وکیلوکیل کانادا

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در نورث یورک ⚖️【آپدیت 2024】

بهترین وکیل ایرانی در نورث یورک کسی است که با بررسی تمامی روش‌ها بتواند درست‌ ترین راهکار را پیشروی موکل خود بگذارد. هیچ یک از ما نمی‌ توانیم از نقش وکیل در پرونده‌های حقوقی و کیفری غافل شویم. در بسیاری از مواقع مشاهده می‌ شود که افراد به علت عدم استفاده از یک وکیل مجرب نه تنها در پرونده‌ حقوقی خود به نتیجه‌ مطلوب نرسیده‌اند، بلکه خسارات زیادی نیز در این راه دیده‌ اند. امروزه با توجه به شرایط اقتصادی معمولا برخی از افراد از دادن پرونده‌ حقوقی خود به وکیل امتناع می‌ کنند. اما این امر باعث می‌ شود که در صورت خسارات هزینه‌ های جبران ناپذیر زیادی متقبل گردند. اگر شما در نورث یورک بهترین شهر کانادا زندگی می‌ کنید و دچار مشکلات حقوقی شده‌ اید، با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ایرانی در نورث یورک

بهترین وکیل ایرانی در نورث یورک کیست؟

یکی از بارز ترین تعاریف بهترین وکیل ایرانی در نورث یورک حضور او در تمامی عرصه‌ها برای حل پرونده‌های حقوقی و کیفری است. یعنی وکیل نه تنها در تمامی جلسات دادگاه حضور دارد، بلکه با جمع‌ آوری مدارک و مستندات نیز موجب می‌ گردد، موکل بتواند در این راه به پیروزی دست پیدا کند. در کل نقش وکیل بسیار حائز اهمیت است و وکیل خبره و توانمند نه تنها روند پرونده را در جهت درست و قانونی خود سوق می‌ دهد، بلکه می‌ تواند به رفع اضطراب و پریشانی افراد کمک کند و موجب افزایش درصد موفقیت گردد. وکیل با مدیریت زمان در مراحل دادرسی سرعت می‌ بخشد و موجب کاهش پیدا کردن بسیاری از هزینه‌ها می‌ گردد.

اگر شما به دنبال یک وکیل توانمند در نورث یورک کانادا هستید، در ابتدا باید به ویژگی‌های بهترین وکیل ایرانی در نورث یورک توجه کنید. او علاوه بر داشتن اطلاعات و آگاهی بالا در رابطه با قانون می‌ بایست به چندین زبان دنیا به ویژه انگلیسی تسلط کافی داشته باشد تا بتواند در دادگاه های عالی و استانی به خوبی روند پرونده را به جریان بیندازد. وکیل خبره، توانمند و کارآمد فردی است که اطلاعات به روز و کاملی در رابطه با همان پرونده دارد. انتخاب وکیل از دغدغه‌ بسیاری از کسانی است که با مشکلاتی همچون مهاجرت، کیفری، حقوقی و … روبرو هستند. در ادامه برای پیدا کردن وکیلی کاردان با ما همراه باشید.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در نورث یورک می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

مایکل صالحی

مایکل صالحی بهترین وکیل ایرانی در نورث یورک

مایکل صالحی یک وکیل مجرب و خبره در خصوص صدمات شخصی است که در شهر تورنتو به فعالیت می‌ پردازد. ایشان موسس و مدیر شرکت حرفه‌ ای حقوقی صالحی و بهترین وکیل ایرانی در نورث یورک است و پس از پایان رساندن تحصیلات و فارغ‌ التحصیل شدن در رشته‌ حقوق چندین سال در شرکت حقوقی بزرگ در حوزه‌ خدمات شخصی به فعالیت پرداخت. با تلاش و پشتکار امروزه بهترین خدمات وکالتی را در دفتر حقوقی خود ارائه می‌نماید. وی عضو انجمن حقوق انتاریو است. او دارای کارشناسی هنر و دکترای حقوق می‌ باشد و در طی تمام این سال‌ها مهارت‌های لازم را به عنوان وکیل کامل و کارآمد در دعاوی دادگستری به دست آورده است. ایشان به زبان انگلیسی، تاجیک، فارسی و دری صحبت می‌کند و تسلط کافی دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • دعاوی مدنی
 • دعاوی از کار افتادگی
 • صدمات شخصی

شماره تماس: 9925016 (647)

