وکیلوکیل کانادا

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در ونکوور ⚖️【آپدیت 2024】

اگر شما نیز به بهترین وکیل ایرانی در ونکوور نیاز دارید تا در مسائل قضایی و کش و قوس های مسائل حقوقی شما را یاری دهد و پیچیدگی های حوزه های مختلف کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی و ملکی را برای شما ساده کرده و روند رسیدگی پرونده شما را سهولت ببخشد، پیشنهاد می دهیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا از شرایط و موارد ذکر شده بهره برده و آن ها را در انتخابات خود لحاظ کنید. ونکوور یکی از شهرهای بندرگاهی مهم با شرایط ساحلی در کانادا می باشد که لیست متقاضیان بسیاری در زمینه های مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری و … دارد و از همین رو احتمال اینکه این متقاضیان به مشاوره های وکیل ایرانی در ونکوور نیاز پیدا کنند بسیار بالا می باشد.

بهترین وکیل ایرانی در ونکوور کیست؟

طبق آمار رسمی سالیانه حدود 40 هزار نفر به ونکوور مهاجرت می کنند و این حجم از پذیرش حاکی از آن است که کانادا خود را با شرایط مورد نیاز روز تطبیق می دهد و هر لحظه در بروز رسانی شرایط رفاهی، فرهنگی، اقتصادی و حتی قانون و مقررات می باشد. در چنین موقعیتی بدیهی است که مقررات آن در مدت زمان طولانی یکسان نبوده و در حال آپدیت می باشد. بهترین وکیل ایرانی در کانادا کسی است که بتواند بر علم حقوقی روز ونکوور آگاه بوده و بر آن تسلط داشته باشد تا بتواند از پس کمک به ایرانیان مقیم خارج برآید.

یک وکیل خوب در مسیر دادرسی پرونده و رسیدگی به دادخواست ها و شکوائیه ها و همچنین در صورت نیاز تنظیم اسناد و مدارک نهایت نظم و هماهنگی را به کار می بندد و در این ورطه از هیچ تلاش و دلسوزی دریغ نمی کند. پیگیری های منظم و مستمر نیز باید جزئی از قدم های اصلی وکالت او به شمار بیاید.

در ادامه مقاله با ما همراه باشید با معرفی 10 تا از بهترین وکیل ایرانی در ونکوور که با بررسی های به عمل آمده از تبحر و تسلط آن ها بر قوانین ونکوور اطمینان حاصل شده است.

آرمان عالمی

آرمان عالمی وکیل دادگستری و مشاوره حقوقی است که در شهر ونکوور کانادا فعالیت می کند، این حقوق دان در طول دوره وکالت خود توانسته سابقه درخشانی را کسب کند، همچنین جناب آقای آرمان عالمی بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت داشته و در طول این دوره در چندین شرکت حقوقی مشهور به عنوان مشاوره حقوقی فعالیت کرده است.

همچنین این وکیل به دلیل تبحر و دانشی که در زمینه حل پرونده های حقوقی دارد توانسته است تعداد زیادی پرونده را حل کند و بهترین نتایج را برای موکلان خود رقم بزند.

آدرس: Unit 1600, 2300 Young Street,, Ontario, Canada

شماره تماس: 7033-447 (416)

رعنا یاوری

سرکار خانم رعنا یاوری وکیل دادگستری که در زمینه دعاوی خانوادگی فعالیت می کند، شاید برایتان جالب باشد که بانید این حقوق دان ابتدا برای MacLean Law متون حقوقی می نوشت، و بعد از آن فعالیت خود را به عنوان وکیل خانواده در موسسه حقوقی واقع در کانادا شروع کرد.

این وکیل یکی از ماهر ترین وکلا در ونکوور به شمار می آید و توانسته در طول مدت خدمت خود به عنوان وکیل خانواده دعاوی خانوادگی بیشماری را اعم از طلاق، حضانت، انحصار و وراثت به خوبی داوری کند، همچنین تحصیلات ایشان در حوزه کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه دانشگاه بریتیش کلمبیا، لیسانس حقوق از دانشگاه سیتی لندن، را را دارا است.

آدرس: Unit 2900, 1021 West Hastings Street, Vancouver, British Columbia, Canada

شماره تماس: 2802-697 (604)

رها سید علی

سرکار خانم رها سید علی وکیل دستیار ارشد YLaw در ونکوور است، اون کارشناسی حقوق خود را از دانشگاه شهید بهشتی و کارشناسی ارشد حقوق را در بریتینیش کلمبیا اخذ کرده است.

