گوناگونی همچون دعاوی قضائی، توسعه‌ املاک و مستغلات، تجارت بین‌ الملل و قراردادهای بین‌ المللی به فعالیت پرداخت. او به عنوان وکیل خصوصی پرونده‌های متعددی را در دادگاه‌های ایران پیگیری کرده و به سرانجام رسانده است. ایشان عضو کانون وکلای انتاریو و انجمن حقوق انتاریو می‌ باشد و به زبان فارسی، انگلیسی و عربی تسلط کافی دارد. یزدانی به عنوان بهترین وکیل ایرانی در انتاریو شناخته می شود.

حوزه کاری و خدمات:

 • تجارت
 • مشاور املاک
 • مهاجرت به کانادا

شماره تماس: 5970133 (905+)

آدرس دفتر: کانادا، تورن هیل، انتاریو، 7191 خیابان یانگ، واحد 509

موسی سبزه قبایی

موسی سبزه قبایی بهترین وکیل ایرانی در انتاریو

موسی سبزه قبایی یکی از وکلای متخصص در حوزه‌ صدمات بدنی و امور جنایی است. او به عنوان بهترین وکیل ایرانی در انتاریو به امور متعددی از جمله مشاوره‌ حقوقی، دعاوی مدنی، انحصار وراثت، نگارش حقوقی و روش‌های جایگزین حل اختلاف و … می‌ پردازد. ایشان دارای دکترای حقوق، مدرک لیسانس هنر گرایش اخلاق جامعه و حقوق از دانشگاه تورنتو و مدرک حقوق از دانشگاه ویندزور هستند.

وی عضو انجمن حقوقی کانادای علیا، کانون وکلای آنتاریو و انجمن حقوقی انتاریو می‌ باشد. ایشان یک شرکت حرفه‌ ای در حوزه‌ امور حقوقی در انتاریو تاسیس نموده است و به عنوان دستیار ارشد در میان وکلای دادگستری گریلو نیز به فعالیت پرداخته است. وی حتی در دانشگاه ویندزور نیز به عنوان دفتر مشاوره‌ حقوقی به ارائه خدمات می‌ پرداختند.

حوزه کاری و خدمات:

 • دفتر اسناد رسمی
 • صدمات بدنی
 • انحصار وراثت
 • جنائی
 • دعاوی دادگستری
 • حقوق اداری

شماره تماس: 4545053 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، واحد (A)، 38 خیابان اپکس،

همایون صنایی

همایون صنایی بهترین وکیل ایرانی در انتاریو

همایون صنایی در حوزه‌ مشاوره‌ املاک می‌ تواند خدمات بالقوه و ارزشمندی را به متقاضیان در کانادا ارائه نماید. او در انتاریو به انواع خدمات وکالتی از جمله حقوق مدنی، حقوق تجارت و خدمات اسناد رسمی می‌ پردازد. ایشان با توجه به تجربیاتی که دارد با موسسات متعددی از جمله انجمن حقوق انتاریو و کانون وکلای آنتاریو به فعالیت پرداخته و یک شرکت حرفه‌ ای به نام شرکت حقوقی همایون صنایی را در این شهر بنیان گذاری کرده است. وکالت او از نوع وکالت خصوصی بوده و جزء وکلای ثبت شده با دارای مجوز در کانادا می‌ باشد. ایشان به زبان انگلیسی و فارسی تسلط دارد و بهترین وکیل ایرانی در انتاریو در حوزه‌ املاک است.

حوزه کاری و خدمات:

 • خدمات حقوقی
 • املاک
 • تجارت
 • دعاوی مدنی

شماره تماس: 7645654 (905+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، مارکهام، 7191 خیابان یانگ، واحد 514

پیام مدنی

پیام مدنی بهترین وکیل ایرانی در انتاریو

پیام مدنی از وکلای رسمی دادگستری در انتاریو کانادا است. او عضو رسمی سازمان حقوقی و مهاجرتی کانادا بوده و دارای مجوزهای مربوطه از سازمان ICCRC و Law Society of Ontario می‌ باشد که توانست در مدت زمان کوتاهی موسسه‌ حقوقی مهاجرتی خود را در کانادا ثبت کند و در تورنتو به فعالیت بپردازد. وی به خدمات متنوعی از جمله مهاجرت، خدمات حقوقی، دعاوی مالک و مستاجر، دعاوی کوچک، جرایم رانندگی و … می‌ پردازد.