آدرس دفتر: واحد 510، 18 وینفرد درایو، نورث یورک، انتاریو، کانادا

نولینا حاتم

نولینا حاتم بهترین وکیل ایرانی در نورث یورک

خانم نولینا حاتم از بهترین و خبره‌ ترین وکلای کانادا در خصوص مهاجرت، تجاری، سرمایه‌ گذاری، اخذ ویزا و مجوزهای موقت، درخواست اقامت دائم و شهروندی در کانادا می‌ باشد. ایشان دارای دکترای حقوق از دانشگاه وستر و مدرک کارشناسی بازرگانی از دانشگاه تورنتو هستند و عضو انجمن حقوق انتاریو بوده و به عنوان بهترین وکیل ایرانی در نورث یورک شناخته می‌ شود. او به زبان انگلیسی و فارسی تخصص کاملی دارد و می‌ تواند به عنوان بهترین وکیل ایرانی در نورث یورک در امور مهاجرتی شما را یاری نماید. وی در رابطه با قانون خانواده اعم از تکفل فرزند و نفقه‌ همسر، طلاق و ازدواج قراردادهای داخلی، قراردادهای ازدواج، توافقنامه‌ های جدایی و … تجربه‌ بالایی دارد و خدمات ارزنده‌ای ارائه می‌ کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • خانواده و طلاق
 • مهاجرت به کانادا
 • دفتر اسناد رسمی

شماره تماس: 2273446 (416)

آدرس دفتر: واحد 1901، 5000 خیابان یانگ، نورث یورک، انتاریو، کانادا

مارال میر حسینی

مارال میر حسینی بهترین وکیل ایرانی در نورث یورک

مارال میر حسینی موسس و بنیانگذار شرکت حقوقی MarLaw در کانادا است. وی وکیل رسمی دادگستری و مشاوره حقوقی در انتاریو بوده و در میان فارسی زبانان ایرانی به عنوان وکیل ایرانی در نورث یورک محسوب می‌ گردد. ایشان قبل از اخذ مدرک حقوق در دانشگاه یورک در رشته‌ روانشناسی تحصیل‌ کرده بود و پس از آن از دانشگاه واترلو دکترای داروسازی خود را دریافت کرد. او دارای کارشناسی حقوق از دانشگاه حقوق کانادا، داروسازی از دانشگاه واترلو و کارشناسی هنر از دانشگاه یورک می‌ باشد. وی در بسیاری از موسسه‌های حقوقی به عنوان دستیار حقوقی فعالیت می‌ کرده و در دبیرستان آلفا نیز معلم زیست شناسی بوده است. ایشان فعالیت‌های گسترده‌ای در حوزه‌ وکالت ارائه می‌ نماید که می‌ توانیم به خانواده، مهاجرت، انحصار وراثت و صدمات بدنی اشاره کنیم.

حوزه کاری و خدمات:

 • خانواده و طلاق
 • مهاجرت به کانادا
 • انحصار وراثت
 • صدمات بدنی
 • املاک

شماره تماس: 8877479 (416)

آدرس دفتر: 4950 خیابان یانگ، نورث یورک، انتاریو، کانادا

ویلما رادفر

ویلما رادفر بهترین وکیل ایرانی در نورث یورک

ویلما رادفر از متخصصان امور خانواده و انحصار وراثت هستند که در کانادا به عنوان وکیل ایرانی در نورث یورک شناخته می‌ شود. او در موسسه‌ حقوقی خود به عنوان وکیل خانواده خدمات ارزنده‌ ای ارائه می‌ نماید. علاوه بر آن در سال 2016 در دفتر وکالت بهاراج وکیل و مشاوره حقوقی بوده است. ایشان از دکترای حقوق عمومی از دانشگاه یورک، دکترای حقوق از دانشگاه اتاوا و لیسانس هنر و جامعه شناسی از دانشگاه یورک برخوردار می‌ باشند. وی در خصوص مهاجرت، خانواده و طلاق، انحصار وراثت و دفتر اسناد رسمی از سابقه‌ بالایی برخوردار می‌ باشد و می‌ تواند در رابطه با خانواده مشاوره‌های ارزنده‌ای به شما عزیزان ارائه نماید.

حوزه کاری و خدمات:

 • خانواده و طلاق
 • انحصار وراثت
 • دفتر اسناد رسمی

شماره تماس: 6458344 (416)

آدرس دفتر: واحد 300، خیابان 25 شپرد غربی، نورث یورک، انتاریو، کانادا

اشکان مزینانی

اشکان مزینانی بهترین وکیل ایرانی در نورث یورک

اشکان مزینانی در حوزه‌ کسب و کار و سرمایه گذاری در کانادا بسیار متبحر است. او یک وکیل حقوق خانواده با تجربه بسیار باهوش و آگاه است که در مدت زمان کوتاه موسسه‌ حقوقی مزینانی را با همکاران خود اهدا نمود. وی در دوره‌ تحصیلات حقوقی خود بیش از 10 سال است که با موسسات گوناگونی همکاری می‌ کند و در رابطه با امور خانواده و سیستم دادگاه خانواده تجربه و اطلاعات بسیار ارزشمندی به دست آورده است. وی از دکترای حقوق از دانشگاه یورک و کارشناسی رشته‌ تاریخ و علوم سیاسی از همان دانشگاه برخوردار می‌ باشد. ایشان توانسته است از دانشگاه یورک جوایز عضو فهرست دانشجویان برجسته را به دست آورد. یعنی او به دریافت گواهینامه مهارت و وکالت در حقوق خانواده پرداخته است. ایشان به عنوان وکیل ایرانی در نورث یورک برای افراد فارسی‌زبان به فعالیت می‌ پردازد.

