وکیلوکیل کانادا

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل ⚖️【آپدیت 2024】

در انتخاب بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل کانادا باید بسیار دقت کرد. زیرا بحث وکالت بسیار پیچیده‌ تر از این موضوعات است. شهر ریچموند هیل از لحاظ اقتصاد، فرصت‌های شغلی و کیفیت زندگی بسیار قوی است و سالانه هزاران مهاجر از سرتاسر دنیا جذب این شهر می‌ شوند. به جرئت می‌ توانیم بگوییم که ریچموند هیل یکی از گران‌ ترین شهرهای کانادا است. اگر شما نیز در این شهر زندگی می‌ کنید و یا جزء مهاجرین و افراد پناهنده هستید، برای یافتن خانه، شغل و مهاجرت به این شهر قطعا به یک وکیل متبحر و کاردان نیاز خواهید داشت. در ادامه ما لیستی از 10 تا از بهترین وکیل فارسی زبان را معرفی نموده‌ایم.

بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل

بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل کیست؟

آنچه که بیش از هر چیزی تبحر و کار بلد بودن وکیل را نشان می‌ دهد، اشراف کامل او به قوانین اصول و چارچوب‌های کشور کانادا می‌ باشد. در واقع وکیل ایرانی در ریچموند هیل کسی است که با دارا بودن پروانه‌ وکالت دادگستری، دفتر حقوقی معتبر و مدارک و مجوزهای قانونی اعم از مجوز حقوق بین‌الملل و نشان‌های تخصصی جهت فعالیت‌های قانونی در کانادا به طور رسمی به فعالیت می‌ پردازد. زمانی که شما یک وکیل یا مشاور را انتخاب می‌ کنید، توجه داشته باشید که آن فرد باید در لیست CICC این قرار گرفته باشد. یعنی باید در کشور مبدا به طور قانونی ثبت شرکت نموده باشد و بتواند در دادگاه‌های عالی به خوبی فعالیت کند.

وقتی از کانادا وکیل رسمی خود را انتخاب می‌ کنید حتما این موضوع را در نظر بگیرید که وکیل در ایران نیز مجوزهای رسمی را جهت فعالیت داشته باشد. بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل کانادا به شکل کاملا حرفه‌ای با قوانین بانکی، اقتصادی و مدیریت آشنایی کامل دارد و می‌ تواند با اطلاعات دقیق‌ تر و حرفه‌ای‌ تری پرونده‌ متقاضیان را در مسیری درست قرار دهد. این موضوع را فراموش نکنید، وکیلی که از اثبات صحت اطلاعات قانونی خود طفره می‌ رود و حق‌الزحمه‌ پایین و نامتعارفی نیز دریافت می‌ کند، مطمئنا قابل اعتماد نیست و تضمین‌های توخالی و پوچی نیز به شما ارائه می‌ نماید و نباید از او توقع پیروزی پرونده را داشته باشید.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

مرتضی جهاندیده

مرتضی جهاندیده بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل

مرتضی جهان دیده بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل از حوزه تخصص‌های خود را در خصوص سازمان مهاجرتی کانادا قرار داده است. ایشان به عنوان مشاور رسمی مهاجرت به کشور کانادا در شهر ریچموند هیل دارای یک دفتر حقوقی معتبر و معروفی است که سالیان سال است در آن به اخذ اقامت ویزا و کارهای مهاجرت متقاضیان می‌ پردازد. از ویژگی‌های وی می‌ توانیم به تعهد در کار، دانش و اطلاعات بالا در خصوص قوانین کانادا و مهاجرت اشاره کنیم. تمامی خدمات حقوقی وی مطابق با مقررات دولت فدرال کانادا بوده و اگر قصد دارید کارهای مهاجرت، سرمایه‌گذاری، تحصیل در کانادا، تمدید اقامت و شهروندی شما با بهترین و مقرون به صرفه‌ ترین روش‌ها بی‌انجامد می‌ توانید به وی اعتماد کنید. علاوه بر آن جهت دریافت ویزای توریستی نیز ایشان خدمات ارائه می‌ نماید.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت به کانادا

شماره تماس: 14167799007

آدرس دفتر: سازمان مهاجرتی جهاندیده، Yonge St 9201، Richmond Hill، Ontario L4C 1H9