ایشان عضو انجمن حقوقی انتاریو، انجمن مشاوران حرفه‌ ای مهاجرت کانادا و مشاوران مهاجرت شورای نظارتی کانادا می‌ باشند. وی به زبان انگلیسی و فارسی تسلط کافی دارد و جزء بهترین وکیل ایرانی در انتاریو و محسوب می‌ گردد. او در رابطه با حقوق مهاجرت اطلاعات بسیار بالایی داشته و یک مامور عالی رتبه اجرای سوگند است که مجاز به تایید سوگند نامه‌ ها و اسناد قانونی می‌ باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • دعاوی دادگستری
 • تصادفات رانندگی
 • مهاجرت به کانادا
 • املاک

شماره تماس: 4649993 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، نورث یورک، طبقه دوم، 10 خیابان سنتر، واحدهای ای و اف

علیرضا پازوکی

علیرضا پازوکی بهترین وکیل ایرانی در انتاریو

علیرضا پازوکی یکی از بهترین وکیل ایرانی در انتاریو است که به امور جنایی و کیفری موکلان خویش رسیدگی می‌ کند. ایشان دارای لیسانس حقوق از دانشکده‌ حقوق دانشگاه ویندزور بوده و با توجه به اینکه توانسته دریافت کننده‌ی جوایز تحصیلی متعدد با کسب بالاترین نمرات در آیین دادرسی مدنی دادرسی کیفری و بازبینی قضایی باشد، عضو انجمن‌ های زیادی در کانادا است.

او عضو انجمن وکلای مدافع، انجمن وکلای دادگستری انتاریو، انجمن حقوقی منطقه‌ یورک، انجمن حقوقی شهرستان سینک و انجمن حقوقی انتاریو (LSO) است. وی دارای دریافت کننده بورسیه Harold G. Fox بوده و به عنوان وکیل اصلی و کارآمد در گروه حقوقی پازوکی به ارائه‌ خدمات متعددی در رابطه با خدمات شخصی، دعاوی کیفری، دعاوی مدنی و درخواست‌ های تجدیدنظر مدنی می‌ پردازد.

حوزه کاری و خدمات:

 • دفاع از مواد مخدر
 • جنایی
 • عاوی کیفری و شبه کیفری
 • درخواست های تجدید نظر مدنی / کیفری و بازبینی قضایی

شماره تماس: 2842824 (647+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، نیومارکت، 205 خیابان مین جنوبی

شیرین تقوی

شیرین تقوی بهترین وکیل ایرانی در انتاریو

شیرین تقوی از وکلای با تجربه در دعای دادگستری تجارت و سرمایه گذاری و جنایی در کانادا است. او یک وکیلی با استعداد بوده که در شرکت حرفه‌ ای حقوقی تقوی مشغول به فعالیت است. ایشان مقیم تورنتو و بنیان گذار موسسه‌ حقوقی تقوی است. شیرین یک وکیل ثبت شده و دارای مجوز انتاریو بوده که چندین سال تجربه‌ وکالتی از سال 2018 در تورنتو دارد.

او سعی می‌ کند تا به ارائه‌ بهترین خدمات به مشتریان خود بپردازد و هیچ کدام از پرونده‌ ها برای او خیلی بزرگ و یا خیلی کوچک تلقی نمی‌ گردند. وی کارشناس ارشد حقوق تجارت بین‌ الملل از دانشگاه یورک و کارشناسی حقوق از دانشگاه تهران می‌ باشد. علاوه بر آن عضو انجمن حقوقی انتاریو و انجمن کمک‌ های حقوقی انتاریو است و به عنوان وکیل ایرانی در انتاریو در حقوق جزا و مهاجرت تبحر بالایی دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • تجارت
 • دعاوی دادگستری
 • جنائی
 • خانواده
 • طلاق
 • مهاجرت به کانادا

شماره تماس: 4640332 (647+)

ادرس دفتر: کانادا، انتاریو، مارکهام، 7191 خیابان یانگ

کتی نوحی

کتی نوحی بهترین وکیل ایرانی در انتاریو

کتی نوحی از دیگر بهترین وکیل ایرانی در انتاریو است که عضو انجمن حقوق انتاریو می‌ باشد. او دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه یورک، کارشناسی حقوق از دانشگاه ویندزور بوده و به زبان‌ های انگلیسی و فارسی تسلط بسیار بالایی دارد و در حوزه‌ دعاوی دادگستری می‌ تواند خدمات و مشاوره‌ ارزشمندی به مشتریان ارائه نماید.

او بیشتر تمرکز خود را بر روی قانون خانواده، قانون طلاق، قانون مهاجرت، صدمات شخصی و دعای قضائی گذاشته است و یکی از مجرب‌ ترین باتجربه‌ ترین وکیل ایرانی در انتاریو کانادا محسوب می‌ گردد. وی دارای یک دفتر حقوقی معتبر در تورنتو کانادا بوده که در میان فارسی زبانان ایرانی نیز بسیار شهرت دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • دعاوی دادگستری
 • مهاجرت
 • خانواده
 • صدمات بدنی
 • دفتر اسناد رسمی
 • انحصار وراثت

شماره تماس: 9077361 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، تورنتو، 595 خیابان شپرد شرقی

ایلیا مرشدی

ایلیا مرشدی بهترین وکیل ایرانی در انتاریو

ایلیا مرشدی مدیر و همچنین تاسیس کننده‌ شرکت خدماتی مرشدی در حوزه‌ وکالت است. او در دفتر وکالتی خود به خدمات متنوعی از جمله خدمات پناهندگان، برنامه‌ نیروی کار متخصص و ماهر فدرال، مهاجرت مشاغل فنی، ویزای موقت و مهاجرت تخصصی به کانادا می‌ پردازد. علاوه بر آن ایشان در رابطه با مسائل حقوق بشر نیز تخصص دارد.

از تحصیلات وی می‌ توانیم به دیپلم مشاوره‌ مهاجرتی از آکادمی کالج فراگیری، دستیار حقوقی از کالج هنرهای کاربردی و فناوری سنکا و دیپلم فناوری اطلاعات از کالج هرینگ اشاره کنیم. ایلیا  عضو انجمن حقوقی انتاریو و مشاوران مهاجرت شورای تنظیم مقررات کانادا می‌ باشد. وی بر زبان انگلیسی و فارسی تسلط کافی دارد و یکی از وکیل ایرانی در انتاریو در زمینه‌ مهاجرت به کانادا است.

حوزه کاری و خدمات:

 • قانون مهاجرت
 • اخذ ویزا
 • خدمات پناهندگی

شماره تماس: 9889869 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، ریچموند هیل، واحد 301، 1595 خیابان 16م 

پریناز لک

پریناز لک بهترین وکیل ایرانی در انتاریو

سرکار خانم پریناز لک دارای یک شرکت حقوقی معتبر و ثبت شده در انتاریو کانادا است. او به زبان انگلیسی، فارسی و فرانسوی تسلط کافی دارد و می‌ تواند در امور املاک و سرمایه‌ گذاری و تجارت خدمات بالقوه و حرفه‌ ای به متقاضیان ارائه کند. حوزه اصلی فعالیت او در حوزه‌ قانون املاک و مستغلات و حقوق شرکت ها است. و به عنوان بهترین وکیل ایرانی در انتاریو به شمار می آید.

وی در سال 2017 کسب و کار خود را با نام Lak Law Frim  آغاز نمود و داوطلبانه با مرکز اسناد حقوق بشر ایران، انجمن هنر و فرهنگ ایرانیان کانادایی و وکلای کانادایی جهت دستیابی به اهداف سازمان حقوق بشر همکاری نمود. پریناز از تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق (LL.M.) – عنوان پایان نامه: ” The International Law of State Immunity: An Exception for Torture?” و کارشناسی ارشد حقوق (LL.M.)، حقوق بین الملل – عنوان پایان نامه: ” The United Nations Sanction against Individuals and the Right to a Fair Tria برخوردار است.