حوزه کاری و خدمات:

کسب و کار، جنایی، امور خانواده

شماره تماس: 8545-485 (416)

آدرس دفتر: 225 خیابان شپرد غربی، نورث یورک، انتاریو، کانادا

رضا براری

رضا براری بهترین وکیل ایرانی در نورث یورک

رضا براری وکیل ایرانی در نورث یورک کانادا است که در خصوص حقوق شرکت‌ها، تبعیت قانونی، توافقات قراردادی، قانون تجارت، قانون املاک و مستغلات، دعاوی تجاری و یک سری از فعالیت‌های داوطلبانه به ارائه‌ خدمات می‌ پردازد. او دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق، حقوق حریم خصوصی و امنیت سایبری از دانشگاه یورک و همچنین گواهینامه صلاحیت کانادایی از کمیته‌ ملی تایید صلاحیت است.

ایشان دارای کارشناسی حقوق و کارشناسی علوم اجتماعی از دانشگاه Swansea و یورک می‌ باشد. وی عضو انجمن حقوقی انتحاری و متخصصان حقوقی ایرانی کانادایی و انجمن حقوقی ایرانی کانادایی می‌ باشد. از سابقه کاری وی می‌ توانیم به مشاوره‌ درون سازمانی با شرکت UBIQ Analytics اشاره کنیم. علاوه بر آن وکیل ارشد موسسه‌ حقوق براری و وکیل عمومی شرکت RBS در فوریه‌ 2016 بوده است. او دارای مجوزها و اسناد و مدارک وکالتی زیادی است و به زبان‌های انگلیسی و فارسی تسلط کافی دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • تجارت
 • دعاوی دادگستری

شماره تماس: 2220001 (416)

آدرس دفتر: واحد 200، خیابان 1 استیلس شرقی، نورث یورک، انتاریو، کانادا

آرمان فرجود

آرمان فرجود بهترین وکیل ایرانی در نورث یورک

یکی از بهترین وکیل ایرانی در نورث یورک می‌ توانیم به جناب آقای آرمان فرجود وکیل مدافع دعاوی کیفری در تورنتو اشاره کنیم. او بنیان گذار این موسسه‌ حقوقی بوده که به ارائه‌ خدمات متنوع و با ارزشی از جمله جرائم جزئی مانند دزدی و ضرب و جهل و پرونده‌های جرایم بزرگ مانند قتل و سرقت می‌ پردازد. او در هر مرحله از رسیدگی به پرونده‌ها در دادگاه جلسات دادرسی جهت تعیین وثیقه، صدور حکم و محاکمه و … حضور دارند.

وی به انواع دعوی مدنی و قوانین کیفری با پیچیده‌ ترین پرونده‌ها نیز سر و کار داشته. او دارای دکترای حقوق از دانشگاه ویندزور، لیسانس هنر و عدالت کیفری از دانشگاه گوئلف، دکترای حقوقی از دانشگاه موناش و مدرک کارشناسی جامعه شناسی از دانشگاه دالاهو می‌ باشد. او عضو انجمن حقوقی کانادای علیا، انجمن وکلای کیفری و انجمن وکلای انتاریو است.

حوزه کاری و خدمات:

 • دعاوی مدنی
 • قانون کیفری
 • جلسات دادرسی جهت تعیین وثیقه

شماره تماس: 6066776 (647)

آدرس دفتر: واحد 2200، 4950 خیابان یانگ، نورث یورک، انتاریو، کانادا

پیام جوادی

پیام جوادی بهترین وکیل ایرانی در نورث یورک

پیام جوادی از برجسته‌ ترین وکلای امور جنایی و قوانین کسب و کار در شهر نورث یورک کانادا است. ایشان به انواع جریمه‌های رانندگی، امور کیفری، اختلافات مالک و مستاجر، ادعای خسارت و دعاوی کوچک می‌ پردازد. وی به عنوان بهترین وکیل ایرانی در نورث یورک از مدرک لیسانس جرم شناسی حقوق از دانشگاه Ryerson و دیپلم نماینده‌ حقوقی، مجوز حقوق P1 از کالج هنرهای کاربردی و فناوری سنکا برخوردار می‌ باشد. علاوه بر آن عضو انجمن حقوقی انتاریو نیز است.