او همچنین در زمینه های مهاجرت، خانواده و حقوقی فعالیت می کند و در طول فعالیت خود توانسته موفقیت هایی زیادی کسب کند، همچنین سرکار خانم رها سید علی یک از وکلای حاذق در ونکوور کانادا به شمار می رود و پرونده های زیادی را در زمینه های خانوادگی، طلاق، حقوقی و … قبول کرده و با موفقیت به نتیجه رسانده است.

از دستاورد های ایشان می توان به دستیار ارشد شرکت حقوقی جناب، دستیار حقوقی دعوی قضایی، وکیل خدمات حقوقی اشاره کرد.

آدرس: 1200, 1075 West Georgia Street, Vancouver, British Columbia, Canada

شماره تماس: 0901-998 (604)

ثمین مرتضوی

ثمین مرتضوی وکیل دادگستری در ونکوور کانادا است، ایشان در زمینه حل دعاوی خانواده و کیفری فعالیت می کند، همچنین او تحصیلات خود را در بهترین دانشگاه ها گذرانده و در طول سابقه کاری خود توانسته پرونده های زیادی را حل نماید، همچنین ایشان هنگامی که فعالیت خود را در زمینه وکالت شروع کرده بود منحصرا روی دعاوی خانواده تمرکز داشت، امروزه نیز علاوه بر پرونده های خانواده در حوزه مهاجرت به کانادا نیز فعالیت می کند.

آدرس: Unit 233, 1433 Lancedale Avenue, North Vancouver, British Columbia, Canada
شماره تماس: 2646-837 (604)

هما یحیوی

سرکار خانم هما یحیوی وکیل دادگستری در زمینه های خانواده و مهاجرت به کانادا ونکوور، مهاجرت به آمریکا فعالیت می کند، ایشان دکترای حقوق خود را از دانشگاه حقوق کولی وسترن میشنگان و لیسانس علوم ژنتیک مولکولی را از دانشگاه بریتینیش کلمبیا اخذ کرده است. او بیش از ۱۰ سال سابقه کار در حل پرونده های خانواده، مشاوره حقوقی، دعاوی کیفری، دارد. از دیگر دستاورد های او می توان به وکیل مهاجرت و میانجی انجمن Access Pro Bono Society بریتیش کلمبیا، اشاره کرد.

آدرس: Unit 504, 938 Ho Street, Vancouver, British Columbia, Canada

شماره تماس:  9598-620 (604)

وکیل خود را از ایران انتخاب کنیم یا ونکوور؟

آنچه در سال ها تجربه ی معرفی بهترین وکیل کسب کرده ایم این است که در اکثر مواقع موفقیت از آن وکلایی می باشد که از سابقه و تجربه ی بالایی برخوردار بوده اند. بنابراین در انتخاب وکیل متخصص در حوزه پرونده شما، همواره وکیلی باید در صدر لیست انتخاب های شما باشد که پارامترهای برجسته ی وکالت همانند سابقه و تجربه را دارا باشد. با توجه به این امر اولین معیار شما باید توانایی های وکیل باشد و در دومین قدم آنچه شما باید توجه داشته باشید این است که وکیل منتخب، ملزم به حضور در جلسات دادگاه و دادرسی پرونده شما بوده و مسئولیت پیگیری مداوم و همراهی شما در مراحل رسیدگی می باشد.

با در نظر گرفتن مسائل ذکر شده، می توان دریافت که شما باید وکیلی را انتخاب کنید که از لحاظ مسافت با شما چالشی نداشته و در نزدیکی محل زندگی شما قرار داشته باشد. مادامی که در ایران زندگی می کنید می توانید از دانش وکلای خبره مستقر در ایران برخوردار باشید اما اگر در ونکوور هستید بهترین وکیل ایرانی در ونکوور معرفی شده در این مقاله، با توجه به سابقه ی طولانی و دانش به روز در امر وکالت، می توانند کمک شایانی در روند پرونده شما داشته باشند. از سوی دیگر حضور وکیل در کنار موکل می تواند بسیار کمک کننده باشد و وکیل در صورت بروز هر نوع مشکلی با ساپورت روحی، صبوری و پاسخ به ابهامات پیش آمده برای شخص، باعث ایجاد آرامش و انگیزه در مسیر اعاده حق می گردد.

حق الوکاله وکیل ایرانی ونکوور چقدر می باشد؟

هزینه ی وکیل یا همان حق الوکاله به مسائل زیادی بستگی دارد. برای مثال حوزه پرونده و میزان پیگیری های لازم برای نتیجه دهی در میزان دستمزد وکیل تاثیر گذار است. از طرفی سابقه و سال های فعالیت موفق وکیل نیز در هزینه ی تعیین شده بی تاثیر نمی باشد.

اصولی که برای تعیین حق الوکاله وجود دارد این است که در جلسات اولیه مشاوره و آشنایی با وکیل، با بررسی اجمالی موضوع پرونده و میزان پیچیدگی آن، وکیل موردنظر یک مبلغ توافقی را با شما در میان گذاشته و در نهایت موافقت، قرارداد شکل میگیرد. ناگفته نماند که بالا بودن دستمزد یک وکیل دلیلی بر مهارت او نمی باشد و شما برای بررسی مهارت او باید به عوامل دیگری دقت نظر داشته باشید که در ادامه مطلب به آن خواهیم پرداخت.

ویژگی بهترین وکیل ایرانی در ونکوور

یک سری از ویژگی هایی که یک وکیل خوب را از دیگر وکلا متمایز می سازد عبارت است از:

  • تحصیلات
  • سابقه
  • نظم
  • فن بیان

تحصیلات: یکی از عوامل تاثیر گذار بر توانایی های یک وکیل خوب، میزان تحصیلات او و همچنین سطح علمی دانشگاهی می باشد که از آن فارغ التحصیل شده است. زیرا سطح علمی دانشگاه با میزان دانش و تسلط وکیل بر قانون و مقررات در ارتباط مستقیم قرار دارد. با همه این تفاصیل باید گفت که تحصیلات تنها معیار سنجش توانایی یک وکیل نیست چه بسا وکلایی که از مدرک قابل قبولی برخوردار بوده اند ولی در مواجه با پرونده های پیچیده نتیجه را به راحتی واگذار کرده اند، پس توصیه می شود تمامی پارامترها را کنار هم قرار داده و در نهایت اقدام به تصمیم گیری بکنید و تنها با تیک خوردن یک مورد تحصیلات، انتخاب وکیل خود را نهایی نفرمایید.

سابقه: سال هایی که یک وکیل در حوزه ای فعالیت کرده و رزومه ای درخشان از تعداد بالای موفقیت ها ایجاد کرده، نشان از تبحر و توانایی های او می باشد و بهترین عامل در راهنمایی انتخاب یک وکیل به شمار می رود. حال اگر وکیل شما حوزه خاصی را انتخاب کرده و سال های طولانی در همان حوزه بصورت تخصصی فعالیت و پرونده قبول کرده است می توان ادعا کرد بیش از سایر وکلا تسلط بر قانون و مقررات و راه های میان بر آن زمینه دارد و به راحتی می تواند بدون اتلاف وقت، پرونده شما را به بار بنشاند.

نظم: تمام صاحب نظران عرصه وکالت تایید میکنند که از عوامل مهم دخیل در موفقیت یک پرونده، پیگیری منظم و مستمر آن است. وکیلی از پس چنین مسئولیتی بر می آید که خود دارای نظم و انضباط کاری بوده و در انجام به موقع وظایف اهمال کاری نداشته باشد. پس در پروسه ی انتخاب، وکیل مدنظر خود را از این بابت مورد بازبینی قرار دهید.

فن بیان: علم یک وکیل از زبانش جاری می شود. مادامی که یک شخص در مقام دفاع از قدرت گفتار ضعیفی برخوردار باشد توانایی انتقال مفهوم نخواهد داشت و ناچار نتیجه ی دادگاه را واگذار می کند چرا که قابلیت استفاده از اسناد و مدارک و توجیح به حق قاضی را نداشته است.

کلام آخر

انتخاب صحیح و بجای یک وکیل می تواند سرنوشت حقوقی یک پرونده را تحت تاثیر قرار دهد. چنانچه شما پرونده ای در جریان دادرسی دارید، می توان ادعا کرد که اولین و مهمترین قدمی که می توانید در جهت پیشبرد پرونده خود بردارید همین امر انتخاب وکیل مناسب شما می باشد. به همین منظور ما در این مقاله سعی داشتیم بهترین وکیل ایرانی در ونکوور را معرفی کرده و در جهت حل گرهی از مشکلات ایرانیان مقیم ونکوور قدمی برداشته باشیم.

5/5 - (1 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + ده =

دکمه بازگشت به بالا