حوزه کاری و خدمات:

 • تجارت
 • انحصار وراثت
 • دفتر اسناد رسمی
 • املاک
 • مالیات

شماره تماس: 4775686 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، تورنتو، انتاریو

النا مزینانی

النا مزینانی بهترین وکیل ایرانی در انتاریو

المیرا مزینانی از وکلای تحصیل کرده و با تجربه در حوزه‌ حقوق خانواده است. او در یکی از موسسات حقوقی حرفه‌ ای با نام Mazinani & Associates Barristers and Solicitors به فعالیت می‌ پردازد. از ویژگی‌ های وافر او می‌ توانیم به نوآوری کار ممتاز و کار تیمی اشاره کنیم. ایشان دلسوزانه از طریق سیستم حقوق خانواده‌ انتاریو موکلان را راهنمایی نموده و در رابطه با طلاق و ازدواج به عنوان بهترین وکیل ایرانی در انتاریو  مشاوره‌ های ارزشمندی ارائه می‌ نمایند. خانوم النا مزینانی به زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی، فارسی و دری تسلط کاملی دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • خانواده و طلاق
 • دعاوی دادگستری

شماره تماس: 4858545 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، تورنتو، انتاریو

هزینه وکیل حقوقی انتاریو چقدر است؟

معمولا هزینه‌ وکلا ایرانی در کانادا بر اساس معیارهای متعددی درجه بندی می‌ شود. از جمله معیارهای مهم در حق الوکاله بهترین وکیل ایرانی در انتاریو می‌ توانیم به تخصص و میزان تجربه‌ او در رابطه با پرونده‌ اختصاص داده شده، اشاره کنیم. انتخاب یک وکیل کاردان و کارآمد در خارج از کشور کار چندان آسانی نیست؛ زیرا سرنوشت ما قرار است به دست او رقم بخورد. زمانی که می‌ خواهید شایسته‌ ترین وکیل را انتخاب کنید، حتما باید به تخصص و تجربه‌ کاری او در حوزه‌ پرونده بسیار دقت کنید. ما پیشنهاد می‌ کنیم هرگز به دنبال وکیلی که حق الوکاله بسیار کم یا بسیار بالا دریافت می‌ کند، نباشید. وکیل خوب کسی‌ است که معقول‌ ترین هزینه را به عنوان دستمزد خود از موکل خویش می‌ خواهد.

نقش وکیل کیفری در موفقیت پرونده چیست؟

نقش وکلای کیفری در پیشبرد پرونده در مقایسه با سایر وکلا بسیار حائز اهمیت و منحصر به فرد است. معمولا برای سامان دادن به پرونده وکلای کیفری بیشتر از سایر وکیلان بر روی پرونده کار می‌ کنند تا بتوانند بدون هیچ مشکلی به افراد کمک کنند. از جمله مهم‌ ترین وظایف آن‌ ها می‌ توانیم به ارائه‌ مشاوره در حوزه‌ انواع شاخص‌ های کیفری اشاره کنیم. این وکلا معمولا در مورد مسائلی همچون صدمات شخصی، دعاوی دادگستری و کیفری، دعاوی مدنی، قتل و .. می‌ توانند مشورت و راهنمایی‌ های ارزشمندی ارائه کنند. بهترین وکیل ایرانی در انتاریو در حوزه‌ کیفری کسی است که بتواند از حق موکل خود در دادگاه‌ های عالی کانادا به خوبی دفاع نماید.

هزینه وکیل حقوقی انتاریو چقدر است؟

کلام آخر

در مجموع باید به شما عزیزان بگوییم که در انتخاب بهترین وکیل ایرانی در انتاریو شاخص‌ ها و فاکتورهای متعددی می‌ بایست مورد بررسی قرار بگیرد. در اختیار داشتن بهترین وکیل ایرانی در کانادا می‌ تواند برای کسانی که دچار مشکلات حقوقی شده‌ اند، بزرگترین امتیاز محسوب گردد. از این رو پیشنهاد می‌ کنیم حتما قبل از انتخاب وکیل این مقاله را مورد مطالعه قرار دهید تا با متخصص‌ ترین وکیلان حاذق در کانادا آشنا شوید. ممنونم که تا پایان مقاله با ما همراه بوده‌ اید و امیدوارم این مقاله برای شما سودمند باشد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

دکمه بازگشت به بالا