حوزه کاری و خدمات:

 • کلیه امور جنایی
 • قوانین کسب و کار
 • مالک و مستاجر
 • امور مهاجرت و پناهندگی
 • امور جزائی و حقوقی

شماره تماس: 9397111 (416)

آدرس دفتر: واحد 305، 515 جاده کانزیومرز، نورث یورک، انتاریو، کانادا

وکیل ایرانی برای مهاجرت به نورث یورک داشته باشیم یا خیر؟

مهاجرت نمودن به کشورهای خارجی از جمله کانادا یکی از محبوب ترین موضوعات در میان مردم ایران است که امروزه افراد زیادی نیز قصد مهاجرت به سایر کشورها را دارند. کانادا از لحاظ تحصیل و سرمایه‌ گذاری یکی از محبوب‌ ترین کشورها محسوب می‌ شود که ایرانیان زیادی را می‌ توانیم در آنجا مشاهده کنیم. البته برای مهاجرت موکل باید از دانش بالایی از زبان انگلیسی برخوردار باشد.

نبود اطلاعات کافی از زبان انگلیسی می‌ تواند باعث ریجکت شدن شما گردد. بهترین وکیل ایرانی در نورث یورک در حوزه‌ مهاجرت می‌ تواند با سفارت کشور مقصد به گفت و گو بپردازد و مانع ریجکت شدن موکل گردد. آن دسته از افرادی که در حوزه‌ مهاجرت هیچ گونه اطلاعاتی ندارند، بهتر است که با یک وکیل مهاجرت به مشورت بپردازند. برخورداری از مشاور علاوه بر این که هزینه‌های شما را به کشور اروپا کمتر می‌ کند، موجب می‌ گردد تا پروسه مهاجرت در کوتاه‌ ترین زمان ممکن انجام شود.

وکیل حقوقی توانایی انجام چه کارهایی را دارد؟

بهترین وکیل ایرانی در نورث یورک در حوزه‌ امور حقوقی با اطلاعات و دانش بسیار خوبی که از کشور مقصد دارد، می‌ تواند شما را با تمامی مسائل و قوانین کشور کانادا به خوبی آشنا کند. زمانی که در شهر نورث یورک کانادا زندگی می‌ کنید و با مشکلات حقوقی روبرو می‌ گردید، می‌ تواند آسان‌ ترین و سریع‌ ترین راهکارها را برای متقاضیان پیشنهاد دهد. از جمله کارهایی که یک وکیل حقوقی می‌ تواند برای بهبود روند پرونده انجام دهد، می‌ توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • مشاوره در حوزه امور حقوقی
 • حضور موثر در دادگاه های کانادا
 • همکاری با سایر وکلای کانادایی
 • جمع آوری مدارک لازم
وکیل برای مهاجرت داشته باشیم یا خیر؟

کلام آخر

ما این مقاله را برای آشنایی با بهترین وکیل ایرانی در نورث یورک ارائه دادیم که امیدواریم برای شما مفید واقع گردد. کانادا امروزه مقصد مهاجرتی بسیاری از ایرانی ها می‌ باشد. به همین دلیل ممکن است زمانی که با مشکل حقوقی روبه‌رو گردید، به دنبال بهترین وکیل ایرانی در نورث یورک باشید. در این صورت ما به شما پیشنهاد می‌ کنیم که با مطالعه‌ این مقاله و وکلای معرفی شده بهترین آن‌ها را انتخاب کنید تا نیازی به پرداخت خسارت‌های جبران ناپذیر در آینده نباشد. ممنونم که تا پایان این مقاله با ما همراه بوده‌اید خوشحال می‌ شویم نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

وکیل ایرانی مهاجرت در نورث یورک کیست؟

وکیل مهاجرت نماینده‌ شما در نیویورک کانادا است و به امور قانونی، حقوقی و مهاجرتی متقاضیان رسیدگی می‌ کند.

اگر کانادا وکیل منتخب ما را قبول نکند، چه باید کرد؟

در صورت وجود چنین مشکلی حتما باید به ارائه‌ مدارکی بپردازید که اثبات کند وکیل انتخابی شما در این کشور معتبر است.

آیا پرونده افرادی که وکیل دارند سریع تر بررسی می شود؟

این موضوع تاثیری در رسمی بودن و نبودن پرونده شما ندارد. اما وکیل علاوه بر ترسیع دادن به روند پرونده هزینه ها را نیز کاهش می دهد.

5/5 - (2 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 14 =

دکمه بازگشت به بالا