الهام معاونی

الهام معاونی بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل

الهام معاونی وکیل خانواده و مهاجرت به کانادا است. او به عنوان بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل توانست عضو انجمن حقوقی کانادای علیا باشد. ایشان یک وکیل برجسته در موسسه‌ حقوقی معاونی از سال 2001 تاکنون بوده است و در دفتر خدماتی خود خدمات حقوقی منحصر به فردی در خصوص دعاوی قضایی مربوط به خانواده و دعاوی مدنی، تامین مالی مجدد اموال و معاملات املاک و مستغلات ارائه می‌ نماید. اگر در خصوص مهاجرت به کانادا و مسائل شهروندی به یک وکیل برجسته نیاز دارید، می‌ توانید به وی مراجعه نمایید. او دارای مدرک لیسانس علوم از دانشگاه تورنتو کانادا نیز می‌ باشد. ایشان به زبان فارسی و انگلیسی تسلط کاملی دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • خانواده
 • املاک
 • انحصار وراثت
 • مهاجرت به کانادا

شماره تماس: 9189606 (905)

آدرس دفتر: واحد 100، 10087 خیابان یانگ، ریچموندهیل، انتاریو، کانادا

متین پورگل

متین پورگل بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل

یکی دیگر از بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل می‌ توانیم به متین پورگل از وکیل رسمی دادگستری کانادا اشاره کنیم. ایشان از کارشناسی هنر و روانشناسی و همچنین دکترای حقوق از دانشگاه یورک برخوردار می‌ باشند. وی عضو انجمن وکلای ایرانی کانادایی، انجمن وکلای دادگستری انتاریو، انجمن حقوقی کانادای علیا، انجمن حقوقی انتاریو و عضو کانون وکلای آنتاریو می‌ باشد. از سابقه کاری وکیل پور گل می‌ توانیم به دستیار حقوقی قانونی تصادفات و وکیل موسس شرکت پورگل اشاره کنیم. ایشان در حوزه‌های گوناگونی از جمله دعاوی مربوط به جراحات شخصی، دعاوی مدنی، مشاوره‌ حقوقی، دیوان محاکمات و … به فعالیت پرداخته و جزء با تجربه ترین‌ها محسوب می‌ گردد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت به کانادا
 • صدمات بدنی
 • مشاور حقوقی
 • شیوه های جایگزین حل اختلاف

شماره تماس: 8895325 (905)

آدرس دفتر: واحد 102، 9050 خیابان یانگ، ریچموند هیل، انتاریو، کانادا

برزو تبریزی

برزو تبریزی بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل

دکتر برزو تبریزی از حوزه تخصص‌ های خود را در خصوص خانواده گذاشته است. او به عنوان وکیل ایرانی در ریچموند هیل از تخصص‌های گوناگونی در زمینه‌ مشاوره‌ حقوقی مستقل، خدمات دفتر اسناد رسمی، قراردادهای ازدواج، طلاق، تقسیم اموال، خانواده، قانون خانواده، فرزند خواندگی و … دارد. ایشان از دکترای حقوق در دانشگاه یورک میانجی‌گری رسمی خانواده و مدرک کارشناسی و روانشناسی از دانشگاه یورک برخوردار است. ایشان عضو انجمن حقوقی انتاریو، انجمن کمک‌های حقوقی انتاریو، انجمن میانجی‌ گری خانواده انتاریو و موسسه‌ حل اختلافات خانوادگی انتاریو می‌ باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • خانواده
 • حضانت کودک و اجازه دسترسی و ملاقات
 • خدمات دفتر اسناد رسمی
 • مشاور حقوقی مستقل

شماره تماس: 8844726 (416)

آدرس دفتر: واحد 102، 411 خیابان ریچموند شرقی، تورنتو، انتاریو، کانادا

فرید زمانی

فرید زمانی بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل

فرید زمانی تسلط بر زبان‌های انگلیسی و فارسی به خوبی می‌ تواند در حوزه‌ جنایی از حق موکلان خود در دادگاه کانادا دفاع کند. او از وکیل ایرانی در ریچموند هیل کانادا بوده و در حقوق جزا و دعاوی کیفری تجربه و تخصص بالایی دارد و هزاران پرونده را در این حوزه به موفقیت رسانده است. وی از فارغ التحصیلان برنامه‌ علوم سیاسی از دانشگاه Windsor بوده و دارای مدرک حقوق از دانشگاه باکینگهام بریتانیا است. ایشان عضو کانون وکلای تورنتو، کانون وکلای کیفری، انجمن حقوقی انتاریو و وکلای مدافع کیفری تورنتو است.

حوزه کاری و خدمات:

 • جنائی

شماره تماس: 4935053 (647)

آدرس دفتر: واحد 1100، 121 خیابان ریچموند غربی، تورنتو، انتاریو، کانادا

دل آرام سعدی

دل آرام سعدی بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل

دلارام سعدی و ازبهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل دعاوی قضایی و بنیان گذار موسسه‌ حقوقی سعدی است. او در ایالات متحده‌ آمریکا و کانادا با توجه به تبحر تخصص ویژه‌ ای که دارد، جز بهترین وکلای دادرسی محسوب می‌ گردد. خانم سعدی در دفتر خدمات حقوقی خود به ارائه‌ خدمات جرایم کیفری فدرال و استانی، وثیقه، جرائم مرتکب امور مربوط به مواد مخدر، جبران خسارات کیفری و … می‌ پردازد. ایشان از مدرک دکترای حقوق از دانشگاه Detroit Mercy برخوردار است و عضو انجمن حقوقی انتاریو، حقوقی آلبرتا، و وکلای کشوری محسوب می‌ گردد. وی به زبان‌های انگلیسی و فارسی نیز تسلط دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • دعاوی دادگستری
 • جنائی
 • خانواده و طلاق
 • انحصار وراثت
 • املاک

شماره تماس: 7630442 (905)

آدرس دفتر: 206 میجر مکنزی درایو شرقی، ریچموند هیل، انتاریو، کانادا

آدام سیف

آدام سیف بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل

آدام وکیل دادگستری، مشاور حقوقی و همچنین بنیان گذار موسسه‌ حقوقی سیف از سال 1990 می‌ باشد. او دارای مجوز وکالت در ایالات متحده‌ی آمریکا و کانادا است و به عنوان بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل چندین سال است که در حوزه‌ قانون املاک و مستغلات، قانون خانواده و خدمات اسناد رسمی به فعالیت می‌ پردازد. ایشان دارای تحصیلات دکترای حقوق از دانشگاه فلوریدا و کالج حقوق فردریک است. وی عضو موسساتی همچون عضو انجمن حقوقی آنتاریو، کانون وکلای فلوریدا، انجمن وکلای کانادا، انجمن وکلای انتاریو و انجمن وکلای آمریکا می‌ باشد. وی خود از بنیان گذاران موسسه‌ حقوقی سیف محسوب شده و در کار و تخصص حقوقی تجربه‌ بالایی دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مشاور املاک
 • وصیت نامه
 • وکالت نامه

شماره تماس: 2377343 (905)

آدرس دفتر: واحد 3، 10288 خیابان یانگ، ریچموند هیل، انتاریو، کانادا

نسیم جلیلی

نسیم جلیلی بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل

خانم نسیم جلیلی متخصص در قانون جنایی، خانواده و دعاوی مدنی می‌ باشد. ایشان با توجه به اینکه از مدارک معتبری همچون کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین‌الملل از دانشگاه واشنگتن، کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه یورک و کارشناس ارشد حقوق عمومی کانادا از دانشگاه یورک می‌ باشد، جزء بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل محسوب می‌ گردد. وی دارای لیسانس علوم و گرایش عصب‌شناسی از دانشگاه تورنتو بوده و عضو انجمن حقوقی انتاریو و مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا است. ایشان در خصوص مشاوره‌ مهاجرتی، وکیل شرکت حقوقی و رئیس شرکت حقوقی خویش فرما سابقه‌ کاری درخشانی کسب کرده و به زبان‌های فارسی، انگلیسی و فرانسوی نیز تسلط دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • قوانین جنائی
 • خانواده
 • املاک
 • دعوای مدنی
 • حقوق تجارت
 • مهاجرت
 • قانون صدمات شخصی
 • وصیت و املاک

شماره تماس: 5970887 (905)

آدرس دفتر: واحد 203، 8910 خیابان یانگ، ریچموند هیل، انتاریو، کانادا

سحر زمردی

سحر زمردی بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل

سحر زمردی از موسسین و وکیل رسمی شرکت حقوقی زمردی در ریچموند هیل می‌ باشد. او تخصص خود را در زمینه‌های گوناگونی همانند املاک و مستغلات تجاری و مسکونی و ادغام و تملک شرکت‌ها گذاشته است. وی در دادگاه دعاوی کوچک و همچنین عالی عضو نماینده‌ حقوقی افراد و مشاغل در رابطه با امور دعاوی مدنی می‌ باشد و در مورد چگونگی گسترش سازماندهی کسب و کارها نیز می‌ تواند راهنمایی‌های ارزنده ارائه نماید.

ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه کنت بوده و یکی از حامیان مقتدر جامعه‌ ایرانی در کانادا و همچنین یکپارچه سازی فرهنگی بسیاری از مهاجران است. وی در میان فارسی زبانان به عنوان بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل شناخته شده و از معروفیت و تبحر بالای برخوردار می‌ باشد. او به زبان انگلیسی، فرانسوی و فارسی تسلط کافی دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • تجارت
 • دعاوی دادگستری
 • انحصار وراثت
 • املاک

شماره تماس: 5970529 (905)

آدرس دفتر: واحد 502، 330 بزرگراه 7، ریچموند هیل، انتاریو، کانادا

مریم میرخوند چگینی

مریم میرخوند چگینی بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل

سرکار خانم مریم چگینی از وکلای خانواده و مهاجرت به کانادا در شهر ریچموند هیل است. او به عنوان بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل سابقه‌ درخشانی را کسب کرده و از تحصیلات بالایی برخوردار می‌ باشد. ایشان دارای مدرک حقوق از دانشکده‌ حقوق ناتین گهام در بریتانیا بوده و در دانشگاه تورنتو توانسته به اخذ لیسانس هنر، علوم سیاسی و مطالعات نزدیک خاورمیانه و همچنین فوق لیسانس نظریه سیاسی و مطالعات را دریافت کند. وی اینک عضو انجمن حقوقی انتاریو می‌ باشد و در حوزه‌ قانون املاک و مستغلات تجاری و حقوق شرکت‌ ها سابقه‌ی کاری درخشانی دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • قانون املاک ومستغلات
 • قانون انحصار وراثت
 • املاک
 • خانواده
 • مهاجرت به کانادا

شماره تماس: 5976363 (905)

آدرس دفتر: 697 خیابان 16م ریچموند هیل، انتاریو، کانادا

بهترین وکیل حقوقیریچموند هیل کیست؟

هیچ کس نمی‌ تواند ادعا کند که بهترین وکیل حقوقی در کانادا است. تا اینکه مدارک و مجوزهای لازم را ارائه نماید. یعنی مشاهده‌ تصاویر یا ویدیوهای تبلیغاتی مبنی بر واقعی بودن وکالت فرد نیست. پیشنهاد ما برای پیدا کردن بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل کانادا در امور حقوقی این است که شما در ابتدا سوالات تخصصی خود را آماده کنید و در جلسات مشاوره از وکیل خود بپرسید تا بتوانید میزان دانش و تخصص وی را مورد سنجش قرار بدهید.

شماره پروانه و همچنین لایسنس و مجوز فعالیت وکیل یا مشاور را مورد بررسی قرار دهید. حتما قبل از تشکیل پرونده در رابطه با مبلغ دقیق حق الوکاله با او صحبت کنید و به توافق برسید. بهترین وکیل حقوقی در ریچموند هیل باید با قوانین کشورها و سفارتخانه‌ها به خوبی آشنایی داشته باشد و با انجمن‌های گوناگون فعالیت و همکاری‌های رسمی داشته باشد.

ویژگی های بهترین وکیل مهاجرت به ریچموند هیل

از جمله ویژگی‌ های بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل می‌ توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • یک وکیل متخصص هیچ گاه به شما پیشنهاد نمی‌ دهد که قوانین مهاجرتی کانادا را دور بزنید.
 • وکیل و یا ما مشاور مهاجرت به ریچموند هیل در هنگام بستن قرارداد در رابطه با دستمزد و تمامی خدماتی که ارائه می‌ نماید به طور شفاف صحبت می‌ کند.
 • اطلاعات وکیل در رابطه با مهاجرت باید کاملا به روز باشد؛ زیرا مهاجرت یک امر بسیار سخت و پیچیده‌ ای است.
 • مهاجرت به کانادا بدون برخورداری از پیش‌ نیازهای لازم ممکن نیست و وکیل خوب به شما واقع‌ بینانه در رابطه با آن ها مشاوره ارائه می‌ نماید.
ویژگی های بهترین وکیل مهاجرت به ریچموند هیل

کلام آخر

این مقاله را در رابطه با انتخاب بهترین وکیل ایرانی در ریچموند هیل برای شما عزیزان نگاشته ایم. در نظر داشته باشید حضور یک وکیل مجرب و متبحر به ویژه در کشورهای خارجه امری بسیار ضروری است و باعث می‌ شود که خیال شما در رابطه با دریچه‌های قانونی کشورهای دیگر کاملا آسوده خاطر شود. شما اگر در ریچموند هیل زندگی می‌ کنید در میان این وکلا می‌ توانید بهترین آن‌ها را انتخاب کنید. ممنونم که تا پایان مقاله با ما همراه بوده‌اید. خوشحال می‌ شویم نظرات گران قدر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مشاور یا وکیل ریچموند هیل دارای چه مجوزهایی است؟

وکیل باید دارای مجوز رسمی با کد رهگیری و ICCRC باشد.

 آیا وجود وکیل برای مهاجرت به ریچموند هیل اجباری است؟

خیر، اما می تواند در امر مهاجرت بسیار کمک کننده باشد.

هزینه وکیل به ریچموند هیل چقدر است؟

هزینه وکیل در کانادا بستگی به پیچیدگی پرونده دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا