وکیلوکیل کانادا

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در کبک ⚖️【آپدیت 2024】

بهترین وکیل ایرانی در کبک چه کسی است و چه ویژگی دارد؟ چگونه می‌ توان به وکلای فارسی‌ زبان در شهر کبک کانادا اعتماد کرد؟ اگر شما نیز در شهر کبک زندگی می‌ کنید و یا قصد دارید مهاجرت دارید، مطمئنا برای امور حقوقی خود به دنبال یک وکیل خبره و متخصص در این زمینه هستید. وکیل انتخابی شما در شهر کبک می‌ تواند با به دست گرفتن تمامی امور بسیاری از مسائل را خود حل کند. در ادامه لیستی از این وکلا را با هم بررسی می‌ کنیم. هر کدام از این وکلا در امور خانواده، کیفری، حقوقی و مهاجرت در حوزه‌ کاری خود سر رشته دارند.

بهترین وکیل ایرانی در کبک

بهترین وکیل ایرانی در کبک چه کسی است؟

بهترین وکیل ایرانی در کبک به شخصی اشاره دارد که خارج از چهارچوب در امور حقوقی به فعالیت می‌ پردازد. وکیل معتبر کسی هست که پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه حقوق در آزمون وکالت شرکت کرده باشد و پس از این که دوره‌ کارآموزی 18 ماهه‌ خود را با موفقیت گذراند، بتواند از کانون وکلای دادگستری به کسب پروانه‌ وکالت پرداخته باشد. یک وکیل معتبر فردی است که جزء وکلای دادگستری و یا وکلای پایه یک دادگستری باشد. وکیل انتخابی شما در کبک می‌ بایست به زبان انگلیسی به خوبی تسلط داشته باشد تا به خوبی بتواند با دیگران ارتباط برقرار کند. افرادی که در رشته‌ حقوق بین‌ الملل فارغ التحصیل شده باشند، با قوانین و مقررات کشور کانادا به خوبی آشنا بوده و حوزه اختیارات گسترده‌ ای دارند.

با توجه به اینکه مباحث مربوط به امور حقوق و مهاجرت بسیار گسترده است، بهترین وکیل ایرانی در کبک می‌ بایست اطلاعات فراوانی در این خصوص داشته باشد؛ زیرا نبود اطلاعات کافی منجر به صرف هزینه‌ های زیاد، اتلاف انرژی و اتلاف زمان می‌ شود. وکیل خوب کسی است که صرفه‌ جویی در زمان و هزینه‌ موکل خویش را نیز در نظر بگیرد. وکیل ایرانی در کبک باید مجهز به دانش عمیق حقوقی، ماهر در حل پیچیدگی‌ های مسائل مربوط به حقوق و همچنین متعهد و وفادار به موکل باشد. آن ها با روحیه‌ تعالی و تعهد راسخی که موکل دارند، می‌ توانند حمایت بی‌ نظیری را از خود ارائه دهند.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در کبک می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

سهیل احمدی

سهیل احمدی

سهیل احمدی از فعالان و حقوقی برجسته در کبک کانادا است. او در خصوص ثبت شرکت، اقامت و ویزا های کانادا، الحاق خانواده، پناهندگی، شرکت در دادگاه‌ های مهاجرت و گواهی امضا به فعالیت می‌ پردازد. ایشان از تحصیلات کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه لاوال و گواهینامه‌ مشاوره‌ مهاجرتی از کالج مونترال برخوردار است. وی با توجه به این که به عنوان بهترین وکیل ایرانی در کبک شناخته می‌ شود، عضو انجمن مشاوران حرفه‌ ای مهاجرت کانادا و مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا می‌ باشد.

او مالک شرکت دریچه‌ مهاجرت در کبک بوده که فعالیت خود را از سال 2015 آغاز نموده است و از سال 2011 تا کنون نیز به عنوان مدیر عمل و نایب رئیس هیئت مدیره تکیه‌ گاه دانش به فعالیت می‌ پردازد. ایشان در زمینه‌ های متعددی از جمله ویزای استارت آپ، سرمایه‌ گذاری، خود اشتغالی، امور مربوط به خانواده، دریافت مجوزهای تحصیلی و … خدمات ارائه داده و به چندین زبان دنیا از جمله فرانسه، آلمانی، انگلیسی و فارسی مسلط می‌ باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • کلیه امور اجازه کار و تحصیل کانادا
 • مهاجرت از طریق استارت آپ
 • ثبت شرکت

شماره تماس: 7480949 (514+)

آدرس دفتر: کانادا، کبک، مونترال، 4055 ریو سنت کترین غربی، واحد 165

ساغر تدین

ساغر تدین

وکیل ساغر تدین بیشتر تمرکز حقوقی خود را بر روی املاک و مستغلات در کانادا و خرید و فروش خانه در کبک اختصاص داده است. ایشان در مرجع کارگزاری املاک و مستغلات شهر کبک عضو بوده و به فعالیت می‌ پردازد. او در سابقه‌ کاری خود کارگزار املاک مسکونی و آژانس املاک را به ثبت رسانده است.

وی دارای گواهینامه‌ معتبر فعالیت تحت سازمان OACIQ در کبک بوده و به عنوان بهترین وکیل ایرانی در کبک در حوزه‌ املاک شناخته می‌ شود. ایشان کاملا بر زبان انگلیسی تسلط کافی دارد و به خوبی می‌ تواند با سایر افراد در کانادا ارتباط برقرار کرده و به افراد فارسی زبان در حوزه‌ املاک کمک‌ کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • املاک و مستغلات

شماره تماس: 8460909 (514+)

آدرس دفتر: کانادا، کبک، مونترال، 1215 خیابان رو اوست غربی

شیما شیر خدائی

شیما شیر خدائی

شیما شیر خدایی یکی از بهترین وکیل ایرانی در کبک کانادا است که تمرکز حقوقی خود را بر روی امور مهاجرت به این کشور گذاشته است. وی از تحصیلات بالایی همچون مدرک کارشناسی ارشد در حوزه‌ زبان‌شناسی و مدرک دکترای علوم اطلاعات و ارتباطات از دانشگاه de Limoges برخوردار است. شیما از دانشگاه HEC مونترال نیز به اخذ مدرک مدیریت بازرگانی و اجرایی و مدرک مطالعات عالی تخصصی مدیریت پرداخته است و اینک عضو انجمن مشاوران حرفه‌ ای مهاجرت کانادا و داوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا می‌ باشد.

او در سابقه کاری خود کارشناس مهاجرت، استاد دانشگاه، همکار پروژه و پژوهشگر فوق دکترا و مشاوره آموزشی را به ثبت رسانده و در تمامی این زمینه‌ ها به فعالیت پرداخته است. از جمله حوزه خدماتی که خانم شیر خدایی ارائه می‌ نماید می‌ توانیم به اخذ شهروندی، اقامت دائم، تجارت، مهاجرت، دریافت انواع ویزاها و … اشاره کنیم.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت
 • دریافت ویزا

شماره تماس: 6474335 (514+)

آدرس دفتر: کانادا، مونترال، کبک

میثم گنجی

میثم گنجی

میثم گنجی دارای کارشناسی ارشد هنر و زبان و ادبیات از دانشگاه آزاد اسلامی شعبه‌ کرج و مدرک قانون مهاجرت از دانشگاه هامبر کانادا است. او از سال 2013 تاکنون عضو رسمی و معتبره مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا و انجمن مشاوران مهاجرت ایران کانادایی بوده است.

وی به زبان انگلیسی، فارسی و فرانسه تسلط دارد و می‌ تواند در امر مهاجرت، مدیریت اداری، املاک و مستغلات و قانون تجارت به متقاضیان کمک کند. اگر به دنبال بهترین وکیل ایرانی در کبک در زمینه‌ مهاجرت هستید، می‌ توانید با میثم گنجی در تماس باشید. او در مونترال، ونکوور و تورنتو نیز دارای دفتر خدماتی و حقوقی بوده و به صورت آنلاین نیز مشاوره ارائه می‌ کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت
 • تجارت
 • املاک و مستغلات

شماره تماس: 2387020 (438+)

آدرس دفتر: کانادا، مونترال، کبک

حسین علوی

حسین علوی

از دیگر بهترین وکیل ایرانی در کبک می‌ توانیم به حسین علوی اشاره کنیم. او دارای تحصیلات بالقوه ای از جمله مدرک کاردانی مجاور مهاجرتی مدرک کاردانی کالج LaSalle مونترال، برنامه‌ فرانسوی سازی دانشگاه مونترال، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه چندرسانه ای (Multimedia) و مدرک کارشناس مهندسی متالوژی از دانشگاه آزاد اسلامی برخوردار است.

وی عضو مشاور مهاجرتی کانادا، دارای مجوز رسمی انجمن مشاوران حرفه‌ای کانادا و مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا است. حسین علوی مدیر عامل شرکت خویش فرما بوده و نماینده‌ رسمی آموزش کانادایی در شرکت مشاوران آموزشی استار می‌ باشد. علوی مدیر عامل، بنیانگذار مدیر توسعه تجارت، شریک مدیریت و مدیر توسعه‌ تجارت Planetsoft International ITC در سال‌ های متمادی تاکنون بوده است و در زمینه‌ های متنوعی از جمله اقامت دائم، دریافت ویزا، مشاوره‌ حقوقی، مهاجرت و … به وکالت می‌ پردازد.

حوزه کاری و خدمات:

 • قانون مهاجرت
 • مشاوره حقوقی
 • سرمایه گذاری و کارآفرینی

شماره تماس: 4768418 (438+)

آدرس دفتر: کانادا، کبک، سنت لورنت، 860 بلوار دیکاری، واحد 104

اهمیت و تاثیر وکیل متخصص در کبک

حضور وکیل متخصص خارج از کشور در حوزه‌ هر نوع امور حقوقی اهمیت بالایی دارد. فرقی نمی‌ کند که شما ایرانی مقیم کشور خودتان هستید و یا جزء ایرانیان خارج از کشور می‌ باشید. در کل حضور وکیل در هر کشوری نقش پر رنگ و تاثیر گذاری دارد و می‌ تواند در آینده‌ افراد تاثیر داشته باشد. بهره‌ مندی از بهترین وکیل ایرانی در کبک که از تخصص و تجربه‌ بالایی برخوردار است کمک می‌ کند قبل از اعطای وکالت ایرانیان خارج از کشور تمامی موارد را به خوبی بسنجد و توانایی پیگیری و رسیدگی به پرونده‌ ایرانیان مقیم شهر کبک را داشته باشد.

او با توجه به علم و درایت بالایی که در امور حقوقی دارد به خوبی می‌ تواند به دفاعیات محکمه پسندانه در جهت پیروزی شما در دادگاه‌ های کانادا گردد. در نظر داشته باشید قبول وکالت ایرانیان خارج از کشور همواره موضوع حساسی است و به خاطر همین ما پیشنهاد می‌ کنیم که قبل از اعطای وکالت نامه‌ خود به یک وکیل فارسی زبان در شهر کبک حتما در رابطه با او به خوبی تحقیقات لازم را انجام دهید. اگر شما دچار یک مشکل حقوقی در داخل خود ایران شده‌ اید دیگر نیازی به حضورتان نمی‌ باشد. بهترین وکیل ایرانی در کبک همان کسی است که می‌ تواند بدون حضور شما و با گرفتن وکالت به عنوان نماینده تمامی حق و حقوق تان را بگیرد و پیگیر پرونده باشد.

وکیل خوب دادگستری در کبک چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از مهم‌ ترین ویژگی‌ های بهترین وکیل ایرانی در کبک که از جایگاه وکلای دادگستری برخوردار است، اجتناب کردن از پیچیده نمودن دعاوی دادرسی است. در حقیقت این گونه وکلا همواره سعی می‌ کنند از فنون و مهارت‌ هایی که در طول سال‌ ها به دست آورده‌ اند؛ به گونه‌ ای استفاده کنند که راهنمای قاضی باشند نه اینکه موجب طرح شکایات و دعاوی بی مبنا در دادگاه گردند.

وکیل پایه یک دادگستری همواره وظیفه دارد تا تلاش کند موکل خود به سمت انتخابات بیراهه کشیده نشود نه اینکه برای طمع کردن به حق الوکاله موکل را وارد پروسه‌ های غیر ضروری کند. او همواره شان و منزلت قاضی را رعایت می‌ کند و از تملق و تحقیر نمودن دیگران نیز اجتناب می‌ نماید.

معمولا بهترین وکیل ایرانی در کبک اطلاعات و معلومات بسیار بالایی دارند و همواره بهترین راهکارها را در بهترین فرصت‌ های ممکن ارائه می‌ نمایند. آن‌ ها در انواع دادخواست‌ ها، شکوایه ها و اقدامات قانونی همیشه از هوش و استعداد بالای خود بهره می‌ برند. با توجه به اینکه جلسات مشاوره جزء مهم ترین خدمات وکیل پایه‌ یک دادگستری می‌ باشد، او باید همواره در طول این جلسات از هرگونه اقدامی که باعث لطمه زدن به حیثیت موکل می‌ شود جدا خودداری کند و تلاش کند که موکل با اطمینان خاطر بالا و در مدت زمان کوتاهی به حق خودش دست پیدا نماید.

اهمیت و تاثیر وکیل متخصص در کبک

کلام آخر

ما همواره توصیه می‌ کنیم که در انتخاب بهترین وکیل ایرانی در کبک بسیار حساس بوده و دقت بالایی داشته باشید. وکیل خوب کسی است که علاوه بر با تجربه بودن خوش نام نیز باشد. او باید ذهنیت قاضی را در حوزه‌ پرونده‌ وکالتی به سمت ذهنیتی مثبت سوق دهد. یعنی وقتی قاضی یک نگاه کاملا مثبت به پرونده وکیل داشته باشد، تمامی حسن ظن نسبت به پرونده‌ شما از بین می‌ رود. از شما ممنونیم که تا این قسمت از مقاله نیز با ما همراه بوده‌ اید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با وکلای خبره در حوزه‌ امور خانواده، مهاجرت و کیفری می‌ توانید به سایر مقالات موجود در سایت نیز مراجعه نمایید. از شما خواهشمندیم نظرات خود را در این باره با ما کامنت کنید.

وکیل ایرانی در کبک چه خدماتی ارائه می دهد؟

بهترین وکیل ایرانی در کبک همواره باید در ارائه مشاوره، اموره خانواده و طلاق، کیفری و حقوقی تخصص داشته باشد.

آیا مشاوره از وکیل ایرانی در کبک مهم است؟

بله، با مشاوره گرفتن افراد شناخت کامل و جامعی از وکیل و روند پرونده خود پیدا می کنند.

حق الوکاله وکیل در کبک به چه عواملی بستگی دارد؟

به نوع پرونده، میزان سختی های آن و تجربه وکیل بستگی دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا